Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.06.2021
Místo konání:
Hostomice
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T4     Z1-HDR    
Nahrávám data...

D10 2.20 km, 60 m, 8 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
DOR1152 Magazu SophiaMagazu Sophia OK Dobříš C 8016029 80 Kč
KAM1151 Pokorná ElenPokorná Elen OK Kamenice C 2420066 80 Kč
KAM1250 Bašusová OlgaBašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
DOR1151 Blehová BarboraBlehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
KAM1152 Neškudlová AnnaNeškudlová Anna OK Kamenice C 52118 80 Kč
DKP1452 Večerková KláraVečerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 80 Kč
ODV1150 Svobodová AdélaSvobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 80 Kč
DKP1153 Procházková AnetaProcházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
TAP1150 Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
0060004 Reichelová ŠárkaReichelová Šárka 006 - BC 2148132 80 Kč
DOR1250 Fialová KristýnaFialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
ZVO1250 Mikulová StellaMikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
DKP1151 Snížková ŽofieSnížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
DOR1253 Komová BarboraKomová Barbora OK Dobříš C 2420070 80 Kč
DOR1252 Haisová AnnaHaisová Anna OK Dobříš C 2420065 80 Kč

D10F 2.60 km, 50 m, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1352 Sedláková HelenaSedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 80 Kč
KAM1253 Bradnová LenkaBradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 80 Kč
KAM1450 Neškudlová KateřinaNeškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 80 Kč
KAM1252 Dobyášová KateřinaDobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 80 Kč
FSP1151 Benešová LudmilaBenešová Ludmila VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029157 80 Kč
TAP1151 Pohlová SandraPohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
FSP1450 Kurfürstová AnnaKurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 80 Kč
DOR1453 Haisová ŠtěpánkaHaisová Štěpánka OK Dobříš C 2039822 80 Kč
DOR1251 Lorencová KateřinaLorencová Kateřina OK Dobříš C 8089 80 Kč
DOR1550 Lorencová AnnaLorencová Anna OK Dobříš C 2104695 80 Kč

D12 2.40 km, 60 m, 8 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 80 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga B 2125321 80 Kč
KAM0952 Pokorná SáraPokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
PGP0952 Svatá LucieSvatá Lucie SK Praga C 2801038 80 Kč
PGP0955 Kubecová MarkétaKubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
DKP1056 Uhlíková AugustinaUhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 80 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha C 8005127 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová AlžbětaVaculovičová Alžběta OK Dobříš C 2050484 80 Kč
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
TJP1050 Vaněčková AnnaVaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 80 Kč
DKP1055 Lacinová ZuzanaLacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
TAP0959 Axon AmelieAxon Amelie KOB Tretra Praha C 80 Kč
ODV0951 Svobodová EmaSvobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 80 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš B 8007179 80 Kč
SPC0955 Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 80 Kč
PGP0951 Štěpová BarboraŠtěpová Barbora SK Praga B 8005136 80 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
FSP1054 Geffertová MartaGeffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 80 Kč
RIC1051 Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 80 Kč
ZVO0953 Michalíková AlžbětaMichalíková Alžběta OB SK Zvole C 2148142 80 Kč
ZVO0954 Michalíková KláraMichalíková Klára OB SK Zvole C 2148173 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalémaNeubauerová Magdaléma OB SK Zvole C 2019228 80 Kč
TAP1056 Jirousová EditaJirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
DOR1058 Komová JohanaKomová Johana OK Dobříš C 2420057 80 Kč
DOR1060 Dusíková ElenDusíková Elen OK Dobříš C 2039801 80 Kč
TAP0953 Štěpánková EmmaŠtěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč

