Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2021
Místo konání:
Koupaliště Sázava
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10 2.20 km, 20 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 60 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 60 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 8482093 60 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 8116807 60 Kč
SJI1151 Rychnovská Eliška OK Jihlava C 2115732 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 90 Kč

D10N 3.30 km, 20 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 60 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 60 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 336770 60 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 60 Kč

D12 2.60 km, 15 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 8482073 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8302010 60 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast C 2419858 60 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 60 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 60 Kč
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551955 60 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 8680427 60 Kč
PZR1050 Kozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210249 60 Kč
PZR0952 Ptáčková Ema UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210087 60 Kč

D14 3.80 km, 15 m, 10 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 60 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 60 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 60 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec B 2113415 60 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 60 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř A 8003607 60 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 60 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210868 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 60 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 60 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 2126366 60 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 60 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 60 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 8022651 60 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená B 2092371 60 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 8116821 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 60 Kč

D16 4.50 km, 20 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 100 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 100 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 100 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 100 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava B 2126386 100 Kč

D18 5.90 km, 35 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 8663172 100 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 100 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8482108 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8402004 150 Kč

D21C 8.90 km, 65 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.02

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 8116766 100 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8014463 100 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 100 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 8013927 100 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec C 331719 150 Kč

D21D 5.50 km, 35 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 100 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 100 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 100 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 51774 100 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 100 Kč

D35 6.70 km, 55 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 100 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 100 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 100 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 100 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 100 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 100 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 100 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7007960 100 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 100 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 100 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 100 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 100 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 100 Kč
PBM8485 Uhnavá Markéta TJ Spartak 1. brněnská C 8010108 100 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 100 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2023960 200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 150 Kč

D45 5.40 km, 35 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 100 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 100 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 100 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 100 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 100 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč

D55 4.60 km, 30 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
0060001 Králová Irena 006 - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - neregistrovaní 53615 200 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 100 Kč

D65 3.60 km, 20 m, 10 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 100 Kč

H10 2.20 km, 20 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 60 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 60 Kč
SJI1003 Tulis Václav OK Jihlava C 2300245 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210855 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 8003650 60 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč

H10N 3.30 km, 20 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51830 60 Kč

H12 3.10 km, 15 m, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 60 Kč
PZR0905 Dokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420004 60 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 60 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210401 60 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 60 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 60 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 60 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210084 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 60 Kč
CHT1002 Svoboda Jan OOB SK Chrast C 336706 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 8022661 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 60 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 60 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 60 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 90 Kč

H14 4.90 km, 25 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 60 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 60 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 8014566 60 Kč
SJH0805 Těthal Josef SOS Jindřichův Hradec C 2260168 60 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 100 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2088724 60 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 60 Kč

H16 6.90 km, 30 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 100 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 100 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 2039823 100 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř A 8226396 100 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava A 8109369 100 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast B 2115707 100 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 100 Kč

H18 8.40 km, 70 m, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 100 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 100 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 100 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 100 Kč

H21C 12.30 km, 70 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1.02

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 100 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 100 Kč
SLA8100 Dvořák Richard SKOB Slaný C 08800 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 100 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 100 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 100 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 436413 100 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 100 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava C 2045309 100 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 100 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 100 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003618 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 150 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 200 Kč
00985 Herman Jan 009 - Neregistovaný K 1007554 200 Kč

H21D 7.30 km, 35 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.02

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 100 Kč
0020001 Konfršt Josef 002 - OB Vepřová 2126341 200 Kč
0030001 Jirků František 003 - Jirků 2039175 200 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 100 Kč

H35 9.30 km, 75 m, 18 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 100 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 100 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 100 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 100 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava C 8028855 100 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 100 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 100 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 100 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava C 2127647 100 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 100 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 150 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 150 Kč

H45 7.50 km, 65 m, 16 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 100 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 100 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 100 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 100 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 100 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 100 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 100 Kč
PBM7606 Šafek Jiří TJ Spartak 1. brněnská C 8000013 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003600 100 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 150 Kč

H55 5.90 km, 40 m, 11 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 100 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 100 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 100 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 100 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 100 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 100 Kč
TBM5622 Cigoš Pavel KOS TJ Tesla Brno 53292 200 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 150 Kč

H65 4.80 km, 30 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 200 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 100 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 100 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 100 Kč

H70 3.80 km, 30 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 150 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč

HDR 3.30 km, 20 m, 7 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 60 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 60 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232883 60 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 60 Kč
PZR1200 Kocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 60 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 60 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 60 Kč
OSN1700 Novák Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51979 60 Kč
OSN1400 Novák Matěj SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 887911 60 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 60 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč
RUZ1750 Nevrklová Zuzana TJ Růžená C 60 Kč
SJI1800 Moravec Adam OK Jihlava C 7260022 60 Kč
0080001 Zedník Štěpán 008 - SK Rumpál zapůjčit 100 Kč
PBM1616 Šafek Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 53206 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 60 Kč
CTB1552 Fikarová Magdalena SK OB Chotěboř C 232861 60 Kč

P 3.20 km, 25 m, 11 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Vymazal Michal 001 - Neregistrovaný 2127556 60 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 60 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 60 Kč
SJH7854 Jelínková Marta SOS Jindřichův Hradec C 442885 60 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 60 Kč
0040001 Burešová Petra 004 - SK Chrast 232888 60 Kč
0050001 Buráň Zdeněk 005 - BzB 2127637 60 Kč
0050002 Buráňová Hana 005 - BzB 2108870 60 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 60 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 60 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 60 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená C 7208083 60 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 60 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 60 Kč
RUZ8053 Nevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 60 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 60 Kč
0070001 František Dočkal 007 - JaFaMaP 2029126 60 Kč
0070002 Koukalová 007 - JaFaMaP zapůjčit 100 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 150 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 60 Kč
TTR9352 Píro Radka OOB Třebíč C 2125373 60 Kč
celkem přihlášených: 294, vklad: 25960 Kč