Logo

Přihlášky závodu: Cena střední Moravy

Datum:
01.07.2022
Místo konání:
Žďárský Potok - rekreační středisko RELAXA
Pořadatel:
KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75     HD10N     HDR     P     T    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 7210090 Ano Ano Ano 360 Kč
27S1250 Kocúrová Barbora (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP1452 Klášterecká Milada TJ Sokol Troja C zapůjčit Ne Ano Ano 280 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2092361 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 Ano Ano Ano 360 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 Ano Ne Ne 140 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 8013841 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 8030638 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1191 Lipenská Jana Marie KOB Konice C 2224529 Ano Ano Ano 360 Kč
27S0552 Szlováková Julka (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067269 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Brno Žabovřesky B 8011043 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno B 7300558 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1153 Králová Marie TJ Spartak 1. brněnská B 8410789 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1152 Vítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 8162910 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013860 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 8013874 Ano Ano Ano 470 Kč
KON1161 Kočiříková Lucie KOB Konice C 2126256 Ano Ano Ano 470 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno B 8042134 Ano Ano Ano 470 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Brno Žabovřesky B 2092407 Ano Ano Ano 470 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 8012881 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 8105227 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Brno Žabovřesky B 8648635 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky B 8517355 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ano Ano Ne 280 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 Ne Ano Ne 140 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 Ne Ano Ne 140 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM0852 Strýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 Ano Ano Ano 360 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 8410771 Ano Ano Ne 280 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice B 1000509 Ano Ano Ano 510 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky A 8660429 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava A 8670472 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8445307 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 Ano Ano Ano 660 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 Ano Ano Ano 510 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha A 8516920 Ano Ano Ano 510 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 8680430 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Brno Žabovřesky A 8660409 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0552 Širicová Anna TJ Spartak 1. brněnská C 8445285 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 Ano Ano Ano 660 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE8966 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660368 Ano Ano Ano 510 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8196060 Ano Ne Ne 200 Kč
ZBM9153 Finstrlová Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky E 8660431 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU9150 Šašinková Lucie SK Severka Šumperk C 515151 Ano Ano Ano 510 Kč
0010001 Matějková Hana 001 - Matějkovi 416154 Ne Ano Ne 200 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 Ano Ano Ano 510 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 8670795 Ano Ano Ano 510 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM8352 Košíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 8014554 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 Ano Ano Ano 660 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 510 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano 510 Kč
STE8651 Bergmannová Petra SK SKI-OB Šternberk C 2112743 Ne Ano Ano 400 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 Ano Ano Ano 510 Kč
VRB7850 Kuncová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 9803 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM8062 Tomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 Ano Ano Ano 510 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ne 400 Kč
PBM7454 Bukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 Ano Ano Ano 510 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano 510 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 8047269 Ano Ano Ano 510 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano 510 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV8551 Brychlecová Eva SKOB Ostrava C 7210801 Ne Ano Ano 400 Kč
ZBM8558 Janováčová Petra SK Brno Žabovřesky C 2181924 Ano Ano Ano 510 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8410803 Ano Ano Ano 510 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano 660 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 Ne Ano Ne 240 Kč
PBM8151 Ramachová Magda TJ Spartak 1. brněnská C 2181328 Ano Ano Ne 480 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano 510 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 510 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 Ano Ano Ano 510 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ano Ano Ano 510 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano 510 Kč
0060002 Křivdová Lenka 006 - SKH Královéhradeckého kraje 8655490 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ano Ano Ano 510 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 Ano Ano Ano 510 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 2260118 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano 510 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Brno Žabovřesky C 8516455 Ano Ano Ano 510 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 8004042 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 Ano Ano Ano 660 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 510 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 Ano Ano Ano 510 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 510 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 Ne Ano Ano 400 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 Ne Ano Ano 400 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 510 Kč
0100002 Ženčáková Marie 010 - ASPV OA 2032185 Ano Ano Ano 510 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ne 400 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano 510 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ne Ano Ano 400 Kč
0140001 Mašatová Zora 014 - Český Brod 207870 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 Ne Ano Ne 200 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. brněnská C 8162901 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7658 Hájková Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 Ano Ano Ano 660 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano 510 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 Ano Ano Ano 510 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 Ano Ano Ano 510 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 510 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 Ano Ano Ano 510 Kč
0100003 Felklová Jarmila 010 - ASPV OA 433098 Ano Ano Ano 510 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM6666 Tomanová Elena SK Brno Žabovřesky C 2075673 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 Ano Ano Ano 660 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano 660 Kč