D14 3.00 km, 90 m, 11 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 80 Kč
KNC0750 Havlová TerezaHavlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 80 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga B 8013933 80 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
VSP0751 Baldrianová EvaBaldrianová Eva USK Praha A 8660533 80 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha C 8005141 80 Kč
KAM0756 Mišeková KateřinaMišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 80 Kč
DOR0753 Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 80 Kč
DOR0852 Blehová VeronikaBlehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 80 Kč
DKP0752 Lampová AmálieLampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 80 Kč
ODV0856 Syblíková RozálieSyblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113509 80 Kč
VSP0856 Reichelová HelenaReichelová Helena USK Praha C 2148067 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
ROU0851 Krátká LindaKrátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
FSP0753 Geffertová AgátaGeffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 80 Kč
DKP0867 Koubová MarkétaKoubová Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2148090 80 Kč
RIC0853 Havlíčková VeronikaHavlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 80 Kč
ZVO0851 Mikulová TerezaMikulová Tereza OB SK Zvole B 2099509 80 Kč
FSP0752 Stará BarboraStará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 80 Kč
DKP0850 Snížková AdélaSnížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
FSP0777 Fibírová LucieFibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 2081361 80 Kč
KPY0750 Vejražková AnnaVejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč

D16 3.20 km, 100 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 120 Kč
DOR0650 Bambousková JulieBambousková Julie OK Dobříš A 8660590 120 Kč
VSP0554 Tulachová AnnaTulachová Anna USK Praha C 8013965 120 Kč
ZVO0556 Linhartová KláraLinhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 120 Kč
DKP0657 Večerková EmaVečerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2419952 120 Kč
TAP0655 Sotonová ŠárkaSotonová Šárka KOB Tretra Praha C 301182 120 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 120 Kč
PGP0657 Štěpová KateřinaŠtěpová Kateřina SK Praga A 8226324 120 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany B 8226391 120 Kč
SLA0552 Čechová KláraČechová Klára SKOB Slaný C 438647 120 Kč
PGP0557 Šimšová PavlaŠimšová Pavla SK Praga A 8656743 120 Kč
DKP0551 Horáčková MichaelaHoráčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 120 Kč

D18 3.60 km, 100 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0463 Szymanská ZuzanaSzymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8014458 120 Kč
KAM0452 Víšková VeronikaVíšková Veronika OK Kamenice C 2088701 120 Kč
SJH0451 Kubáková NelaKubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 120 Kč
ROU0453 Krejčová LucieKrejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková HanaPavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 120 Kč
RIC0452 Kotenová BarboraKotenová Barbora OB Říčany B 8109328 120 Kč
KAM0458 Štěpánková JulieŠtěpánková Julie OK Kamenice B 2075612 120 Kč
ZVO0352 Švecová AnežkaŠvecová Anežka OB SK Zvole A 8116827 120 Kč
PGP0353 Chrzová EliškaChrzová Eliška SK Praga A 8226361 120 Kč

D21K 3.50 km, 135 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 51597 120 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 8113516 120 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 120 Kč
ZVO0152 Vallová KristýnaVallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 120 Kč
DKP9651 Klašková JosefinaKlašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč

D21L 4.40 km, 160 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9652 Kašparová LucieKašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 120 Kč
DKP7753 Mullis KateřinaMullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 120 Kč
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 120 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha C 2102777 120 Kč
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 120 Kč
TAP9755 Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 120 Kč
PGP0157 Surkova PolinaSurkova Polina SK Praga A 8014405 120 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová LucieKudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 120 Kč
SJC8952 Fujáčková IvanaFujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 8000426 120 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 120 Kč
PGP9150 Slavíková LucieSlavíková Lucie SK Praga C 8680366 120 Kč

