Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Bezručova vyhlídka u Sedlišť
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    

D10N 1.30 km, 25 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 50 Kč
MOV1150 Horálková Gabriela SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 49301 50 Kč
OOP1152 Mertová Elen TJ Opava C 341893 50 Kč
SIT1251 Jurčková Sofie OK SILESIA C 8655447 50 Kč

D10C 1.20 km, 25 m, 8 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 50 Kč
TRI1151 Řádková Zuzana TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
SIT1151 Skupieńová Eliška OK SILESIA C 8655467 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 50 Kč
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek C 428283 50 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč

D12C 1.50 km, 30 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 2087504 50 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 50 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 50 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 2129250 50 Kč
BFM1056 Mecová Markéta SKOB Frýdek - Místek 410795 50 Kč
BFM0956 Mikešková Julie SKOB Frýdek - Místek 410792 50 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 361955 50 Kč

D14C 1.60 km, 35 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0751 Červenková Eliška OOB TJ Slezan Opava C 7209463 70 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067388 70 Kč
TRI0854 Czerneková Adéla TJ TŽ Třinec C 49365 70 Kč

D16C 1.80 km, 35 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec B 8022675 100 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec B 8033258 100 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava B 420438 100 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 100 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 100 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 100 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C D16C 100 Kč

D18C 2.00 km, 45 m, 18 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 100 Kč
MOV0450 Procnerová Veronika SKOB Ostrava C 2087705 100 Kč

D21C 2.20 km, 50 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 100 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 100 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 100 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy B 2143388 100 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
SFM9950 Typovská Anna O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 100 Kč

D35C 2.00 km, 40 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 100 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7200588 100 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 100 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 8005139 100 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102872 100 Kč
HAV8550 Fujáková Kateřina OB Havířov C 1420857 100 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 100 Kč

D45C 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 100 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 100 Kč

D55C 1.70 km, 35 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 100 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč

D65C 1.60 km, 30 m, 11 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 70 Kč

H10N 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1203 Kowalczyk Jáchym TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
TRI1100 Szymeczek Michal TJ TŽ Třinec C 49327 50 Kč
SIT1202 Maroszczyk Witold OK SILESIA C 8119474 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 50 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI1204 Zielina Tomasz TJ TŽ Třinec C 49319 50 Kč
AOP1301 Kotůlek Vít Orientační Běh Opava C 8714 50 Kč

H10C 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 7200589 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek C 49456 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
HAV1600 Volejníček Vincent OB Havířov 336721 50 Kč

H12C 1.50 km, 30 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec B 8014500 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 50 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava B 428276 50 Kč
TRI1002 Kubien Tomáš TJ TŽ Třinec C 8659 50 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 49378 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 2087497 50 Kč
BFM0901 Bjolek Vojtěch SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
MOV1006 Lettovský Jan SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 Kč

H14C 1.70 km, 35 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec A 8113518 70 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 70 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 428759 70 Kč

H16C 2.10 km, 40 m, 16 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 100 Kč
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava C 436424 100 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8226307 100 Kč
BFM0507 Merta František SKOB Frýdek - Místek 428272 100 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 100 Kč
BFM0609 Hruška Adam SKOB Frýdek - Místek C 410791 100 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 100 Kč

H18C 2.30 km, 70 m, 21 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 100 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 100 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8042121 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 100 Kč

H21C 2.60 km, 80 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 8028879 100 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662362 100 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 100 Kč
SFM0200 Kretek Jakub O-RUNNAŘI Beskydy C 2181290 100 Kč
0020001 Kozubík Jiří 002 - JuraZub Zlín 2094537 100 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 100 Kč
0030001 Šidík Petr 003 - ASTDČSV 253128 100 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 100 Kč

H35C 2.20 km, 50 m, 18 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
TRI7704 Pietrzyk Rostislav TJ TŽ Třinec C 8517453 100 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 100 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 100 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 100 Kč
LOV7301 Blažević Roman lepus.cz C 7200335 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 2087499 100 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 8013973 100 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 416168 100 Kč

H45C 2.00 km, 45 m, 18 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 8648625 100 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 100 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 8003662 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
BFM7605 Juračák Miroslav SKOB Frýdek - Místek C 49455 100 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 100 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 100 Kč
TRI7602 Krupa David TJ TŽ Třinec C 8014462 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 100 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 100 Kč

H55C 1.80 km, 40 m, 15 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 8007175 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 100 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 100 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 100 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 100 Kč

H65C 1.60 km, 30 m, 13 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 70 Kč

H70C 1.60 km, 30 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 70 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 8680346 70 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 70 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 70 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 70 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 70 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 70 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 70 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 70 Kč

HDR 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP1701 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 50 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek C 428209 50 Kč
SFM1200 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 50 Kč
SFM1400 Sebera Eduard O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 50 Kč
SFM1701 Koťátko Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2031348 50 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
SOP Červenková Aneta OOB TJ Slezan Opava 4777 50 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232338 50 Kč
OOP1451 Mertová Sofie TJ Opava C 232527 50 Kč
SIT1351 Srovnalová Julie OK SILESIA C 8655462 50 Kč
SIT1551 Szotkowská Kristýna OK SILESIA C 7861 50 Kč
TRI1650 Sližová Kateřina TJ TŽ Třinec C 416125 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
0010001 Žáček Jaroslav 001 - - 2222788 50 Kč
0010002 Žáček Pavel 001 - - 2221446 50 Kč
NNN1010 Pospíšilovi Ivo + Andrea Neregistrovaní 50 Kč
SFM7652 Káňová Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 2260146 50 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 50 Kč

P 1.70 km, 35 m, 16 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 7207881 70 Kč
TRI8400 Mokrosz Marek TJ TŽ Třinec C 8658 70 Kč
TRI7803 Krček Jakub TJ TŽ Třinec C 49315 70 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 70 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 70 Kč
TRI7450 Krhutová Martina TJ TŽ Třinec C 8651 70 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 49475 70 Kč
SIT8501 Maroszczyk Marek OK SILESIA C 8119454 70 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 70 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 70 Kč
TRI7850 Myslivcová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49355 70 Kč
TRI8001 Zielina Marek TJ TŽ Třinec C 8656 70 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 2087513 70 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 70 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 232166 70 Kč
celkem přihlášených: 202, vklad: 15940 Kč