Logo

Přihlášky závodu: Měřený mapový trénink žactva a dorostu Hajnice

Datum:
15.05.2021
Místo konání:
Hajnice
Pořadatel:
MTU - MOF
Startovní vlny:
10-11     11-12     12-13     13-14     14-15     15-16    
Kategorie:
D10C 10-11     D12C 10-11     D14C 10-11     D16C 10-11     D18C 10-11     H10C 10-11     H12C 10-11     H14C 10-11     H16C 10-11     H18C 10-11     D10C 11-12     D12C 11-12     D14C 11-12     D16C 11-12     D18C 11-12     H10C 11-12     H12C 11-12     H14C 11-12     H16C 11-12     H18C 11-12     D10C 12-13     D12C 12-13     D14C 12-13     D16C 12-13     D18C 12-13     H10C 12-13     H12C 12-13     H14C 12-13     H16C 12-13     H18C 12-13     D14C 13-14     D16C 13-14     D16C 14-15     D18C 14-15     H10C 14-15     H14C 14-15     H16C 14-15     H18C 14-15     D10C 15-16     D14C 15-16     D18C 15-16     H10C 15-16     H12C 15-16     H14C 15-16     H16C 15-16    

Startovní vlna: 10-11 (start od 10:00 do 11:00)

(59/60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 90 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 90 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 90 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 90 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 90 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 90 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 90 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 90 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 90 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 90 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 90 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 8109392 90 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 8013836 90 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 90 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 8109335 90 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec B 2116482 90 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 90 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2144161 90 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 90 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 2008988 90 Kč
STH1057 Valentová Adriana SK Studenec C 2008992 90 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 90 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 90 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 90 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 90 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 90 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 90 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 90 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 90 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 90 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 90 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 90 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 90 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 90 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 90 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 90 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 90 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 90 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 90 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 90 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 90 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 90 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 90 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 90 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 90 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 90 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 90 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 8022679 90 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 90 Kč

Startovní vlna: 11-12 (start od 11:00 do 12:00)

(60/60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 90 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 90 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 90 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 90 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 90 Kč
JIL1251 Vondroušová Laura OK Jilemnice C 2139475 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 90 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 8014517 90 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 90 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8109379 90 Kč
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 90 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 90 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 90 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 90 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 90 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení C 2148137 90 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 90 Kč
JIL0856 Sisrová Eliška OK Jilemnice C 426353 90 Kč
JIL0857 Šírková Charlotte OK Jilemnice C 2124750 90 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 90 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 90 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 90 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 90 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 90 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 90 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 90 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 90 Kč
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 90 Kč
JIL1301 Kubíček Jonáš OK Jilemnice C 425538 90 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 90 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 8482087 90 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109408 90 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 90 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 90 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057580 90 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 2059736 90 Kč
JIL0904 Kuklík Tobiáš OK Jilemnice C 426308 90 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 90 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 90 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 90 Kč
JIL1003 Sisr František OK Jilemnice C 2144156 90 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 90 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 90 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 90 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2039815 90 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 90 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 90 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 90 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 8076025 90 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 90 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8061489 90 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 90 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 90 Kč

Startovní vlna: 12-13 (start od 12:00 do 13:00)

(35/60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 2122268 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 90 Kč
JIL1051 Laštovková Zuzana OK Jilemnice C 2039176 90 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 2116443 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 90 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 90 Kč
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice B 2134347 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 90 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 90 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 90 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 90 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 90 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 90 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 90 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 90 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 90 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 90 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2181296 90 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 90 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 90 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 90 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 90 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice A 8662678 90 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 90 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 90 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 90 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 90 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 90 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2078473 90 Kč

Startovní vlna: 13-14 (start od 13:00 do 14:00)

(3/60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové A 8515512 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2181282 90 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 90 Kč

Startovní vlna: 14-15 (start od 14:00 do 15:00)

(7/60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 90 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 2122273 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 2122275 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 90 Kč

Startovní vlna: 15-16 (start od 15:00 do 16:00)

(12/60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 2148069 90 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 90 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1102 Vejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 2134326 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod B 2124780 90 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2085654 90 Kč
HOR0801 Kolátor Štěpán TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 90 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 90 Kč
celkem přihlášených: 176, vklad: 15840 Kč