Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STA1152 | Lubasová NelaLubasová Nela | OK Střelka | C | 8116807 | 60 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 2120639 | 60 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | C | 2119197 | 60 Kč |
CHT1152 | Charouzová HanaCharouzová Hana | OOB SK Chrast | C | 416080 | 60 Kč |
OSN1151 | Pilná AnnaPilná Anna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 436927 | 60 Kč |
TBM1372 | Ptáčková LuciePtáčková Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 53240 | 60 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 60 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003655 | 60 Kč |
CHT1154 | Kropáčková AnetaKropáčková Aneta | OOB SK Chrast | C | 2260130 | 60 Kč |
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 8482093 | 60 Kč |
RUZ1251 | Kubešová KláraKubešová Klára | TJ Růžená | C | 2125340 | 60 Kč |
SJI1151 | Rychnovská EliškaRychnovská Eliška | OK Jihlava | C | 2115732 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT1651 | Sadílková KateřinaSadílková Kateřina | OOB SK Chrast | C | 4680 | 60 Kč |
SJI1450 | Buršíková EliškaBuršíková Eliška | OK Jihlava | C | 51770 | 60 Kč |
PBM1351 | Soběslavská Anna MarieSoběslavská Anna Marie | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8013974 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | C | 8482073 | 60 Kč |
CHT1153 | Havlíčková HanaHavlíčková Hana | OOB SK Chrast | B | 2419858 | 60 Kč |
STA0953 | Lubasová AnetaLubasová Aneta | OK Střelka | C | 8482112 | 60 Kč |
CHT0951 | Slavíková BarboraSlavíková Barbora | OOB SK Chrast | C | 2120993 | 60 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | B | 682379 | 60 Kč |
STA0952 | Čápová DenisaČápová Denisa | OK Střelka | C | 8680427 | 60 Kč |
0030002 | Fialová RozálieFialová Rozálie | 003 - CTB neregistrovaní | 2039103 | 120 Kč | |
SJH1050 | Pobudová MariePobudová Marie | SOS Jindřichův Hradec | B | 443107 | 60 Kč |
OSN0990 | Drápová JustýnaDrápová Justýna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 551995 | 60 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 60 Kč |
STA1051 | Vaníčková NikolaVaníčková Nikola | OK Střelka | C | 8004043 | 60 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8302010 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | A | 8003607 | 60 Kč |
CHT0752 | Škapová MarkétaŠkapová Markéta | OOB SK Chrast | B | 2115709 | 60 Kč |
CHT0852 | Kellerová AliceKellerová Alice | OOB SK Chrast | B | 2115706 | 60 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | B | 8648583 | 60 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | B | 8003665 | 60 Kč |
CHT0851 | Charouzová EliškaCharouzová Eliška | OOB SK Chrast | B | 2124755 | 60 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014456 | 60 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | B | 2088158 | 60 Kč |
SJH0951 | Beranová MarieBeranová Marie | SOS Jindřichův Hradec | C | 2087674 | 60 Kč |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | B | 8022651 | 60 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8081227 | 60 Kč |
PZR0752 | Baďurová EliškaBaďurová Eliška | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210868 | 60 Kč |
RUZ0751 | Komínová VendulaKomínová Vendula | TJ Růžená | B | 2092371 | 60 Kč |
STA0851 | Plachá NoraPlachá Nora | OK Střelka | B | 8116821 | 60 Kč |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8312007 | 60 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 60 Kč |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8004350 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0551 | Paulová PavlínaPaulová Pavlína | SK OB Chotěboř | C | 8003591 | 100 Kč |
0030001 | Fialová NatálieFialová Natálie | 003 - CTB neregistrovaní | 4752 | 100 Kč | |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 8005147 | 100 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | A | 8226309 | 100 Kč |
CHT0552 | Veselá TerezaVeselá Tereza | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 100 Kč |
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | A | 2126366 | 100 Kč |
STA0551 | Plachá ZitaPlachá Zita | OK Střelka | A | 8116810 | 100 Kč |
SJI0653 | Wacková AnnaWacková Anna | OK Jihlava | B | 2126386 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT0353 | Kropáčková VendulaKropáčková Vendula | OOB SK Chrast | B | 2148235 | 100 Kč |
STA0451 | Čápová EliškaČápová Eliška | OK Střelka | A | 8482108 | 100 Kč |
SJH0454 | Novotná JitkaNovotná Jitka | SOS Jindřichův Hradec | A | 8663172 | 100 Kč |
OSN0450 | Marečková EmaMarečková Ema | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8656602 | 100 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 416215 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 8033277 | 100 Kč |
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 100 Kč |
