Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Bludov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    

D10C 1.70 km, 80 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU1250 Růžičková Zuzana Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2051883 70 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 2771349 70 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 70 Kč

D12C 2.00 km, 90 m, 8 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 49873 120 Kč
STE0952 Gottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk C 2122249 120 Kč
SSU0952 Sochorová Anna SK Severka Šumperk C 2771353 120 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 120 Kč
KON1061 Fialová Andrea KOB Konice C 2020738 120 Kč
PLU1055 Ježková Žaneta TJ SOKOL Plumlov C 120 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 8013874 120 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 120 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108906 120 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 120 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 120 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 120 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 120 Kč
UOL1051 Kvášová Kateřina SOB Olomouc C 2133904 120 Kč
ZLH1050 Vojčáková Anastázie OOB TJ Zlaté Hory C 120 Kč

D14C 2.20 km, 95 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 120 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 1000509 120 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 120 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 120 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 120 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 120 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 120 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 120 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067388 120 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 681869 120 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 120 Kč
KON0779 Fialová Anna KOB Konice C 361976 120 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 7201830 120 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 120 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 120 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering B 416509 120 Kč
SSU0753 Richtrová Ema SK Severka Šumperk C 2001914 120 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk C 2001924 120 Kč
SSU0850 Holzerová Natálie SK Severka Šumperk C 2144036 120 Kč
ZLH0852 Švajdová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 120 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 120 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 120 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 2419923 120 Kč

D16C 2.40 km, 155 m, 10 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8012877 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8013964 120 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 8013963 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk B 2148071 120 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc A 8226335 120 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 120 Kč
ASU0550 Pobucká Eliška Magnus Orienteering C 920658 120 Kč
UOL0551 Bartáková Veronika SOB Olomouc C 2133908 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 120 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058482 120 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 120 Kč

D18C 2.90 km, 165 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 120 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 120 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662732 120 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 8226432 120 Kč

D21C 4.20 km, 215 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 120 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 331363 120 Kč
SSU99x6 Holečková Jana SK Severka Šumperk 301560 120 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 120 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory C 857356 120 Kč
SPR9898 Pilcová Sabina SK SKI - SPORT Praděd C 1007538 120 Kč

D35C 3.30 km, 170 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 120 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 120 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 120 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 120 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 120 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 2126255 120 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 120 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 120 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 120 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 120 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 120 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 8150666 120 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 2419968 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč

D45C 2.60 km, 170 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 120 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 120 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 120 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 2148225 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
0040002 Ženčáková Marie 004 - ASPV OA 2032185 120 Kč
SSU6751 Holečková Lenka SK Severka Šumperk C 2001922 120 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 120 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 120 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 120 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
0060001 Varhaníčková Jana 006 - xxxxxKM 2222787 120 Kč

D55C 2.40 km, 165 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 120 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 8482076 120 Kč
0030002 Roubalíková Iva 003 - ZŠ Těšetice 2102820 120 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 8515556 120 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 120 Kč

D65C 2.10 km, 105 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 120 Kč

H10C 1.70 km, 80 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 70 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2108900 70 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 70 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 70 Kč
SSUxxx3 Turek Václav SK Severka Šumperk 2771347 70 Kč
PTE1111 Pospíšil Jáchym TJ Sokol Ptení C 2135192 70 Kč

H12C 1.90 km, 105 m, 9 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 120 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8008300 120 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 120 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 120 Kč
SSU1001 Ryszkowski Ondřej SK Severka Šumperk C 2001992 120 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 120 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 120 Kč
ASU0911 Kupilík Vít Magnus Orienteering C 2420060 120 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 120 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 120 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 120 Kč
PLU0901 Frélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 2124798 120 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 120 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 120 Kč
KSU1020 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 120 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 120 Kč
KSU0939 Podhora Václav Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 120 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 120 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 995816 120 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava B 8004331 120 Kč
SSUxxx2 Turek Josef SK Severka Šumperk 2001973 120 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 120 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 120 Kč

