Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.06.2021
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     T     Z1    

D10 1.32 km, 20 m, 11 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 80 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
DOR1253 Komová Barbora OK Dobříš C 2420070 80 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 80 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 981842 80 Kč
DOR1251 Lorencová Kateřina OK Dobříš C 08089 80 Kč
0160003 Reichelová Šárka 016 - BC 2148132 80 Kč

D12 1.55 km, 20 m, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 2050484 80 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 8076032 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 8005127 80 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 80 Kč
RIC0952 Herynková Lucie OB Říčany C 2112780 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 8482120 80 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 80 Kč
FSP1053 Ježková Viktorie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260154 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 80 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 80 Kč
DOR1058 Komová Johana OK Dobříš C 2420057 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 80 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 8005136 80 Kč

D14 1.65 km, 25 m, 14 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 80 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš C 2067311 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 8005141 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 80 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 80 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 2099509 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 80 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116468 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113509 80 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 8226349 80 Kč
VSP0856 Reichelová Helena USK Praha C 2148067 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 80 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 80 Kč

D16 1.64 km, 25 m, 16 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha C 8013965 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 80 Kč
DOR0658 Forštová Ema OK Dobříš C 2073745 80 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš B 2115079 80 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 80 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha C 301182 80 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 80 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 8140907 80 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 80 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 80 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 80 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 80 Kč

D18 1.90 km, 25 m, 17 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 120 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 120 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 120 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 120 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 8033272 120 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 120 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 2088701 180 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice B 2075612 180 Kč

D21L 2.25 km, 30 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 120 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 120 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 120 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 120 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 120 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 120 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 120 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8017720 120 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 120 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 120 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 120 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 8140929 120 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 120 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 120 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 120 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 8660568 120 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 120 Kč
TAP8153 Nováková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 120 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 120 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 8000426 120 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 180 Kč

D21K 1.90 km, 25 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 120 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 120 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 120 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 120 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 120 Kč
FSP7650 Geffertová Radka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 120 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 120 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 120 Kč
FSP7750 Hüblová Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 120 Kč
0100002 Ščehovičová Zuzana 010 - (SVK) EBB 305982 120 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 120 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 120 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 120 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 120 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 180 Kč
MKP8050 Cooiman Markéta SK GORDIC Praha Kačerov C 226010 120 Kč

H10 1.42 km, 20 m, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 80 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 80 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 80 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 80 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 80 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 80 Kč
DKL1301 Drašar Matouš KOB Kladno C 2000590 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 8680407 80 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DOR1109 Basista Tobiáš OK Dobříš C 2058514 80 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 80 Kč
PGP1203 Řehák Prokop SK Praga C 2420053 80 Kč
DOR1203 Szárszoi Eduard OK Dobříš C 2420051 80 Kč
DOR1202 Dostál Václav OK Dobříš C 8857 120 Kč
DOR1107 Poskočil Matouš OK Dobříš C zapůjčit 120 Kč

H12 1.58 km, 20 m, 13 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 80 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 80 Kč
DOR0905 Foršt Bruno OK Dobříš C 232208 80 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 2133884 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 80 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno B 2121871 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš B 2111612 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8680325 80 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš C 2104702 80 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 8014503 80 Kč
RIC1004 Černý Martin OB Říčany C 2096260 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 1418764 120 Kč
DOR1003 Hučín Kryštof OK Dobříš C 2420063 120 Kč

H14 1.58 km, 25 m, 14 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 80 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 80 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 80 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš A 2044885 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 80 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2103238 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 8670826 80 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole B 8226440 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 80 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 80 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2420017 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 80 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš C 2058508 120 Kč

H16 1.98 km, 25 m, 19 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 120 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 120 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 120 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 120 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 2419918 120 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 120 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 120 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 120 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 120 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 8516417 120 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 120 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 120 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 120 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 120 Kč
FSP0603 Červinka Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2078487 120 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 120 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 120 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 120 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 180 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 180 Kč

H18 2.40 km, 25 m, 23 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 120 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 120 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 120 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 120 Kč

H21L 2.70 km, 40 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 120 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 120 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 120 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 120 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 120 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 120 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 8005117 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 120 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 120 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 120 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 8005143 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 120 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 120 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 120 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 120 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 120 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 120 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 120 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 120 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 120 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 120 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 120 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 120 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 8482113 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 120 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 120 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 8516253 120 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 8660910 120 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 120 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 120 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 120 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 120 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 120 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 120 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 120 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 120 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 120 Kč
RIC8001 Silovský Tomáš OB Říčany C 8667534 120 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 120 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 120 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 180 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 180 Kč
DKL9600 Průša Ondřej KOB Kladno 8648562 180 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 180 Kč

