Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Chrastava
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 100 Kč
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 100 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 100 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 100 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 100 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 4406055 100 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 100 Kč

D10

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 100 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 100 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 100 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 100 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 100 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 100 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 100 Kč
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 100 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 100 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 100 Kč

D12

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 100 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 100 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8013976 100 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 100 Kč
JJN0950 Míková Sofie Team Jizerky C 8662743 100 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 100 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C 8076042 100 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 100 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 100 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 100 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava C 2092428 100 Kč
BLI1050 Vozková Veronika MTBO Bludný kořen 8028812 100 Kč
0160002 Reiss Nella 016 - Frýdlant zapůjčit 140 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 100 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky C 2116464 100 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 100 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 100 Kč

D14

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 100 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 100 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 100 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 2000608 100 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 100 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 100 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 100 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 100 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2104592 100 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 2073663 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 100 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 100 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 100 Kč
RUM0852 Semerádová Štěpánka ZOOB Rumburk C 4616540 100 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 8516958 100 Kč
JJN0751 Cicvárková Klára Team Jizerky C 2111784 100 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8516430 100 Kč
TUR0852 Zlatušková Sofie OOB TJ Turnov C 1429022 100 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč

D16

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 130 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 130 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 130 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8224455 130 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 130 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8016033 130 Kč
DOR0658 Forštová Ema OK Dobříš C 130 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 130 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8662304 130 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 130 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 130 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 130 Kč

D18

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 130 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 130 Kč

D20 Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 130 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 130 Kč

D21L Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 130 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 130 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 130 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 130 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 8640184 130 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 130 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 130 Kč
0040001 Hříchová Jana 004 - Rokycany 8012883 130 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 130 Kč
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 130 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 130 Kč

D21K Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 130 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 130 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 130 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 130 Kč
TJN8951 Večeřová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061451 130 Kč
FYD9451 Kočí Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 8014460 130 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 130 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 130 Kč
0130001 Francke Pavla 013 - Žižkovský tygři 2059727 130 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 130 Kč
EKP8950 Pidrmanová Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 130 Kč
CHA8852 Hradcová Zuzana OK Chrastava C 4662 130 Kč

D35

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 130 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 130 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 130 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 130 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 53640 130 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 130 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 130 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 130 Kč

D40

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 130 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 130 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 130 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 130 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 130 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 130 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 130 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 130 Kč
JJN7751 Kottíková Pavlína Team Jizerky C 411593 130 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 130 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 130 Kč
KDZ8050 Spieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 130 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 130 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 130 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 8013440 130 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 130 Kč

D45

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 130 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 130 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 130 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 130 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 130 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 130 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 130 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 130 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 130 Kč
JJN7351 Míková Markéta Team Jizerky C 2067319 130 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 130 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 130 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 130 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 130 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 130 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 130 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 130 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 130 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 130 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 130 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 130 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 130 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 170 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 130 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 130 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 130 Kč
JJN7450 Mairichová Radka Team Jizerky C 8662696 130 Kč

D50

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 130 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 130 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 130 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 130 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 130 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 130 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 130 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 130 Kč
JJN6951 Pokorná Hana Team Jizerky C 2073666 130 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 130 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 130 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 130 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 130 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 130 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 130 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 130 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 130 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8042129 130 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 130 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 130 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 130 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 130 Kč

D55

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 130 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 130 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 130 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 130 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 130 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 130 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 130 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 130 Kč

D60

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 130 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 130 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 130 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 130 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 130 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 130 Kč

D65

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 100 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 100 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 100 Kč

D70

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 100 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 100 Kč

D75

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 100 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 140 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 100 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 100 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 100 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 100 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 100 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 100 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 100 Kč
0100002 Jan Hartl 010 - Hartlovi zapůjčit 140 Kč
0120001 Handrk Adam 012 - Handrci 4402228 100 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 100 Kč
FYD1201 Ponc Sébastien Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 140 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 100 Kč
TUR1110 Havlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 1429023 100 Kč
0150001 Vozka Ondřej 015 - Liberec 8028848 100 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 100 Kč
JJN1105 Lánský Šimon Team Jizerky C 2103728 100 Kč

H10

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 100 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 100 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 8006755 100 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8113533 100 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 100 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 100 Kč
0070001 Tuma Benjamin 007 - Tumici zapůjčit 140 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C 2103733 100 Kč
KDZ1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 100 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 100 Kč
KDZ1200 Jůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 100 Kč
0160001 Winkler Matyáš 016 - Frýdlant zapůjčit 140 Kč

H12

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 100 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 100 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 2090845 100 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 100 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4431 100 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2181947 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424649 100 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 100 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4415 100 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 100 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 100 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 2419991 100 Kč
JJN1005 Moučka Ondřej Team Jizerky 2070856 100 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 100 Kč
DOR0905 Foršt Bruno OK Dobříš C 100 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub LOK-o Liberec C 428206 100 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 100 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 100 Kč

H14

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 100 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 100 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 100 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 100 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 100 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 100 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 100 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8663205 100 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 100 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 100 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084432 100 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 100 Kč
KDZ0701 Svoboda Vojtěch Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000599 100 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 100 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 100 Kč

H16

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 130 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 130 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2049594 130 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8226351 130 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 130 Kč

H18

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 130 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 130 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 130 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 130 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659419 130 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 130 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 130 Kč

