Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.06.2021
Místo konání:
Vysočina aréna Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Startovní vlny:
10-11     11-12     12-13     13-14    
Kategorie:
D10 10-11     D10N 10-11     D12 10-11     D14 10-11     D16 10-11     D18 10-11     D21C 10-11     D21D 10-11     D35 10-11     D45 10-11     D55 10-11     D65 10-11     H10 10-11     H10N 10-11     H12 10-11     H14 10-11     H16 10-11     H18 10-11     H21C 10-11     H21D 10-11     H35 10-11     H45 10-11     H55 10-11     H65 10-11     H70 10-11     D10 11-12     D10N 11-12     D12 11-12     D14 11-12     D16 11-12     D18 11-12     D21C 11-12     D21D 11-12     D35 11-12     D45 11-12     D55 11-12     D65 11-12     H10 11-12     H10N 11-12     H12 11-12     H14 11-12     H16 11-12     H18 11-12     H21C 11-12     H35 11-12     H45 11-12     H55 11-12     H65 11-12     H70 11-12     D10N 12-13     D10 12-13     D12 12-13     D14 12-13     D16 12-13     D18 12-13     D21C 12-13     D21D 12-13     D35 12-13     D45 12-13     D55 12-13     H10N 12-13     H10 12-13     H12 12-13     H14 12-13     H16 12-13     H18 12-13     H21C 12-13     H21D 12-13     H35 12-13     H45 12-13     H55 12-13     H65 12-13     H70 12-13    

Startovní vlna: 10-11 (10:00-11:00)

(117/120)
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 60 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 60 Kč
PZR1151 Vinopalová Barbora UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420044 60 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast C 2419858 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 60 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
PZR8950 Černá Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 60 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Brno Žabovřesky C 2061853 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 8022651 60 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 60 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210868 90 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast A 8226328 100 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 8663172 100 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 100 Kč

D21C 10-11 Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 100 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Brno Žabovřesky E 8660440 100 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 8013927 100 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Brno Žabovřesky E 8644886 100 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 8660539 100 Kč

D21D 10-11 Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 100 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 100 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 100 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 100 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 100 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 100 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 100 Kč
PBM8485 Uhnavá Markéta TJ Spartak 1. brněnská C 8010108 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 100 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 100 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 100 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1003 Tulis Václav OK Jihlava C 2300245 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210855 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 60 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 60 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210084 60 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210401 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 8022661 60 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 60 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
CTB0703 Škaryd Vojtěch SK OB Chotěboř C 2080977 60 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky B 2092386 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 100 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662362 100 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 100 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 0 Kč

H21C 10-11 Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 100 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 100 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 100 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 100 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 100 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 100 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 100 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 8180410 100 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 436413 100 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003618 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Brno Žabovřesky C 2051547 100 Kč

H21D 10-11 Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 100 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 100 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 100 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 100 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 2124751 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 100 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 100 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 100 Kč
PZR7402 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210811 100 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 100 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 100 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 100 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 100 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003600 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 100 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč

Startovní vlna: 11-12 (11:00-12:00)

(120/120)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 60 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 60 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 8482073 60 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 60 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 60 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř A 8003607 60 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Rosice B 2088166 60 Kč
BBM0850 Kutscherauerová Ella BETA URSUS Rosice C 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky C 8033247 60 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 60 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 60 Kč
BBM0753 Škondrová Alena BETA URSUS Rosice 120 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 2126366 60 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 60 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 60 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8656518 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 100 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 220400 100 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Rosice C 2112728 100 Kč
BBM0551 Kadlecová Adéla BETA URSUS Rosice C 100 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky B 8116744 100 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky C 8648551 100 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky C 2051514 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0350 Škondrová Šárka BETA URSUS Rosice C 2133889 100 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660403 100 Kč

D21C 11-12 Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Brno Žabovřesky E 8660416 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč

D21D 11-12 Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 100 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 100 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 51774 100 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 100 Kč
0040001 Tylová Kateřina 004 - ČauVolley runners 515150 200 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 100 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Brno Žabovřesky C 2094515 100 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 100 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 100 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 100 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Brno Žabovřesky C 1234321 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 100 Kč
BBM7651 Kadlecová Gabriela BETA URSUS Rosice C 2117693 100 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Rosice C 2124757 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 100 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 100 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 100 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 60 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 60 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 60 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř B 2118475 100 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 2039823 100 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 100 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast B 2115707 100 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč

H21C 11-12 Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 100 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 7207026 100 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 100 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 100 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 100 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč A 8109391 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 100 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 100 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 100 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 100 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 100 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680357 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 100 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 100 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 100 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 100 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 100 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 100 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
0010001 Hrůza Vladimír 001 - Neregistrovaní 2117402 200 Kč
0020001 Vymazal Michal 002 - Neregistrovaný 212556 200 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 100 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 8140927 100 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 100 Kč

Startovní vlna: 12-13 (12:00-13:00)

(112/120)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 60 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 336770 60 Kč
SJI1750 Buršíková Kateřina OK Jihlava C 51770 60 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 60 Kč
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava C 115 60 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno C 209751 60 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 60 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 60 Kč
SJI1151 Rychnovská Eliška OK Jihlava C 2115732 60 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 60 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8302010 0 Kč
OSN0950 Svojanovská Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2419908 0 Kč
SJI1050 Zamrazilová Nikol OK Jihlava C 2011866 60 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 60 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8312007 0 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 60 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 60 Kč
SJI0755 Zamrazilová Tereza OK Jihlava C 886269 60 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 8116821 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 90 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava B 2126386 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 100 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 100 Kč

D21C 12-13 Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 100 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 100 Kč
ZBM7951 Kopáčková Jana SK Brno Žabovřesky C 703370 100 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 150 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 436440 150 Kč

D21D 12-13 Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 100 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 100 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 100 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 100 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 100 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 100 Kč
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116452 100 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 60 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 60 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 51772 60 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 60 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2088724 90 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř A 8226396 100 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302005 0 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 100 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 100 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 100 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava A 8109369 150 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 100 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 100 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 150 Kč

H21C 12-13 Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 100 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 100 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 100 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 100 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 100 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Brno Žabovřesky C 899179 100 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 100 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 100 Kč
0030001 Dvořáček Radek 003 - Doudleby nad Orlicí 682344 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 8028864 100 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 100 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 150 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 150 Kč
UOL9400 Semerád Jan SOB Olomouc C 8014522 300 Kč

H21D 12-13 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8001 König Lukáš SK Brno Žabovřesky C 9000002 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava C 2127647 100 Kč
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 100 Kč
SJI7701 Zamrazil Jan OK Jihlava C 361999 100 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 100 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 141 100 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 100 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 100 Kč
PBM7606 Šafek Jiří TJ Spartak 1. brněnská C 8000013 100 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel OB Kunvald C 9028 100 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 100 Kč
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2108861 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
celkem přihlášených: 349, vklad: 31770 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.