Logo

Přihlášky závodu: Individuální měřený trenink na krátké trati

Datum:
16.05.2021
Místo konání:
Hvozdná
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 1.80 km, 30 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV1154 Brázdilová Kristýna KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
HLV1255 Kroutilová Marie KČT - OB Holešov C 53832 80 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 80 Kč

D12C 2.10 km, 30 m, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 425438 80 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 80 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 8680336 80 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 9200992 80 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 08585 80 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 80 Kč
VIC0954 Mojžíšová Kristýna OB Vizovice C 425437 80 Kč
TZL0958 Gogelová Martina SKOB Zlín C 2134317 80 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 80 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 7209279 80 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín B 8411 80 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice B 330673 80 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 80 Kč
TZL1052 Palasová Barbora SKOB Zlín C 49513 80 Kč

D14C 2.50 km, 45 m, 11 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 2001970 80 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 8660381 80 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 7790010 80 Kč
VIC0860 Halová Kateřina OB Vizovice C 425435 80 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín B 2121124 80 Kč
TZL0757 Kovalčíková Nela SKOB Zlín C 8583 80 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 80 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 80 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 80 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 2121122 80 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 80 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 80 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8482100 80 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 80 Kč

D16C 2.40 km, 55 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín A 8680314 120 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž C 8680307 120 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2103241 120 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 8250121 120 Kč

D18C 3.10 km, 75 m, 14 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 120 Kč

D20C 4.00 km, 95 m, 16 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 120 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 120 Kč

D21C 4.00 km, 95 m, 16 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 120 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 120 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 120 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín C 7203458 120 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 120 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 120 Kč

D35C 3.40 km, 85 m, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 120 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 8670791 120 Kč
VIC7753 Špaňhelová Lenka OB Vizovice C 425433 120 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 120 Kč
HLV8451 Drábková Kateřina KČT - OB Holešov C 2214545 120 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 120 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7200588 120 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 120 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 120 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 120 Kč
TZL8653 Vintrová Alžběta SKOB Zlín C 4635 120 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 8614 120 Kč

D45C 2.70 km, 80 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 120 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 2260118 120 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 120 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 120 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 120 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 120 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 120 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 120 Kč
0080001 Palasová Michaela 008 - OB Velíková 49592 120 Kč

D55C 2.50 km, 50 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 120 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 120 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 120 Kč

D65C 2.00 km, 35 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 120 Kč

H10C 1.80 km, 30 m, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 8053367 80 Kč
TZL1101 Jahudka Štěpán SKOB Zlín C 2113062 80 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 7200589 80 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 80 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 80 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 80 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 80 Kč

H12C 2.20 km, 40 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 80 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 8050910 80 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 80 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín B 8680313 80 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 80 Kč
HLV0905 Brázdil Lukáš KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
HLV1008 Fuksa Antonín KČT - OB Holešov C 331791 80 Kč
HLV1010 Kroutil Matěj KČT - OB Holešov C 331687 80 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 2091546 80 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 80 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 8660354 80 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 80 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140944 80 Kč
TZL1007 Lunga Viktor SKOB Zlín C 2113077 80 Kč
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 8482072 80 Kč

H14C 2.70 km, 40 m, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 80 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín B 8109339 80 Kč
VIC0802 Křížka Martin OB Vizovice C 425432 80 Kč
VIC0801 Hala Zdeněk OB Vizovice C 425439 80 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 80 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 80 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 80 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 80 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 80 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 8648628 80 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 80 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 80 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 80 Kč
TZL0713 Kužela Michal SKOB Zlín C 889320 80 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 80 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 80 Kč
LCE0805 Krajča Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 739410690 80 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 80 Kč

H16C 3.10 km, 80 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice B 425427 120 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice B 8482101 120 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 120 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 120 Kč
TZL0606 Čepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 120 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 120 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 120 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 120 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 7210097 120 Kč

H18C 3.70 km, 110 m, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 8482077 120 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 120 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 8680338 120 Kč

H21C 5.20 km, 150 m, 20 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Papež Martin 001 - HO Pioneer nahlásím na závodě 120 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice C 1302766 120 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 120 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 120 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 120 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 120 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082929 120 Kč
0040001 Kozubík Jiří 004 - JuraZub Zlín 2094537 120 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 120 Kč

H35C 4.50 km, 135 m, 18 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 7211007 120 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 120 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 120 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 8482094 120 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 8660360 120 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 7210090 120 Kč
SKM7800 Ošmera Jakub KOB Směr Kroměříž C 8670759 120 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 120 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 120 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 120 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 8237667 120 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 120 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 120 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 120 Kč
TZL7802 Přibík Václav SKOB Zlín C 2121119 120 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 120 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 120 Kč

H45C 3.40 km, 80 m, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 120 Kč
VIC7601 Hala Miroslav OB Vizovice C 416057 120 Kč
VIC7631 Špaňhel Zdeněk OB Vizovice C 425423 120 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 120 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 120 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 120 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 120 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 120 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 120 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 120 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 120 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 120 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 120 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 120 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 120 Kč
0070001 Mička Marek 007 - VONICA 80, Zlín 2061843 120 Kč

H55C 2.70 km, 80 m, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 120 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 120 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 120 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 120 Kč

H65C 2.30 km, 50 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8670810 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 8517324 120 Kč

H70C 2.00 km, 35 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 120 Kč

HD10N 3.00 km, 50 m, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV1113 Boledovič Adam KČT - OB Holešov C 53830 80 Kč
HLV1212 Fuksa Václav KČT - OB Holešov C 53826 80 Kč
HLV1461 Kroutilová Michaela KČT - OB Holešov C 53834 80 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 80 Kč
TZL1251 Svobodová Natálie SKOB Zlín C 7209290 80 Kč
TZL1201 Brucháček Jan SKOB Zlín C 7209286 80 Kč
TZL1151 Perničková Dita SKOB Zlín C 2113058 80 Kč
SKM1002 Černoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 80 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 80 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 80 Kč

HDR 3.00 km, 50 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 80 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 80 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 8611 80 Kč
SKM1550 Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 53811 80 Kč
0030001 Svoboda Šimon 003 - SvoboTeam 53337 80 Kč
TZL12xx Kaňka Jan SKOB Zlín 2124754 80 Kč
TZL1100 Malaník Viktor SKOB Zlín C 8598 80 Kč
LCE1352 Škodová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 80 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 80 Kč

P 2.20 km, 45 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9151 Christovová Neli KOB Směr Kroměříž C 331143 120 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 253379 120 Kč
TZL0259 Olbortová Kristýna SKOB Zlín C 52685 120 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 120 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 120 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 120 Kč
OTK7200 Klíma Jan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067301 120 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 120 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 120 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 120 Kč

T 3.00 km, 100 m, 14 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Pernička Michal 002 - --- 8584 120 Kč
celkem přihlášených: 201, vklad: 20480 Kč