Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.11.2021
Místo konání:
Řevnice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     T1     T2     T3     T4     TF    

D10 1.88 km, 100 m, 6 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 80 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
0050004 Reichelová Šárka 005 - BC 2148132 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 8112161 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 80 Kč
DKP1260 Faltusová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086457 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 80 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
ROZ1152 Rybecká Eliška OK Roztoky 2092427 80 Kč
DKP1160 Tomešová Stella Oddíl OB Kotlářka C 330608 80 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 80 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 80 Kč
DKP1259 Levinská Sofie Oddíl OB Kotlářka C 2086458 80 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 80 Kč
DKP1165 Tarešová Sofie Oddíl OB Kotlářka C 2086459 80 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 52118 120 Kč

D10F 3.02 km, 110 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 80 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 80 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
DKP1453 Janečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 80 Kč
DKP1357 Malá Lucia Oddíl OB Kotlářka C 2086455 80 Kč
DOR1254 Nalezencová Tereza OK Dobříš C 2111602 80 Kč
SLA1350 Kozlová Eliška SKOB Slaný C 2108863 80 Kč
KAM1156 Mordačíková Eva OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
DKP1452 Večerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 80 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 80 Kč
FSP1151 Benešová Ludmila VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029157 80 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 80 Kč
KAM1456 Voleská Andrea OK Kamenice C 2222807 80 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 80 Kč
DKP1358 Výborná Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086464 80 Kč

D12 3.17 km, 130 m, 7 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 80 Kč
TAP1057 Mikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 80 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2146031 80 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 80 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
ROZ0959 Vaňková Barbora OK Roztoky C 2039125 80 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 8006772 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 8226392 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 8033262 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 8033280 80 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 80 Kč
ZVO0955 Sedmerová Nela OB SK Zvole C 2135178 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 80 Kč
ZVO0956 Fišerová Emma OB SK Zvole C 2083401 80 Kč
0200001 Tomanová Anežka 020 - KOB Tretra 2085631 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
ROZ0952 Schuhmeierová Alena OK Roztoky C 2420033 80 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C 2419943 80 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 80 Kč
VSP0953 Kuiper Jana Simona USK Praha C 80 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 80 Kč
RIC0952 Herynková Lucie OB Říčany C 2112780 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 80 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 120 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 8076032 120 Kč

D14 3.32 km, 130 m, 8 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C 2181339 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 80 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha B 8014519 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 80 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8119755 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 80 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole B 2125370 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 80 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 80 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 80 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 2081361 80 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C 2181309 80 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C 2111750 80 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 80 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka B 2086456 80 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 80 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 8226349 80 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 80 Kč
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno B 2119205 80 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
ROZ0750 Čelikovská Tereza OK Roztoky C 2419924 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 80 Kč
KAM0857 Dolejšová Josefína OK Kamenice C 2138160 80 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 80 Kč
KAM0858 Vondrášková Kateřina OK Kamenice C 2145641 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 80 Kč
ODV0752 Houdková Kateřina TJ Aero Odolena Voda C 2148164 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 80 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 2420054 80 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 80 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč

D16 4.41 km, 170 m, 12 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 150 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 150 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 8013908 150 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 8109422 150 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 150 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 150 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2419952 150 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 8033259 150 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 150 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 150 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 150 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 2090836 150 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 150 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš B 2115079 150 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 150 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221470 150 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 150 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8667545 150 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8226419 150 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 8226420 150 Kč
RIC0555 Volná Hana OB Říčany C 2148201 150 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 150 Kč

D18 4.88 km, 220 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 150 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice B 8004047 150 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2125341 150 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2044900 150 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 150 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 150 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 150 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 150 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 150 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 150 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 150 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 250 Kč

D21K 5.67 km, 180 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 150 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 150 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 150 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 150 Kč

