Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Libín
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 80 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 80 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 80 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 80 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 80 Kč
LPU1199 Kubíková Andrea OK Lokomotiva Pardubice 9247 80 Kč
0160001 Munzarová Klára 016 - OBR 2032160 80 Kč

D10C 2.30 km, 30 m, 8 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 2221500 80 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 80 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 80 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 80 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 80 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 80 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 80 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 80 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1398689 80 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 2148100 80 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 80 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 80 Kč
JIL1251 Vondroušová Laura OK Jilemnice C 2139475 80 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 80 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín C 2102075 80 Kč
LPU1166 Helmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 80 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 80 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 80 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 80 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 80 Kč
PHK1380 Hrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč

D12C 2.40 km, 40 m, 9 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 2134362 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 80 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 80 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 1008173 80 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 8013885 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 80 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 80 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 80 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 80 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 80 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 80 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 80 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec B 2116482 80 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 80 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 2103243 80 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 80 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109429 80 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 80 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 8022692 80 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč

D12D 2.30 km, 35 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
SHK0961 Řadová Ráchel OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 80 Kč
VRL0957 Nováková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
ZAM0951 Kopecká Cecilie OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 80 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 80 Kč
VRL0959 Jirešová Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč

D14C 3.10 km, 85 m, 12 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 80 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 80 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 80 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 80 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové B 2144078 80 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8119417 80 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 80 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 80 Kč
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2181284 80 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 80 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 80 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 80 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 80 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 80 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 80 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 8226352 80 Kč
ZAM0752 Bryscejnová Marieta OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 80 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 80 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 80 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 80 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 8013856 80 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 80 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 80 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 80 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 80 Kč

D14D 2.40 km, 35 m, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 80 Kč
SHK0852 Selixová Anežka OK Slavia Hradec Králové C 2126384 80 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 2128449 80 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 80 Kč
SHK0859 Panáčková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 7003118 80 Kč

D16C 3.60 km, 90 m, 14 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 110 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 110 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663139 110 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 110 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 110 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 110 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 110 Kč
PDY0651 Matějková Kateřina Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 110 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 110 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2181282 110 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 110 Kč
VRL0654 Vohníková Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí C 110 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 110 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 110 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 110 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8663174 110 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 110 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 110 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 110 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 8109313 110 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 110 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 110 Kč
LPU0659 Šmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice C 0 110 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 110 Kč

D18C 4.10 km, 115 m, 16 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 110 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 110 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 110 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 110 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 110 Kč
PDY0353 Míková Klára Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 110 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 110 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8109308 110 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 110 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 110 Kč

D21C 4.70 km, 140 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 110 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 110 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 110 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 110 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 110 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 110 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 110 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 110 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 110 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 110 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 110 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 110 Kč
SHK8753 Dubrovská Veronika OK Slavia Hradec Králové C 9182 110 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 110 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 110 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 110 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 110 Kč
ZAM9752 Goňová Nikola OB TJ Sokol Žamberk C 436955 110 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 110 Kč
LPU0154 Brožková Lucie OK Lokomotiva Pardubice A 8667525 110 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 110 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 110 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 110 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 110 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 110 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8109302 110 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 110 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 110 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 110 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 110 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 110 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 110 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 110 Kč

D21D 3.70 km, 100 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 110 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 110 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 110 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 110 Kč

D35C 4.00 km, 105 m, 15 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 110 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 110 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 110 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 110 Kč
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 110 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 110 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 110 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 110 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8517323 110 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 110 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 110 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 110 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 110 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 110 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 110 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 110 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 110 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 110 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 110 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 110 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2025334 110 Kč
PHK8151 Lišková Kateřina OK 99 Hradec Králové 2102525 110 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 110 Kč

D35D 3.50 km, 95 m, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 110 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 110 Kč
0020002 Tomandlová Radka 002 - NOK HoRa 2099521 110 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 110 Kč
ZAM8252 Svejštilová Radka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 110 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 110 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 110 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 110 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 9822 110 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 110 Kč
0060001 Šumpíková Katka 006 - Slavia HK 2039160 110 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 110 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 110 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 110 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 110 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 110 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 110 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 110 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 110 Kč

D45C 3.50 km, 95 m, 13 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 110 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 110 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 8654569 110 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 110 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 8022650 110 Kč
PDY7651 Trnková Petra Běhej Poděbrady C 2181956 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 110 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 110 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 110 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 110 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 110 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 110 Kč
LPU7053 Cibulková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 110 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 110 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 110 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 110 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 110 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 110 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 110 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 110 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 110 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 110 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 110 Kč

D45D 2.90 km, 70 m, 13 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 110 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 110 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 110 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 2000571 110 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 110 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 110 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 110 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 110 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 110 Kč
0010001 Štefaniková Markéta 001 - xxx 2095932 110 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 110 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 110 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 110 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 110 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 110 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 110 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 110 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 110 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 110 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 110 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 110 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 110 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08999 110 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 110 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 110 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 110 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 110 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 110 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 110 Kč

