Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT1351 | Krejsová MarkétaKrejsová Markéta | OOB SK Chrast | C | 8012871 | 60 Kč |
VCB1251 | Teringlová VeronikaTeringlová Veronika | OB České Budějovice | C | 2081379 | 60 Kč |
JHB1352 | Brychtová LucieBrychtová Lucie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103771 | 60 Kč |
RUZ1252 | Nevrklová AdélaNevrklová Adéla | TJ Růžená | C | 2133912 | 60 Kč |
SJH1252 | Jelínková AnnaJelínková Anna | SOS Jindřichův Hradec | C | 681884 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STA1152 | Lubasová NelaLubasová Nela | OK Střelka | C | 8116807 | 60 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 8042140 | 60 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | C | 8012875 | 60 Kč |
DKP1158 | Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | C | 2121756 | 60 Kč |
CHT1152 | Charouzová HanaCharouzová Hana | OOB SK Chrast | C | 416080 | 60 Kč |
OSN1151 | Pilná AnnaPilná Anna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 436927 | 60 Kč |
TTR1152 | Sobotková KarolínaSobotková Karolína | OOB Třebíč | C | 52244 | 60 Kč |
RUZ1251 | Kubešová KláraKubešová Klára | TJ Růžená | C | 2125340 | 60 Kč |
SJI1151 | Rychnovská EliškaRychnovská Eliška | OK Jihlava | C | 2115732 | 60 Kč |
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 8482093 | 60 Kč |
SJH1152 | Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila | SOS Jindřichův Hradec | C | 331439 | 60 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | C | 8482073 | 60 Kč |
STA0953 | Lubasová AnetaLubasová Aneta | OK Střelka | C | 8482112 | 60 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | B | 682379 | 60 Kč |
STA0952 | Čápová DenisaČápová Denisa | OK Střelka | C | 8680427 | 60 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | B | 8648583 | 60 Kč |
CHT0951 | Slavíková BáraSlavíková Bára | OOB SK Chrast | C | 2120993 | 60 Kč |
CHT1153 | Havlíčková HanaHavlíčková Hana | OOB SK Chrast | B | 2419858 | 60 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 60 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8302010 | 60 Kč |
VCB0950 | Jarošová LindaJarošová Linda | OB České Budějovice | B | 8013897 | 60 Kč |
SJH1050 | Pobudová MariePobudová Marie | SOS Jindřichův Hradec | B | 443107 | 60 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003655 | 60 Kč |
OSN0990 | Drápová JustýnaDrápová Justýna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8119491 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | A | 8003607 | 60 Kč |
CHT0852 | Kellerová AliceKellerová Alice | OOB SK Chrast | B | 2115706 | 60 Kč |
CHT0851 | Charouzová EliškaCharouzová Eliška | OOB SK Chrast | B | 2124755 | 60 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8081227 | 60 Kč |
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | A | 2126366 | 60 Kč |
SJI0755 | Zamrazilová TerezaZamrazilová Tereza | OK Jihlava | C | 886269 | 60 Kč |
RUZ0751 | Komínová VendulaKomínová Vendula | TJ Růžená | B | 2092371 | 60 Kč |
CHT0752 | Škapová MarkétaŠkapová Markéta | OOB SK Chrast | B | 8136478 | 60 Kč |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | B | 8022651 | 60 Kč |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8312007 | 60 Kč |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8004350 | 60 Kč |
VCB0752 | Janošíková MarieJanošíková Marie | OB České Budějovice | A | 8116697 | 60 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 60 Kč |
STA0851 | Plachá NoraPlachá Nora | OK Střelka | B | 8116821 | 60 Kč |
SJH0754 | Potužníková AdélaPotužníková Adéla | SOS Jindřichův Hradec | B | 2113415 | 60 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | B | 2088158 | 60 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014456 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT0552 | Veselá TerezaVeselá Tereza | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 100 Kč |
CHT0656 | Slavíková TerezaSlavíková Tereza | OOB SK Chrast | A | 8226328 | 100 Kč |
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 8116689 | 100 Kč |
SJI0750 | Vítková HanaVítková Hana | OK Jihlava | A | 8226390 | 100 Kč |
VCB0552 | Janošíková EvaJanošíková Eva | OB České Budějovice | A | 8116770 | 100 Kč |