CHT9652 | Kašparová LucieKašparová Lucie | OOB SK Chrast | C | 8033202 | 100 Kč |
SJI0051 | Foltýnová EvaFoltýnová Eva | OK Jihlava | C | 8033298 | 100 Kč |
TBM0055 | Nechanická KláraNechanická Klára | KOS TJ Tesla Brno | E | 8302000 | 100 Kč |
JHB8952 | Nesrovnalová IvetaNesrovnalová Iveta | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8014463 | 100 Kč |
VAM8651 | Smutná PavlaSmutná Pavla | OB Vamberk | C | 9669 | 100 Kč |
SJI9950 | Nechutová AnetaNechutová Aneta | OK Jihlava | C | 8033293 | 100 Kč |
SJH9751 | Parkanová VeronikaParkanová Veronika | SOS Jindřichův Hradec | C | 7770033 | 100 Kč |
SJH0252 | Blažková KateřinaBlažková Kateřina | SOS Jindřichův Hradec | A | 8656531 | 100 Kč |
SJH8251 | Míková MichaelaMíková Michaela | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079502 | 100 Kč |
VBM7751 | Fučíková HanaFučíková Hana | VSK Mendelu Brno | C | 8477774 | 100 Kč |
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 8033211 | 100 Kč |
VBM8553 | Kociánová LenkaKociánová Lenka | VSK Mendelu Brno | C | 330625 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI8350 | Novotná PetraNovotná Petra | OK Jihlava | C | 8516414 | 100 Kč |
CHT8054 | Kellerová LenkaKellerová Lenka | OOB SK Chrast | C | 2148247 | 100 Kč |
STA8651 | Vaníčková AlenaVaníčková Alena | OK Střelka | C | 2134370 | 100 Kč |
SJI8151 | Bartáková PetraBartáková Petra | OK Jihlava | C | 8076038 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8152 | Krejsová MartinaKrejsová Martina | OOB SK Chrast | C | 52175 | 100 Kč |
BZP7850 | Cipryánová AlenaCipryánová Alena | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7207851 | 100 Kč |
VBM8558 | Vernerová RadkaVernerová Radka | VSK Mendelu Brno | C | 53211 | 100 Kč |
PZR8181 | Forstová VeronikaForstová Veronika | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8119527 | 100 Kč |
SJI7951 | Blažková AlenaBlažková Alena | OK Jihlava | C | 2059731 | 100 Kč |
OSN7557 | Nechanická DanielaNechanická Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8656600 | 100 Kč |
SJH7652 | Potužníková EvaPotužníková Eva | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113481 | 100 Kč |
SJH7851 | Beranová JanaBeranová Jana | SOS Jindřichův Hradec | C | 2035147 | 100 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648571 | 100 Kč |
RUZ8151 | Kubešová EvaKubešová Eva | TJ Růžená | C | 2146034 | 100 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8226322 | 100 Kč |
PBM8051 | Soběslavská VendulaSoběslavská Vendula | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8461734 | 100 Kč |
CHT7852 | Vacková PetraVacková Petra | OOB SK Chrast | C | 4329 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 100 Kč |
CHT7151 | Švecová IvaŠvecová Iva | OOB SK Chrast | C | 53167 | 100 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022352 | 100 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 8660392 | 100 Kč |
SJH7550 | Blažková MarkétaBlažková Markéta | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067998 | 100 Kč |
SJI7150 | Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta | OK Jihlava | C | 2102817 | 100 Kč |
TTR7551 | Palátová LenkaPalátová Lenka | OOB Třebíč | C | 4673 | 100 Kč |
CHT6460 | Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra | OOB SK Chrast | C | 49857 | 100 Kč |
STA7651 | Vítovcová RadanaVítovcová Radana | OK Střelka | C | 2134325 | 100 Kč |
SJH7151 | Nouzová AlenaNouzová Alena | SOS Jindřichův Hradec | C | 8116757 | 100 Kč |
OSN7550 | Marečková KateřinaMarečková Kateřina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011896 | 100 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 100 Kč |
SJI6751 | Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka | OK Jihlava | C | 2080979 | 100 Kč |
PBM7655 | Tachovská KamilaTachovská Kamila | TJ Spartak 1. brněnská | C | 2094550 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8655485 | 100 Kč |
CHT5852 | Jansová AlenaJansová Alena | OOB SK Chrast | C | 51897 | 100 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659406 | 100 Kč |
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 1000506 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 8003650 | 60 Kč |
PZR1100 | Forst MatoušForst Matouš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8680414 | 60 Kč |
TBM1112 | Hübner VáclavHübner Václav | KOS TJ Tesla Brno | C | 2118463 | 60 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 336789 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 8004049 | 60 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 8003626 | 60 Kč |
SFM1400 | Sebera EduardSebera Eduard | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2031358 | 60 Kč |
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 51830 | 60 Kč |