H21L Rank. koef.: 1

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 130 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 130 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 130 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov 8007187 130 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 130 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 130 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov C 995821 130 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 130 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 130 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 130 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 130 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 130 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 130 Kč
JJN9200 Řehoř Filip Team Jizerky C 2080823 130 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 130 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 130 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 130 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 130 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 130 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 130 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 130 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 130 Kč

H21K Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Janda Benedikt 002 - BezKlubu zapůjčit 170 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 130 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 130 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 130 Kč
0060001 Smékal Aleš 006 - Pro Radost zapůjčit 170 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061438 130 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 130 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 130 Kč
JJN0004 Pavel Martin Team Jizerky C 2045201 130 Kč

H35

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 130 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 130 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 130 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 130 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 130 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 130 Kč
LDC8502 Šálek Jan KOB Děčín C 8042124 130 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 130 Kč
BOR8500 Blumtritt František OK Jiskra Nový Bor C 995805 130 Kč
KDZ8200 Jůza David Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 130 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 8022628 130 Kč
KUL8401 Dubský Aleš KOB Ústí nad Labem C 8226387 130 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 130 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 130 Kč

H40

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 130 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 130 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 130 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 130 Kč
0050001 Válek Ondřej 005 - Aktivit 1420239 130 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 130 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 130 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 130 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 130 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 130 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 130 Kč
0140001 Čermák Petr 014 - Au zapůjčit 170 Kč
0140002 Drápalík Jan 014 - Au zapůjčit 170 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 130 Kč

H45

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 130 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 130 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 130 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 130 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 130 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 130 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 130 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 130 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 130 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 130 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 130 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 130 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8224477 130 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 130 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 130 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 130 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 130 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 130 Kč
0100001 Petr Hartl 010 - Hartlovi zapůjčit 170 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 130 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 130 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 130 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 130 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 130 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 130 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 130 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 130 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 130 Kč

H50

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 130 Kč
0030001 Votava David 003 - DSVJ 8517319 130 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 130 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 130 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 130 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 130 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 130 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 130 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 130 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 130 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 130 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 130 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 130 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 130 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 130 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 8648601 130 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 130 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 130 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 130 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 130 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8226319 130 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 301113 130 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 130 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 130 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 130 Kč
JJN7100 Pavel Jiří Team Jizerky C 2070804 130 Kč

H55

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 130 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 130 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 130 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 130 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 130 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 130 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 130 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 130 Kč

H60

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 130 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 130 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 130 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 130 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 130 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 130 Kč

H65

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 100 Kč

H70

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 100 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 100 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 100 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 100 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 100 Kč

H75

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 100 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč

H80

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 100 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 100 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 100 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 100 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 100 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 100 Kč

HDR

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1701 Ouzký Martin OK Jiskra Nový Bor C 2129236 100 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 100 Kč
PHK1850 Balcarová Anna OK 99 Hradec Králové C 995886 100 Kč
PHK1650 Balcarová Klára OK 99 Hradec Králové C 2001994 100 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 100 Kč
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 100 Kč
KRN1700 Peths Johan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 100 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C zapůjčit 140 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 100 Kč
0070004 Tumová Liliana 007 - Tumici zapůjčit 140 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 100 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 100 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 100 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 100 Kč
DOR1350 Forštová Linda OK Dobříš C 100 Kč
0120002 Handrková Johana 012 - Handrci 4411238 100 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 51787 100 Kč
ADA1451 Tejkalová Zuzana OOB Spartak Adamov 52714 100 Kč
CHA1881 Hradcová Žofie OK Chrastava C zapůjčit 140 Kč
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 100 Kč
LLI1600 Jiroutek Matěj LOK-o Liberec zapůjčit 140 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 100 Kč
TUR1406 Havlíček Jakub OOB TJ Turnov C 4406069 100 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 100 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 100 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
SCP1651 Khelová Eliška OK Sparta Praha C 07953 100 Kč
TJN1450 Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 100 Kč
TJN1650 Janatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 100 Kč
JJN1358 Lánská Elena Team Jizerky C 2103735 100 Kč
JJN1361 Kuprová Hana Team Jizerky C zapůjčit 140 Kč
JJN1501 Kupr Jaroslav Team Jizerky C zapůjčit 140 Kč

P

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Žáček Martin 001 - NN64 2032134 100 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 100 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 100 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 100 Kč
BOR7460 Mitisková Hana OK Jiskra Nový Bor 8061457 100 Kč
0070002 Tuma Daniel 007 - Tumici zapůjčit 140 Kč
0070003 Tuma Samuel 007 - Tumici zapůjčit 140 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 100 Kč
0080001 Maturová Jana 008 - Tajm 2222785 100 Kč
0080002 Michal Jirák 008 - Tajm zapůjčit 140 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 100 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 100 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 100 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 100 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 100 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 100 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen 8014528 100 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 100 Kč
0160003 Bindásová Juliana 016 - Frýdlant zapůjčit 140 Kč
JJN0850 Pavlova Lenka Team Jizerky C 2070803 100 Kč
JJN7650 Pavlova Irena Team Jizerky C 2073667 100 Kč
TJN7551 Koníčková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 140 Kč
VLI7251 Pechová Helena Slavia Liberec orienteering C 4402220 100 Kč
celkem přihlášených: 495, vklad: 58400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.