Logo

Event entries: Oblastní žebříček

Date:
2021/10/02
Place:
Semice u Písku
Organiser:
OPI - Orientační sporty Písek
Classes:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     HDR     HF     P    

D10 1.40 km, 35 m, 7 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI1150 Smolíková Adéla Orientační sporty Písek C 2091537 50 CZK
VCB1051 Jelínková Mariana OB České Budějovice C 426364 50 CZK
OPI0799 Pižanowská Elena Orientační sporty Písek rent 50 CZK

D12 1.80 km, 60 m, 7 controls

(8)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 7210236 50 CZK
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2221504 50 CZK
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 2064782 50 CZK
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 2221503 50 CZK
OPI0953 Velátová Tereza Orientační sporty Písek C 2088196 50 CZK
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 CZK
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2221505 50 CZK
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice B 8013897 50 CZK

D14 2.40 km, 80 m, 11 controls

(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 CZK
KRE0750 Zemanová Barbora OOB TJ Sokol Křemže B 2126283 50 CZK
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže B 2148186 50 CZK
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 50 CZK
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 50 CZK

D16 3.10 km, 110 m, 14 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 100 CZK
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 100 CZK
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 150 CZK

D18 3.10 km, 105 m, 15 controls

(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 100 CZK
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 100 CZK
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 100 CZK
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha B 8516920 100 CZK
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 100 CZK

D20 3.20 km, 115 m, 16 controls Rank. coef.: 1

(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 CZK
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 CZK

D21 3.80 km, 145 m, 16 controls Rank. coef.: 1

(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 CZK
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 CZK
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 CZK
OPI0054 Račanová Jana Orientační sporty Písek C 2088203 100 CZK
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 CZK
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 8237724 100 CZK
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 100 CZK
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 100 CZK
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 2104583 150 CZK

D35 3.20 km, 115 m, 16 controls

(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 CZK
OPI8051 Smolíková Lenka Orientační sporty Písek C 2088174 100 CZK
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 CZK
KRE7950 Fialová Irena OOB TJ Sokol Křemže C 8517327 100 CZK
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 CZK
VCB7854 Jelínková Petra OB České Budějovice C 52113 150 CZK

D45 3.10 km, 110 m, 14 controls

(17)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 100 CZK
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 100 CZK
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 CZK
VCB7358 Hojdarová Alena OB České Budějovice C 2087654 100 CZK
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 100 CZK
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 100 CZK
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 CZK
0020001 Bečvářová Ladislava 002 - Písek 2039217 100 CZK
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 CZK
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 100 CZK
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 CZK
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 100 CZK
0030001 Zámečníková Jitka 003 - Zámečníci 2103763 100 CZK
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 CZK
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 100 CZK
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice C 2118452 100 CZK
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 150 CZK

D55 2.20 km, 65 m, 10 controls

(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
0010002 Ledvinová Jana 001 - Chrobkov rent 100 CZK
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 CZK
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 8013472 100 CZK
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 CZK
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 CZK
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 CZK
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 CZK

D75 1.70 km, 30 m, 8 controls

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 CZK

DF 2.20 km, 7 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 CZK
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 50 CZK
OPI1398 Cendelínová Eliška Orientační sporty Písek rent 50 CZK

H10 1.40 km, 35 m, 7 controls

(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport C 2116455 50 CZK
VSP1200 Arnošt Daniel USK Praha C 51648 50 CZK
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 CZK
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 50 CZK
OPI1100 Janda Filip Orientační sporty Písek C 2039219 50 CZK
OPI1202 Kouba Mikuláš Orientační sporty Písek C 2039158 50 CZK

H12 1.80 km, 50 m, 7 controls

(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 50 CZK
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice B 426356 50 CZK
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice C 301111 50 CZK
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 CZK
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 50 CZK
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 8519562 50 CZK
OPI1002 Kouba Jan Orientační sporty Písek C 2039216 50 CZK
OPI0902 Babinský Julius Orientační sporty Písek 2039114 50 CZK
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 CZK

H14 2.40 km, 70 m, 11 controls

(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 232980 50 CZK
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 50 CZK
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek C 2088203 50 CZK
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek B 8013905 50 CZK
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 CZK
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 2420040 50 CZK
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 50 CZK
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice B 2127644 50 CZK
VCB0804 Jelínek Šimon OB České Budějovice C 426362 75 CZK

H16 3.00 km, 95 m, 15 controls

(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany B 8670552 100 CZK
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 100 CZK
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek A 8014482 100 CZK
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 100 CZK

H18 3.40 km, 120 m, 16 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 100 CZK
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 100 CZK
VTA0302 Dlouhý Matěj SC vebr-sport B 8659393 100 CZK

H20 3.80 km, 120 m, 16 controls Rank. coef.: 1

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0200 Vaněk Adam Orientační sporty Písek rent 100 CZK

H21 5.00 km, 175 m, 22 controls Rank. coef.: 1

(11)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 CZK
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 100 CZK
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 100 CZK
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 CZK
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 CZK
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 434596 100 CZK
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 CZK
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport A 7210074 100 CZK
NNN9999 Klimeš Petr Neregistrovaní 8004272 100 CZK
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 150 CZK
0060001 Šmahel Lukáš 006 - Prachatice 2103772 150 CZK

H35 4.10 km, 130 m, 18 controls

(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 100 CZK
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 100 CZK
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 CZK
0050001 Adam Roman 005 - Bechyně rent 150 CZK

H45 3.80 km, 120 m, 16 controls

(10)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 100 CZK
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 100 CZK
KRE7502 Padrta Martin OOB TJ Sokol Křemže C 8667975 100 CZK
0030002 Zámečník Pavel 003 - Zámečníci 2801012 100 CZK
OPI7100 Velát Vladimír Orientační sporty Písek C rent 100 CZK
VTA7501 Novisedlák Dušan SC vebr-sport C 2025213 100 CZK
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 100 CZK
OPI7500 Janda Libor Orientační sporty Písek C 2064782 100 CZK
VCB7100 Jaroš Jakub OB České Budějovice C 2118457 100 CZK
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 150 CZK

H55 2.90 km, 100 m, 14 controls

(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
0010001 Ledvina Tomáš 001 - Chrobkov rent 100 CZK
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 CZK
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 8022348 100 CZK
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 CZK
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 CZK
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 100 CZK

HDR 2.20 km, 7 controls

(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
CST1450 Kupcová Ada OB Strakonice 50 CZK
CST1601 Kupec Bartoloměj OB Strakonice 50 CZK
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 CZK
CST1751 Málková Antonie OB Strakonice C 1418753 50 CZK
VCB1751 Kršková Alžběta OB České Budějovice C 50 CZK
VCB1800 Krška Antonín OB České Budějovice 2080931 50 CZK
OPI1199 Říhová Anna Orientační sporty Písek rent 50 CZK

HF 2.20 km, 7 controls

(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 50 CZK
OPI1399 Říha Patrik Orientační sporty Písek rent 50 CZK

P 2.20 km, 55 m, 9 controls

(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice C 426363 100 CZK
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice C 2087641 100 CZK
VCB0708 Hojdar Jakub OB České Budějovice C 301110 100 CZK
CHT0702 Votruba Štěpán OOB SK Chrast C 2148241 100 CZK
VTA7551 Legátová Ivana SC vebr-sport C 2221509 100 CZK
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 100 CZK
0040001 Kůrka František 004 - Kůrkovci rent 100 CZK
OPI8252 Koubová Klára Orientační sporty Písek C 2064783 100 CZK
NNN2323 Tetourová Magdaléna Neregistrovaní rent 100 CZK
entered total: 150, fee: 12825 CZK