STA0551 | Plachá ZitaPlachá Zita | OK Střelka | A | 8116810 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | A | 8116671 | 100 Kč |
STA0451 | Čápová EliškaČápová Eliška | OK Střelka | A | 8482108 | 100 Kč |
OSN0452 | Pilná KláraPilná Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8302004 | 100 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 416215 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB8151 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SK OB Chotěboř | E | 8660904 | 100 Kč |
CHT0051 | Vacková AnnaVacková Anna | OOB SK Chrast | C | 51970 | 100 Kč |
VCB9755 | Gottfriedová AdélaGottfriedová Adéla | OB České Budějovice | C | 426398 | 100 Kč |
CHT9652 | Kašparová LucieKašparová Lucie | OOB SK Chrast | C | 8033202 | 100 Kč |
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 8033211 | 100 Kč |
PGP9054 | Flašarová KristýnaFlašarová Kristýna | SK Praga | C | 49617 | 100 Kč |
SJI0051 | Foltýnová EvaFoltýnová Eva | OK Jihlava | C | 8033298 | 100 Kč |
SJI9854 | Vacková AnnaVacková Anna | OK Jihlava | C | 336765 | 100 Kč |
0010002 | Juračková JanaJuračková Jana | 001 - neregistrovaný | 9235 | 200 Kč | |
SJI9851 | Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna | OK Jihlava | C | 336763 | 100 Kč |
LPU0254 | Jelínková AdélaJelínková Adéla | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8013867 | 100 Kč |
PGP8556 | Matějů MartinaMatějů Martina | SK Praga | R | 8680605 | 100 Kč |
CTB9452 | Benešová JanaBenešová Jana | SK OB Chotěboř | R | 8656518 | 100 Kč |
TBM8964 | Bořilová KláraBořilová Klára | KOS TJ Tesla Brno | C | 515189 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI8350 | Novotná PetraNovotná Petra | OK Jihlava | C | 8516414 | 100 Kč |
JHB9160 | Zdobinská LucieZdobinská Lucie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 682632 | 100 Kč |
PZR7951 | Pařízková KateřinaPařízková Kateřina | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2134287 | 100 Kč |
JHB8452 | Korberová LenkaKorberová Lenka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 49809 | 100 Kč |
SJI8151 | Bartáková PetraBartáková Petra | OK Jihlava | C | 8076038 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8152 | Krejsová MartinaKrejsová Martina | OOB SK Chrast | C | 52175 | 100 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 8033277 | 100 Kč |
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 8515516 | 100 Kč |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 8013928 | 100 Kč |
PZR8181 | Forstová VeronikaForstová Veronika | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8119527 | 100 Kč |
CHT7852 | Vacková PetraVacková Petra | OOB SK Chrast | C | 4329 | 100 Kč |
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 100 Kč |
CTB8053 | Běloušková IlonaBěloušková Ilona | SK OB Chotěboř | C | 436415 | 100 Kč |
CTB8051 | Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 232874 | 100 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648571 | 100 Kč |
VCB7653 | Míková LenkaMíková Lenka | OB České Budějovice | C | 8237724 | 100 Kč |
JHB8053 | Brychtová ZuzanaBrychtová Zuzana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103783 | 100 Kč |
TTR8151 | Sobotková LenkaSobotková Lenka | OOB Třebíč | C | 52239 | 100 Kč |
RUZ8151 | Kubešová EvaKubešová Eva | TJ Růžená | C | 2146034 | 100 Kč |
CHT8551 | Martincová KristýnaMartincová Kristýna | OOB SK Chrast | C | 63591 | 100 Kč |
SJI7852 | Vítková LenkaVítková Lenka | OK Jihlava | C | 2081356 | 100 Kč |
OSN7557 | Nechanická DanielaNechanická Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8656600 | 100 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8226322 | 100 Kč |
SJI8057 | Paulíčková RenataPaulíčková Renata | OK Jihlava | C | 8660557 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RIC7575 | Rožková PetraRožková Petra | OB Říčany | C | 8660563 | 100 Kč |
KAM6952 | Himmelová MarieHimmelová Marie | OK Kamenice | C | 51681 | 100 Kč |
CTB6851 | Voborníková EvaVoborníková Eva | SK OB Chotěboř | C | 8003667 | 100 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 100 Kč |
SJI6051 | Hrstková DanaHrstková Dana | OK Jihlava | C | 7209360 | 100 Kč |
