Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D45

Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Úvaly, koupaliště
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D45 4.00 km, 30 m, 13 kontrol

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 120 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 120 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 120 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 120 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 120 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 120 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 120 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 120 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 120 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 120 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 120 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 120 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 120 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 120 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 8517320 120 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 120 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 120 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 120 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 120 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 120 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 120 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 120 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 120 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 120 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 120 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 120 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 120 Kč
0130001 Hrubá Veronika 013 - 6YC 2080907 120 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 120 Kč
0140001 Hrušková Jana 014 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 120 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 1000451 120 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 120 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 120 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 120 Kč
FSP7551 Slavíčková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 120 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 120 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 120 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 120 Kč
TAP7651 Protivová Monika KOB Tretra Praha C 2419962 120 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 120 Kč
RIC7651 Lazarová Pavla OB Říčany C 2085572 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 120 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 200 Kč