Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Sruby - Hluboká
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 2.23 km, 45 m, 6 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 80 Kč
VAM1250 Jedlinská Kateřina OB Vamberk C 9508 80 Kč
KOR1251 Sedláčková Magdaléna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 80 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 80 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 80 Kč
0160001 Munzarová Klára 016 - OBR 2032160 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
0240001 Sládková Monika 024 - Choceň zapůjčit 120 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 80 Kč
LPU1257 Křížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 80 Kč
LPU1459 Kubešová Sára OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 80 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 80 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 80 Kč
LPU1365 Ševčíková Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 80 Kč
LPU1299 Kubíková Andrea OK Lokomotiva Pardubice 9247 80 Kč
DKP1451 Mrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 51797 80 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 160 Kč

D10C 2.47 km, 50 m, 6 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 2122268 80 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 80 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 80 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 80 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 2148069 80 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1398689 80 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 80 Kč
HJL1153 Chotěnovská Nela Sokol Horní Jelení C 2214529 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
PHK1380 Hrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 80 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 80 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 80 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 80 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 80 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 80 Kč
LPU1166 Helmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 80 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 80 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 80 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 80 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 80 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 80 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín C 2102075 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 160 Kč

D12C 3.07 km, 60 m, 9 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 80 Kč
SHK0961 Řadová Ráchel OK Slavia Hradec Králové C 2181305 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 8022692 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 80 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 80 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 80 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 80 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 80 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 80 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8013848 80 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 80 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 80 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 80 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 80 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 80 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 80 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 2103243 80 Kč
LPU0969 Kubíčková Nela OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 80 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 80 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 80 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109429 80 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 80 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 80 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 80 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 80 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 80 Kč

D12D 2.50 km, 50 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM1051 Venclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 80 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 8014454 80 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 80 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
ZAM0951 Kopecká Cecilie OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 80 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 80 Kč

D14C 3.28 km, 60 m, 11 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 80 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 80 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové B 2144078 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 80 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 80 Kč
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2181284 80 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8119417 80 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 80 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení B 8006737 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 80 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 80 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 80 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 80 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 80 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 80 Kč
ZAM0752 Bryscejnová Marieta OB T.J. Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 80 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 80 Kč
SHK0852 Selixová Anežka OK Slavia Hradec Králové C 2126384 80 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 80 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 80 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 8013856 80 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 80 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové A 8515512 80 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 426320 160 Kč

D14D 2.78 km, 55 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 80 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
SHK0859 Panáčková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 7003118 80 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
LPU0863 Fučíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 80 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2083359 80 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 80 Kč

D16C 3.50 km, 85 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 110 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663139 110 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 110 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 110 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2181282 110 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 110 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 110 Kč
VRL0654 Vohníková Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124792 110 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 110 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 110 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 110 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 110 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 110 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 110 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 110 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 110 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 110 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 110 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 110 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 220 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 220 Kč

D18C 3.92 km, 125 m, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 110 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 110 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 110 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 110 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB T.J. Sokol Žamberk B 9284 110 Kč
LPU0456 Stoklasová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice A 8149874 110 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013839 110 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 110 Kč

D21C 4.92 km, 145 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 110 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 110 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 110 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 110 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 110 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 110 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 110 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 110 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 110 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 110 Kč
TBM0056 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 110 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 110 Kč
0200001 Košťálková Julie 020 - HKChoceň 8629753 110 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 1400431 110 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 110 Kč
LPU0154 Brožková Lucie OK Lokomotiva Pardubice A 8667525 110 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 110 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 110 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8014525 110 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 110 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 8667519 110 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8109302 110 Kč
LPU9051 Špirková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 110 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 110 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 110 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 110 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 110 Kč
CHC0155 Ciura Aleksandra K.O.B. Choceň C 8661597 220 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 220 Kč

