Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Markoušovice - louka u hřbitova
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.80 km, 100 m, 7 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 80 Kč
SJC1453 Cyrany Magdalena Sportcentrum Jičín C 2115014 80 Kč
VRL1153 Movchanskaya Maria OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126286 80 Kč
STH1451 Hakenová Kateřina SK Studenec C 2124786 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 80 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 80 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 80 Kč
LPU1299 Kubíková Andrea OK Lokomotiva Pardubice 9247 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 120 Kč

D10C 2.50 km, 85 m, 8 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148069 80 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2419956 80 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1398689 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 80 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 80 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín C 2102075 80 Kč
SJC1253 Cyrany Anežka Sportcentrum Jičín C 4336 80 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 80 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 80 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 80 Kč
STH1251 Hakenová Petra SK Studenec C 2008984 80 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 80 Kč
LPU1166 Helmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 80 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 80 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 80 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 80 Kč
PHK1153 Vojtová Julie OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 130 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 2221500 80 Kč
JIL1251 Vondroušová Laura OK Jilemnice C 2139475 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 120 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 120 Kč

D12C 2.80 km, 100 m, 10 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 8013885 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
PHK0960 Suchá Anežka OK 99 Hradec Králové C 2419861 80 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 80 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 80 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec B 2116482 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 80 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 80 Kč
SHK0961 Řadová Ráchel OK Slavia Hradec Králové C 2181305 80 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 2116443 80 Kč
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 80 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 80 Kč
VRL0958 Movchanskaya Sofia OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126278 80 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 80 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 80 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 80 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 80 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 2103243 80 Kč
LPU0969 Kubíčková Nela OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 80 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 80 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 80 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 80 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 80 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 80 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 80 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 8022692 80 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 120 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 120 Kč

D12D 2.50 km, 75 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 8014454 80 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 80 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 80 Kč
STH1057 Valentová Adriana SK Studenec C 2008992 80 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
VRL0957 Nováková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001972 80 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 2008988 80 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2008983 80 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 80 Kč
LPU0970 Koupilová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
ZAM0951 Kopecká Cecilie OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč

D14C 3.00 km, 90 m, 12 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové B 2144078 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8006737 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 80 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 80 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2181284 80 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 80 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 80 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 80 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 2133892 80 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 80 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 80 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 80 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 80 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 80 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 80 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 80 Kč
ZAM0752 Bryscejnová Marieta OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 80 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 80 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové A 8515512 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 80 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 120 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 8226352 120 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 120 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 120 Kč

D14D 2.90 km, 100 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 80 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8016306 80 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 2128449 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
VRL0854 Hamáčková Amálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214541 80 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2083359 80 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 80 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 120 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 120 Kč
SHK0852 Selixová Anežka OK Slavia Hradec Králové C 2126384 120 Kč

D16C 3.10 km, 110 m, 17 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663139 110 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 110 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 110 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 110 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 110 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 110 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 110 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 110 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 110 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 110 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 110 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 110 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 110 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 110 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 110 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 110 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 110 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 110 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 110 Kč
SJC0653 Bílková Karolína Sportcentrum Jičín C 8518819 110 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 8680308 110 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 110 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové A 7210231 110 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2181282 110 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 110 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 165 Kč

D18C 3.30 km, 125 m, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 110 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 110 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 110 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 110 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 110 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk B 9284 110 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 110 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 165 Kč

D21C 4.00 km, 160 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 110 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 110 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 110 Kč
SHK9351 Justová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 110 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 110 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 110 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 110 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 110 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 110 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 8008301 110 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 110 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 110 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 110 Kč
LPU0154 Brožková Lucie OK Lokomotiva Pardubice A 8667525 110 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 110 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 8230897 110 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice A 8013867 110 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8014525 110 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 110 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8109302 110 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 110 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 110 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 110 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1406191 110 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 165 Kč

D21D 3.10 km, 115 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8556 Bašová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 110 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 110 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 110 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 110 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 110 Kč

