Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Žilina, Na Píska 19
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45K     H45L     H55     H65     H75     T1     T2     TF     Z1     Z2    

D10 2.40 km, 30 m, 7 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 80 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 80 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 80 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 80 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
KAM1153 Fuchsová Barbora OK Kamenice C 2221442 80 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč

D10L 2.80 km, 40 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 80 Kč
MKP1351 Suchanová Nela SK GORDIC Praha Kačerov C 2260141 80 Kč
DKP1452 Večerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 80 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 80 Kč
0080002 Voleska Andrea 008 - Neregistrovani 2222807 80 Kč
DLP1250 Matesová Magdaléna Rozárie OOB TJ Dukla Praha C 2029124 80 Kč
DKP1357 Malá Lucia Oddíl OB Kotlářka C 2260360 80 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 80 Kč
DKP1260 Faltusová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2171117 80 Kč

D12 2.70 km, 35 m, 7 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
DOR1058 Komová Johana OK Dobříš C 2420057 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 8006772 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 80 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
PGP0958 Vladařová Anna SK Praga C 2001919 80 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
RIC0952 Herynková Lucie OB Říčany C 2112780 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 8033280 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 8033262 80 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 80 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 80 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C 2135177 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 2095946 80 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 80 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2146031 80 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 80 Kč
MKP0951 Blahůtová Alžběta SK GORDIC Praha Kačerov C 2260152 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 80 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 8226392 80 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 80 Kč

D14 3.30 km, 60 m, 8 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno B 2119205 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka B 2260365 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 80 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 80 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C 2181309 80 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 80 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 80 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 2081361 80 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 80 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 80 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 80 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C 2111750 80 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole B 2125370 80 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha B 8014519 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 80 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 80 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč

D16 5.00 km, 50 m, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 150 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 150 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 150 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2419952 150 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 150 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 8226420 150 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 150 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 7001112 150 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 150 Kč
MFP0650 Pangrácová Anna Matfyz Praha C 218784 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 150 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 150 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 150 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 150 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 8033259 150 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha C 301182 150 Kč

D18 5.70 km, 70 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 2088701 150 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2044900 150 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 150 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 150 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 150 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 150 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany B 8226394 150 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 150 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 150 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 150 Kč

D21K 5.70 km, 70 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 150 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 150 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 150 Kč
HCE8650 Kučerová Barbora TJ Hostivice C 2021835 150 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 150 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 150 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 150 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 150 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8662288 150 Kč

D21L 8.10 km, 80 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 150 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 150 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 150 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 150 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8680379 150 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 150 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 150 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 150 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 150 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 150 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 9201760 150 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 150 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 150 Kč

D35L 6.10 km, 70 m, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 150 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 150 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 150 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 150 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 150 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 150 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 150 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 150 Kč
LBE8250 Černická Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 2420021 150 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 150 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 150 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 150 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 150 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 150 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 150 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 150 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 150 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 150 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 150 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 150 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 150 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 150 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 150 Kč

D35K 5.30 km, 90 m, 15 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 150 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 150 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 150 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 150 Kč
SLA8450 Hill Radka SKOB Slaný C 2039170 150 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 150 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 150 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 150 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 150 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 150 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 150 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 150 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 150 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 150 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 150 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 150 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 150 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 150 Kč
DLP8050 Smutná Anna OOB TJ Dukla Praha C 2141930 150 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 2419964 150 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 150 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 150 Kč
DLP8051 Vyskočilová Eliška OOB TJ Dukla Praha C 150 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 150 Kč
DKP8551 Havlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2260376 150 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 150 Kč
0170001 Stočesová Lucie 017 - 017 52337 150 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 150 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 150 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB Tretra Praha C 2108884 150 Kč
TAP8152 Jakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 150 Kč

D45L 5.30 km, 90 m, 15 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 150 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 150 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 150 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 150 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 150 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 150 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 150 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 150 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 150 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 150 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 150 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 150 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 150 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 150 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 150 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 150 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 150 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 150 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 150 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 150 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 150 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 8149889 150 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 150 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 150 Kč

D45K 3.10 km, 45 m, 12 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 150 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 150 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 150 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 150 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 150 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 150 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 150 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 150 Kč
ROU7553 Krátká Marta SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 150 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 150 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 150 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 150 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 150 Kč
0040001 Jirkovská Kateřina 004 - . zapůjčit 190 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 150 Kč
ROU7454 Zábranská Ivana SKOB Roudnice nad Labem C 2069099 150 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 150 Kč
0250001 Hrušková Jana 025 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 150 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 1000451 150 Kč

D55 4.60 km, 55 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 150 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 150 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 150 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 150 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 150 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 150 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 150 Kč

D65 3.10 km, 45 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 80 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 80 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 80 Kč

D75 3.10 km, 45 m, 12 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 80 Kč