RIC7251 | Šrámková IvaŠrámková Iva | OB Říčany | C | 8033239 | 100 Kč |
CHT6052 | Juračková JanaJuračková Jana | OOB SK Chrast | C | 9237 | 100 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022352 | 100 Kč |
TTR6951 | Drábková JitkaDrábková Jitka | OOB Třebíč | C | 2801050 | 100 Kč |
SJI7150 | Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta | OK Jihlava | C | 2102817 | 100 Kč |
0020001 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | 002 - Zámečníci | 2103763 | 200 Kč | |
OSN7356 | Janíčková JitkaJaníčková Jitka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8680294 | 100 Kč |
VCB7552 | Janošíková OlgaJanošíková Olga | OB České Budějovice | C | 426399 | 100 Kč |
SJI6751 | Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka | OK Jihlava | C | 2080979 | 100 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 100 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 100 Kč |
VCB7551 | Jarošová IrenaJarošová Irena | OB České Budějovice | C | 2118452 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT5852 | Jansová AlenaJansová Alena | OOB SK Chrast | C | 51897 | 100 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8013883 | 100 Kč |
KCK5756 | Flašarová MarieFlašarová Marie | KOB Český Krumlov | C | 8013472 | 100 Kč |
TCB5751 | Pokorná EvaPokorná Eva | SK Technik České Budějovice | C | 52184 | 100 Kč |
TTR6152 | Klusáčková JitkaKlusáčková Jitka | OOB Třebíč | C | 303944 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 100 Kč |
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 1000506 | 100 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 301209 | 100 Kč |
VCB5651 | Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra | OB České Budějovice | C | 53725 | 100 Kč |
UVP4750 | Matějů LadislavaMatějů Ladislava | Slovan Praha | C | 7999 | 100 Kč |
TTR5351 | Orálková LibušeOrálková Libuše | OOB Třebíč | C | 52253 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI1201 | Dočkal ProkopDočkal Prokop | OK Jihlava | C | 2113497 | 60 Kč |
KSH1301 | Hulec KarelHulec Karel | OB Kašperské Hory | C | 2073726 | 60 Kč |
SJI1401 | Prošek FilipProšek Filip | OK Jihlava | C | 888644 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB1103 | Minařík FrantišekMinařík František | OB České Budějovice | C | 8007194 | 60 Kč |
PZR1100 | Forst MatoušForst Matouš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8680414 | 60 Kč |
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 8004049 | 60 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | C | 8003661 | 60 Kč |
TTR1111 | Věžník RomanVěžník Roman | OOB Třebíč | C | 2115150 | 60 Kč |
KSH1101 | Hulec FrantišekHulec František | OB Kašperské Hory | C | 2073725 | 60 Kč |
CHT1202 | Martinec EduardMartinec Eduard | OOB SK Chrast | C | 2102866 | 60 Kč |
SJH1201 | Rychtárik JáchymRychtárik Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 436407 | 60 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 336789 | 60 Kč |
SJH1105 | Prantl TomášPrantl Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 2148242 | 60 Kč |
SJH1005 | Hadrava LukášHadrava Lukáš | SOS Jindřichův Hradec | 436450 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | B | 8033299 | 60 Kč |
PZR0900 | Libra MatyášLibra Matyáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210882 | 60 Kč |
VCB0903 | Minařík JosefMinařík Josef | OB České Budějovice | B | 8226414 | 60 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | C | 2125311 | 60 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | B | 8003597 | 60 Kč |
SJI0900 | Dočkal MatoušDočkal Matouš | OK Jihlava | C | 2029126 | 60 Kč |
PZR0905 | Dokulil JiříDokulil Jiří | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2420004 | 60 Kč |
VCB1003 | Míka OndřejMíka Ondřej | OB České Budějovice | B | 887942 | 60 Kč |
CHT0901 | Škapa JanŠkapa Jan | OOB SK Chrast | C | 2115711 | 60 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | B | 2129213 | 60 Kč |
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | C | 8519562 | 60 Kč |
TTR0901 | Prášil ŠimonPrášil Šimon | OOB Třebíč | C | 500580 | 60 Kč |
SJH1003 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014562 | 60 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | B | 8022661 | 60 Kč |