D65

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 8003656 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 8076009 Ano Ano Ano 360 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 470 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano 470 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 Ano Ano Ano 360 Kč
SAD1200 Arnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 51648 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 253155 Ano Ano Ano 360 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP1303 Duda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 2124772 Ne Ano Ne 140 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1310 Vítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská C 8162892 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1401 Báňa Patrik TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ano 360 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 8226418 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice B 2090866 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1131 Lipenský Jan František KOB Konice C 2771942 Ano Ano Ano 360 Kč
27S1003 Kocúr Boris (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2126240 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 Ano Ano Ano 360 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ano Ano Ano 360 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53834 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Brno Žabovřesky B 8006761 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1007 Bukovác Lukáš TJ Spartak 1. brněnská C 8515555 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1102 Báňa Martin TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1112 Král Daniel TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ano 360 Kč
SSU1102 Turek Václav SK Severka Šumperk C 2001973 Ne Ano Ne 170 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 Ano Ano Ano 470 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8100051 Ano Ano Ano 470 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava B 428276 Ne Ano Ne 170 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 Ano Ano Ano 360 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín B 8109334 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0908 Kresta Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2127875 Ano Ano Ano 360 Kč
KON0830 Lipenský Matouš KOB Konice C 2229811 Ano Ano Ano 360 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano 360 Kč
0080001 Volný Matěj 008 - SOP 301237 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8660380 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8454004 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 Ano Ano Ano 360 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2134361 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU0904 Turek Josef SK Severka Šumperk C 2001983 Ne Ano Ne 170 Kč
KON0818 Kočiřík Antonín KOB Konice C 2125261 Ano Ano Ano 470 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 Ano Ano Ano 470 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 Ano Ano Ano 470 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 Ano Ano Ano 510 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 Ano Ano Ano 510 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 Ano Ano Ne 480 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Brno Žabovřesky B 8660379 Ano Ano Ano 660 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 8000243 Ano Ano Ano 660 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 Ne Ano Ne 240 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 Ano Ano Ano 510 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ne 400 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Brno Žabovřesky C 2051518 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 Ano Ano Ano 510 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané B 7000508 Ano Ano Ano 510 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 Ano Ano Ano 510 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 Ano Ano Ano 510 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 Ano Ano Ano 510 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ne Ne 200 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 Ano Ne Ne 200 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 Ano Ano Ano 510 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 Ano Ano Ano 510 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk R 8656687 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 Ano Ne Ne 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU9400 Dvorský Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8482075 Ano Ne Ne 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM7605 Bukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 Ano Ano Ano 510 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 Ano Ano Ano 660 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 Ano Ano Ano 660 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 Ano Ano Ano 660 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 Ano Ano Ano 660 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 Ano Ano Ano 510 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 Ano Ano Ano 510 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52026 Ano Ano Ano 510 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52047 Ano Ano Ano 510 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 Ano Ano Ano 510 Kč
UBM8805 Stejskal Ondřej MENISKOS Brno C 515445 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS0310 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín C 2088173 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV9200 Šidík Petr SKOB Ostrava C 253128 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín 53372 Ano Ano Ano 660 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 Ano Ano Ano 510 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 Ano Ano Ano 510 Kč
BBM8100 Klášterecký Tomáš BETA URSUS Rosice C 2224620 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 8121534 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 Ne Ano Ne 240 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ano Ano Ano 660 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8482109 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM8003 Polách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM7804 Janováč Dušan SK Brno Žabovřesky C 2181920 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 Ne Ano Ne 200 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM8402 Rudolf Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2419966 Ano Ano Ano 510 Kč
0180001 Lasota Marek 018 - Lasota - neregistrován 2087636 Ano Ano Ano 510 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 Ano Ano Ano 510 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410782 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV6800 Pelikán Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 8008290 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 Ano Ano Ano 510 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 Ano Ano Ano 510 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 Ano Ano Ano 510 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 8105223 Ano Ano Ano 510 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 8051253 Ano Ano Ano 510 Kč
0070001 Kresta Aleš 007 - Kresťáci 2088149 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 Ano Ano Ano 510 Kč
0100001 Ženčák Jaroslav 010 - ASPV OA 8030639 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 Ano Ano Ano 510 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 Ne Ano Ano 400 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 8660434 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 510 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 Ano Ano Ano 510 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 Ne Ano Ne 200 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8660433 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 Ano Ano Ano 510 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 Ano Ano Ano 510 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 Ano Ano Ano 660 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 Ano Ano Ano 510 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 Ano Ano Ano 510 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 510 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 Ano Ano Ano 510 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 Ano Ano Ano 510 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 Ano Ano Ano 510 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8004046 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 510 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano 510 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 7210922 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 Ano Ano Ne 400 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ne Ano Ano 400 Kč
0130001 Pešek Vladimír 013 - TJ Sokol Košov 2115010 Ne Ano Ne 200 Kč
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 8226371 Ano Ano Ano 510 Kč
CEL6827 Janeček Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52407 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín C 53371 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2088198 Ano Ano Ano 510 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU7403 Závodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 Ano Ano Ano 510 Kč
0190001 Lasota Tomasz 019 - Lasota - Neregistrovaný 2181311 Ano Ano Ano 510 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano 660 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 Ano Ano Ano 510 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 0 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 Ne Ano Ne 200 Kč
0050001 Piják Jaroslav 005 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Ano Ano Ano 510 Kč
0060001 Křivda Ivan 006 - SKH Královéhradeckého kraje 9200535 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 Ano Ne Ne 200 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano 510 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ano 510 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano 660 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 Ano Ano Ano 660 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 660 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 Ano Ne Ne 240 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 510 Kč
0110001 Roubalík Radovan 011 - ZŠ Těšetice 8656544 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Brno Žabovřesky C 49393 Ano Ano Ano 510 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 510 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 Ano Ano Ano 360 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 Ano Ano Ano 360 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 Ano Ano Ano 360 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 Ano Ano Ano 360 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS5300 Mizera Ladislav SKOB Kobra Vsetín C 8660372 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 Ano Ano Ano 360 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 Ano Ano Ano 470 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano 470 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano 360 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 360 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 Ano Ano Ano 360 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 2214545 Ano Ano Ano 0 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 Ano Ano Ano 360 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano 470 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 470 Kč

