Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D21L

Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Úvaly, koupaliště
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D21L 5.30 km, 40 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 120 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 120 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 120 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 120 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 120 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 120 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 120 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 120 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8680379 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 120 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 120 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 120 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 120 Kč
PGP9256 Havelíková Kateřina SK Praga C 8667999 120 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 120 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 120 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 120 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 120 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 120 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 120 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 120 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 120 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 120 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 120 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha R 7210234 120 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 120 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 120 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 120 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 120 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 120 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 120 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 120 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 120 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 2800330 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 120 Kč