D35 3.80 km, 120 m, 15 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 120 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 2112761 120 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 8033217 120 Kč
KNC7851 Havlová EvaHavlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
DOR7853 Magazu RadkaMagazu Radka OK Dobříš C 2115078 120 Kč
DOR7754 Žižková JaroslavaŽižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 120 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 120 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 120 Kč
TJP6550 Pecharová MichaelaPecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 120 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 8667963 120 Kč
KAM7851 Mišeková MartinaMišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
KAM8052 Dobyášová ZuzanaDobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 120 Kč
TAP7950 Sotonová JitkaSotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 120 Kč
TJP7950 Vaněčková PetraVaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 120 Kč
DKP7952 Lacinová HankaLacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
CEP8050 Pilařová KateřinaPilařová Kateřina Čepíci 2800224 120 Kč
DKP8052 Procházková JanaProcházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 120 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 120 Kč
VSP7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 120 Kč
ROU7758 Krejčová JanaKrejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 120 Kč
ZVO8151 Perknerová BarboraPerknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 120 Kč
FSP7550 Bartoňová TerezieBartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 120 Kč
DOR8050 Fialová JanaFialová Jana OK Dobříš C 2125348 120 Kč
FSP8051 Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 120 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 120 Kč
FSP7852 Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 120 Kč
FSP8151 Pinkava AnnaPinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 120 Kč
ZVO7951 Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
FSP8150 Stará VendulaStará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 120 Kč
DKP7752 Snížková PetraSnížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková EvaVyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 120 Kč
HCE8250 Dudová IrenaDudová Irena TJ Hostivice C 8013859 120 Kč
FSP7555 Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 120 Kč
0170001 Kolářová PetraKolářová Petra 017 - Neregistrovaný 237513 120 Kč

D45 3.40 km, 100 m, 14 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 8663122 120 Kč
STH7451 Junková PetraJunková Petra SK Studenec C 220254 120 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
KAM7451 Víšková AlenaVíšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
DOR7352 Žižková MarkétaŽižková Markéta OK Dobříš C 2111608 120 Kč
TAP6953 Richterová IlonaRichterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 120 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
KAM6952 Himmelová MarieHimmelová Marie OK Kamenice C 51681 120 Kč
VSP7099 Klapalová PavlaKlapalová Pavla USK Praha C 51589 120 Kč
DOR7452 Baštová JanaBaštová Jana OK Dobříš C 2113394 120 Kč
DOR7552 Gregor TahminaGregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 120 Kč
ZVO7152 Bártová PavlaBártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 120 Kč
DKP7050 Hlavatá PavlaHlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 120 Kč
VSP7559 Malečková IvaMalečková Iva USK Praha C 2067949 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 2127526 120 Kč
TAP7250 Černá JanaČerná Jana KOB Tretra Praha C 2102563 120 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 8226424 120 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
DVP7351 Řeháková JanaŘeháková Jana DVP ORIENTATION C 1000451 120 Kč
SLA7550 Čechová RadkaČechová Radka SKOB Slaný C 436427 120 Kč
0120001 Hrubá VeronikaHrubá Veronika 012 - 6YC 208907 120 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
0200001 Šodorová MagdaŠodorová Magda 020 - neregistrovaní 682660 120 Kč
TAP7651 Protivová MonikaProtivová Monika KOB Tretra Praha C 2419962 120 Kč

D55 3.00 km, 90 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 51398 120 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 120 Kč
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 120 Kč
DOR6450 Kopáčková AlenaKopáčková Alena OK Dobříš C 436940 120 Kč
DOR6150 Bochenková JanaBochenková Jana OK Dobříš C 232174 120 Kč

D65 2.50 km, 85 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5250 Jůzková JaroslavaJůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
SBK5555 Seifertová MarieSeifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 80 Kč

H10F 2.60 km, 50 m, 6 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
CEP1300 Pilař JiříPilař Jiří Čepíci 53459 80 Kč
PGP1203 Řehák ProkopŘehák Prokop SK Praga C 2420053 80 Kč
FSP1102 Pinkava JonášPinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 80 Kč
DOR1108 Doležal EliášDoležal Eliáš OK Dobříš C 51582 80 Kč