H21K 2.40 km, 25 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 8200018 120 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 120 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 120 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 120 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 8200021 120 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 2260138 120 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 120 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 120 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 120 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 120 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 120 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 120 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 120 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 120 Kč
FSP7802 Hübl Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 120 Kč
0100001 Gajdoš Martin 010 - (SVK) EBB 2039802 120 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 120 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 120 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 8226339 120 Kč

T 1.83 km, 20 m, 17 kontrol

(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 120 Kč
0010001 Gawel Jiří 001 - JG Sport 8666873 120 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 120 Kč
0020001 Šnejdar Ondřej 002 - - 2001953 120 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 120 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 120 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 120 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 120 Kč
PGP7652 Svatá Ivana SK Praga C 2214515 120 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 120 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 120 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 120 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
0030001 Nedas Dušan 003 - (SVK) Neregistrovaný 8580 120 Kč
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 120 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 120 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 120 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 120 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 120 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 120 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 120 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2000595 120 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 120 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 120 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 120 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 120 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 120 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 120 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 120 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 120 Kč
FSP7951 Kukačková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2124773 120 Kč
0050001 Tučný Jan 005 - Tučňáci OB 2131195 120 Kč
0050002 Malá Martina 005 - Tučňáci OB 2148228 120 Kč
0060001 Král Lukáš 006 - Netrefím domu 2143372 120 Kč
0090001 Horáková Dana 009 - PUSTIK 2000547 120 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 120 Kč
0120001 Van Dorp Vianne 012 - (NED) The Dutchies bez cipu 120 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 120 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 120 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 120 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 120 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 120 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 120 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 120 Kč
0130001 Vojtěchovský Martin 013 - Dezorientovaní zapůjčit 120 Kč
DKP8002 Dolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2148233 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 8648556 120 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 120 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 120 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 120 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 120 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2102804 120 Kč
0160001 Reichel Vít 016 - BC 2148162 120 Kč
0160002 Reichel Tomáš 016 - BC 2113413 120 Kč
0170001 Hruška Peter 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 120 Kč
0170002 Hrušková Jana 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 120 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 120 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 120 Kč
0190001 Hroch Tomáš 019 - hroši 1421293 120 Kč
0190002 Hroch Šimon 019 - hroši zapůjčit 120 Kč
PGP7456 Štěpová Dana SK Praga C 2099486 120 Kč
PGP7407 Štěp Adam SK Praga C 2106876 120 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 120 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 180 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 180 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2050485 180 Kč

Z1 1.20 km, 20 m, 12 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 80 Kč
DOR1350 Forštová Linda OK Dobříš C 51268 80 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 80 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
DKP1553 Balgová Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2039213 80 Kč
TAP1254 Tejklová Stela KOB Tretra Praha C 2088207 80 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 80 Kč
0040001 Duda ml. Miroslav 004 - SKOB Roudnice n. Labem 8515525 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
FSP1400 Pinkava Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 80 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2113047 80 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
ODV1251 Barhoňová Marie TJ Aero Odolena Voda C 2148164 80 Kč
ODV1252 Pavlíková Barbora TJ Aero Odolena Voda C 2148160 80 Kč
ODV1350 Matoušková Edita TJ Aero Odolena Voda C 2148159 80 Kč
DKP1505 Frolov Roman Oddíl OB Kotlářka C 887925 80 Kč
FSP1104 Hůlka Josef VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
FSP1251 Kukačková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260156 80 Kč
FSP1056 Kukačková Johana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260164 80 Kč
DKP1700 Balga Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2029191 80 Kč
KAM0955 Slabá Veronika OK Kamenice C 2067243 80 Kč
0080001 Zemanová Kateřina 008 - Zemanova 2127558 80 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 80 Kč
0110001 Hanušová Barbora 011 - Neregistrovaný - 80 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 80 Kč
DKP1209 Matějovský Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2771503 80 Kč
KAM1253 Bradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 80 Kč
MFP1201 Král Eduard Matfyz Praha 51835 80 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 80 Kč
0140001 Král Maxmilián 014 - KŠ Antilopa 887613 80 Kč
RIC1452 Silovská Natálie OB Říčany C 2148223 80 Kč
0180001 Černá Andrea 018 - VŠTJ Ekonom 7205000 80 Kč
SJC1701 Fujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín C 897345 80 Kč
FSP1106 Bartál Dan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000557 120 Kč
celkem přihlášených: 478, vklad: 49740 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.