Logo

Přihlášky závodu: Sudety Open 2021

Datum:
26.06.2021
Místo konání:
Ostrov u Tisé
Pořadatel:
PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
Kategorie:
ČERVENÁ     ČERNÁ     MODRÁ     ZELENÁ    
(133)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha B 8516920 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8662288 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7207873 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 Ne Ne Ano Ano 500 Kč
VCB8854 Kovářová Julie OB České Budějovice C Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 Ne Ne Ano Ano 500 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava C 7210905 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Rosice C 7790320 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové C 207804 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ne Ne Ano 500 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8224477 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0030001 Kundisch Diethard 003 - (GER) USV TU Dresden 8644833 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC5702 Holpuch Jiří KOB Děčín C 8005436 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0050001 Eckardt Cornelia 005 - (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0050003 Löhning Susanne 005 - (GER) USV TU Dresden zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0050004 Löhning Jakob 005 - (GER) USV TU Dresden zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 8008279 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 Ano Ano Ano Ne 750 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0060001 Kudraß Peter 006 - (GER) SG Zittau Süd 8140166 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8071193 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC9251 Dubnová Daniela KOB Děčín C 7001408 Ne Ne Ano Ano 500 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 1459071 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0060002 Wolfram Frank 006 - (GER) SG Zittau Süd 8161618 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 8200022 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0060003 Härtelt Daniel 006 - (GER) SG Zittau Süd 8120051 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 8640184 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 Ano Ne Ano Ne 500 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor C 1333269 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8761 Beitlerová Hana Oddíl OB Kotlářka C 9622 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8160179 Ano Ne Ano Ne 500 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 Ano Ne Ano Ne 500 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ne Ano Ne 500 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8230697 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering 8606435 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(125)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8028856 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9604 Šmelík Martin OK Kamenice C 682340 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 8627114 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0020001 Cruse Kay 002 - (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0020002 Cruse Franz 002 - (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 7202866 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy R 7208096 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové R 2035744 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8489 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0040001 Kundisch Wieland 004 - (GER) USV TU Dresden 8606454 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 Ano Ne Ano Ne 500 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 Ne Ano Ne Ano 500 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0050002 Gossel Heiko 005 - (GER) USV TU Dresden 8151265 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0050006 Löhning Michael 005 - (GER) USV TU Dresden zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9929 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8007804 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 8662310 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 8005121 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 Ne Ne Ano Ano 500 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC8502 Šálek Jan KOB Děčín C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0050010 Grismajer Sonnhild 005 - (GER) USV TU Dresden 123456 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LDC1750 Havlová Aneta KOB Děčín C 7434894 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 Ne Ne Ano Ano 500 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ne Ano Ne 500 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0020003 Cruse Katrin 002 - (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8224455 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 8516958 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0050007 Müller Rainer 005 - (GER) USV TU Dresden zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0050008 Leideck Heike 005 - (GER) USV TU Dresden zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0050009 Conrad Helmut 005 - (GER) USV TU Dresden zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 2115671 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662298 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 Ano Ne Ano Ne 500 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha B 8028811 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 09665 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 7207026 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 Ne Ano Ano Ne 500 Kč
0010001 Cahová Kristýna 001 - Já jsem tady nedobrovolně s.r.o. 2035744 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 2060279 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0050005 Löhning Lisa 005 - (GER) USV TU Dresden zapůjčit Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha C 8211209 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
0050011 Grismajer Selma 005 - (GER) USV TU Dresden 123456 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
celkem přihlášených: 350, vklad: 343850 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 50 závodníků).
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.