H10 2.20 km, 60 m, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 80 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 80 Kč
STH1201 Junek KryštofJunek Kryštof SK Studenec C 2008986 80 Kč
PGP1101 Svatý FilipSvatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
DOR1102 Jiroušek ŠtěpánJiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DOR1101 Kašpar AdamKašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
DKP1104 Balga FilipBalga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
TAP1106 Sedlář ProkopSedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 80 Kč
VSP1200 Arnošt DanielArnošt Daniel USK Praha C 51648 80 Kč
DOR1104 Etrych MatějEtrych Matěj OK Dobříš C 2135176 80 Kč
DOR1103 Etrych TobiášEtrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 80 Kč
DKL1101 Lukavský VítLukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
TAP1105 Kamenický KarelKamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 80 Kč
TAP1100 Protiva MikulášProtiva Mikuláš KOB Tretra Praha C 2029143 80 Kč

H12 2.60 km, 65 m, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
KAM1004 Bašus OndřejBašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 80 Kč
KAM0902 Zavadil ŠtěpánZavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 80 Kč
KAM0901 Zavadil AdamZavadil Adam OK Kamenice C 2148166 80 Kč
KAM1005 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 1418764 80 Kč
DOR1004 Vaculovič MatějVaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 80 Kč
TAP0907 Kučera TomášKučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 80 Kč
CEP0900 Pilař FrantišekPilař František Čepíci 1413334 80 Kč
ODV1003 Piškule FrantišekPiškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 80 Kč
ODV1001 Koukal JanKoukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
DOR1001 Gregor KevinGregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha B 2032189 80 Kč
FSP0905 Knop MatějKnop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
TAP0909 Kamenický PavelKamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
DKP1012 Šťovíček JanŠťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 80 Kč
FSP0900 Fibír JakubFibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
DOR0903 Koma LukášKoma Lukáš OK Dobříš C 2104702 80 Kč
DKP0919 Špalek FilipŠpalek Filip Oddíl OB Kotlářka C 8024734 80 Kč
TAP0904 Protiva JanProtiva Jan KOB Tretra Praha C 2419957 80 Kč

H14 3.20 km, 100 m, 12 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0800 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SKOB Slaný B 7300545 80 Kč
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
DOR0706 Žižka PřemyslŽižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 80 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga C 8076039 80 Kč
DKP0801 Víteček ŠimonVíteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8404070 80 Kč
DOR0808 Kubeček TomášKubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DKP0725 Weiss HugoWeiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2260360 80 Kč
ZVO0802 Linhart JakubLinhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 80 Kč
DKP0813 Večerka VojtěchVečerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2039161 80 Kč
DKP0819 Havlík PatrikHavlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 80 Kč
TJP0800 Vaněček JanVaněček Jan TJ Sokol Troja C 8670805 80 Kč
DKP0717 Lacina JanLacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
DKP0711 Procházka VítProcházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
TAP0810 Sedlář LumírSedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 80 Kč
ZVO0805 Kolář DavidKolář David OB SK Zvole B 8109393 80 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
PGP0807 Zyma PetrZyma Petr SK Praga C 2113491 80 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 80 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga C 2801414 80 Kč
DOR0702 Lorenc VáclavLorenc Václav OK Dobříš A 2044885 80 Kč
FSP0807 Beneš JanBeneš Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029186 80 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
FSP0706 Vrba MatyášVrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
DKP0708 Melichar ŠimonMelichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 80 Kč
FSP0806 Pinkava VojtěchPinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
DKP0713 Daněk JanDaněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
ZVO0704 Neubauer RenéNeubauer René OB SK Zvole C 2019229 80 Kč
TAP0705 Jirous ErikJirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 80 Kč
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha C 2118471 80 Kč
DOR0701 Jiras AntonínJiras Antonín OK Dobříš A 8116815 80 Kč
DKP0807 Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč

