Logo

Event entries: Zimní liga Hanácké oblasti - měřený trénink

Date:
2021/01/31
Place:
Plumlov, areál fotbalového hřiště
Organiser:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Classes:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H19     H35     H50     HDR     P    

D10 1.20 km, 35 m, 7 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 40 CZK
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 40 CZK
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 40 CZK

D14 2.00 km, 80 m, 14 controls

(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 40 CZK
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 40 CZK
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 681869 40 CZK
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 40 CZK
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 40 CZK
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 2419923 40 CZK
STE0955 Penková Amálie SK SKI-OB Šternberk C 2143382 40 CZK
STE0953 Sadílková Klára SK SKI-OB Šternberk C 2143385 40 CZK

D18 2.50 km, 95 m, 14 controls

(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 40 CZK
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 40 CZK
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 40 CZK
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 40 CZK
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 40 CZK
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 40 CZK
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 40 CZK
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 40 CZK

D19 3.00 km, 100 m, 16 controls

(16)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 40 CZK
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 40 CZK
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 40 CZK
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 40 CZK
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 40 CZK
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 40 CZK
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 40 CZK
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 40 CZK
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 40 CZK
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 40 CZK
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 40 CZK
UOL9053 Hornová Lenka SOB Olomouc C 8414094 40 CZK
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 40 CZK
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 40 CZK
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 40 CZK
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 40 CZK

D35 2.50 km, 95 m, 14 controls

(15)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 40 CZK
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 40 CZK
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 40 CZK
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 40 CZK
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 40 CZK
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 40 CZK
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 40 CZK
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 40 CZK
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 40 CZK
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 40 CZK
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 40 CZK
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 40 CZK
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 2419968 40 CZK
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 40 CZK
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 40 CZK

D50

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 40 CZK

H10 1.20 km, 35 m, 7 controls

(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 40 CZK
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 40 CZK

H14 2.00 km, 80 m, 14 controls

(10)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 40 CZK
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 40 CZK
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 40 CZK
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 40 CZK
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 40 CZK
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 40 CZK
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 2044898 40 CZK
STE0705 Penka Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2122261 40 CZK
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 40 CZK
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 40 CZK

H19 3.20 km, 105 m, 20 controls

(21)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 40 CZK
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 40 CZK
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 40 CZK
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 40 CZK
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 40 CZK
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 40 CZK
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 40 CZK
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 40 CZK
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 40 CZK
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 40 CZK
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 40 CZK
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 40 CZK
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 40 CZK
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 40 CZK
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 40 CZK
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 40 CZK
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 40 CZK
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 40 CZK
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 40 CZK
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc A 8655429 40 CZK
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 40 CZK

H35 3.00 km, 100 m, 16 controls

(18)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 8660924 40 CZK
PLU8419 Ježek Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7203337 40 CZK
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 40 CZK
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 40 CZK
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 896972 40 CZK
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 40 CZK
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 40 CZK
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 40 CZK
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 40 CZK
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 40 CZK
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 8116756 40 CZK
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 40 CZK
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 40 CZK
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 40 CZK
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 40 CZK
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 40 CZK
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 40 CZK
STE6901 Gentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 40 CZK

H50

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 40 CZK

HDR 1.20 km, 35 m, 7 controls

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 40 CZK

P 1.70 km, 50 m, 10 controls

(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PLU8250 Kožnárková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 40 CZK
PLU7650 Suchánková Jana TJ SOKOL Plumlov C 40 CZK
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 40 CZK
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 40 CZK
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 40 CZK
0010001 Smékalová Lucie 001 - Lucie rent 40 CZK
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 40 CZK
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 40 CZK
entered total: 112, fee: 4480 CZK