Logo

Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 14. kolo

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
U Starého rybníka – rekreační a sportovní středisko, Zbraslavice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     WM10    

M11 3.71 km, 50 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C 8003642 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 8660354 60 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 60 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8662350 60 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 8116691 60 Kč
XHK1100 Šafář Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 8014455 60 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka 8648577 60 Kč

M14 3.28 km, 40 m, 7 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 8519565 60 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 8109339 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 60 Kč
STB1000 Stránský Daniel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 60 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 8014558 60 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8116798 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice zapůjčit 160 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 60 Kč
SMR0700 Weber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 60 Kč
SMR0900 Weber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 60 Kč
ZUP0801 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha C 2113370 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 90 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha 8028811 90 Kč

M17 3.76 km, 45 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C 8663195 150 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec 8003611 150 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 150 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň A 8651736 150 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering A 8662686 150 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 150 Kč
XPU0600 Munzar Jakub PARDUBICE BIKERS C 7210209 150 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 225 Kč

M20 4.57 km, 50 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 8667547 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín E 8001809 150 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové C 8013922 150 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8667543 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8660913 150 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8656719 150 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 8226341 150 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný A 8656731 150 Kč

M21E 5.14 km, 60 m, 16 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 250 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 250 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 250 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 250 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 250 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team E 8660573 250 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 250 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 8151177 250 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8042122 250 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team E 8518319 250 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 250 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 250 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 250 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS E 8206000 250 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 250 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 250 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 250 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8234322 250 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 250 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice E 8680422 250 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team E 8028808 250 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 250 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 250 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 250 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 250 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 250 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 250 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 250 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 250 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 8656508 375 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 375 Kč

M21A 4.57 km, 50 m, 12 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové C 8662364 250 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 8670498 250 Kč
SPC8108 Hegner Filip SPORTICUS team A 8116707 250 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín E 8040385 250 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 8032476 250 Kč
SPC9810 Mišoň Matěj SPORTICUS team A 8003616 250 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava A 8136471 250 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 250 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové A 8028863 250 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka A 8648591 250 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha C 8201978 250 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8003612 250 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 250 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8629814 250 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8109407 250 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8014504 250 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko A 8667513 250 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 250 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň E 8660467 250 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála A 8013432 250 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 250 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen A 8028830 250 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8013920 250 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8012061 250 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 375 Kč

M21B 3.83 km, 45 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové A 8197304 250 Kč
VRL7801 Leštínský Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8061401 250 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 250 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál C 8014496 250 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko B 8201285 250 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 250 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 8656598 250 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering C 8680420 250 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team C 8013884 250 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové C 8116828 250 Kč
GIG9400 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 8662317 250 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 250 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS 8100176 250 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 8116799 250 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 250 Kč

M40A 4.61 km, 50 m, 13 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 8662355 250 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team C 8667508 250 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava A 8662358 250 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 250 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 250 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 250 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 250 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 250 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 250 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 250 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 250 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 250 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 250 Kč
XPU7804 Kříž Libor PARDUBICE BIKERS E 8007804 250 Kč
SJC7400 Pucherna Eduard Sportcentrum Jičín C 8074101 250 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň A 8028813 250 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň C 8116749 250 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 250 Kč
XPU7311 Munzar Martin PARDUBICE BIKERS C 2104618 250 Kč
VPM7202 Beránek Jan KOS Slavia Plzeň 887603 250 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 250 Kč
0030002 Uhlemann Ulf 003 - Naturfreunde Villach 8241279 375 Kč

M40B 3.83 km, 45 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7500 Vokurka Jan SNS Smržovka C 8644872 250 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava A 8149899 250 Kč
SBK8001 König Lukáš KOB START Blansko C 9000002 250 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 250 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 250 Kč
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team C 8119513 250 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 250 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 250 Kč
LME7302 Záruba Karel SK Los Mělník C 8116726 250 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 250 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec 8237700 250 Kč
TAP8003 Veruňák Jiří KOB Tretra Praha C 8461737 250 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 250 Kč
SMR7701 Weber Roman SNS Smržovka C 250 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 250 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 250 Kč
0020002 Janeček Petr 002 - PBK 8226347 250 Kč

M50 3.76 km, 45 m, 11 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 250 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 250 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 250 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 250 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 250 Kč
XBM6904 Pekárek Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8013378 250 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 8013377 250 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 250 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 8663161 250 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 250 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 250 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 8680411 250 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 250 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 8116674 250 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 250 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 250 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 8414096 250 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 250 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 8016308 250 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 250 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 375 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 375 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 8655402 250 Kč
TZL6700 Nekoranec Petr SKOB Zlín C 8482067 375 Kč

M60 3.76 km, 45 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 250 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 250 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8230954 250 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 8014511 250 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 250 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8033205 250 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 250 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 250 Kč