SJH0901 | Rychtárik TadeášRychtárik Tadeáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 2801422 | 60 Kč |
SJH1002 | Kopenec ŠimonKopenec Šimon | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088209 | 60 Kč |
SJH1101 | Beran AntonínBeran Antonín | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067961 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | A | 8022634 | 60 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | B | 8061440 | 60 Kč |
SJI0809 | Debef AlanDebef Alan | OK Jihlava | C | 60 Kč | |
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | B | 2103300 | 60 Kč |
PZR0800 | Šimon EduardŠimon Eduard | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210246 | 60 Kč |
TTR0701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 60 Kč | |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | B | 8116806 | 60 Kč |
VCB0800 | Jaroš JáchymJaroš Jáchym | OB České Budějovice | B | 2127644 | 60 Kč |
SJH0701 | Blažek CyrilBlažek Cyril | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662336 | 60 Kč |
SJH0804 | Jelínek VítJelínek Vít | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014566 | 60 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | B | 8663132 | 60 Kč |
SJH0805 | Těthal JosefTěthal Josef | SOS Jindřichův Hradec | C | 2260168 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | B | 8014531 | 100 Kč |
CHT0501 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | B | 2067939 | 100 Kč |
SJI0600 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | B | 2039823 | 100 Kč |
CTB0602 | Kocourek JiříKocourek Jiří | SK OB Chotěboř | B | 8011039 | 100 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | A | 8226396 | 100 Kč |
PZR0504 | Pařízek PetrPařízek Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210903 | 100 Kč |
SJI0505 | Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch | OK Jihlava | B | 2125372 | 100 Kč |
OSN0505 | Dvořáček TomášDvořáček Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8302005 | 100 Kč |
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | A | 8109369 | 100 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 995847 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RIC0303 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | OB Říčany | A | 8226426 | 100 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 2092373 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 2127589 | 100 Kč |
CHT8701 | Krejsa JanKrejsa Jan | OOB SK Chrast | C | 8004592 | 100 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8016309 | 100 Kč |
CHT9202 | Krejsa VladimírKrejsa Vladimír | OOB SK Chrast | C | 52158 | 100 Kč |
CTB9902 | Sabol JosefSabol Josef | SK OB Chotěboř | C | 436413 | 100 Kč |
CHT9501 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 8667987 | 100 Kč |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8662358 | 100 Kč |
LPU0514 | Jelínek FilipJelínek Filip | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8020220 | 100 Kč |
LPU0314 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8666870 | 100 Kč |
CHT9101 | Janda PetrJanda Petr | OOB SK Chrast | C | 2125330 | 100 Kč |
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 8648548 | 100 Kč |
PZR8903 | Novohradský PetrNovohradský Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53700 | 100 Kč |
PBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8351967 | 100 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | A | 8109370 | 100 Kč |
DKP7705 | Gregor MartinGregor Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8014551 | 100 Kč |
SJI9602 | Vacek VojtěchVacek Vojtěch | OK Jihlava | C | 8014480 | 100 Kč |
0010001 | Herman JanHerman Jan | 001 - neregistrovaný | 9307 | 200 Kč | |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 100 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | A | 8116725 | 100 Kč |
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300171 | 100 Kč |
RUZ7100 | Čermák MartinČermák Martin | TJ Růžená | C | 2134278 | 100 Kč |
KSH8401 | Hulec JakubHulec Jakub | OB Kašperské Hory | C | 7200585 | 100 Kč |
SJI7201 | Vítek JaroslavVítek Jaroslav | OK Jihlava | C | 8028815 | 100 Kč |