D21L 6.76 km, 250 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8045076 150 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 150 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 150 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 150 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 150 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 150 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 150 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 150 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 150 Kč
PGP9256 Havelíková Kateřina SK Praga C 8667999 150 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 150 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 150 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 150 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 150 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 8033272 150 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 8140929 150 Kč
0350001 Benešová Iva 035 - 0 zapůjčit 190 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 150 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 150 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 150 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 150 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 150 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 220 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 250 Kč

D35K 4.73 km, 170 m, 12 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 150 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 150 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 150 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 150 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB Tretra Praha C 2108884 150 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 150 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 150 Kč
0030001 Janečková Marketa 003 - PBK 8033270 150 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 150 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 150 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 150 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 150 Kč
MKP8050 Cooiman Markéta SK GORDIC Praha Kačerov C 2260170 150 Kč
TAP8152 Jakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 150 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 150 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 150 Kč
DKP8551 Havlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086460 150 Kč
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 150 Kč
FSP7750 Hüblová Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 150 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 150 Kč
0330001 Kolářová Petra 033 - bez registrace 237513 150 Kč
0400001 Vrbková Kateřina 040 - xx zapůjčit 190 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 150 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 150 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 150 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 150 Kč

D35L 5.64 km, 180 m, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 150 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 150 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 150 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 150 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 150 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 150 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 150 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 150 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 150 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 150 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 150 Kč

D45K 3.93 km, 160 m, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 150 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 150 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 150 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 150 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 150 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 150 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 8014449 150 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 150 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 150 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 150 Kč
0360001 Jirkovská Kateřina 036 - .. 2221454 150 Kč
TAP7651 Protivová Monika KOB Tretra Praha C 2419962 150 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 8670462 150 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 1000451 150 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 150 Kč

D45L 5.36 km, 190 m, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 150 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 150 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 150 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 150 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 150 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 150 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 150 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 150 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 150 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 150 Kč
LBE7450 Uhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 150 Kč
ODV7655 Vyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 150 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029177 150 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 150 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 150 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 220 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 250 Kč

D55 4.73 km, 170 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 150 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 150 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 150 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 150 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 150 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 150 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 150 Kč

D65 3.93 km, 160 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 80 Kč

D75 2.76 km, 150 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč

H10 2.06 km, 110 m, 6 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 80 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 80 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky C 2029192 80 Kč
DOR1105 Jetel Václav OK Dobříš C 2039792 80 Kč
DOR1107 Poskočil Matouš OK Dobříš C zapůjčit 120 Kč
DOR1203 Szárszoi Eduard OK Dobříš C 2420051 80 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 80 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 80 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 80 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 80 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 80 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 80 Kč
FSP1106 Bartál Dan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000557 80 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 80 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C 2029143 80 Kč
PGP1203 Řehák Prokop SK Praga C 2420053 80 Kč
KAM1103 Voleský Viktor OK Kamenice C 2102864 80 Kč
KAM1102 Čížik Matyáš OK Kamenice C zapůjčit 160 Kč

H10F 3.02 km, 110 m, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
DKP1403 Rippel Nikolas Oddíl OB Kotlářka C 2224514 80 Kč
LOU1301 Hendrich Jáchym SK Moravan Louňovice C 336701 80 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 80 Kč
TAP1304 Jakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 80 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
FSP1104 Hůlka Josef VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221462 80 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 80 Kč
FSP1101 Šuster Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 80 Kč
FSP1202 Šuster Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2221466 80 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 80 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301357 80 Kč
DOR1303 Müller Filip OK Dobříš C zapůjčit 120 Kč
DOR1304 Müller Robin OK Dobříš C zapůjčit 120 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 80 Kč