H10L 2.80 km, 40 m, 7 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1100 Paulů Max Čepíci 2148212 80 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 80 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2087694 80 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
DKP1403 Rippel Nikolas Oddíl OB Kotlářka C 2260329 80 Kč
DLP1300 Smutný Martin OOB TJ Dukla Praha C 2141938 80 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1407428 80 Kč
FSP1104 Hůlka Josef VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 80 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 80 Kč
KAM1301 Fuchs Vojtěch OK Kamenice C 2221472 80 Kč
TAP1304 Jakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 80 Kč

H10 2.40 km, 30 m, 7 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 80 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 80 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 80 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
DKP1113 Vydra Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2181335 80 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 80 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 2000552 80 Kč
DOR1105 Jetel Václav OK Dobříš C 2039792 80 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 80 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 2008986 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 80 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany C 2419902 80 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 80 Kč
0080001 Volesky Viktor 008 - Neregistrovani 2102864 80 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 80 Kč
HCE1101 Kučera Jakub TJ Hostivice C 2148139 80 Kč
MKP1100 Burgr Adam SK GORDIC Praha Kačerov C 51704 80 Kč
HCE1100 Brodský Matěj TJ Hostivice C 1417258 80 Kč
PGP1201 Veselý Vilém SK Praga C 2001984 80 Kč
DLP1102 Vyskočil Vilém OOB TJ Dukla Praha C 2771504 80 Kč
DKL1002 Stínka Jan KOB Kladno C 2126368 80 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8632138 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 80 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 80 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 80 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 2148079 80 Kč
DKP1209 Matějovský Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2771503 80 Kč

H12 3.30 km, 60 m, 8 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 1413334 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš C 2104702 80 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš B 2111612 80 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 80 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 80 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 80 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha C 2260330 80 Kč
DKP0919 Špalek Filip Oddíl OB Kotlářka C 8024734 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno B 2121871 80 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2260367 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
RIC1004 Černý Martin OB Říčany C 2096260 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 8004883 80 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
DLP1006 Vyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2032140 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 80 Kč
MKP1000 Narendra Dominik SK GORDIC Praha Kačerov C 2260174 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 80 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka B 2148236 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 8042137 80 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga B 2129227 80 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 80 Kč
TAP0914 Sotona Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 80 Kč

H14 5.00 km, 50 m, 10 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 80 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2125369 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2420017 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
DKP0821 Šmíd František Oddíl OB Kotlářka C 09893 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 2133884 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 80 Kč
MKP0801 Kvasnička Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 2260167 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 80 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem B 8660353 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 80 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 8014555 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 80 Kč
DKP0822 Wichterle Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2260345 80 Kč
LBE0703 Bureš Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 1150699 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2039161 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 8226363 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 80 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2148146 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 80 Kč
HCE0700 Mackovič Adam TJ Hostivice C 1413898 80 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 80 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany B 8226412 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka B 8007188 80 Kč
ROU0704 Hejcman Jaroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2139470 80 Kč

H16 6.60 km, 65 m, 15 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 150 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 150 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 150 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 150 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 150 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 150 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 150 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 150 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 150 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 150 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 150 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 150 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 150 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 150 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 150 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 2039793 150 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 150 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 150 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 150 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 150 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8076030 150 Kč

H18 8.10 km, 115 m, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 150 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 150 Kč
ODV0300 Vyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 49610 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 150 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 150 Kč

H21L 12.40 km, 135 m, 29 kontrol Rank. koef.: 1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 150 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 150 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 150 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 150 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 150 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 150 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 150 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 150 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 150 Kč
PGP8904 Pavlů Ondřej SK Praga C 8232039 150 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 150 Kč
0020001 Bouda Petr 002 - No Name 7300555 150 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 150 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 150 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 150 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 150 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 150 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 150 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 150 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 150 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 150 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 150 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 150 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 150 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 150 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 150 Kč
SCP8807 Modrý Marek OK Sparta Praha C 2056442 150 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 2106739 150 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 150 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
SLA9602 Aster Thomas SKOB Slaný C 442871 150 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 150 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 150 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 150 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 150 Kč

H21K 9.30 km, 105 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 150 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 150 Kč
DOR9801 Los Jago OK Dobříš 2104700 150 Kč
LPU2222 Přibyl Václav OK Lokomotiva Pardubice 253352 150 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 150 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 150 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 150 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 150 Kč

H35L 9.30 km, 105 m, 20 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 150 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 150 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 150 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 150 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 150 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 150 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 150 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 150 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 150 Kč
LBE7900 Bureš Kamil TJ Lokomotiva Beroun C 232346 150 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 150 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 150 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 150 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 150 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 150 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 150 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 8005150 150 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 150 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 150 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 150 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 150 Kč
DKP8607 Havlík Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 2171110 150 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 150 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 150 Kč

H35K 6.10 km, 70 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO8002 Michalík Bohumil OB SK Zvole C 2419954 150 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 150 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 150 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 150 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 150 Kč
TAP7700 Jakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 150 Kč