D21D 3.68 km, 115 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 110 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 110 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 110 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8116790 110 Kč
0350001 Klíchová Petra 035 - CEDA Maps a.s. 9911 220 Kč

D35C 4.40 km, 135 m, 15 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 110 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 110 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 110 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8517323 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 110 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 110 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 110 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 110 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 110 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 110 Kč
PHK8151 Lišková Kateřina OK 99 Hradec Králové 2102525 110 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 110 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 110 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 110 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 110 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 110 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 110 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 110 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 110 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2025334 110 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 110 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 110 Kč

D35D 3.62 km, 115 m, 12 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 110 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 110 Kč
0010001 Šumpíková Katka 001 - Slavia HK 2039160 110 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 110 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 110 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 110 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 110 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 110 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 110 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 110 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 110 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 110 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 110 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 8663169 110 Kč
DKP7857 Mrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 110 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 110 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 110 Kč

D45C 3.68 km, 115 m, 14 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 110 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 110 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 110 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 110 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 110 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 110 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 110 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 110 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 110 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 110 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 8006743 110 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 110 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 8654569 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 110 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 110 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 110 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové C 8109324 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 110 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 110 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 110 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 110 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 110 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 110 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 110 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 8022650 220 Kč

D45D 3.21 km, 80 m, 11 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 110 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 110 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení C 2148137 110 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 110 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 2000571 110 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 110 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 110 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 110 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 1400421 110 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 110 Kč
SHK7550 Štefaniková Markéta OK Slavia Hradec Králové C 2095932 110 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 110 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 110 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08999 110 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 110 Kč
KUN7450 Boháčová Alena OB Kunvald C 9021 110 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 110 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 110 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 110 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 110 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 110 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 110 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 110 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 110 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 220 Kč

D55C 3.42 km, 85 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 110 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 110 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 110 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 110 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 110 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 110 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 110 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 110 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 2001942 110 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 9031 110 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 2092408 110 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 110 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 110 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 110 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 220 Kč

D55D 2.62 km, 55 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 110 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 110 Kč
LTU5650 Filipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 110 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 110 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 110 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 9592 110 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 110 Kč
0280001 Zelenková Lenka 028 - Zelenkovi 9920924 110 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 220 Kč

D65C 2.62 km, 55 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 80 Kč

H10N 2.75 km, 45 m, 6 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 80 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 80 Kč
SRK1204 Sýkora Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134327 80 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 253155 80 Kč
LPU1206 Koupil Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 80 Kč
LPU1305 Pýcha Franišek OK Lokomotiva Pardubice C 2049513 80 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 80 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2134304 80 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 80 Kč

H10C 2.75 km, 50 m, 7 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 80 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
HJL1202 Červinka Dominik Sokol Horní Jelení C 2420049 80 Kč
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 80 Kč
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2039811 80 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 80 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 80 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 80 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 8648580 80 Kč
SHK1206 Mayer Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2039999 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 8051261 80 Kč
SJC1103 Řehák Jan Sportcentrum Jičín C 9916 80 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 80 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 80 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 8006751 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 80 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 80 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 80 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8209 80 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 80 Kč
SHK1110 Slavík František OK Slavia Hradec Králové C 410782 80 Kč

H12C 3.27 km, 65 m, 11 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 2419868 80 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8119518 80 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 80 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 80 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 80 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 80 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 80 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 80 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 80 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 80 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 80 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 80 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 80 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 80 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 80 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 80 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 8519812 80 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2181932 80 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 80 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 80 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 80 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 80 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 80 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2139495 80 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 80 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín B 8519805 160 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 160 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 2139477 160 Kč

H12D 2.89 km, 55 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 80 Kč
HJL0900 Šumpík Jiří Sokol Horní Jelení C 2039825 80 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 80 Kč
0160002 Munzar Petr 016 - OBR 2801445 80 Kč
ZAM1010 Juliš Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 80 Kč
VRL1004 Matějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 80 Kč
LPU1010 Kozel Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 80 Kč
0270001 Jindra Antonín 027 - Jindrovi 2025353 80 Kč