H12 3.35 km, 140 m, 7 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 8042137 80 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha B 8028811 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
LOU1003 Hendrich Matyáš SK Moravan Louňovice 2419975 80 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 8004883 80 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 80 Kč
MKP1000 Narendra Dominik SK GORDIC Praha Kačerov C 2260174 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 80 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš B 2111612 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 80 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 80 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
DKP0919 Špalek Filip Oddíl OB Kotlářka C 8024734 80 Kč
DKL1000 Oliverius Filip KOB Kladno C 2127889 80 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 80 Kč
ROZ1002 Čermák Vojtěch OK Roztoky C 2181308 80 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 80 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga B 2129227 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1006 Houdek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 2148160 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB Tretra Praha C 2419957 80 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 80 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 1418764 120 Kč

H14 4.40 km, 170 m, 12 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 80 Kč
SLA0701 Hůlka Jonáš SKOB Slaný C 80 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 80 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 80 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2125369 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 80 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 8226436 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka B 8648614 80 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8670805 80 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 80 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 80 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 8226363 80 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš C 2058508 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 80 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2039161 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 8016300 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2148146 80 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 8014555 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 80 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 80 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga B 2087642 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
DKP0821 Šmíd František Oddíl OB Kotlářka C 8328685 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8116721 80 Kč
FSP0808 Klimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029197 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 80 Kč
FSP0807 Beneš Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029186 80 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany B 8226412 80 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany B 2060263 80 Kč
RIC0807 Volný Ondřej OB Říčany C 2148148 80 Kč
ROU0704 Hejcman Jaroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2139470 80 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 120 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 2141934 120 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka A 2129223 120 Kč

H16 5.67 km, 180 m, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 150 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 150 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 150 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 150 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 150 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 150 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 150 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 150 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 150 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 150 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 150 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 150 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 150 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 150 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226376 150 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 150 Kč
FSP0603 Červinka Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2078487 150 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 150 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 150 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 150 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 150 Kč
DKP0614 Kořistka Daniel Oddíl OB Kotlářka C 51367 150 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 150 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 150 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany B 8670552 250 Kč

H18 7.14 km, 240 m, 16 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 150 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 150 Kč
ODV0300 Vyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 49610 150 Kč

H21K 5.98 km, 210 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 150 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2181301 150 Kč
DOR9801 Los Jago OK Dobříš C 2104700 150 Kč
DOR0103 Lác Jan Ladislav OK Dobříš C 7205018 150 Kč
DOR8700 Beran Jakub OK Dobříš C 7209367 150 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 150 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 150 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 150 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 150 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 150 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 150 Kč
JEN9603 Švarc Tomáš OB Jenišovice C 8140908 150 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 150 Kč

H21L 9.23 km, 270 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 150 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 8482113 150 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 8090130 150 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 150 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 150 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 150 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 150 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 150 Kč
0060001 Fišer Jan 006 - T-Mapy zapůjčit 190 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 150 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 150 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 150 Kč
PVP9000 Havelík Jaroslav VSK Přírodní vědy Praha C 8565 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 150 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 150 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 150 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 150 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 150 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 150 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 150 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka A 8080816 150 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8076030 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga A 8670467 150 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 150 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 150 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 150 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 150 Kč
PVP0100 Zátka Josef VSK Přírodní vědy Praha C 2079500 150 Kč
0350002 Hakl David 035 - 0 zapůjčit 190 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 150 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 150 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 150 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 8662366 150 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 150 Kč
LOU8400 Brabec Tomáš SK Moravan Louňovice C 8109333 220 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 220 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8016297 220 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 250 Kč

H35K 5.77 km, 190 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 150 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 150 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 150 Kč
DOR7703 Jiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 150 Kč
TAP7700 Jakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 150 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 150 Kč
DKP8607 Havlík Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 2086461 150 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 150 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 150 Kč
FSP7802 Hübl Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 150 Kč
0230002 Škoch Jan 023 - Neregistrovaní 2102695 150 Kč
0340001 Kábrt Filip 034 - OK Offie 51473 150 Kč
0460001 Votruba Ondřej 046 - Praha 9 zapůjčit 260 Kč

