Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Pobučí, louka na okraji obce
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     HDR     P    

D10C 1.67 km, 80 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 70 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 52573 70 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 70 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
0060001 Havlíková Michaela 006 - KVS Šumperk 2039191 70 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč

D12C 2.10 km, 80 m, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108906 70 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 70 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 70 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 70 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 70 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 70 Kč
STE0952 Gottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk C 2122249 70 Kč
KON1061 Fialová Andrea KOB Konice C 2020738 70 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 8013874 70 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 8003670 70 Kč
UOL1051 Kvášová Kateřina SOB Olomouc C 2133904 70 Kč
SSU1050 Závodná Kateřina SK Severka Šumperk C 2420036 70 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 8013869 70 Kč

D14C 2.29 km, 115 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 70 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 70 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 70 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 70 Kč
KON0779 Fialová Anna KOB Konice C 361976 70 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 70 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 70 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 70 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 681869 70 Kč
PLU0853 Frélichová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061762 70 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk C 2001924 70 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 8013938 70 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 70 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 70 Kč
SSU0753 Richtrová Ema SK Severka Šumperk C 2001914 70 Kč

D16C 2.61 km, 130 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 8013963 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8013964 120 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8012877 120 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 120 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2126374 120 Kč
JPV0550 Doláková Adéla Oddíl OS SK Prostějov C 8517312 120 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 8013868 120 Kč

D18C 3.24 km, 145 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 120 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 8680430 120 Kč

D21C 3.75 km, 170 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 120 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 120 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 120 Kč

D35C 3.38 km, 150 m, 15 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 120 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 120 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 120 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C zapůjčit 130 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 2126255 120 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 120 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 120 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 120 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
PTE7850 Zrůbková Dana TJ Sokol Ptení C 2127543 120 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 120 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 120 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 120 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč

D45C 3.16 km, 140 m, 15 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 120 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
PTE7150 Klapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 2127533 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 120 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 120 Kč

D55C 2.53 km, 140 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 120 Kč
0030002 Roubalíková Iva 003 - ZŠ Těšetice 2102820 120 Kč
0040002 Felklová Jarmila 004 - ASPV OA 433098 120 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 120 Kč
0050001 Gilíková Marie 005 - - 232491 120 Kč

D65C 2.28 km, 120 m, 13 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 120 Kč

DH10N 1.68 km, 70 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 70 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 70 Kč
UOL1300 Tempír Jáchym SOB Olomouc C 2214509 70 Kč
SSU1251 Michlová Barbora SK Severka Šumperk C 2001927 70 Kč

H10C 1.87 km, 80 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 70 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 70 Kč
PTE1111 Pospíšil Jáchym TJ Sokol Ptení C 2135192 70 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč

H12C 2.19 km, 90 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU1001 Ryszkowski Ondřej SK Severka Šumperk C 2001992 70 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8008300 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 70 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 70 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 70 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 70 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 70 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 70 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 995816 70 Kč
PLU0901 Frélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 2124798 70 Kč
PTE1003 Tříska David TJ Sokol Ptení C 2102715 70 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 70 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 9102883 70 Kč

H14C 2.48 km, 140 m, 10 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 70 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 70 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 70 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 70 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 70 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 70 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 70 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 70 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 70 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 70 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 70 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 70 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 70 Kč
RBK0702 Dvořák David SK Radioklub Blansko 2134306 70 Kč

H16C 3.03 km, 140 m, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 120 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 120 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice B 2067321 120 Kč
UOL0503 Smékal Mikuláš SOB Olomouc C 2000566 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč

H18C 3.72 km, 150 m, 16 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 120 Kč
RBK0406 Dvořák Michael SK Radioklub Blansko C 2111740 120 Kč

H21C 4.93 km, 210 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 120 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 120 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8516911 120 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8022629 120 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 120 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 120 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 120 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 120 Kč
STE7403 Mlejnek Pavel SK SKI-OB Šternberk C 52513 120 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 120 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 120 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 120 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 180 Kč

H35C 4.21 km, 180 m, 18 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 416168 120 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 120 Kč
KSU8011 Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 120 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 120 Kč
STE7800 Venus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C 2144041 120 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 120 Kč
0040001 Ženčák Jaroslav 004 - ASPV OA 2060274 120 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 120 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 9201846 120 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 120 Kč
0070002 Tempir Tomas 007 - neregistrovani zapůjčit 130 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 8116756 180 Kč

H45C 4.02 km, 170 m, 16 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 120 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 120 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 120 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 120 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 120 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 120 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 120 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
SSU7403 Závodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 120 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 2135163 120 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 8003657 180 Kč

H55C 3.36 km, 145 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 120 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 120 Kč
0030001 Roubalík Radovan 003 - ZŠ Těšetice 8656544 120 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 180 Kč

H70C 2.38 km, 110 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 120 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 120 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč

HDR 1.62 km, 70 m, 7 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 70 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 52553 70 Kč
PTE1401 Krejčí Viktor TJ Sokol Ptení C 52485 70 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 70 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 70 Kč
SSU1400 Gebauer Jan SK Severka Šumperk C 2001991 70 Kč
PLU1599 Herzingerová Linda TJ SOKOL Plumlov C 887939 70 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 70 Kč
UOL1401 Kindl Oskar SOB Olomouc C 2181315 70 Kč
PTE1402 Bábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 70 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 70 Kč
PTE1300 Tříska Jakub TJ Sokol Ptení C 2102713 70 Kč
KON1399 Ebnerová Barbora KOB Konice C 70 Kč
SSU1101 Hedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 70 Kč
SSU0705 Hedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 70 Kč
0070001 Tempir Vilem 007 - neregistrovani 2214511 70 Kč
UOL1351 Šaňáková Anna SOB Olomouc C 2124801 70 Kč
SSU1500 Michl Jonáš SK Severka Šumperk C 2001966 70 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 70 Kč
0080001 Wichterle Lambert 008 - Wichterle 70 Kč
0080002 Wichterle Lukáš 008 - Wichterle 70 Kč
ASU0001 Navrátil Ondřej Magnus Orienteering 70 Kč

P 2.17 km, 95 m, 10 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU7800 Havlík Jindra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 120 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 120 Kč
KSU7200 Profous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 120 Kč
0010001 Chmelařová Blanka 001 - péčkaři 8885 120 Kč
SSU8300 Gebauer Lubomír SK Severka Šumperk C 224897 120 Kč
OKP9351 Červinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 120 Kč
STE7351 Kašparová Jana SK SKI-OB Šternberk C 2069100 120 Kč
Kon8105 Václavková Lenka KOB Konice 212650 120 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 120 Kč
PTE7447 Tříska Richard TJ Sokol Ptení C 2102714 120 Kč
PTE8050 Třísková Eva TJ Sokol Ptení C 52743 120 Kč
UOL7301 Janeček Petr SOB Olomouc C 242 0067 120 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 120 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 120 Kč
RBK7253 Dvořáková Martina SK Radioklub Blansko C 2111812 120 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 120 Kč
SSU6450 Gebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 120 Kč
KSU0001 Fabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120 Kč
UOL7901 Kváša Michal SOB Olomouc C 2039812 120 Kč
celkem přihlášených: 263, vklad: 26770 Kč