SJI7801 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | C | 8667505 | 100 Kč |
SJI0701 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | A | 8667506 | 100 Kč |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648630 | 100 Kč |
PCB9401 | Hulec FilipHulec Filip | SKP České Budějovice | C | 8001109 | 100 Kč |
OSN7502 | Dvořáček JiříDvořáček Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8007171 | 100 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | A | 8109391 | 100 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 100 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 8116817 | 100 Kč |
TBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8008833 | 150 Kč |
SJI8309 | Jirků RomanJirků Roman | OK Jihlava | C | 301273 | 150 Kč |
TTR8802 | Píro MatějPíro Matěj | OOB Třebíč | C | 1988888 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR7701 | Pařízek MilošPařízek Miloš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2144083 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 8226323 | 100 Kč |
RIC7403 | Rožek DavidRožek David | OB Říčany | C | 1111550 | 100 Kč |
SFM8301 | Sebera JosefSebera Josef | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49442 | 100 Kč |
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 7210808 | 100 Kč |
CTB7602 | Běloušek PavelBěloušek Pavel | SK OB Chotěboř | C | 2118480 | 100 Kč |
TTR7901 | Věžník RomanVěžník Roman | OOB Třebíč | C | 8014510 | 100 Kč |
CTB7803 | Klusáček LuděkKlusáček Luděk | SK OB Chotěboř | C | 232875 | 100 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 100 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 100 Kč |
TTR7701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 52240 | 100 Kč |
CHT8502 | Martinec PetrMartinec Petr | OOB SK Chrast | C | 52168 | 100 Kč |
SJI8100 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | C | 2127647 | 100 Kč |
STA7701 | Doležel TomášDoležel Tomáš | OK Střelka | C | 05297 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7613 | Izdný PavelIzdný Pavel | OK Jihlava | C | 8149899 | 100 Kč |
CHT7001 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 4634 | 100 Kč |
MFP6401 | Suk JiříSuk Jiří | Matfyz Praha | C | 515016 | 100 Kč |
TTR6701 | Drábek PetrDrábek Petr | OOB Třebíč | C | 2801047 | 100 Kč |
CHT7502 | Votruba PetrVotruba Petr | OOB SK Chrast | C | 2148258 | 100 Kč |
RIC6905 | Šrámek PetrŠrámek Petr | OB Říčany | C | 8226334 | 100 Kč |
SJI6901 | Vacek MilanVacek Milan | OK Jihlava | C | 219243 | 100 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8122027 | 100 Kč |
OSN6904 | Pilný JaroslavPilný Jaroslav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 436958 | 100 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 8663133 | 100 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022374 | 100 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 100 Kč |
RUZ7200 | Komín PetrKomín Petr | TJ Růžená | C | 2800299 | 100 Kč |
RUZ7600 | Nevrkla TomášNevrkla Tomáš | TJ Růžená | C | 8014557 | 100 Kč |
OSN7209 | Nechanický PavelNechanický Pavel | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7205006 | 100 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 100 Kč |
0020002 | Zámečník PavelZámečník Pavel | 002 - Zámečníci | 2801012 | 200 Kč | |
VCB7402 | Janošík RadekJanošík Radek | OB České Budějovice | C | 416301 | 100 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 100 Kč |
STA7101 | Plachý MartinPlachý Martin | OK Střelka | C | 2108861 | 100 Kč |
VCB7100 | Jaroš JakubJaroš Jakub | OB České Budějovice | C | 2118457 | 100 Kč |
SJH7399 | Šteflíček MartinŠteflíček Martin | SOS Jindřichův Hradec | 2096231 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 100 Kč |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8028835 | 100 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 100 Kč |
SJI6115 | Kaňák PetrKaňák Petr | OK Jihlava | C | 8149879 | 100 Kč |
SJI5901 | Zeman JaroslavZeman Jaroslav | OK Jihlava | C | 8648620 | 100 Kč |
KAM6503 | Himmel PetrHimmel Petr | OK Kamenice | C | 303918 | 100 Kč |
JHB5702 | Hrstka VladislavHrstka Vladislav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 995881 | 100 Kč |