D55C 2.90 km, 70 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 110 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 110 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 110 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 110 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 110 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 110 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 110 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 110 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 110 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 110 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 110 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 110 Kč

D55D 2.50 km, 40 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 110 Kč
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 110 Kč
LTU5650 Filipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9111 110 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 110 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 110 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 110 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 110 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 110 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 110 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 110 Kč

D65C 2.50 km, 40 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 80 Kč

H10N 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 80 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 80 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 80 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
JIL1302 Kopecký Šimon OK Jilemnice C 426379 80 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 80 Kč
SJC1102 Vejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 2134326 80 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
JIL1301 Kubíček Jonáš OK Jilemnice C 425538 80 Kč
PDY1104 Škopek Ondřej Běhej Poděbrady C 2181937 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 80 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 80 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 80 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 80 Kč
STH1107 Mejsnar Jan SK Studenec C 2144159 80 Kč
VRL1140 Matějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 80 Kč
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C 80 Kč

H10C 2.30 km, 25 m, 7 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 80 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 80 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 80 Kč
PHK1104 Cepek Dominik OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 120 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 80 Kč
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 80 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 80 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 80 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 80 Kč
PDY1302 Makovec Martin Běhej Poděbrady C 2029151 80 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SHK1110 Slavík František OK Slavia Hradec Králové C 410782 80 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 80 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 80 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 8006751 80 Kč
SJC1103 Řehák Jan Sportcentrum Jičín C 9916 80 Kč
SHK1206 Mayer Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2039999 80 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 80 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 80 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 80 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 8648580 80 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 80 Kč
PHK1102 Šafář Martin OK 99 Hradec Králové C 8014455 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč

H12C 2.60 km, 40 m, 9 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 80 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 2134345 80 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 80 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 80 Kč
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 2419868 80 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 2139477 80 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 80 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 80 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 80 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057580 80 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 80 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 80 Kč
PDY1001 Makovec Tadeáš Běhej Poděbrady C 2419998 80 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 80 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno B 2121871 80 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2029217 80 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 80 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 8519812 80 Kč
JIL0904 Kuklík Tobiáš OK Jilemnice C 2221477 80 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2181932 80 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8119518 80 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 80 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2139495 80 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 80 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 80 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 80 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 80 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2039190 80 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 80 Kč

H12D 2.30 km, 25 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 80 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 80 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 80 Kč
PDY1002 Molič Jan Běhej Poděbrady C 2260372 80 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 80 Kč
VRL0901 Tomčík František OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 80 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 80 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 80 Kč

H14C 3.30 km, 65 m, 13 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 80 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 80 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 80 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 80 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové B 7210073 80 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 80 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 80 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 80 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2141903 80 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 80 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 80 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 80 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 80 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 8076016 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín B 8109334 80 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 80 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 80 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2141894 80 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2124787 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 80 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 80 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 2122259 80 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 80 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 80 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 80 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 80 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 80 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 80 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 80 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 8499900 80 Kč

H14D 2.50 km, 50 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0804 Krčma Vojtěch Běhej Poděbrady C zapůjčit 120 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 80 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 80 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 80 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 80 Kč
LPU0712 Machač Václav OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč

H16C 4.00 km, 90 m, 17 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 110 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 110 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 110 Kč
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C 2029188 110 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 110 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 110 Kč
PDY0601 Volejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 110 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8680305 110 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 110 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 110 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 110 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 110 Kč
PDY0602 Kakrda Matěj Běhej Poděbrady C 2171119 110 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 110 Kč
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139488 110 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 110 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 110 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 110 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 110 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 110 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 110 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 110 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 8680363 110 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 110 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 110 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice A 8662678 110 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové B 8014546 110 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 110 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 110 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice A 8663189 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 110 Kč
SJC0606 Dolejší Matouš Sportcentrum Jičín C 2115000 110 Kč

H18C 4.50 km, 150 m, 18 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 110 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 110 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 110 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8014469 110 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 110 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 110 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 8482062 110 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 8109325 110 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka A 8680412 110 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8004345 110 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice A 8680403 110 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 110 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 110 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 110 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 110 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 110 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 110 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8109305 110 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 110 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 110 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 110 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 110 Kč

H21C 5.50 km, 180 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 110 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 110 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 110 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 110 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 110 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 110 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 8116783 110 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 110 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 110 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 110 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 110 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 110 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 110 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 110 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 110 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 2073749 110 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 110 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 110 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 110 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 110 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 110 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 110 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 110 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 110 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice R 8000543 110 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 110 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 110 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 110 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 110 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656528 110 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8663165 110 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 110 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 110 Kč

H21D 4.10 km, 90 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 110 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 110 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 110 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 110 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 110 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 110 Kč

H35C 5.20 km, 180 m, 22 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 110 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 110 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 110 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 110 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 110 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 110 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 110 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 110 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 110 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 110 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 110 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 110 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 110 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 110 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 110 Kč
0180001 Albrecht David 018 - HO Skol 8116731 110 Kč

