Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Zadní Mostek
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 80 Kč
SJC1453 Cyrany Magdalena Sportcentrum Jičín C 2115014 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
KOR1251 Sedláčková Magdaléna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 80 Kč
JIL1251 Vondroušová Laura OK Jilemnice C 2139475 80 Kč
SHK1450 Mayerová Anna OK Slavia Hradec Králové C 8076036 80 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 80 Kč
JIL1351 Brožíková Johanka OK Jilemnice C 2139472 80 Kč
VRL1253 Nováková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126304 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 80 Kč
LPU1257 Křížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 80 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 80 Kč
STH1451 Hakenová Kateřina SK Studenec C 2124786 80 Kč

D10C 2.10 km, 30 m, 9 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 80 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín C 2102075 80 Kč
SJC1253 Cyrany Anežka Sportcentrum Jičín C 4336 80 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 2221500 80 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 80 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 2122268 80 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 80 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 80 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 80 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 8014454 80 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2419956 80 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 8112161 80 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 80 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 80 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 2148100 80 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 80 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 80 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 80 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 80 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 80 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 80 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 80 Kč
STH1251 Hakenová Petra SK Studenec C 2008984 80 Kč

D12C 2.50 km, 25 m, 9 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 80 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 80 Kč
SHK0961 Řadová Ráchel OK Slavia Hradec Králové C 2181305 80 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 80 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 80 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 1008173 80 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2080950 80 Kč
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 80 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 8013885 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 80 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 2116443 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 80 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 80 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 80 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 80 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 80 Kč
VRL0957 Nováková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126277 80 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 80 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 80 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 80 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 2103243 80 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 80 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 80 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109429 80 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 80 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 80 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 80 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec B 2116482 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
PHK0961 Andrlová Barbora OK 99 Hradec Králové C 80 Kč

D12D 2.30 km, 25 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148107 80 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 80 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 1700078 80 Kč
ZAM0951 Kopecká Cecilie OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 80 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 80 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2008983 80 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 2008988 80 Kč

D14C 2.70 km, 25 m, 11 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 80 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 80 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové B 2144078 80 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 80 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8006737 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 80 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 8226352 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 80 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 80 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2181284 80 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8119417 80 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 80 Kč
ZAM0752 Bryscejnová Marieta OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 80 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 80 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 8013856 80 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 80 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 80 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 2133892 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 80 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 80 Kč
SHK0852 Selixová Anežka OK Slavia Hradec Králové C 2126384 80 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové A 8515512 80 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 80 Kč

D14D 2.50 km, 20 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8016306 80 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 2128449 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
SHK0859 Panáčková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 7003118 80 Kč
VRL0854 Hamáčková Amálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127656 80 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 80 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 80 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2083359 80 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 80 Kč

D16C 3.30 km, 40 m, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 110 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663139 110 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 110 Kč
SJC0653 Bílková Karolína Sportcentrum Jičín C 8518819 110 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 110 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 110 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 110 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 9565 110 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 110 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 110 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 110 Kč
VRL0654 Vohníková Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126249 110 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2181282 110 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 110 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 110 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 110 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 110 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 110 Kč
LPU0659 Šmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice C 0 110 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 110 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 220 Kč

D18C 3.60 km, 40 m, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 110 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 110 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 110 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 8145608 110 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 110 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk B 9284 110 Kč
LPU0456 Stoklasová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice A 8149874 110 Kč

D21C 5.50 km, 85 m, 26 kontrol Rank. koef.: 1

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 110 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 110 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 110 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 110 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 110 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 110 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 110 Kč
ZAM9752 Goňová Nikola OB TJ Sokol Žamberk C 436955 110 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 110 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 110 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 110 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 110 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 110 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 110 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 110 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8014525 110 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 110 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8109302 110 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 110 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 110 Kč

D21D 4.00 km, 50 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 110 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 110 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 110 Kč
HOR8851 Vojtěchová Eva TJ Jiskra Hořice C 53361 110 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 110 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 110 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 110 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 110 Kč

D35C 4.50 km, 50 m, 20 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 110 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 110 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 110 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 110 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 110 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 53640 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 110 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 110 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 110 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 110 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 110 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 110 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 110 Kč
PHK8151 Lišková Kateřina OK 99 Hradec Králové 2102525 220 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 110 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 110 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 110 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 110 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 110 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 110 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 110 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 110 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 110 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2025334 110 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 110 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 8060679 110 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 110 Kč
LTU8651 Zlámalová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416291 110 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 110 Kč