H45K 6.10 km, 70 m, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP7301 Paulů Robert Čepíci 2135166 150 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 150 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 150 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 150 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 150 Kč
DKP7602 Špalek Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8022687 150 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 150 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 150 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 150 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 150 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 150 Kč
HCE6801 Kuttelwascher Radek TJ Hostivice C 1417254 150 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 150 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 150 Kč
0230001 Klepetko David 023 - Šutri 2129229 150 Kč
0250002 Hruška Peter 025 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 150 Kč

H45L 8.10 km, 115 m, 17 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Stěpanov Ilja 001 - žádný 8109367 150 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 150 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 150 Kč
SLA7602 Hill Richard SKOB Slaný C 1150693 150 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 150 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 150 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 150 Kč
DKP7001 Vydra Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2181310 150 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 150 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 150 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 150 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 150 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 150 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 150 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 150 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 150 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 150 Kč
0060001 Večerka Daniel 006 - NoWay 7002605 150 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 150 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 150 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 150 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8226407 150 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 150 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 150 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 150 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 150 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 150 Kč
DKP7303 Řehořek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2181928 150 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 150 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 150 Kč
0160001 Koten Petr 016 - - 2001999 150 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 150 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 150 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 150 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 150 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 150 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 150 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 150 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 150 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 150 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 150 Kč

H55 5.70 km, 70 m, 14 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 150 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 150 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 150 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 150 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 150 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 150 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 150 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 150 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 150 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 150 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 150 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 150 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 150 Kč

H65 4.60 km, 55 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 80 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 80 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 8648617 80 Kč

H75 3.10 km, 45 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč

T1 5.00 km, 75 m, 13 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 150 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 150 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 150 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 150 Kč
DKP8252 Červená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2260362 150 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 150 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 1426022 150 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 150 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 150 Kč
0090001 Malá Martina 009 - Tučňáci OB 2148228 150 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 150 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 150 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 150 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 150 Kč
0130001 Nedas Dušan 013 - xxx 8580 150 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný C 897346 150 Kč
ZVO7453 Švejdová Martina OB SK Zvole C 2148129 150 Kč
0180004 Petřinová Natálie 018 - Petřinovi 2148126 150 Kč
0180005 Petřinová Vendy 018 - Petřinovi 2029183 150 Kč
0190001 Šimůnek Martin 019 - _ 150 Kč
0210001 Linhart Václav 021 - Na rozhraní 8226440 150 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 150 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 150 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 150 Kč
0090002 Tučný Jan 009 - Tučňáci OB 2131195 150 Kč
0240001 Hrubá Veronika 024 - 6YC 2080907 150 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 150 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 150 Kč

T2 8.50 km, 90 m, 17 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 150 Kč
0030001 Popjuk Viktor 003 - Radotin 515077 150 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 150 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 150 Kč
0100001 Vojtěchovský Martin 010 - Dezorientovaní 2419918 150 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 150 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 150 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 150 Kč
DKP7503 Brandejs Jan Oddíl OB Kotlářka C 2095973 150 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8471111 150 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 150 Kč

TF 2.80 km, 40 m, 7 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 80 Kč
DOR1451 Hrušková Tereza OK Dobříš C 2125343 80 Kč
DOR1452 Hrušková Zuzana OK Dobříš C 2058516 80 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 80 Kč
SJC1651 Prášilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 7207016 80 Kč
DKP1404 Vilček Štefan Oddíl OB Kotlářka C 2260363 80 Kč
ZVO1352 Michalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 80 Kč
ZBP1550 Pražáková Eliška OOB SK Zbraslav C 53583 80 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 80 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
0180006 Petřinová Beáta 018 - Petřinovi 2148094 80 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 80 Kč
0280001 Matějovská Anežka 028 - OB Kotlářka 80 Kč

Z1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 100 Kč
MKP1550 Suchanová Ema SK GORDIC Praha Kačerov C 2260120 100 Kč
0070001 Bara Lucie 007 - Barovi 100 Kč
RIC1451 Posch Klára OB Říčany C 1459070 100 Kč
DKP1751 Tučková Klára Oddíl OB Kotlářka C 49898 100 Kč
0120001 Klapka Radim 012 - Neregistrovaný 307330 100 Kč
0110001 Beránek Vincent 011 - Bludný Holanďan 100 Kč
0110002 Beránková Linda 011 - Bludný Holanďan 100 Kč
0140001 Černá Jitka 014 - Bez klubu 2221447 100 Kč
0150001 Černý Michal 015 - Černí 2222793 100 Kč
0180002 Petřinová Sára 018 - Petřinovi 2148109 100 Kč
0220001 Petržílková Nela 022 - Angles 100 Kč
0220002 Petržílka Michal 022 - Angles 100 Kč
0220003 Hejlová Markéta 022 - Angles 100 Kč
0260001 Faltus Jan 026 - kotlářka 100 Kč

Z2

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 80 Kč
0060002 Večerková Daniela 006 - NoWay x 80 Kč
TAP7758 Pohlová Petra KOB Tretra Praha C 9527 80 Kč
DKP7450 Kotenová Petra Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
celkem přihlášených: 696, vklad: 83920 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.