M70 3.09 km, 35 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 250 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál 8680603 250 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 250 Kč

Open 3.21 km, 35 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko A 8076001 100 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice zapůjčit 200 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8656507 100 Kč
SLA7454 Svobodová Blanka SKOB Slaný 8033240 100 Kč
VAM6250 Knitlová Eva OB Vamberk C 8013915 100 Kč
SLA8152 Kunstová Irena SKOB Slaný 8013878 100 Kč

W11 3.71 km, 50 m, 8 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 60 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 2083415 60 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 8112161 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 60 Kč
XHK1050 Jedličková Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 8013848 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 8013916 60 Kč
BLI1050 Vozková Veronika MTBO Bludný kořen C 8028812 60 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný 425546 60 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 887608 60 Kč
ZUP1059 Ryglová Šárka MTBO ČZU Praha 8013889 90 Kč
ZUP1051 Veselá Julie MTBO ČZU Praha 8051965 90 Kč

W14 3.28 km, 40 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 60 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8482100 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 60 Kč
SMR0850 Honsová Andrea SNS Smržovka C 7203328 60 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 60 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 160 Kč
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný 995793 60 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň 8013879 60 Kč

W17 3.55 km, 45 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 8660578 150 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8033230 150 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 8033210 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033294 150 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering A 8656746 150 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 150 Kč

W20 3.96 km, 55 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 150 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 8656583 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656713 150 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 8317686 150 Kč

W21E 4.32 km, 55 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 250 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 250 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 250 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8656576 250 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 250 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033284 250 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 250 Kč
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň E 8656581 250 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS E 8090145 250 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka E 8033266 250 Kč
XHK9750 Červená Adéla MTBO Racing team Hradec Králové E 8663209 250 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 250 Kč
XHK0250 Nedomlelová Lucie MTBO Racing team Hradec Králové E 8662718 375 Kč
0030001 Dannowski Anke 003 - Naturfreunde Villach 8150678 375 Kč

W21A 3.96 km, 55 m, 10 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 250 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 8060679 250 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 8190384 250 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 250 Kč
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS A 8116790 250 Kč
SPC8853 Vedralová Veronika SPORTICUS team A 8660565 250 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team A 8660537 250 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 8033282 250 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 250 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín A 8010200 250 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 8100026 250 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 250 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 8008010 250 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 8028858 250 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 8656520 250 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering A 8662727 250 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 8656667 250 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS A 8116780 250 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 8013469 250 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 250 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 8013833 250 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka A 8014545 250 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 8033227 375 Kč

W21B 3.09 km, 35 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 250 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko B 8000002 250 Kč
XPU8660 Žemličková Lenka PARDUBICE BIKERS A 8033255 250 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS 8400365 250 Kč
SMR8950 Hanáková Terka SNS Smržovka A 8226317 250 Kč
TAP8350 Veruňáková Petra KOB Tretra Praha C 8076017 250 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen A 8014528 250 Kč

W40 3.55 km, 45 m, 9 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8033216 250 Kč
SMR7452 Macholdová Iva SNS Smržovka C 8022350 250 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 250 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 250 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 250 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663203 250 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 250 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 8013884 250 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 250 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 250 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 250 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 250 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 250 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 350 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 250 Kč
SMR7650 Weberová Ivana SNS Smržovka C 250 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering C 8013909 250 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň 2060390 250 Kč
0020001 Janečková Markéta 002 - PBK 8033270 250 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 8680315 375 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 8662361 375 Kč
0030003 Katja Walther 003 - Naturfreunde Villach 8042123 375 Kč

W50 3.09 km, 35 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 250 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 250 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 250 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 375 Kč

W60 3.09 km, 35 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 250 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 250 Kč

WM10 2.71 km, 45 m, 7 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 60 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 160 Kč
LME1350 Straková Nora SK Los Mělník C 416325 60 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 60 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 60 Kč
SBK1818 Jirka Martin KOB START Blansko 52430 60 Kč
SMR1150 Honsová Magda SNS Smržovka C 7203329 60 Kč
SBK1616 Šafek Jakub KOB START Blansko C 53206 60 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 60 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí 2042537 60 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník 2118498 60 Kč
XHK1350 Jedličková Michaela MTBO Racing team Hradec Králové C 1398686 60 Kč
TAP1450 Veruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 2181313 60 Kč
LPM1350 Hegnerová Viktorie OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
SJI1800 Moravec Adam OK Jihlava 7260022 60 Kč
VSP1550 Müllerová Ludmila USK Praha zapůjčit 160 Kč
0020003 Janečková Eliška 002 - PBK 8012873 60 Kč
DOB Michalíková Sofie KOB Dobruška 410769 60 Kč
DOB1750 Hejzlarová Adriana KOB Dobruška 410769 90 Kč
celkem přihlášených: 325, vklad: 66155 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.