H14C 3.78 km, 75 m, 13 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 80 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 80 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 80 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 80 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 80 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 8076016 80 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 80 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 80 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 8499900 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 80 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 80 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 80 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 80 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 80 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 80 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2124787 80 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2141903 80 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2141894 80 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín B 8109334 80 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 80 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 80 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 80 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 80 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 80 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 80 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 160 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2181296 160 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 160 Kč

H14D 3.03 km, 60 m, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0800 Jedlinský Martin OB Vamberk C 9528 80 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181291 80 Kč
PHK0806 Michalec Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2112758 80 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 416097 80 Kč
CHT0702 Votruba Štěpán OOB SK Chrast C 2148241 80 Kč

H16C 3.82 km, 95 m, 14 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8516923 110 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 110 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 110 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8680305 110 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 110 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 110 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8680369 110 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 110 Kč
SJC0606 Dolejší Matouš Sportcentrum Jičín C 2053584 110 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 110 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 110 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 110 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663121 110 Kč
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139488 110 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 110 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové A 8061489 110 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB T.J. Sokol Žamberk B 2096135 110 Kč
LPU0612 Fajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8014543 110 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 110 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 110 Kč
LPU0515 Pekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8014532 110 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice A 8663189 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 110 Kč
CHC0505 Majowski Jan K.O.B. Choceň C 8661594 110 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 8670486 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 110 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 220 Kč

H18C 4.51 km, 110 m, 16 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 110 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 110 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8014469 110 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2078473 110 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8109419 110 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 110 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 110 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 110 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 110 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 110 Kč
CHC0306 Strugarek Łukasz K.O.B. Choceň C 8083077 110 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 110 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 110 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 220 Kč

H21C 6.22 km, 165 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 110 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 110 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 110 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 110 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 110 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 7210071 110 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8629818 110 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 110 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 110 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 8663191 110 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 110 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 110 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 110 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 8516953 110 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 110 Kč
0230001 Dvořáček Radek 023 - Doudleby n. Orl. 682344 110 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 110 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 110 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 110 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 110 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 110 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 110 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 110 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 110 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 110 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 110 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656528 110 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8663165 110 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 110 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 110 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 110 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 110 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 220 Kč
0340001 Klícha Martin 034 - Rafkarna IDEA Cycling Team 9510 220 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 220 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 220 Kč
0360001 Egrt Martin 036 - TJ Ketchup Hradec Králové 405953 220 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 220 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 220 Kč

H21D 4.80 km, 135 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 110 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 110 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 110 Kč
LPU9114 Léhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680422 110 Kč

H35C 5.50 km, 150 m, 19 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 110 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
PHK7703 Korbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 110 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 110 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 8662364 110 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 110 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 110 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 110 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 110 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 110 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 110 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 110 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 110 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 110 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 110 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 110 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 110 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 110 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 110 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 110 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 110 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 110 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 110 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 110 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8007804 110 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 110 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 110 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 110 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 110 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 110 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 110 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 220 Kč

H35D 4.44 km, 105 m, 15 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7802 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové C 2420035 110 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 110 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 110 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 110 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 1420849 110 Kč
0140002 Spilka Petr 014 - Spilkovi 2124761 110 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 110 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 110 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 110 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 110 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 110 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 110 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 110 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8482109 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8051262 110 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 110 Kč
LPU7404 Kubík Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8028828 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 110 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 110 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419912 220 Kč

H45C 4.80 km, 135 m, 16 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 110 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 110 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 110 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 110 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 110 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení C 1425339 110 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 110 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 110 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 110 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 110 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 110 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 110 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 8014538 110 Kč
CET7601 Pilgr Ludek TJ Loko Česká Třebová C 2075655 110 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 110 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 110 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 110 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 8005126 110 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 110 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 110 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 110 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel OB Kunvald C 9028 110 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 110 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 110 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 110 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 110 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 110 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 110 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 110 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 220 Kč

