Logo

Přihlášky závodu: Super krajská zdravotní procházka

Datum:
24.04.2021
Místo konání:
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Startovní vlny:
10:00     10:30     11:00     11:30     12:00     12:30     13:00    
Kategorie:
D10 10:00     D12 10:00     D14 10:00     D16 10:00     D21 10:00     D35 10:00     D45 10:00     H12 10:00     H14 10:00     H16 10:00     H21 10:00     H35 10:00     D10 10:30     D16 10:30     D18 10:30     D20 10:30     D21 10:30     D35 10:30     D45 10:30     D55 10:30     H10 10:30     H14 10:30     H16 10:30     H21 10:30     H35 10:30     H45 10:30     H55 10:30     D10 11:00     D12 11:00     D14 11:00     D16 11:00     D18 11:00     D35 11:00     D45 11:00     H12 11:00     H14 11:00     H16 11:00     H35 11:00     H45 11:00     H55 11:00     H65 11:00     H75 11:00     D10 11:30     D21 11:30     D35 11:30     D45 11:30     H10 11:30     H12 11:30     H14 11:30     H21 11:30     H35 11:30     H45 11:30     H75 11:30     D12 12:00     D14 12:00     D16 12:00     D21 12:00     D35 12:00     D45 12:00     D55 12:00     H14 12:00     H16 12:00     H18 12:00     H21 12:00     H35 12:00     H45 12:00     D10 12:30     D16 12:30     D18 12:30     D20 12:30     D21 12:30     D45 12:30     D55 12:30     H10 12:30     H12 12:30     H14 12:30     H16 12:30     H18 12:30     H21 12:30     H45 12:30     H65 12:30     D10 13:00     D12 13:00     D14 13:00     D16 13:00     D18 13:00     D21 13:00     D35 13:00     D45 13:00     D65 13:00     H10 13:00     H16 13:00     H18 13:00     H21 13:00     H35 13:00     H45 13:00     H55 13:00     H65 13:00    

Startovní vlna: 10:00 (Start od 10:00 do 10:30)

(30/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 50 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec B 2113415 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec C 331719 100 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 100 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 50 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 50 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 50 Kč
SJH0805 Těthal Josef SOS Jindřichův Hradec C 2260168 50 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8090148 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 100 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2039219 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 100 Kč

Startovní vlna: 10:30 (Start od 10:30 do 11:00)

(30/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 100 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 100 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek A 8648555 100 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 100 Kč
SJH7854 Jelínková Marta SOS Jindřichův Hradec C 442885 100 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport C 2116455 50 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 8014566 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek A 2064776 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8014565 100 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 100 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 100 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 2091539 100 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 100 Kč
VTA8201 Král Lukáš SC vebr-sport 9201375 100 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 8149894 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč

Startovní vlna: 11:00 (Start od 11:00 do 11:30)

(30/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 886294 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7852 Svitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 331352 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 100 Kč
VTA7551 Legátová Ivana SC vebr-sport C 2019550 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 50 Kč
VTA0704 Komma Matouš SC vebr-sport C 2019542 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0603 Khýn Hubert SC vebr-sport C 2025201 100 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport B 2025207 100 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2025212 100 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 100 Kč

Startovní vlna: 11:30 (Start od 11:30 do 12:00)

(30/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB8888 Jelínková Mariana (ms) OB České Budějovice 08676 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 100 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7850 Hrodková Markéta Orientační sporty Písek C 2039227 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 100 Kč
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
VCB9999 Jelínek Šimon (ms) OB České Budějovice 416184 50 Kč
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 50 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218851 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 50 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 100 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 100 Kč
VCB0000 Brossaud Yan OB České Budějovice C 426355 100 Kč
NNN0011 Vacek Lukáš Neregistrovaní 426391 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 100 Kč

Startovní vlna: 12:00 (Start od 12:00 do 12:30)

(28/30)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 50 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 2126366 50 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0653 Svobodová Viola SC vebr-sport C 2019557 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA7651 Svobodová Iveta SC vebr-sport 2019558 100 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport C 2116444 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 8680382 100 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 100 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 100 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 100 Kč
VTA7409 Kůrka František SC vebr-sport 2019570 100 Kč

Startovní vlna: 12:30 (Start od 12:30 do 13:00)

(25/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE1250 Hendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 100 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 100 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 7207771 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 50 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek C 2088203 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 100 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
NNN7800 Šmahel Lukáš Neregistrovaní 2103772 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 100 Kč
KRE7502 Padrta Martin OOB TJ Sokol Křemže C 8667975 100 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 100 Kč

Startovní vlna: 13:00 (Start od 13:00 do 13:30)

(30/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2139494 50 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 50 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 2064782 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 2001915 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 2108878 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 2134335 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116452 100 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 100 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN1151 Haider Anna Neregistrovaní 630830 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1202 Holzäpfel Jan OK Střelka C 2001934 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek A 2064781 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek A 2064779 100 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 100 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2108861 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 100 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 100 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN1111 Hones Sepp Neregistrovaní 8116117 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
celkem přihlášených: 203, vklad: 17700 Kč