H35L 7.14 km, 240 m, 16 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 150 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 150 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 150 Kč
SLA8101 Kozel Jiří SKOB Slaný C 2108887 150 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 150 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 150 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 150 Kč
MKP8402 Burgr Richard SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 150 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 150 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 8482120 150 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 150 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 150 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 150 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 220 Kč

H45K 5.43 km, 170 m, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 682683 150 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 150 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 150 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 150 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 150 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 150 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029172 150 Kč
FSP7402 Svoboda Miroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 150 Kč
PGP7407 Štěp Adam SK Praga C 2106876 150 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 150 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 8076044 150 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 150 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 150 Kč
0450001 Klepetko David 045 - Šutri 2129229 220 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 220 Kč

H45L 6.60 km, 220 m, 13 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 150 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 150 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 150 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 150 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 150 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 150 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 150 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 150 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 150 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 150 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 150 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 150 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 150 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 150 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 150 Kč
0110001 Hruška Peter 011 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 150 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 150 Kč
0120001 Ouda Martin 012 - T5 kladno 2129214 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 150 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 150 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 150 Kč
0170001 Večerka Daniel 017 - NoWay 7002605 150 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 150 Kč
DKP7602 Špalek Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8022687 150 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 150 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 150 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 150 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 150 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 150 Kč
0320001 Koten Petr 032 - - 2001999 150 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 150 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 150 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 8670480 150 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 150 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 150 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 150 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 150 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8226407 150 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 8116718 150 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 150 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 8226339 150 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 150 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 220 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 250 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 04641 250 Kč

H55 5.77 km, 190 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 150 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 150 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 150 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 150 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 150 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 150 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 150 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 150 Kč
EKP6300 Kořistka Libor VŠTJ Ekonom Praha C 51591 150 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 150 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 150 Kč
0260001 Ledvina Tomáš 026 - Chrobkov zapůjčit 190 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 150 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014442 150 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 150 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 150 Kč

H65 5.43 km, 170 m, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 80 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 80 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 80 Kč
0070001 Janoušek Vladimír 007 - Vlašim 303913 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 8648617 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 8648556 80 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 80 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 80 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 80 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 80 Kč

H75 3.50 km, 140 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha 53507 80 Kč

T1 1.78 km, 100 m, 5 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 150 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 150 Kč
FSP1056 Kukačková Johana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260166 150 Kč

T2 2.19 km, 110 m, 7 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 150 Kč
TAP7758 Pohlová Petra KOB Tretra Praha C 9527 150 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 150 Kč
TAP7653 Jirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 150 Kč
DCE8250 Štrossová Veronika KOB Dobřichovice 7869 150 Kč
DOR7252 Kašparová Eva OK Dobříš 2111604 150 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 150 Kč
0170002 Večerková Daniela 017 - NoWay 2039145 150 Kč
DOR0606 Hošek Ondřej OK Dobříš 2039783 150 Kč
ZVO1153 Kolářová Alena OB SK Zvole C 2135175 150 Kč
0210001 Kuželková Marta 021 - bez klubu zapůjčit 190 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný B 2109678 150 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 150 Kč
0130001 Hošek Daniel 013 - GYMKC.cz zapůjčit 190 Kč
0290001 Svobodová Štěpánka 029 - -bez klubu zapůjčit 190 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 150 Kč
0380001 Slabá Daniela 038 - Šneci zapůjčit 190 Kč
0370003 Langová Ema 037 - *** 2224531 150 Kč
0370004 Lang Marek 037 - *** 2229846 150 Kč
DVP0651 Řeháková Karolina DVP ORIENTATION C zapůjčit 190 Kč
0400002 Vrbka Michal 040 - xx zapůjčit 190 Kč