H45D 3.84 km, 105 m, 13 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 110 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
0010002 Šumpík Michal 001 - Slavia HK 2039174 110 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 110 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 110 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 110 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2127638 110 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 110 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 110 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8030640 110 Kč
0160004 Munzar Petr 016 - OBR 2125322 110 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
ZAM7501 Lesák František OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 110 Kč
STH6701 Hanuš Karel SK Studenec C 9754 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
HOR7100 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice C 2102559 110 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 110 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8113506 110 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8670483 110 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 110 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 220 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144119 110 Kč

H55C 4.31 km, 115 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 110 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 110 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 110 Kč
0070001 Košťál Pavel 007 - DD 8014478 110 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 110 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 110 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 110 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 110 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 110 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 7208214 110 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 110 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 110 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 110 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 110 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 110 Kč

H55D 3.37 km, 80 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 110 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 110 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 110 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 2001951 110 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 110 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 110 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 110 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 110 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 110 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 110 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 110 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 110 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 220 Kč

H65C 3.84 km, 105 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8051255 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 80 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 80 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 8006972 80 Kč

H65D 3.05 km, 60 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 8008294 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 8008271 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 160 Kč

H75C 3.08 km, 65 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 160 Kč

HDR 2.45 km, 45 m, 7 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1451 Pouchlá Sára OK Slavia Hradec Králové C 2111662 80 Kč
PHK1500 Vrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 51176 80 Kč
PHK1452 Jiranová Veronika OK 99 Hradec Králové C 7209426 80 Kč
0040001 Špirk Eduard 004 - Brno Černá Pole 896973 80 Kč
PHK1501 Hepner Martin OK 99 Hradec Králové C 9133 80 Kč
PHK1350 Málková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2070847 80 Kč
HJL1350 Červinková Michaela Sokol Horní Jelení C 2420047 80 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 80 Kč
JIL1503 Hauschwitz Radim OK Jilemnice 426352 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 80 Kč
HJL1302 Pospíšil Matyáš Sokol Horní Jelení C 2126356 80 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
0090001 Vytečková Nela 009 - Vytečkovi zapůjčit 120 Kč
SNA1601 Sokolář Vojtěch TJ START Náchod C 2113361 80 Kč
CET1401 Pilgr Vladimír TJ Loko Česká Třebová C 361914 80 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín C 416043 80 Kč
0150001 Gerald Schramm 015 - Žádný zapůjčit 120 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 80 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C 52074 80 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
VAM1351 Martincová Daniela Sofie OB Vamberk C 09680 80 Kč
LPU1752 Hovorková Žofie OK Lokomotiva Pardubice C 2039122 80 Kč
LPU1304 Kakos Martin OK Lokomotiva Pardubice C 835307 80 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 80 Kč
0270002 Jindra Cyril 027 - Jindrovi 52892 80 Kč
0270003 Zollmann David 027 - Jindrovi 2035741 80 Kč
0310001 Holý Lukáš 031 - SK Kosořín 2085010 80 Kč
0320001 Utinek Pavel 032 - Nereg Utinkovi zapůjčit 120 Kč
HOR1301 Bernard Jonatan TJ Jiskra Hořice 2087718 80 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 80 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232882 80 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 80 Kč

