Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Lipnice n. Sázavou
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T3    

D10N 2.21 km, 70 m, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 60 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 60 Kč
CHT1651 Sadílková Kateřina OOB SK Chrast C 4680 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
PBM1351 Soběslavská Anna Marie TJ Spartak 1. brněnská C 8013974 60 Kč

D10 2.55 km, 75 m, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 8116807 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 60 Kč
CHT1152 Charouzová Hana OOB SK Chrast C 416080 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 60 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 60 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 60 Kč
CHT1154 Kropáčková Aneta OOB SK Chrast C 2260130 60 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 8482093 60 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
SJI1151 Rychnovská Eliška OK Jihlava C 2115732 60 Kč

D12 2.65 km, 85 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 8482073 60 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast B 2419858 60 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 8482112 60 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 53153 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast B 682379 60 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 8680427 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 60 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec B 443107 60 Kč
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 551995 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
STA1051 Vaníčková Nikola OK Střelka C 8004043 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302010 60 Kč

D14 2.81 km, 105 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř A 8003607 60 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 60 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 60 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 60 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 60 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 60 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 60 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210868 60 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 8022651 60 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená B 2092371 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 2001915 60 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8312007 60 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 60 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 90 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Brno Žabovřesky C 9111118 90 Kč

D16 2.98 km, 165 m, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 100 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 100 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 2126366 100 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka A 2116453 100 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava B 2126386 100 Kč

D18 2.98 km, 165 m, 15 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 100 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka A 8482108 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 100 Kč

D21C 3.92 km, 215 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 100 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 100 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 7770033 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 8116766 100 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 100 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 100 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 100 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 100 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec C 442882 100 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky E 8660431 150 Kč

D21D 3.12 km, 135 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 100 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 100 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava C 8033293 100 Kč
STA8651 Vaníčková Alena OK Střelka C 2134370 100 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 51774 100 Kč

D35 3.63 km, 155 m, 16 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 100 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 100 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 100 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 100 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 100 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 100 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 100 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 100 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 100 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 100 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 100 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 100 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 2146034 100 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 8660557 100 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 100 Kč
PBM8051 Soběslavská Vendula TJ Spartak 1. brněnská C 8461734 100 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 100 Kč

D45 3.39 km, 130 m, 15 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 100 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 100 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 100 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 100 Kč
STA7651 Vítovcová Radana OK Střelka C 2118112 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 100 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. brněnská C 2094550 100 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 100 Kč

D55 2.79 km, 125 m, 15 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 100 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 100 Kč

D65 2.54 km, 110 m, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč

H10 2.61 km, 90 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 8004049 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 8003650 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Brno Žabovřesky C 8006761 90 Kč

H10N 2.21 km, 70 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51830 60 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 60 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 60 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka C 2118113 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč

H12 2.80 km, 110 m, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 60 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 60 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 60 Kč
CHT1002 Svoboda Jan OOB SK Chrast C 336706 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 60 Kč
PZR0905 Dokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2420004 60 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec B 8022661 60 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava B 2129213 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 60 Kč
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C 2771363 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 60 Kč
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 2111747 60 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská C 2127524 60 Kč
0080002 Jahoda Štěpán 008 - Jahoda team 2260157 120 Kč
0080003 Bureš Lukáš 008 - Jahoda team 2106721 120 Kč

H14 3.24 km, 130 m, 15 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 60 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 51772 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 60 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 2420061 60 Kč
CHT0702 Votruba Štěpán OOB SK Chrast C 2148241 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 60 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 60 Kč
CTB0703 Škaryd Vojtěch SK OB Chotěboř C 2080977 60 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 60 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 8014566 60 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
STA0703 Hruška Tadeáš OK Střelka C 8136465 60 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 60 Kč

H16 3.38 km, 180 m, 19 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř B 2118475 100 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava A 8109369 100 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast B 2115707 100 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 2039823 100 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 100 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř A 8226396 100 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 100 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302005 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 100 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast B 2067939 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 150 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 150 Kč