H14C 2.60 km, 135 m, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 120 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 120 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 120 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 120 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 120 Kč
STE0810 Kropáček Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2143386 120 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 120 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 120 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 120 Kč
UOL0805 Barták Petr SOB Olomouc C 2148144 120 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 120 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 120 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 120 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 120 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 120 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 120 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 120 Kč

H16C 3.50 km, 215 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 120 Kč
UOL0503 Smékal Mikuláš SOB Olomouc C 2000566 120 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice B 2067321 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava C 8237738 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 120 Kč

H18C 4.00 km, 255 m, 16 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 120 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 120 Kč

H21C 5.40 km, 340 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 120 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 120 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 120 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 120 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 120 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 8482075 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 120 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662294 120 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 120 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 120 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 120 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 120 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 120 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 120 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 120 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 120 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 120 Kč
UOL9400 Semerád Jan SOB Olomouc C 8014522 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 120 Kč

H35C 4.20 km, 260 m, 19 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 120 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8013460 120 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 120 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 120 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8328679 120 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
PLU8419 Ježek Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7203337 120 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 896972 120 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 120 Kč
STE7800 Venus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C 2144041 120 Kč
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 120 Kč
0040001 Ženčák Jaroslav 004 - ASPV OA 2060274 120 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 120 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 120 Kč

H45C 3.80 km, 250 m, 16 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 120 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 120 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 120 Kč
STE6901 Gentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 120 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 120 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 120 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 120 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 120 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 120 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 120 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 120 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč

H55C 3.50 km, 210 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 8471958 120 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 120 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 120 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 120 Kč
0030001 Roubalík Radovan 003 - ZŠ Těšetice 8656544 120 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 120 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 8100857 120 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč

H65C 2.60 km, 185 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 120 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 120 Kč

H70C 2.30 km, 115 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč

HD10N 1.50 km, 70 m, 6 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1191 Lipenská Jana Marie KOB Konice C 2224529 70 Kč
KON1131 Lipenský Jan František KOB Konice C 2771942 70 Kč
PLU1301 Ježek Oliver TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 70 Kč
KSU1350 Havlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70 Kč
SSUxxx4 Foret Dominik SK Severka Šumperk 2001958 70 Kč
SSU10x5 Szostek Jiří SK Severka Šumperk 52573 70 Kč
SSU1251 Michlová Barbora SK Severka Šumperk C 2001927 70 Kč

HDR 1.60 km, 70 m, 6 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE1500 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk C 2049563 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 70 Kč
SSU1101 Hedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 70 Kč
SSU0705 Hedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 70 Kč
NNN0001 Žídková Barbora Neregistrovaní 70 Kč
NNN0002 Krestýn Pavel Neregistrovaní 70 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 2001954 70 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 70 Kč
STE1400 Kropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 70 Kč
0010001 Vlčková Barbora 001 - KSU 886267 70 Kč
TVR1250 Kujová Anežka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 515156 70 Kč
0040003 Jonáš Vilém 004 - ASPV OA 52589 70 Kč
SSUxxx1 Šikula Simon SK Severka Šumperk 52553 70 Kč

P 2.40 km, 140 m, 8 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 120 Kč
KON8518 Čeřovský Petr KOB Konice C 120 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 120 Kč
SSU6450 Gebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 120 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8050301 120 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 120 Kč
SSU7800 Ryszkowski Slavomír SK Severka Šumperk C 2771344 120 Kč
KON8155 Václavková Lenka KOB Konice 2020742 120 Kč
0020001 Dvořáková Kateřina 002 - Konice 8907 120 Kč
OKP9351 Červinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 120 Kč
SSU8000 Kopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2771346 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
TVR7700 Kuja Ivo TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2800303 120 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 120 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416716 120 Kč
KSU0501 Fabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120 Kč
0050001 Chmelařová Blanka 005 - péčkaři 8885 120 Kč
UOL7901 Kváša Michal SOB Olomouc C 2039812 120 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 120 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 120 Kč
celkem přihlášených: 306, vklad: 34820 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.