Logo

Přihlášky závodu: Veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Chotíkov – parkoviště Globus Hypermarket
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T4    

D35 4.77 km, 165 m, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 230 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 230 Kč

D40 4.43 km, 105 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 230 Kč
LPM7753 Šafránková Martina OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit 270 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 230 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 230 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 230 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 230 Kč

D45 4.22 km, 125 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 230 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 230 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 230 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 230 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 230 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 230 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 345 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 345 Kč

D50 4.20 km, 165 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 230 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 230 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 230 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 230 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 230 Kč
ZAK7150 Furuczová Jelka OK Netopýr Zákupy C 8000989 230 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 230 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 230 Kč

D55 2.97 km, 115 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 230 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 230 Kč

D60 2.52 km, 90 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 200 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 200 Kč

H35 7.87 km, 230 m, 19 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 230 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 230 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 230 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 230 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 230 Kč

H40 7.25 km, 195 m, 18 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 230 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 230 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 230 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 230 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 8482120 230 Kč
LPM7905 Šafránek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2000609 230 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 230 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 8660910 230 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 230 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 230 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 345 Kč

H45 6.02 km, 150 m, 15 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 230 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 230 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 230 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 230 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 230 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 230 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 8071274 230 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 230 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 230 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 230 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 230 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 230 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 230 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 230 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 230 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 230 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 230 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 230 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 230 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 230 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 230 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C 7777781 230 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 230 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 345 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 345 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 345 Kč

H50 5.35 km, 180 m, 15 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 230 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 230 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 230 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 230 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 230 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 230 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 230 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 8007101 230 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 230 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 230 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 230 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 230 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 8667511 345 Kč

H55 4.77 km, 165 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 230 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 230 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 230 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 230 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 230 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 230 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 345 Kč

H60 4.22 km, 125 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 200 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 200 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 200 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 200 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 8116717 300 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 300 Kč

H65 4.20 km, 165 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 200 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 200 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 200 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 200 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 200 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 200 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 200 Kč

H70 2.97 km, 115 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 200 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 200 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 200 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 200 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 300 Kč

H75 2.52 km, 90 m, 10 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 200 Kč

H80 2.45 km, 90 m, 11 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 300 Kč

T3 3.13 km, 75 m, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň C 2000560 150 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 150 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 150 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 150 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 150 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 150 Kč
SKV8751 Žandová Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 150 Kč
PGP7456 Štěpová Dana SK Praga C 2099486 150 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 8005136 150 Kč

T4 4.80 km, 150 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 150 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 150 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 8113526 150 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 150 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 150 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116721 150 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 2120075 150 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 150 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 150 Kč
celkem přihlášených: 131, vklad: 29200 Kč