P 3.13 km, 60 m, 9 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2001974 80 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 80 Kč
0020001 Vošlajer Robert 002 - Dlouhá Ves zapůjčit 120 Kč
0020002 Vošlajerová Eva 002 - Dlouhá Ves zapůjčit 120 Kč
0030001 Držmíšek Lukáš 003 - Sruby zapůjčit 120 Kč
0030002 Držmíšková Iva 003 - Sruby zapůjčit 120 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 426328 80 Kč
0060002 Dušková Milada 006 - Tj Lokomotiva Braha zapůjčit 120 Kč
SRK8349 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9201759 80 Kč
KOR6950 Vítová Eva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181287 80 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 80 Kč
0080002 Košťálková Blanka 008 - HK Choceň zapůjčit 120 Kč
0100001 Juška Jiří 010 - nereg 2045239 80 Kč
0110001 Beneda Jan 011 - NN 2419932 80 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C zapůjčit 120 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 80 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 80 Kč
0120001 Korbelová Petra 012 - Nový Hradec Králové 2419927 80 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 80 Kč
SRK9905 Neuman Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091516 80 Kč
0140001 Spilková Marcela 014 - Spilkovi 2144184 80 Kč
0160003 Munzarová Michala 016 - OBR 2801444 80 Kč
HJL8750 Hájková Petra Sokol Horní Jelení C 2039821 80 Kč
ZAM7151 Julišová Jitka OB T.J. Sokol Žamberk 9040 80 Kč
STH7851 Buďárková Eva SK Studenec C 2144163 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec B 331022 80 Kč
0250001 Hanousek Václav 025 - Jičín 002 8482063 80 Kč
0250002 Radka Hanousková 025 - Jičín 002 2115012 80 Kč
LPU2255 Helmeczi Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 1006615 80 Kč
LPU2222 Stryka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 232606 80 Kč
LPU2223 Žaloudek Vilém OK Lokomotiva Pardubice 7204993 80 Kč
LPU7963 Kay Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2001986 80 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 80 Kč
CHC Marhold Jan K.O.B. Choceň zapůjčit 120 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032385 80 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 80 Kč
0330001 Jarešová Jana 033 - J+J zapůjčit 120 Kč
ZAM7701 Hovad Jaroslav OB T.J. Sokol Žamberk 9029 80 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8670737 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk C 9674 80 Kč
NNN9604 Špryňarová Aneta Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNNXX01 Stará Veronika Neregistrovaní 7207362 80 Kč
NNNXX03 Chrtek Jiří Neregistrovaní 2126302 80 Kč
CHT9651 Ďoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 80 Kč

T 5.07 km, 125 m, 17 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
0050001 Komárek Martin 005 - MK zapůjčit 150 Kč
0060001 Hálková Lenka 006 - Tj Lokomotiva Braha zapůjčit 150 Kč
0080001 Košťálek Radim 008 - HK Choceň zapůjčit 150 Kč
0170001 Věříš Michal 017 - neregistrovaný 1000511 110 Kč
0170002 Věříš Andrea 017 - neregistrovaný 1000456 110 Kč
0180001 Novotný Petr 018 - DUKLA Blansko 2067992 110 Kč
0190001 Jahoda Jiří 019 - (j)Elita 1428935 110 Kč
0190002 Sommer Jaroslav 019 - (j)Elita 2148176 110 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 110 Kč
0220001 Smutný Michal 022 - Doudleby nad Orlicí 9672 110 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 110 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 110 Kč
ZAM9752 Goňová Nikola OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 110 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 110 Kč
0260001 Škorpil Jaromír 026 - ☺ 2141906 110 Kč
0280002 Jireš František 028 - Zelenkovi 301639 110 Kč
0290001 Nárovec Václav 029 - neregistrovaní 2118479 110 Kč
0290002 Nárovcová Gabriela 029 - neregistrovaní 2120064 110 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 110 Kč
0300001 Zelenka Martin 030 - Zelenkavi 886259 110 Kč
NNNXXXX Nárovec Jiří Neregistrovaní zapůjčit 260 Kč
NNN9704 Růžička Adam Neregistrovaní zapůjčit 260 Kč
LCE8752 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice 8670776 220 Kč
NNNXX02 Kuchyňka Pavel Neregistrovaní 8680594 220 Kč
celkem přihlášených: 858, vklad: 87230 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.