PZR1201 | Uchytil IvoUchytil Ivo | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2080939 | 60 Kč |
TTR1111 | Věžník RomanVěžník Roman | OOB Třebíč | C | 2115150 | 60 Kč |
STA1203 | Krätzer VojtěchKrätzer Vojtěch | OK Střelka | C | 2118113 | 60 Kč |
0040001 | Černý OndřejČerný Ondřej | 004 - 1111 | zapůjčit | 160 Kč | |
SJI1401 | Prošek FilipProšek Filip | OK Jihlava | C | 888644 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT0901 | Škapa JanŠkapa Jan | OOB SK Chrast | C | 2115711 | 60 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | C | 2125311 | 60 Kč |
CHT1002 | Svoboda JanSvoboda Jan | OOB SK Chrast | C | 336706 | 60 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | B | 8033299 | 60 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | B | 8003597 | 60 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | C | 8003661 | 60 Kč |
PZR0905 | Dokulil JiříDokulil Jiří | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2420004 | 60 Kč |
SJH1002 | Kopenec ŠimonKopenec Šimon | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088209 | 60 Kč |
SJH1101 | Beran AntonínBeran Antonín | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067961 | 60 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | B | 8022661 | 60 Kč |
CHT0902 | Češík FrantišekČešík František | OOB SK Chrast | C | 51971 | 60 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | B | 2129213 | 60 Kč |
RUZ0900 | Fraj DavidFraj David | TJ Růžená | C | 49887 | 60 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | B | 8116806 | 60 Kč |
STA0901 | Wierer AntonínWierer Antonín | OK Střelka | C | 2771363 | 60 Kč |
PBM0901 | Svoboda JakubSvoboda Jakub | TJ Spartak 1. brněnská | C | 2111747 | 60 Kč |
PBM1001 | Svoboda AdamSvoboda Adam | TJ Spartak 1. brněnská | C | 2127524 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | B | 2103300 | 60 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | B | 8014531 | 60 Kč |
TTR0701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 2420061 | 60 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | B | 8061440 | 60 Kč |
CTB0703 | Škaryd VojtěchŠkaryd Vojtěch | SK OB Chotěboř | C | 2080977 | 60 Kč |
SJH0804 | Jelínek VítJelínek Vít | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014566 | 60 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | B | 8663132 | 60 Kč |
SJH0701 | Blažek CyrilBlažek Cyril | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662336 | 60 Kč |
PZR0701 | Knap JakubKnap Jakub | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8024756 | 60 Kč |
PZR0800 | Šimon EduardŠimon Eduard | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210246 | 60 Kč |
STA0703 | Hruška TadeášHruška Tadeáš | OK Střelka | C | 8136465 | 60 Kč |
STA0701 | Wierer JanWierer Jan | OK Střelka | C | 2116465 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0701 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | A | 8667506 | 100 Kč |
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | A | 8109369 | 100 Kč |
CHT0503 | Keller FilipKeller Filip | OOB SK Chrast | B | 2115707 | 100 Kč |
SJI0600 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | B | 2039823 | 100 Kč |
LPU0514 | Jelínek FilipJelínek Filip | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8020220 | 100 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | A | 8226396 | 100 Kč |
SJH0504 | Potužník ViktorPotužník Viktor | SOS Jindřichův Hradec | B | 8003611 | 100 Kč |
OSN0505 | Dvořáček TomášDvořáček Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8302005 | 100 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 995847 | 100 Kč |
CHT0501 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | B | 2067939 | 100 Kč |
SJI0505 | Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch | OK Jihlava | B | 2125372 | 150 Kč |
PBM0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | TJ Spartak 1. brněnská | A | 8660444 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU0314 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8666870 | 100 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 2092373 | 100 Kč |
TTR0305 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB Třebíč | B | 8003602 | 100 Kč |
SJH0302 | Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8515514 | 100 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662342 | 100 Kč |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648630 | 100 Kč |
SJH0405 | Smékal JanSmékal Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113419 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8701 | Krejsa JanKrejsa Jan | OOB SK Chrast | C | 8004592 | 100 Kč |
SJI7801 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | C | 8667505 | 100 Kč |
CHT9501 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 8667987 | 100 Kč |