H75

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 Ano Ano Ano 360 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 8482107 Ano Ano Ano 360 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 Ano Ano Ano 360 Kč
JES4701 Janda Josef OK Rakovník C 301667 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 Ano Ano Ano 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 Ano Ano Ano 360 Kč
0010003 Matějka Antonín 001 - Matějkovi zapůjčit Ne Ano Ne 140 Kč
0010004 Matějka Václav 001 - Matějkovi zapůjčit Ne Ano Ne 140 Kč
0030001 Kabáthová Karolína 003 - Kab 232005 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ne Ne 140 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 Ano Ano Ano 360 Kč
0080002 Volná Barbora 008 - SOP 2000606 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS1253 Beňovská Marie SKOB Kobra Vsetín C 2021858 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 2116496 Ano Ano Ano 360 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2211633 Ano Ano Ano 470 Kč

HDR

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 Ano Ne Ne 140 Kč
SKM1550 Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 Ano Ano Ano 360 Kč
0090001 Klášterecká Daniela 009 - Kláštereckých zapůjčit Ne Ano Ano 280 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín C 253143 Ano Ano Ano 360 Kč
SVS1600 Bouzek Eduard Orientklub Vsetín 53385 Ne Ano Ne 140 Kč
BBM1402 Klášterecký Antonín BETA URSUS Rosice C 2224609 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV1600 Brychlec Jan SKOB Ostrava C Ano Ne Ano 280 Kč
DKP1555 Dudová Marta Oddíl OB Kotlářka C Ne Ano Ne 140 Kč
VAM8450 Klapalová Michaela OB Vamberk C 981834 Ano Ano Ano 360 Kč
0150001 Sadílková Markéta 015 - Sadouri 2134305 Ano Ano Ano 360 Kč
0170002 Pokluda Filip 017 - FreeRun Zlín 2148239 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL1550 Bublová Matylda SOB Olomouc C 2043752 Ano Ano Ano 360 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 Ano Ano Ne 280 Kč
0190002 Lasota Joanna 019 - Lasota - Neregistrovaný 2771954 Ano Ano Ano 360 Kč
0190003 Lasota Mikołaj 019 - Lasota - Neregistrovaný 2221257 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1651 Ramachová Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ne 280 Kč

P

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7259 Kaňová Marcela SKOB Ostrava Ano Ano Ano 510 Kč
MOV0458 Kaňová Adéla SKOB Ostrava Ano Ano Ano 510 Kč
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 510 Kč
0020001 Hrůza Vladimír 002 - HRU 2117402 Ano Ano Ano 510 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8076621 Ano Ano Ano 510 Kč
27S8500 Babková Miroslava (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 Ano Ano Ano 510 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 Ano Ne Ne 200 Kč
HOB0001 Hanuš Jaroslav SK OB Horní Benešov C 436928 Ano Ano Ano 510 Kč
0120001 Jordanová Blanka 012 - NER - Jordanová 410321 Ano Ano Ano 510 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 Ne Ano Ne 200 Kč
KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 Ano Ano Ne 400 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 Ano Ano Ano 510 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ano Ano Ano 510 Kč
0160001 Chmelařová Blanka 016 - Péčkaři 8885 Ano Ano Ano 510 Kč
0170003 Pokludová Kateřina 017 - FreeRun Zlín 8183068 Ano Ano Ano 510 Kč
OKP9351 Červinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 Ano Ne Ano 480 Kč
0210001 Robenek Michal 021 - Samotišky zapůjčit Ano Ne Ne 240 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 Ano Ne Ne 240 Kč
0220001 Pavelková Eva 022 - SPK 446448 Ano Ano Ano 660 Kč

T

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010002 Matějka Zbyněk 001 - Matějkovi 2087646 Ne Ano Ne 200 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 Ano Ano Ano 510 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 Ano Ano Ano 510 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno 332946 Ano Ano Ano 510 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno 332963 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP8107 Duda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 Ne Ano Ne 200 Kč
VAM9000 Klapal Jan OB Vamberk C 515142 Ano Ano Ano 510 Kč
0170001 Pokluda Ondřej 017 - FreeRun Zlín 8116684 Ano Ano Ano 510 Kč
0200001 Nekut Tomáš 020 - Tomáš Nekut 361940 Ano Ano Ano 660 Kč
0230001 Handlová Andrea 023 - neregistrovaná 301589 Ano Ano Ano 660 Kč
celkem přihlášených: 457, vklad: 203380 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.