VCB5601 | Hejzlar JosefHejzlar Josef | OB České Budějovice | C | 53728 | 100 Kč |
SJI6001 | Kafka VáclavKafka Václav | OK Jihlava | C | 301295 | 100 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 100 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 100 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 100 Kč |
CHT5404 | Juračka VojtěchJuračka Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 9234 | 100 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 100 Kč |
CHT5301 | Matras JaroslavMatras Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 51953 | 100 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 7001410 | 100 Kč |
RUZ5306 | Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk | TJ Růžená | C | 897365 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT5101 | Zlesák MilanZlesák Milan | OOB SK Chrast | C | 51951 | 100 Kč |
CHT4802 | Vítek JosefVítek Josef | OOB SK Chrast | C | 51948 | 100 Kč |
CHT4701 | Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich | OOB SK Chrast | C | 52323 | 100 Kč |
TRT5100 | Blecha LadislavBlecha Ladislav | KOS Třešť | C | 8140927 | 100 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 100 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 100 Kč |
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 100 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 100 Kč |
SJI4911 | Paulíček JiříPaulíček Jiří | OK Jihlava | C | 52173 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT1501 | Krejsa JosefKrejsa Josef | OOB SK Chrast | C | 53155 | 60 Kč |
SFM1400 | Sebera EduardSebera Eduard | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2031358 | 60 Kč |
CHT1451 | Matrasová MarieMatrasová Marie | OOB SK Chrast | C | 232883 | 60 Kč |
CHT1402 | Matras ŠtěpánMatras Štěpán | OOB SK Chrast | C | 51980 | 60 Kč |
PZR1551 | Forstová ViolaForstová Viola | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210889 | 60 Kč |
CHT1201 | Vacek JanVacek Jan | OOB SK Chrast | C | 60 Kč | |
SJI1515 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 2103711 | 60 Kč |
SJI1353 | Lauermanová EvaLauermanová Eva | OK Jihlava | C | 886813 | 60 Kč |
0010003 | Herman JohankaHerman Johanka | 001 - neregistrovaný | zapůjčit | 110 Kč | |
VCB1403 | Míka TomášMíka Tomáš | OB České Budějovice | C | 2115728 | 60 Kč |
TTR1401 | Sobotka OndřejSobotka Ondřej | OOB Třebíč | C | 52159 | 60 Kč |
RUZ1750 | Nevrklová ZuzanaNevrklová Zuzana | TJ Růžená | C | 2113360 | 60 Kč |
CHT1502 | Martinec OtakarMartinec Otakar | OOB SK Chrast | C | 2221501 | 60 Kč |
PGP1501 | Matějů AntonínMatějů Antonín | SK Praga | C | 682623 | 60 Kč |
SJI1800 | Moravec AdamMoravec Adam | OK Jihlava | C | 7260022 | 60 Kč |
SJH1601 | Míchal JáchymMíchal Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2420068 | 60 Kč |
SJH1604 | Matoušek Jan ml.Matoušek Jan ml. | SOS Jindřichův Hradec | C | 2099718 | 60 Kč |
SJH1551 | Rychtáriková SofieRychtáriková Sofie | SOS Jindřichův Hradec | C | 2118501 | 60 Kč |
SJH1503 | Jackov MartinJackov Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | zapůjčit | 110 Kč |
SJH1401 | Prantl DavidPrantl David | SOS Jindřichův Hradec | C | 2148078 | 60 Kč |
SJH1353 | Běhalová MatyldaBěhalová Matylda | SOS Jindřichův Hradec | C | zapůjčit | 110 Kč |
SJH1502 | Běhal MatějBěhal Matěj | SOS Jindřichův Hradec | C | zapůjčit | 110 Kč |
SJH1602 | Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 60 Kč |
JHB1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 9201757 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI8751 | Kaňáková PetraKaňáková Petra | OK Jihlava | C | 7003047 | 60 Kč |
CHT0702 | Votruba ŠtěpánVotruba Štěpán | OOB SK Chrast | C | 2148241 | 60 Kč |
TRT5350 | Oulická HanaOulická Hana | KOS Třešť | C | 2102564 | 60 Kč |
RUZ8053 | Nevrklová MartinaNevrklová Martina | TJ Růžená | C | 2133899 | 60 Kč |
RUZ7950 | Frajová KamilaFrajová Kamila | TJ Růžená | C | 2111732 | 60 Kč |
RUZ0900 | Fraj DavidFraj David | TJ Růžená | C | 8013392 | 60 Kč |
RUZ7502 | Fraj OldřichFraj Oldřich | TJ Růžená | C | 232335 | 60 Kč |
SJI0602 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 446402 | 60 Kč |
TTR0152 | Dočkalová TerezaDočkalová Tereza | OOB Třebíč | C | 60 Kč |