H16 3.30 km, 140 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš C 8014485 120 Kč
ODV0602 Ziegenfuss DenisZiegenfuss Denis TJ Aero Odolena Voda C 2148159 120 Kč
KAM0506 Jíra FilipJíra Filip OK Kamenice B 8663163 120 Kč
DKP0613 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 2419918 120 Kč
ZVO0601 Bárta ViktorBárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 120 Kč
0060003 Reichel TomášReichel Tomáš 006 - BC 2113413 120 Kč
PGP0502 Dlouhý AlešDlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
ZVO0603 Perkner VítPerkner Vít OB SK Zvole B 2099526 120 Kč
KPY0504 Bozděch TobiášBozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 120 Kč
FSP0600 Skripnik NikolaSkripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 120 Kč
DKP0503 Kohoutek VojtěchKohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 120 Kč
DKP0604 Machar MatějMachar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 120 Kč
FSP0601 Klepetko AdamKlepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 120 Kč
TAP0500 Smolka JakubSmolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 120 Kč
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga C 2102710 120 Kč
DOR0601 Havlíček MartinHavlíček Martin OK Dobříš C 8516417 120 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný B 8109398 120 Kč

H18 3.70 km, 140 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0403 Janda JakubJanda Jakub OK Dobříš A 8662308 120 Kč
DOR0406 Snížek OndřejSnížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 120 Kč
VSP0405 Baldrian TomášBaldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč
TAP0501 Černý MatoušČerný Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 120 Kč
KPY0401 Vejražka DavidVejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 120 Kč
PGP0410 Král QuidoKrál Quido SK Praga C 1450165 120 Kč
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga B 8667507 120 Kč

H21K 4.20 km, 145 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL8300 Spilka MarekSpilka Marek KOB Kladno C 2104586 120 Kč
TAP8000 Šubrt EvženŠubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 120 Kč
0100001 Červinka Mário Červinka Mário 010 - SKN HRADEC KRÁLOVÉ 8003603 120 Kč
0180001 Beran PavelBeran Pavel 018 - TZL 52220 120 Kč

H21L 5.70 km, 250 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 120 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 120 Kč
DKP0107 Novák PřemyslNovák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 2106739 120 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 120 Kč
SCP7400 Bašus PetrBašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 120 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 8028885 120 Kč
DOR0405 Snížek MartinSnížek Martin OK Dobříš A 2042541 120 Kč
VSP6507 Semík JanSemík Jan USK Praha C 8109425 120 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 120 Kč
TAP9702 Vlášek JakubVlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 120 Kč
DKP8500 Johanovský TomášJohanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 120 Kč
SPC7604 Matoušek MartinMatoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 120 Kč
EKP8304 Borák MichalBorák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 120 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
TAP8902 Černý MartinČerný Martin KOB Tretra Praha C 8662303 120 Kč
DKP0110 Klement DavidKlement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 120 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 120 Kč
TAP0402 Černý AntonínČerný Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 120 Kč
KAM7600 Pašek FrantišekPašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
FSP7901 Fibír TomášFibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 120 Kč
PBM6708 Přikryl PetrPřikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 7030567 120 Kč
0150001 Bouda PetrBouda Petr 015 - No Name 7300555 120 Kč
0150002 Bouda MilanBouda Milan 015 - No Name 7300556 120 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 120 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 120 Kč
ZBM8512 Kožoušek AdamKožoušek Adam SK Brno Žabovřesky C 8660423 120 Kč
TAP8400 Protiva TomášProtiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 120 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 120 Kč

H35 4.50 km, 165 m, 16 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7900 Pilát MiroslavPilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
DKL6901 Šemelík PetrŠemelík Petr KOB Kladno C 8033265 120 Kč
DKL8000 Jedlička MichalJedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 120 Kč
STH7801 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 9090 120 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 120 Kč
DOR8300 Kubeček LukášKubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 120 Kč
PTE8527 Klváček AlešKlváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 120 Kč
DOR7703 Jiroušek PavelJiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 120 Kč
KAM7802 Dobyáš PetrDobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 120 Kč
TJP8000 Vaněček JanVaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 120 Kč
CEP7700 Pilař MarekPilař Marek Čepíci 2800223 120 Kč
ZVO8001 Perkner RadimPerkner Radim OB SK Zvole C 2115681 120 Kč
DKL7800 Lukavský JiříLukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 120 Kč
FSP7502 Skripnik OndřejSkripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 120 Kč
CEP7800 Černý OndřejČerný Ondřej Čepíci 2801043 120 Kč
DKP7903 Machar PavelMachar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 120 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 120 Kč
RIC7902 Havlíček JanHavlíček Jan OB Říčany C 8667980 120 Kč
ZVO8002 Michalík BohumilMichalík Bohumil OB SK Zvole C 2419954 120 Kč
FSP7800 Starý JanStarý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 120 Kč
SLA8500 Fiala JakubFiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 120 Kč
DVP7703 Šťovíček JanŠťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 120 Kč
ZVO7601 Švec KarelŠvec Karel OB SK Zvole C 2092351 120 Kč