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 8028816 | 100 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | A | 8109370 | 100 Kč |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 8226364 | 100 Kč |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8644875 | 100 Kč |
TBM8809 | Karlík JanKarlík Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8323322 | 100 Kč |
JHB8603 | Stupal FrantišekStupal František | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 52353 | 100 Kč |
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300171 | 100 Kč |
TUR9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | OOB TJ Turnov | R | 8651708 | 100 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | A | 8109391 | 100 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 8116817 | 100 Kč |
TTR0203 | Novotný VojtěchNovotný Vojtěch | OOB Třebíč | B | 2115149 | 100 Kč |
TBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8008833 | 100 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49824 | 100 Kč |
TBM0200 | Nechanický JanNechanický Jan | KOS TJ Tesla Brno | R | 8656601 | 100 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 7207026 | 100 Kč |
DOB8803 | Lžíčař MartinLžíčař Martin | KOB Dobruška | C | 8180410 | 100 Kč |
SJH7601 | Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003631 | 100 Kč |
SJH0002 | Nosek JakubNosek Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 331357 | 100 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | A | 8116725 | 100 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 100 Kč |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8662358 | 100 Kč |
TTR0201 | Palát BohuslavPalát Bohuslav | OOB Třebíč | C | 04538 | 100 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 8116734 | 100 Kč |
SJH0505 | Nouza MichalNouza Michal | SOS Jindřichův Hradec | A | 8004613 | 100 Kč |
SJI8309 | Jirků RomanJirků Roman | OK Jihlava | C | 301273 | 100 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 100 Kč |
CHT7301 | Chaloupka MartinChaloupka Martin | OOB SK Chrast | C | 8022691 | 100 Kč |
0060001 | Kubák MartinKubák Martin | 006 - JHB - neregistrovaní | 336772 | 200 Kč | |
CHT8402 | Jansa JiříJansa Jiří | OOB SK Chrast | C | 1007553 | 150 Kč |
SJI8504 | Kafka TomášKafka Tomáš | OK Jihlava | C | 52334 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0020001 | Jirků FrantišekJirků František | 002 - Jirků | 2039175 | 200 Kč | |
PZR9502 | Skryja OndřejSkryja Ondřej | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232483 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SFM8301 | Sebera JosefSebera Josef | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49442 | 100 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 8663133 | 100 Kč |
TTR7701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 52240 | 100 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 8003668 | 100 Kč |
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 8226323 | 100 Kč |
CHT8601 | Kysilko ZdeněkKysilko Zdeněk | OOB SK Chrast | C | 52304 | 100 Kč |
VAM8401 | Veverka TomášVeverka Tomáš | OB Vamberk | C | 7204619 | 100 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014444 | 100 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8636796 | 100 Kč |
SJH7705 | Potužník MartinPotužník Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 8237700 | 100 Kč |
SJH7802 | Míchal JiříMíchal Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096231 | 100 Kč |
STA7501 | Doležel AntonínDoležel Antonín | OK Střelka | C | 2771356 | 100 Kč |
STA7701 | Doležel TomášDoležel Tomáš | OK Střelka | C | 05297 | 100 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 100 Kč |
SJI8100 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | C | 2127647 | 100 Kč |
STA7702 | Wierer MartinWierer Martin | OK Střelka | C | 2029215 | 100 Kč |
STA7801 | Vaníček OndřejVaníček Ondřej | OK Střelka | C | 2139483 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7613 | Izdný PavelIzdný Pavel | OK Jihlava | C | 8149899 | 100 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 100 Kč |
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 2127589 | 100 Kč |
TTR6701 | Drábek PetrDrábek Petr | OOB Třebíč | C | 2801047 | 100 Kč |
PZR7621 | Uchytil TomášUchytil Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8006730 | 100 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022374 | 100 Kč |
SJH6801 | Parkan JiříParkan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 8656643 | 100 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 100 Kč |
SJH7403 | Pobuda MichalPobuda Michal | SOS Jindřichův Hradec | C | 442845 | 100 Kč |
SJH6902 | Dundáček MilanDundáček Milan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8648639 | 100 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 100 Kč |
VBM7246 | Fučík KarelFučík Karel | VSK Mendelu Brno | C | 8210972 | 100 Kč |