T3 3.25 km, 160 m, 8 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 150 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 150 Kč
SVS9050 Čechová Lenka Orientklub Vsetín C 2129212 150 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 150 Kč
0050002 Reichelová Monika 005 - BC 2148243 150 Kč
0050003 Reichel Tomáš 005 - BC 2113413 150 Kč
ZVO7453 Švejdová Martina OB SK Zvole C 2148129 150 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 150 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2050485 150 Kč
DOR0908 Poskočil Michal OK Dobříš C zapůjčit 190 Kč
DOR7755 Poskočilová Jana OK Dobříš zapůjčit 190 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 150 Kč
0080001 Vobořilová Markéta 008 - CZAR 301198 150 Kč
0100001 Hrubá Veronika 010 - 6YC 2080907 150 Kč
0100002 Hrubý František 010 - 6YC 2115729 150 Kč
0040001 Mordačík Michal 004 - N/A zapůjčit 190 Kč
LBE9250 Čechová Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 150 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 150 Kč
0160001 Tučný Jan 016 - Tučňáci OB 2131195 150 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 150 Kč
0220001 Tomeš Radim 022 - Pha 6 331606 150 Kč
0230001 Týfová Radka 023 - Neregistrovaní 2771914 150 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 150 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 150 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 150 Kč
0270001 Janeček Petr 027 - . 8226347 150 Kč
0280001 Kalinová Tereza 028 - Kalinová zapůjčit 190 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 150 Kč
0370001 Langová Veronika 037 - *** zapůjčit 190 Kč
0370002 Langová Karolína 037 - *** 2224537 150 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 150 Kč
FSP7951 Kukačková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2124773 150 Kč
DVP7401 Řehák Jiří DVP ORIENTATION C 361965 150 Kč
0430001 Čermák Daniel 043 - FSP 2092409 150 Kč
0470001 Franz Jakub 047 - Franzovi 2771355 220 Kč
0480001 Čížik Marek 048 - Neregistrovaný 8410790 220 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 220 Kč

T4 5.50 km, 180 m, 12 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 150 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 150 Kč
SVS9100 Malý Jakub Orientklub Vsetín C 2129248 150 Kč
0050001 Reichel Vít 005 - BC 2148162 150 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 150 Kč
0080002 Vaněk Tomáš 008 - CZAR 8667986 150 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 150 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 150 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 150 Kč
0180001 Knýbel Pavel 018 - Kyblíci 51854 150 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8471111 150 Kč
0120002 Bednářová Barbora 012 - T5 kladno 2129186 150 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 150 Kč
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 2104583 150 Kč
0250001 Lhotka Ondřej 025 - Lhotkovi 301409 150 Kč
ODV8900 Kocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2148168 150 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 150 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 150 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 150 Kč

TF 3.02 km, 110 m, 7 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 517704 80 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515491 80 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
DKP1553 Balgová Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2039213 80 Kč
DKP1700 Balga Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2029191 80 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8537 80 Kč
DKP1752 Míková Martina Oddíl OB Kotlářka C 2080948 80 Kč
DOR1451 Hrušková Tereza OK Dobříš C 2125343 80 Kč
DOR1452 Hrušková Zuzana OK Dobříš C 2058516 80 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2113047 80 Kč
MKP1401 Narendra Adrian SK GORDIC Praha Kačerov 2260150 80 Kč
ZVO1352 Michalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 80 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
ROZ1053 Svárovská Sofie OK Roztoky 2221457 80 Kč
KAM0955 Slabá Veronika OK Kamenice C 2067243 80 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 80 Kč
ODV1350 Matoušková Edita TJ Aero Odolena Voda C 2148169 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 80 Kč
FSP1251 Kukačková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260164 80 Kč
TAP0861 Blažková Cecilie KOB Tretra Praha C 2222802 80 Kč
TAP1305 Blažek Vojtěch KOB Tretra Praha C 2222803 80 Kč
0400003 Vrbka Vilém 040 - xx zapůjčit 120 Kč
0400004 Vrbková Karolína 040 - xx zapůjčit 120 Kč
LOU1500 Brabec Diviš SK Moravan Louňovice C 336701 80 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 8014467 80 Kč
SJC1502 Drobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 80 Kč
celkem přihlášených: 764, vklad: 93970 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.