D35C 3.40 km, 120 m, 16 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 110 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 110 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 110 Kč
PHK8151 Lišková Kateřina OK 99 Hradec Králové 2102525 110 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 110 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 110 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 110 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 110 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8517323 110 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 110 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 110 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 110 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 165 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 165 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 165 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 165 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 165 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 165 Kč

D35D 3.10 km, 105 m, 16 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 110 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 110 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 110 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 110 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
0060001 Tomandlová Radka 006 - NOK HoRa 2099521 110 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 9822 110 Kč
SHK7751 Holmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 110 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 110 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 110 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 110 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 110 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 110 Kč
0140001 Šumpíková Katka 014 - Slavia HK 2039160 110 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 110 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 110 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 110 Kč
0040001 Kučerová Petra 004 - Jičín zapůjčit 160 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 165 Kč

D45C 3.30 km, 125 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 110 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 110 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 110 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 110 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 110 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 110 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 110 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 110 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 110 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 110 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 110 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 110 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 110 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 110 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 110 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 110 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 8022650 165 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 165 Kč

D45D 2.90 km, 90 m, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 110 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 110 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08999 110 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 110 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 110 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 110 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 110 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 110 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 110 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 110 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 110 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 110 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 110 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 1400421 110 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 110 Kč
LPU7664 Janáčková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 110 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 110 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 110 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 110 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 110 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 110 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 110 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 110 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 110 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 165 Kč

D55C 3.10 km, 80 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 110 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 110 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 110 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 110 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 110 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 110 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 110 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 110 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 110 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 110 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 110 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 110 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 110 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 110 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 165 Kč

D55D 2.70 km, 80 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 110 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 110 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 110 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 110 Kč

D65C 2.50 km, 70 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč

H10N 3.80 km, 100 m, 7 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 80 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 80 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2113047 80 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 80 Kč
PHK1349 Fahrner Šimon OK 99 Hradec Králové 9400 80 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 80 Kč
SRK1204 Sýkora Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134327 80 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2134304 80 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 253155 80 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
JIL1301 Kubíček Jonáš OK Jilemnice C 425538 80 Kč
SHK1111 Andrle Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2111614 80 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 80 Kč
TAP1108 Gross Adam KOB Tretra Praha C 2181293 120 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 2181333 120 Kč

H10C 2.50 km, 75 m, 9 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 80 Kč
PHK1104 Cepek Dominik OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 130 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 80 Kč
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2039811 80 Kč
SHK1107 Hanslík Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2222786 80 Kč
SJC1103 Řehák Jan Sportcentrum Jičín C 9916 80 Kč
SJC1102 Vejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 2134326 80 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 80 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 80 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 80 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 80 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 80 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 80 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 8006751 80 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 80 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 80 Kč
SHK1110 Slavík František OK Slavia Hradec Králové C 410782 80 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 80 Kč

H12C 2.90 km, 100 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0904 Kuklík Tobiáš OK Jilemnice C 2221477 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2039190 80 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 80 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 80 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2181932 80 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 80 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín B 8519805 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 80 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 80 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 80 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 80 Kč
VRL0902 John Martin OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139476 80 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 80 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 8519812 80 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 80 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 80 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 80 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 120 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8119518 120 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 120 Kč

H12D 2.80 km, 110 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 80 Kč
VRL1003 Novák Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126277 80 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 80 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 80 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 80 Kč
VRL1004 Matějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 80 Kč
HOR1001 Bartoš Šimon TJ Jiskra Hořice C 2032106 120 Kč

H14C 3.40 km, 125 m, 14 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 80 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 80 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 80 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 80 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice A 2127648 80 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 80 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín B 8109334 80 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 80 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 80 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 8076016 80 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 80 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 80 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 80 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 80 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 2122259 80 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 80 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 80 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 80 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 80 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2141903 80 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 80 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 80 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 120 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2141894 120 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2124787 120 Kč

H14D 3.10 km, 125 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419999 80 Kč
SHK0800 Šatínský Filip OK Slavia Hradec Králové C 2148145 80 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181291 80 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 80 Kč
HOR0801 Kolátor Štěpán TJ Jiskra Hořice C 2049536 80 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2181296 120 Kč