RUZ7502 | Fraj OldřichFraj Oldřich | TJ Růžená | C | 232335 | 100 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 100 Kč |
RUZ7200 | Komín PetrKomín Petr | TJ Růžená | C | 2800299 | 100 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 100 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003622 | 100 Kč |
OSN6900 | Mareček PetrMareček Petr | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7205032 | 100 Kč |
CHT7001 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 4634 | 100 Kč |
ADA7400 | Odehnal LuděkOdehnal Luděk | OOB Spartak Adamov | C | 8237726 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MKP6402 | Reichl MichalReichl Michal | SK Meteor Kačerov | C | 8200021 | 100 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 100 Kč |
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 100 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659407 | 100 Kč |
MKP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Meteor Kačerov | C | 8200018 | 100 Kč |
SJH5901 | Nosek VladimírNosek Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003617 | 100 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8122027 | 100 Kč |
CHT5801 | Štefec JaroslavŠtefec Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 52327 | 100 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 8226365 | 100 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 100 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8656611 | 100 Kč |
PZR5309 | Novohradský JanNovohradský Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232741 | 100 Kč |
CHT5301 | Matras JaroslavMatras Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 51953 | 100 Kč |
RUZ5306 | Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk | TJ Růžená | C | 897365 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 100 Kč |
CHT4802 | Vítek JosefVítek Josef | OOB SK Chrast | C | 51948 | 100 Kč |
CHT4701 | Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich | OOB SK Chrast | C | 52323 | 100 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 100 Kč |
CHT5101 | Zlesák MilanZlesák Milan | OOB SK Chrast | C | 51951 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT1501 | Krejsa JosefKrejsa Josef | OOB SK Chrast | C | 53155 | 60 Kč |
SJI1850 | Srbová JulieSrbová Julie | OK Jihlava | C | 2059730 | 60 Kč |
CHT1701 | Korecký MarekKorecký Marek | OOB SK Chrast | C | 7207853 | 60 Kč |
BZP1350 | Cipryánová ViktorieCipryánová Viktorie | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113489 | 60 Kč |
PZR1551 | Forstová ViolaForstová Viola | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210889 | 60 Kč |
SJH1601 | Míchal JáchymMíchal Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2420068 | 60 Kč |
SJI1700 | Blažek RobinBlažek Robin | OK Jihlava | C | 1425374 | 60 Kč |
CTB1200 | Fikar MichalFikar Michal | SK OB Chotěboř | C | 2082924 | 60 Kč |
CTB1552 | Fikarová MagdalenaFikarová Magdalena | SK OB Chotěboř | C | 232861 | 60 Kč |
CTB1551 | Hübnerová JohanaHübnerová Johana | SK OB Chotěboř | C | 2082923 | 60 Kč |
SJH1252 | Jelínková AnnaJelínková Anna | SOS Jindřichův Hradec | C | 681884 | 60 Kč |
PZR1200 | Kocmánek LukášKocmánek Lukáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121893 | 60 Kč |
VBM1151 | Fučíková EmaFučíková Ema | VSK Mendelu Brno | C | 49674 | 60 Kč |
JHB1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 9201757 | 60 Kč |
SJI1515 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 2103711 | 60 Kč |
SJI1353 | Lauermanová EvaLauermanová Eva | OK Jihlava | C | 886813 | 60 Kč |
VBM1551 | Kořanová DanielaKořanová Daniela | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 60 Kč |
STA1401 | Vaníček RobinVaníček Robin | OK Střelka | 60 Kč | ||
SJI1750 | Buršíková KateřinaBuršíková Kateřina | OK Jihlava | C | 336770 | 60 Kč |
0050001 | Dostálová KateřinaDostálová Kateřina | 005 - PZR - neregistrovaní | 52970 | 60 Kč | |
0070001 | Kafka AdamKafka Adam | 007 - Buffalo team | 07234 | 60 Kč | |
0030006 | Boháčová RozárkaBoháčová Rozárka | 003 - CTB neregistrovaní | 8884 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0030003 | Němec JanNěmec Jan | 003 - CTB neregistrovaní | 4541 | 60 Kč | |
0030004 | Němcová BarboraNěmcová Barbora | 003 - CTB neregistrovaní | 4543 | 60 Kč | |
0030005 | Němec VlastimilNěmec Vlastimil | 003 - CTB neregistrovaní | 49331 | 60 Kč | |
SJH7052 | Dundáčková HanaDundáčková Hana | SOS Jindřichův Hradec | C | 442862 | 60 Kč |
SJI7853 | Wacková HanaWacková Hana | OK Jihlava | C | 2126383 | 60 Kč |
SJI8150 | Buršíková OlgaBuršíková Olga | OK Jihlava | C | 2141924 | 60 Kč |
0050002 | Lapčáková ŠárkaLapčáková Šárka | 005 - PZR - neregistrovaní | 2121887 | 60 Kč | |
0050003 | Sukal JaroslavSukal Jaroslav | 005 - PZR - neregistrovaní | 2420002 | 60 Kč |