D35D 3.60 km, 50 m, 17 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 110 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 110 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 110 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 110 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 110 Kč
0040001 Šumpíková Katka 004 - Slavia HK 2039160 220 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 110 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 110 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 110 Kč
SHK7751 Holmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 110 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 110 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 9822 110 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 110 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 110 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 110 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 110 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 110 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 110 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 8663169 110 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 110 Kč
0140001 Kučerová Petra 014 - Jičín 4348 220 Kč
DKP7857 Mrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 110 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 110 Kč

D45C 3.80 km, 50 m, 16 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 1413332 110 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 110 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 110 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 8006743 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 110 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 110 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 110 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 110 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 110 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 110 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 110 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 110 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové C 8109324 110 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8013832 110 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 110 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 110 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 110 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 110 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 110 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 110 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 110 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 110 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 110 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 110 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 110 Kč

D45D 3.30 km, 40 m, 15 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 110 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 110 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 110 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 110 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 110 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 110 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 110 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 110 Kč
0130002 Westin Lenka 013 - (NOR) Porsgrunn OL 997811 220 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425506 110 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 110 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 110 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 110 Kč
LTU7450 Kerhátová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2181298 110 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 110 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 110 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 1400421 110 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 110 Kč

D55C 3.30 km, 30 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 110 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 110 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 110 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 110 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 110 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 110 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 2001942 110 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 110 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 110 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 110 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 110 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 110 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 110 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 110 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 110 Kč

D55D 3.00 km, 25 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 110 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 110 Kč
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 110 Kč
LTU5650 Filipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 110 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 110 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 9592 110 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 110 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 110 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 110 Kč

D65C 3.00 km, 25 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 80 Kč

H10N 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 80 Kč
JIL1301 Kubíček Jonáš OK Jilemnice C 425538 80 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 80 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 80 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 80 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 80 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2134304 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 253155 80 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
SJC1302 Ticháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 8150313 80 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8209 80 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 7431985 80 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 80 Kč

H10C 2.10 km, 25 m, 8 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 80 Kč
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2039811 80 Kč
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
VRL1203 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085611 80 Kč
SJC1102 Vejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 2134326 80 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 80 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 80 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 80 Kč
SJC1103 Řehák Jan Sportcentrum Jičín C 9916 80 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 80 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 8648580 80 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 80 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 80 Kč
SHK1206 Mayer Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2039999 80 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
SHK1107 Hanslík Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2222786 80 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 80 Kč
SHK1205 Hrdinka Josef OK Slavia Hradec Králové C 2181914 80 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 80 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 80 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 80 Kč
PHK1102 Šafář Martin OK 99 Hradec Králové C 8014455 160 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 160 Kč

H12C 2.60 km, 25 m, 9 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8119518 80 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057580 80 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 80 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 80 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 80 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 80 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 80 Kč
JIL0904 Kuklík Tobiáš OK Jilemnice C 2221477 80 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2139495 80 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 80 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2029217 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 80 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 80 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 8519812 80 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 80 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 80 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 80 Kč
VRL0902 John Martin OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139476 80 Kč
VRL1003 Novák Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 51598 80 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 80 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 80 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 80 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 80 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 80 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2181932 80 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 80 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 80 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 160 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín B 8519805 160 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 160 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 160 Kč

H12D 2.30 km, 25 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 80 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 80 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 80 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 80 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 80 Kč
VRL1004 Matějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124792 80 Kč
ZAM1010 Juliš Josef OB TJ Sokol Žamberk C 426332 80 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
LPU1010 Kozel Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 80 Kč

H14C 3.00 km, 25 m, 12 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 80 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 80 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 80 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 80 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 80 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 80 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 80 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 80 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 8076016 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 80 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín B 8109334 80 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 80 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 80 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8680327 80 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 80 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 80 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 80 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 8499900 80 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 80 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001920 80 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 80 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2141894 80 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 80 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 80 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 80 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 2122259 80 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 80 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 80 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 80 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 80 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2124787 80 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8170578 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč

H14D 2.50 km, 25 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0801 Kolátor Štěpán TJ Jiskra Hořice C 2049536 80 Kč
PHK0806 Michalec Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2112758 80 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 80 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419999 80 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 80 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 80 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C 09934 80 Kč
VRL1040 Hořejš Vojta OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126291 160 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2181296 80 Kč