H35D 4.00 km, 120 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 110 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 110 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 110 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102791 110 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 110 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 110 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 110 Kč
SHK7802 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové C 2420035 110 Kč
CHC8001 Komárek Josef K.O.B. Choceň C 232902 110 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 110 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 110 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 110 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 110 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
0120001 Holý Michal 012 - SK Kosořín 2085010 110 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 110 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 110 Kč

H45C 4.30 km, 80 m, 18 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 110 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 110 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8482086 110 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 110 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 110 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 110 Kč
0020001 Tomandl Jan 002 - NOK HoRa 2090861 110 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 110 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 110 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 110 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 110 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 110 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8648565 110 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 110 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 110 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 110 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 110 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 110 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 110 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 110 Kč
PHK7505 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2129249 110 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 110 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 110 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 110 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 110 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 110 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2011799 110 Kč

H45D 3.00 km, 80 m, 13 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 110 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 110 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 110 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 110 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2127638 110 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 110 Kč
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 110 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 110 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 110 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 110 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 110 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
0060002 Šumpík Michal 006 - Slavia HK 2039174 110 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 110 Kč
0080001 Pešek Vladimír 008 - TJ Sokol Košov 2115010 110 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 110 Kč
0090001 Slavík Jan 009 - Slavia Hradec Králové 420436 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 110 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2116485 110 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144119 110 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 110 Kč
LPU7404 Kubík Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8028828 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 110 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč

H55C 3.40 km, 100 m, 14 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 110 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 110 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 110 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 110 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 110 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 7208214 110 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 110 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 110 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 110 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 110 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 110 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč

H55D 3.10 km, 55 m, 12 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 110 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
SRK6502 Čičovský Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2420025 110 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 110 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 110 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 110 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 110 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 110 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 110 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 110 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 110 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 110 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 110 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 110 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 165 Kč

H65C 2.80 km, 50 m, 13 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8662306 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 120 Kč

H65D 2.90 km, 35 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč

H75C 2.40 km, 30 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000\ 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč

HDR 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 80 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 80 Kč
SNA1203 Plocek Jakub TJ START Náchod C 9630 80 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
PDY1400 Trnka Přemysl Běhej Poděbrady C zapůjčit 120 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 80 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C 52074 80 Kč
PHK1500 Vrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 51176 80 Kč
SHK1550 Dubrovská Tereza OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9593 80 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 80 Kč
PHK1501 Hepner Martin OK 99 Hradec Králové C 9133 80 Kč
0040002 Potštejnský Vítek 004 - Doudleby nad Orlicí 51175 80 Kč
PDY1599 Maráková Sofie Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PDY1598 Miláčková Eva Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
VAM9000 Klapal Jan OB Vamberk C 515142 80 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 80 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 80 Kč
PHK1717 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 120 Kč
0110001 Vošvrdová Eliška 011 - Kbelnice 2102077 80 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 80 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
LPU1951 Maclová Adina OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 80 Kč
0120002 Holý Lukáš 012 - SK Kosořín zapůjčit 120 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
BRU1700 Školník Antonín Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425512 80 Kč
0210001 Potůček Jáchym 021 - Potůčkovi 2027202 80 Kč
VRL1152 Smith Laura OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1396854 80 Kč

P 2.60 km, 45 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 80 Kč
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C zapůjčit 120 Kč
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 80 Kč
0040001 Potštejnský Vojtěch 004 - Doudleby nad Orlicí 09815 80 Kč
0050001 Korbelová Petra 005 - Nový Hradec Králové 2419927 80 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 80 Kč
KOR7101 Vojtíšek Roman OB DDM Kostelec nad Orlicí 2109768 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
0070001 Hanousek Václav 007 - Jičín 002 8482063 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 80 Kč
0100001 Zamouřil Jáchym 010 - RajP 2102586 80 Kč
PDY8800 Král Martin Běhej Poděbrady C 2127599 80 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 80 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
0110002 Vošvrda Michal 011 - Kbelnice zapůjčit 120 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
0130002 Voňková Simona 013 - Neregistrovaný 336724 80 Kč
0150001 Borovičková Vendula 015 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 2115757 80 Kč
HOR9999 Němečková Kateřia TJ Jiskra Hořice 2104603 80 Kč
0160002 Munzarová Michala 016 - OBR 2801445 80 Kč
0160003 Munzar Petr 016 - OBR 2125322 80 Kč
0190001 Juška Jiří 019 - nereg 2045239 80 Kč

T 4.50 km, 120 m, 19 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
0030001 Sommer Jaroslav 003 - (j)Elita 2148176 110 Kč
0030002 Markoš Martin 003 - (j)Elita 2419870 110 Kč
0030003 Jahoda Jiří 003 - (j)Elita 1428935 110 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 110 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 110 Kč
0130001 Růžička Karel 013 - Neregistrovaný 339560 110 Kč
0140001 Hruša Petr 014 - Vysoká nad Labem 416203 110 Kč
0170002 Procházka Martin 017 - Tatrmani 1150698 110 Kč
0200001 Kopecká Tereza 020 - Sovy Bělečko 110 Kč
celkem přihlášených: 815, vklad: 79385 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.