H16C 3.40 km, 120 m, 16 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 110 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8516923 110 Kč
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C 2029188 110 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 110 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 110 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 110 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 8515867 110 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové B 8014546 110 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8680305 110 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 110 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 110 Kč
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139488 110 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 110 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 110 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 110 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 110 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 110 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 110 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice A 8663189 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 110 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 8680363 110 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 110 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 110 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 110 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 165 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové A 8061489 165 Kč
SJC0606 Dolejší Matouš Sportcentrum Jičín C 2053584 165 Kč

H18C 3.70 km, 160 m, 19 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2134343 110 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 110 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8014469 110 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 110 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 110 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 110 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 110 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 110 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 110 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 8482062 110 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 8109325 110 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka A 8680412 110 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 110 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 165 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 165 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice A 8662678 165 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 165 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 165 Kč

H21C 4.70 km, 200 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 8003625 110 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 110 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 110 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 110 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 110 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 110 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 110 Kč
PHK8700 Veselý Jiří OK 99 Hradec Králové C 8149872 110 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 110 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 110 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 110 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 110 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 110 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 110 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 110 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 2073749 110 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 110 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 110 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 110 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 110 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 110 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 110 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 110 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 110 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 110 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 110 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 110 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 110 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 110 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 110 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 110 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 110 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 110 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 110 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 8680311 110 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8004345 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 110 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 110 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 1417129 110 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670742 110 Kč
0170001 Dvořáček Radek 017 - Doudleby nad Orlicí 682344 110 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 110 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 165 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 165 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 165 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 165 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 165 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 165 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 165 Kč

H21D 4.00 km, 160 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 110 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 110 Kč
LPU9114 Léhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 110 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 110 Kč

H35C 4.00 km, 185 m, 19 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 110 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 110 Kč
0020001 Balek Jan 002 - JduSiToZkusit zapůjčit 160 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 110 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 110 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 110 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 110 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 110 Kč
VRL7902 Novák Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 51598 110 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 110 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 110 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 110 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 110 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 110 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 110 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 110 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 110 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 110 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 110 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 110 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 110 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 110 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 110 Kč
STH8301 Erlebach Michal SK Studenec C 8005118 165 Kč

H35D 3.90 km, 135 m, 18 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 110 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419912 110 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 110 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 110 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141906 110 Kč
STH8102 Haken Adam SK Studenec C 2134356 110 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 110 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 110 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 110 Kč
LPU7404 Kubík Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8028828 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 110 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 110 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 110 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 110 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 110 Kč

H45C 3.70 km, 160 m, 19 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2011799 110 Kč
PHK7505 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2129249 110 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 110 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 110 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 110 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 110 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 110 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 110 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 110 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 110 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 110 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 110 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 110 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 110 Kč
LPU7312 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 1000459 110 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 110 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 110 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 110 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 110 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 110 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 165 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 165 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 165 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 165 Kč

H45D 3.60 km, 130 m, 16 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 1425339 110 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 110 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 110 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 110 Kč
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 110 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 110 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2116485 110 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 110 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 110 Kč
0060002 Tomandl Jan 006 - NOK HoRa 2090861 110 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 110 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 110 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2127638 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
STH6701 Hanuš Karel SK Studenec C 9754 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 110 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 110 Kč
0120001 Pešek Vladimír 012 - TJ Sokol Košov 2115010 110 Kč
0140002 Šumpík Michal 014 - Slavia HK 2039174 110 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 110 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 110 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 110 Kč

H55C 3.50 km, 95 m, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 110 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 110 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 110 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 110 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 110 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 110 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 110 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 110 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 110 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 110 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 110 Kč

H55D 3.40 km, 105 m, 15 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 110 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 110 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 110 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 110 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 110 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 110 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 110 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 110 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 110 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 110 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 110 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 165 Kč

H65C 3.20 km, 100 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8662306 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8051255 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč

H65D 2.90 km, 80 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
SNA5600 Sedloň Josef TJ START Náchod C 7244 120 Kč

H75C 2.60 km, 75 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč

HDR 3.80 km, 100 m, 7 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU1700 Školník Antonín Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425512 80 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
PHK1717 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 130 Kč
PHK1501 Hepner Martin OK 99 Hradec Králové C 9133 80 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
PHK1500 Vrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 51176 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 80 Kč
SHK1356 Hanslíková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2029128 80 Kč
PHK1303 Culek Tibor OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 130 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 4145 80 Kč
STH1303 Novák František SK Studenec C 2001975 80 Kč
PHK8650 Veselá Jana OK 99 Hradec Králové C 7772 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 80 Kč
STH1601 Haken Václav SK Studenec 2001961 80 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 80 Kč
LPU1752 Hovorková Žofie OK Lokomotiva Pardubice C 2039122 80 Kč
LPU1304 Kakos Martin OK Lokomotiva Pardubice C 835307 80 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
LPU1651 Stryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
NPA1701 Novák Tadeáš SK LOB Nová Paka C 515421 80 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 80 Kč
JIL1502 Jiřišta Vladimir OK Jilemnice 2139478 80 Kč
PHK1351 Vojtová Klára OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 130 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 80 Kč
MTU2050 Panchártková Nina MOF 8662676 80 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 80 Kč
HOR1300 Vítek Jan TJ Jiskra Hořice C 2113495 80 Kč
0200002 Vošvrdová Eliška 020 - Kbelnice 2102077 80 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 80 Kč
SHK1252 Císařová Josefína OK Slavia Hradec Králové C zapůjčit 130 Kč

P 3.10 km, 110 m, 12 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2001974 80 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148137 80 Kč
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 80 Kč
0050001 Culková Dita 005 - SHK zapůjčit 130 Kč
0070001 Schröterová Ladislava 007 - xxx zapůjčit 130 Kč
KOR6950 Vítová Eva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181287 80 Kč
0080001 Korbelová Petra 008 - Nový Hradec Králové 2419927 80 Kč
0090001 Valušiak Cyril 009 - Vrchlabí 2035726 80 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 80 Kč
CHC7856 Šimková Markéta K.O.B. Choceň C 9560 80 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 80 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 80 Kč
0100001 Hanousek Václav 010 - Jičín 002 8482063 80 Kč
0100002 Hanousková Radka 010 - Jičín 002 2115012 80 Kč
LPU2222 Žaloudek Vilém OK Lokomotiva Pardubice 7204993 80 Kč
LPU7963 Kay Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2001986 80 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 80 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 80 Kč
VRL1 Bucharová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126301 80 Kč
VRL2 Bártova Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126281 80 Kč
0150001 Borovičková Vendula 015 - Ostružno 2115757 80 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 426328 80 Kč
JIL7901 Kuklík Tomáš OK Jilemnice C 426308 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
0200001 Vošvrda Michal 020 - Kbelnice zapůjčit 130 Kč
0210001 Spilková Marcela 021 - Spilkovi 2144184 80 Kč
0220001 Hlavsová Jana 022 - J+J zapůjčit 130 Kč
0220002 Jarešová Jana 022 - J+J zapůjčit 130 Kč

T 3.50 km, 205 m, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
0010001 Procházka Martin 001 - Tatrmani 1150698 110 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 110 Kč
SHK9999 Pražáková Tereza OK Slavia Hradec Králové 9125 110 Kč
0030001 Kopecká Tereza 003 - Sovy Bělečko 2419864 110 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 110 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 110 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 110 Kč
0130001 Doležal Lukáš 013 - UHAF 09154 110 Kč
0160001 Hruša Petr 016 - Vysoká nad Labem 416203 110 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 110 Kč
0190001 Zamouřil Jáchym 019 - RajP 2102586 110 Kč
0210002 Spilka Petr 021 - Spilkovi 2124761 110 Kč
celkem přihlášených: 795, vklad: 80205 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.