H16C 3.80 km, 55 m, 17 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0606 Dolejší Matouš Sportcentrum Jičín C 2115000 110 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8516923 110 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 110 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663121 110 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 110 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 110 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 110 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 110 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 110 Kč
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139488 110 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8680369 110 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 110 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 110 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 110 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 110 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 110 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8680305 110 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 110 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 110 Kč
LPU0515 Pekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8014532 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 110 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové A 8061489 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 110 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 220 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 220 Kč

H18C 4.40 km, 60 m, 19 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 110 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 110 Kč
SRK0406 Čičovský Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2420027 110 Kč
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8004736 110 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8014469 110 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 110 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 110 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 110 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 110 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 110 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2078473 110 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 110 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 110 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 110 Kč

H21C 6.50 km, 115 m, 28 kontrol Rank. koef.: 1

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 110 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 110 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 110 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 110 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 110 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 7210404 110 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 110 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 110 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 110 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 110 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 8663191 110 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 110 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 110 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 110 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 110 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 110 Kč
SHK0105 Zalaba Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8397397 110 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
0230001 Dvořáček Radek 023 - Doudleby nad Orlicí 682344 220 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 110 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 110 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 110 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8663165 110 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 110 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 110 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 110 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 110 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 110 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 110 Kč
CET9501 Záveský Jan TJ Loko Česká Třebová C 8656510 110 Kč

H21D 5.00 km, 80 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 110 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680422 110 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 110 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 110 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 110 Kč

H35C 5.50 km, 100 m, 24 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 110 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 110 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 110 Kč
PHK7703 Korbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 110 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 110 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 110 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 110 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 110 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 110 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 110 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 110 Kč
0150001 Albrecht David 015 - HO Skol 8116731 220 Kč
VRL7902 Novák Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 51598 110 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 110 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 110 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 110 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 110 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 110 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8007804 110 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 110 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 110 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 110 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 110 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 110 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 110 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 110 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 110 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 220 Kč

H35D 4.50 km, 60 m, 20 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 110 Kč
SHK7802 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové C 2420035 110 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 110 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 110 Kč
0050002 Spilka Petr 005 - Spilkovi 2124761 220 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 110 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 110 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 110 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 1420849 110 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 420417 110 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 110 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 110 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141906 110 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419912 110 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 110 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 110 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 110 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 110 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 110 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 110 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín C 8040385 110 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 110 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 110 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8051262 110 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 110 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 110 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 110 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116799 110 Kč
STH8102 Haken Adam SK Studenec C 2134356 110 Kč
0270001 Holý Michal 027 - SK Kosořín 2085010 220 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 220 Kč

H45C 4.60 km, 60 m, 20 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 110 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 110 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 110 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8482086 110 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 110 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 110 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 110 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 110 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 110 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2011799 220 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 1425339 110 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 110 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 110 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 110 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 110 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 110 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 110 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 110 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 110 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 110 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425502 110 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 110 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 110 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 110 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 110 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 110 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 110 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 110 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 220 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 220 Kč

H45D 3.90 km, 45 m, 19 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 110 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 110 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 110 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 110 Kč
KOR7101 Vojtíšek Roman OB DDM Kostelec nad Orlicí 2109768 220 Kč
0060001 Tomandl Jan 006 - NOK HoRa 2090861 220 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 110 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 110 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8670483 110 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 110 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 110 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8113506 110 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2116485 110 Kč
STH6701 Hanuš Karel SK Studenec C 9754 110 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 110 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144119 110 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 110 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 110 Kč

H55C 3.70 km, 45 m, 18 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 110 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 110 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 110 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 110 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 110 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 110 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 110 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 110 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 110 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 110 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 110 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 110 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 220 Kč

H55D 3.40 km, 40 m, 16 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 110 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 110 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 8006742 110 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 110 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
SRK6502 Čičovský Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2420025 110 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 110 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 110 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 110 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 2001951 110 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 110 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2144165 110 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 110 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 110 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 110 Kč

H65C 3.40 km, 35 m, 16 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
0130001 Westin Kjell 013 - (NOR) Porsgrunn OL 997861 160 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 80 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč

H65D 3.20 km, 30 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 8008271 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 8008294 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč

H75C 3.20 km, 25 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč

HDR 3.00 km, 30 m, 6 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 80 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 80 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 80 Kč
SHK1452 Weinerová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK1451 Pouchlá Sára OK Slavia Hradec Králové C 2111662 80 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 80 Kč
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C 2260357 80 Kč
BRU1700 Školník Antonín Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425512 80 Kč
JIL1502 Jiřišta Vladimir OK Jilemnice 2139478 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 80 Kč
PHK1500 Vrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 51176 80 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
PHK1850 Balcarová Anna OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
PHK1650 Balcarová Klára OK 99 Hradec Králové C 2001994 80 Kč
SHK1356 Hanslíková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2029128 80 Kč
SHK1303 Ladýř Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
0220001 Škodová Terezka Kája 022 - Vakrnojs 2011798 80 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232882 80 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
LPU1752 Hovorková Žofie OK Lokomotiva Pardubice C 2039122 80 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
LPU1651 Stryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 80 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 9283 80 Kč
HOR1300 Vítek Jan TJ Jiskra Hořice C 2113495 80 Kč
STH1601 Haken Václav SK Studenec 2001961 80 Kč
STH1550 Chrástová Markéta SK Studenec C 9974 80 Kč
SJC1900 Vágner Filip Sportcentrum Jičín 9971 80 Kč
DKP1451 Mrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 51797 80 Kč
SJC1502 Drobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 1985821 80 Kč
VRL1851 Vrbatová Kristýna OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124805 80 Kč
DKP1850 Kolínová Anita Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
0270002 Holý Lukáš 027 - SK Kosořín zapůjčit 130 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 80 Kč
LTU1650 Zlámalová Barbora OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8016051 80 Kč
LTU1700 Zlámal Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8012866 80 Kč

P 2.90 km, 30 m, 10 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2001974 80 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
JIL7901 Kuklík Tomáš OK Jilemnice C zapůjčit 130 Kč
0010001 Kuklikova Katerina 001 - Kuklikova zapůjčit 130 Kč
0030001 Borovičková Vendula 003 - Ostružno 2115757 80 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148137 80 Kč
0050001 Spilková Marcela 005 - Spilkovi 2144184 80 Kč
KOR8901 Hurdálek Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2060299 80 Kč
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
0020001 Štefaniková Markéta 002 - Bludička 2095932 80 Kč
0080001 Juška Jiří 008 - nereg 2045239 80 Kč
0090001 Hanousek Václav 009 - Jičín 002 8482063 80 Kč
0090002 Hanousková Radka 009 - Jičín 002 2115012 80 Kč
0110001 Beneda Jan 011 - NN 2419932 80 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 80 Kč
0120001 Samlerová Darina 012 - Samlerovi 2049552 80 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 80 Kč
CHC7856 Šimková Markéta K.O.B. Choceň C 9560 80 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 80 Kč
0160001 Ulvrova Lucie 016 - vrl zapůjčit 130 Kč
0170001 Jirsová Dagmar 017 - 005-Jirsová zapůjčit 130 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425513 80 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 80 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 80 Kč
0180001 Kindlová Barbora 018 - SJC, neregistrovaní 9965 80 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 80 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 80 Kč
0190001 Schröterová Ladislava 019 - Puffy běží 2148145 80 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 80 Kč
0200001 Šafářová Anna 020 - SHK 2181314 80 Kč
0210001 Šolc Erazim 021 - neregistrovaný 04742 80 Kč
0210002 Dousková Jiřina 021 - neregistrovaný zapůjčit 130 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032374 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425507 80 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 80 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 80 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08999 80 Kč
LTU8200 Retka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80 Kč
LPU7963 Kay Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2001986 80 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU7313 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2104618 80 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126297 80 Kč
0250001 Hrdinková Iveta 025 - xxx 2224515 80 Kč
0260001 Pešek Vladimír 026 - TJ Sokol Košov 2115010 80 Kč
VRL0000 Bártová Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí 2124762 80 Kč
0280001 Vošlajer Robert 028 - Dlouhá Ves zapůjčit 130 Kč
0290001 Korbelová Petra 029 - Nový Hradec Králové 2419927 80 Kč
0300001 Makaloušová Hana 030 - SA Špindl 8005424 80 Kč

T 3.80 km, 45 m, 18 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 110 Kč
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 110 Kč
0070001 Jahoda Jiří 007 - (j)Elita 1428935 220 Kč
0070002 Sommer Jaroslav 007 - (j)Elita 2148176 220 Kč
0100001 Zamouřil Jáchym 010 - RajP 2102586 220 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 110 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 110 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 110 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 110 Kč
celkem přihlášených: 878, vklad: 87450 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.