Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Semice u Písku
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     HDR     HF     P    

D10 1.40 km, 35 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1150 Smolíková Adéla Orientační sporty Písek C 2091537 50 Kč
VCB1051 Jelínková Mariana OB České Budějovice C 426364 50 Kč
OPI0799 Pižanowská Elena Orientační sporty Písek zapůjčit 50 Kč

D12 1.80 km, 60 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 7210236 50 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2221504 50 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 2064782 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 2221503 50 Kč
OPI0953 Velátová Tereza Orientační sporty Písek C 2088196 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2221505 50 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice B 8013897 50 Kč

D14 2.40 km, 80 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
KRE0750 Zemanová Barbora OOB TJ Sokol Křemže B 2126283 50 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže B 2148186 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 50 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 50 Kč

D16 3.10 km, 110 m, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 100 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 100 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 150 Kč

D18 3.10 km, 105 m, 15 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 100 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 100 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 100 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha B 8516920 100 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 100 Kč

D20 3.20 km, 115 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 Kč

D21 3.80 km, 145 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 Kč
OPI0054 Račanová Jana Orientační sporty Písek C 2088203 100 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 8237724 100 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 100 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 100 Kč
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 2104583 150 Kč

D35 3.20 km, 115 m, 16 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
OPI8051 Smolíková Lenka Orientační sporty Písek C 2088174 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
KRE7950 Fialová Irena OOB TJ Sokol Křemže C 8517327 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
VCB7854 Jelínková Petra OB České Budějovice C 52113 150 Kč

D45 3.10 km, 110 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 100 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
VCB7358 Hojdarová Alena OB České Budějovice C 2087654 100 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 100 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
0020001 Bečvářová Ladislava 002 - Písek 2039217 100 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 100 Kč
0030001 Zámečníková Jitka 003 - Zámečníci 2103763 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 100 Kč
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice C 2118452 100 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 150 Kč

D55 2.20 km, 65 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Ledvinová Jana 001 - Chrobkov zapůjčit 100 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 8013472 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč

D75 1.70 km, 30 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč

DF 2.20 km, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 50 Kč
OPI1398 Cendelínová Eliška Orientační sporty Písek zapůjčit 50 Kč

H10 1.40 km, 35 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport C 2116455 50 Kč
VSP1200 Arnošt Daniel USK Praha C 51648 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 50 Kč
OPI1100 Janda Filip Orientační sporty Písek C 2039219 50 Kč
OPI1202 Kouba Mikuláš Orientační sporty Písek C 2039158 50 Kč

H12 1.80 km, 50 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 50 Kč
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice B 426356 50 Kč
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice C 301111 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 8519562 50 Kč
OPI1002 Kouba Jan Orientační sporty Písek C 2039216 50 Kč
OPI0902 Babinský Julius Orientační sporty Písek 2039114 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč

H14 2.40 km, 70 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 232980 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 50 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek C 2088203 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek B 8013905 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 2420040 50 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 50 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice B 2127644 50 Kč
VCB0804 Jelínek Šimon OB České Budějovice C 426362 75 Kč

H16 3.00 km, 95 m, 15 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany B 8670552 100 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 100 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek A 8014482 100 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 100 Kč

H18 3.40 km, 120 m, 16 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 100 Kč
VTA0302 Dlouhý Matěj SC vebr-sport B 8659393 100 Kč

H20 3.80 km, 120 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0200 Vaněk Adam Orientační sporty Písek zapůjčit 100 Kč

H21 5.00 km, 175 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 434596 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport A 7210074 100 Kč
NNN9999 Klimeš Petr Neregistrovaní 8004272 100 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 150 Kč
0060001 Šmahel Lukáš 006 - Prachatice 2103772 150 Kč

H35 4.10 km, 130 m, 18 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 100 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
0050001 Adam Roman 005 - Bechyně zapůjčit 150 Kč

H45 3.80 km, 120 m, 16 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 100 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 100 Kč
KRE7502 Padrta Martin OOB TJ Sokol Křemže C 8667975 100 Kč
0030002 Zámečník Pavel 003 - Zámečníci 2801012 100 Kč
OPI7100 Velát Vladimír Orientační sporty Písek C zapůjčit 100 Kč
VTA7501 Novisedlák Dušan SC vebr-sport C 2025213 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 100 Kč
OPI7500 Janda Libor Orientační sporty Písek C 2064782 100 Kč
VCB7100 Jaroš Jakub OB České Budějovice C 2118457 100 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 150 Kč

H55 2.90 km, 100 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Ledvina Tomáš 001 - Chrobkov zapůjčit 100 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 8022348 100 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 100 Kč

HDR 2.20 km, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST1450 Kupcová Ada OB Strakonice 50 Kč
CST1601 Kupec Bartoloměj OB Strakonice 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
CST1751 Málková Antonie OB Strakonice C 1418753 50 Kč
VCB1751 Kršková Alžběta OB České Budějovice C 50 Kč
VCB1800 Krška Antonín OB České Budějovice 2080931 50 Kč
OPI1199 Říhová Anna Orientační sporty Písek zapůjčit 50 Kč

HF 2.20 km, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 50 Kč
OPI1399 Říha Patrik Orientační sporty Písek zapůjčit 50 Kč

P 2.20 km, 55 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice C 426363 100 Kč
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice C 2087641 100 Kč
VCB0708 Hojdar Jakub OB České Budějovice C 301110 100 Kč
CHT0702 Votruba Štěpán OOB SK Chrast C 2148241 100 Kč
VTA7551 Legátová Ivana SC vebr-sport C 2221509 100 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 100 Kč
0040001 Kůrka František 004 - Kůrkovci zapůjčit 100 Kč
OPI8252 Koubová Klára Orientační sporty Písek C 2064783 100 Kč
NNN2323 Tetourová Magdaléna Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 150, vklad: 12825 Kč