H45 4.00 km, 130 m, 16 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 120 Kč
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomᚎemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 120 Kč
DOR7600 Janda PavelJanda Pavel OK Dobříš C 2044882 120 Kč
OPI6900 Hartvich OttoHartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 120 Kč
DOR7000 Hruška JanHruška Jan OK Dobříš C 2125349 120 Kč
DOR7505 Vaculovič RadimVaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 120 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
0020001 Večerka DanielVečerka Daniel 002 - Neregistrovaný 7002605 120 Kč
KAM6901 Kovářík TomášKovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 120 Kč
DKP7502 Lacina MartinLacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
VSP6902 Aschermann JanAschermann Jan USK Praha C 2020710 120 Kč
0040001 Hruška PeterHruška Peter 004 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 120 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
TJP7300 Mička AlešMička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 120 Kč
ROU7301 Krejčí LadislavKrejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 120 Kč
ZVO6501 Valla ZdeněkValla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 120 Kč
FSP7000 Bartoň JanBartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 120 Kč
DOR7300 Etrych TomášEtrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 120 Kč
TAP7200 Černý DanielČerný Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 120 Kč
PGP6901 Kabát JanKabát Jan SK Praga C 886298 120 Kč
RIC7301 Tolar JanTolar Jan OB Říčany C 8226339 120 Kč
FSP7400 Kurfürst PavelKurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 120 Kč
0110001 Klepetko DavidKlepetko David 011 - Šutri 2129229 120 Kč
DKP7600 Snížek JanSnížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 120 Kč
RIC7501 Končický LukášKončický Lukáš OB Říčany C 2127565 120 Kč
DLP7200 Šindelka AntonínŠindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 120 Kč
TAP7201 Jirous JiříJirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 120 Kč
DOR6900 Jiras JiříJiras Jiří OK Dobříš C 2120631 120 Kč
SLA7000 Doubek PetrDoubek Petr SKOB Slaný C 8648574 120 Kč
DKP7602 Špalek OndřejŠpalek Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8022687 120 Kč
DKP6901 Kalousek JiříKalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 120 Kč
KPY7400 Vejražka JiříVejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
0160001 Král LukášKrál Lukáš 016 - Netrefím domu 2143372 120 Kč

H55 3.40 km, 120 m, 15 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5901 Kudrnáč MartinKudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
KAM6401 Zavadil PavelZavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 120 Kč
DKL6600 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
DOR5700 Ouška JiříOuška Jiří OK Dobříš C 2104703 120 Kč
ZVO6101 Strejc JaroslavStrejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 120 Kč
EKP6300 Kořistka LiborKořistka Libor VŠTJ Ekonom Praha C 51591 120 Kč

H65 2.90 km, 95 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5202 Chotětický VáclavChotětický Václav KOB Kladno C 7886 80 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 8666868 80 Kč
EKP5600 Adrián PetrAdrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8016032 80 Kč
MKP5401 Koč LumírKoč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 80 Kč
LME5300 Neumann ZbyněkNeumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 80 Kč
FSP4300 Čadil JanČadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
DKL4800 Fujan SlávaFujan Sláva KOB Kladno C 49645 80 Kč
PGP5000 Kolský AlexanderKolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč

H75 2.40 km, 85 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL4601 Novotný JiříNovotný Jiří KOB Kladno C 51621 80 Kč
DCE4400 Mudr StanislavMudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
DKP4300 Procházka ZdenkoProcházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč

T4 3.90 km, 105 m, 16 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7700 Tejkl JiříTejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 120 Kč
KAM7452 Pokorná KamilaPokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 120 Kč
0010001 Šnejdar OndřejŠnejdar Ondřej 001 - - 2001953 120 Kč
LTU6700 Skalka MichalSkalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 120 Kč
DOR7503 Bleha StanislavBleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 120 Kč
DKP6603 Uhlík JanUhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 120 Kč
PTE8500 Zapletal JaroslavZapletal Jaroslav TJ Sokol Ptení C zapůjčit 160 Kč
KAM7202 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová HanaKudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
PHK7906 Silný OndřejSilný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
DKP7302 Balga JiříBalga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 120 Kč
ODV7751 Dudlová JanaDudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 120 Kč
ODV7605 Svoboda JanSvoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 120 Kč
ODV8052 Piškulová PavlaPiškulová Pavla TJ Aero Odolena Voda C 2148189 120 Kč
ODV8900 Kocur TomášKocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2148160 120 Kč
DOR7404 Gregor RadekGregor Radek OK Dobříš C 2125353 120 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
KAM7700 Jedlička AdamJedlička Adam OK Kamenice C 2075620 120 Kč
0060001 Reichel VítReichel Vít 006 - BC 2148162 120 Kč
0060002 Reichelová MonikaReichelová Monika 006 - BC 2148243 120 Kč
ZVO7901 Kolář JanKolář Jan OB SK Zvole C 8471111 120 Kč
0070001 Tučný JanTučný Jan 007 - Tučňáci OB 2131195 120 Kč
0070002 Malá MartinaMalá Martina 007 - Tučňáci OB 2148228 120 Kč
0080001 Linhart VáclavLinhart Václav 008 - Na Rozhraní 2079497 120 Kč
0090001 Šnejdarová MiroslavaŠnejdarová Miroslava 009 - není členem 2420046 120 Kč
TAP7606 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 120 Kč
DCE7550 Kándlová AdélaKándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 120 Kč
0130001 Jirousová EvaJirousová Eva 013 - EJ 442878 120 Kč
DOR7802 Fiala JanFiala Jan OK Dobříš C 2125359 120 Kč
DKP7853 Brandejsová PetraBrandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 120 Kč
DKL7100 Švorc MartinŠvorc Martin KOB Kladno C 2144087 120 Kč

Z1-HDR 2.40 km, 60 m, 8 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1254 Tejklová StelaTejklová Stela KOB Tretra Praha C 2088207 80 Kč
DKP1651 Mullis ElizabethMullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 80 Kč
LTU1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2113047 80 Kč
DOR1650 Kubečková EliškaKubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 80 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
JHB1550 Kubáková LauraKubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 80 Kč
CST1751 Málková AntonieMálková Antonie OB Strakonice C 1418753 80 Kč
0050001 Klapka RadimKlapka Radim 005 - Neregistrovaný 307330 80 Kč
ZVO1352 Michalíková StelaMichalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 80 Kč
FSP1400 Pinkava AdamPinkava Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 80 Kč
ZVO1450 Mikulová LauraMikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
SCP1350 Khelová BáraKhelová Bára OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
SLA8250 Krejčová EvaKrejčová Eva SKOB Slaný C 2023810 80 Kč
SJC1701 Fujáček VojtěchFujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín C 897345 80 Kč
0180002 Beran MatoušBeran Matouš 018 - TZL 2099525 80 Kč
DOR1154 Likusová BarboraLikusová Barbora OK Dobříš C zapůjčit 120 Kč
DOR1059 Tafijčuková VeronikaTafijčuková Veronika OK Dobříš C zapůjčit 120 Kč
VIP1400 Hýbl OrlíkHýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 80 Kč
celkem přihlášených: 452, vklad: 46560 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.