Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Plumlov, kemp Žralok
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     HDR     P    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
0040001 Havlíková Michaela 004 - Havlíci 2039191 70 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 120 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 8012881 120 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 2127853 120 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 8013869 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 1000509 120 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 120 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 7201830 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 8013963 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8013964 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8012877 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 8013868 120 Kč

D21C Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 120 Kč
UOL9053 Hornová Lenka SOB Olomouc C 8414094 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 120 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 120 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 1418768 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439239 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 70 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0902 Fanta Maxmilian SOB Olomouc C 2214499 120 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8008300 120 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 120 Kč
SSU1001 Ryszkowski Ondřej SK Severka Šumperk C 2001992 120 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 120 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 120 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 120 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 120 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 120 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 120 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 120 Kč
UOL0805 Barták Petr SOB Olomouc C 2148144 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava C 8237738 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 120 Kč

H21C Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 120 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 120 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 120 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 120 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 120 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 120 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 120 Kč
KSU7800 Havlík Jindra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 120 Kč
KSU8011 Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 120 Kč
KON7521 Škrabal Milan KOB Konice C 2125331 120 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 120 Kč

HDR

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 David Pikula 001 - neregistrovaný 2081368 70 Kč
0010002 Adélka Pikulová 001 - neregistrovaný 2080973 70 Kč
0030001 Malasková Linda 003 - DDM Olomouc zapůjčit 80 Kč
0040002 Havlíková Julie 004 - Havlíci 2058486 70 Kč

P

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8600 Vraštil Jaroslav SOB Olomouc C 4617314 120 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 120 Kč
UOL7151 Janečková Moťková Jitka SOB Olomouc C 1452447 120 Kč
0010003 Alena Pikuová 001 - neregistrovaný 231248 120 Kč
0020001 Fantová Lenka 002 - Běh jen tak zapůjčit 130 Kč
0050001 Hrůza Vladimír 005 - Neregistrovaní 2117402 120 Kč
celkem přihlášených: 98, vklad: 11230 Kč