H18 3.38 km, 180 m, 19 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 8003602 100 Kč
JHB0401 Mikulič Matěj TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106745 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 100 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 100 Kč

H21C 4.62 km, 230 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 100 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 100 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 100 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
SLA8100 Dvořák Richard SKOB Slaný C 08800 100 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 100 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč A 8109391 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 2127589 100 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 100 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 8180410 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 100 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená C 2134278 100 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 100 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 100 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 04538 100 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003618 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 1413712 100 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 100 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 100 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 8022691 100 Kč
0080004 Jahoda Martin 008 - Jahoda team 2260159 200 Kč
0080005 Březina Jan 008 - Jahoda team 2106725 200 Kč
0080006 Bureš David 008 - Jahoda team 7204508 200 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 436413 150 Kč

H21D 3.73 km, 170 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
0010002 Jirků František 001 - Jirků 2039175 200 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč

H35 4.43 km, 200 m, 21 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 100 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 100 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 100 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 100 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 100 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 100 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 100 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 8014510 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 100 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 8149894 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 100 Kč
STA7501 Doležel Antonín OK Střelka C 2771356 100 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 100 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 100 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava C 2127647 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2029215 100 Kč
STA7801 Vaníček Ondřej OK Střelka C 2139483 100 Kč

H45 3.55 km, 165 m, 19 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 100 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 100 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 100 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 100 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 100 Kč
OSN6904 Pilný Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436958 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 100 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 100 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 100 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 100 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003600 100 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 8680296 100 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 100 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 150 Kč

H55 3.38 km, 160 m, 18 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
SJI5801 Beneš Vladimír OK Jihlava 07936 200 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 100 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 100 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 100 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
0040001 Buráň Zdeněk 004 - BzB 2127637 200 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 100 Kč

H65 2.60 km, 130 m, 15 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 100 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 100 Kč

H70 2.54 km, 110 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč

HDR 2.21 km, 70 m, 7 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 8012871 60 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 7207853 60 Kč
SFM1200 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 60 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 60 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 60 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 2082923 60 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 60 Kč
CTB1552 Fikarová Magdalena SK OB Chotěboř C 232861 60 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 60 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 60 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 60 Kč
PZR1200 Kocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 60 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C 2127559 60 Kč
SCP1550 Tesařová Karin OK Sparta Praha C 51567 60 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 60 Kč
RUZ1750 Nevrklová Zuzana TJ Růžená C 2113360 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
STA1401 Vaníček Robin OK Střelka 2134325 60 Kč
SJI1800 Moravec Adam OK Jihlava C 7260022 60 Kč
0070001 Žandová Alžběta 007 - CTB - neregistrovaní 339558 60 Kč
0080001 Jan Březina / Jonáš Jahoda / Ondřej Jahoda 008 - Jahoda team 04686 60 Kč

P 2.93 km, 95 m, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Jirků Olga 001 - Jirků 2039188 60 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 60 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 60 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 60 Kč
JHB0701 Mikulič Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106744 60 Kč
0020001 Kaňáková Pavlína a Talich Lukáš 002 - Kaňáková 301207 60 Kč
SJH7852 Svitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 331352 60 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 60 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 60 Kč
SJH7854 Jelínková Marta SOS Jindřichův Hradec C 442885 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 60 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 60 Kč
RUZ8053 Nevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 60 Kč
0050001 Lapčáková Šárka 005 - PZR - neregistrovaní 2121887 60 Kč
0050002 Sukal Jaroslav 005 - PZR - neregistrovaní 2420002 60 Kč
0060001 Burešová Petra 006 - CHT - neregistrovaní 232888 60 Kč

T3 3.22 km, 155 m, 17 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Kraus Martin 003 - KOB RA 2092384 200 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 100 Kč
celkem přihlášených: 347, vklad: 30500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.