Logo

Přihlášky závodu: Veřejný závod (Saxbo)

Datum:
26.09.2021
Místo konání:
Jonsdorf - horské koupaliště, Německo
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR    

D10 2.35 km, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0110004 Reichelová Šárka 011 - BC 2148132 150 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 150 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 150 Kč

D12 2.78 km, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 150 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 150 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava C 2092428 150 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky C 2116464 150 Kč

D14 3.60 km, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 2073663 150 Kč
JJN0751 Cicvárková Klára Team Jizerky C 2111784 150 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 150 Kč

D16 3.73 km, 14 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 150 Kč

D20 4.55 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 200 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 200 Kč

D21L 5.13 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 200 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 200 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 200 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 8005130 200 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 200 Kč

D21K 4.55 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 200 Kč
CHA8753 Němcová Andrea OK Chrastava C 4127 200 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 200 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 200 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 200 Kč
0090001 Špičáková Karolina 009 - 0 2088156 200 Kč
FYD9451 Kočí Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 8014460 200 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 200 Kč
EKP8950 Pidrmanová Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 200 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 200 Kč
BOR9450 Macharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 300 Kč
JJN8350 Švihovská Eva Team Jizerky C 8008017 200 Kč

D35 4.45 km, 17 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 200 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 200 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 200 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 200 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 53640 200 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 200 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 200 Kč
TJN8450 Janatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 200 Kč

D40 4.43 km, 18 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 200 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 200 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 200 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 200 Kč
0110002 Reichelová Monika 011 - BC 2148243 200 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 200 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 200 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 200 Kč
JJN7751 Kottíková Pavlína Team Jizerky C 411593 200 Kč
BOR7859 Vlčková Petra OK Jiskra Nový Bor C 8385 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 200 Kč

D45 3.80 km, 17 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 200 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 200 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 200 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 200 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 200 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 200 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 200 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 200 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 200 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 200 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 200 Kč

D50 3.80 km, 17 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 200 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 200 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 200 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 200 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 200 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 200 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 200 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 200 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 200 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 200 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 200 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 200 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 200 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8042127 200 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 200 Kč
0170001 Krakorova Iva 017 - Neregistrovana - malesice 0000 300 Kč

D55 3.80 km, 17 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 200 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 200 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 200 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 200 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 200 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 200 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 200 Kč

D60 2.90 km, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 200 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 200 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 200 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 200 Kč

D65 2.90 km, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 200 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 200 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 200 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 200 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 200 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 200 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 200 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 200 Kč

D70 2.45 km, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 200 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 200 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 200 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 200 Kč

D75 2.45 km, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 200 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 200 Kč

H10 2.35 km, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 150 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 150 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 150 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 150 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 150 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 150 Kč
JJN1101 Švihovský Daniel Team Jizerky C 7654324 150 Kč

H12 2.78 km, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 150 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 150 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424649 150 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 150 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2181947 150 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 2419991 150 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 150 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4363 150 Kč
JJN1000 Švihovský Matyáš Team Jizerky C 7770109 150 Kč

H14 3.73 km, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 150 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 150 Kč

H16 4.45 km, 17 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0110003 Reichel Tomáš 011 - BC 2113413 150 Kč

H18 5.13 km, 18 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 200 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 200 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659419 200 Kč

H21L 6.50 km, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 200 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 200 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 200 Kč
0200001 Bouda Petr 020 - NNN 7300555 300 Kč
JJN8000 Švihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč

H21K 5.03 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 200 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 200 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 200 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 200 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 200 Kč

H35 5.88 km, 20 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 200 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 200 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 200 Kč
LDC8502 Šálek Jan KOB Děčín C 8042124 200 Kč
DKP8300 Špičák Jan Oddíl OB Kotlářka C 8004052 200 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 200 Kč
0110001 Reichel Vít 011 - BC 2148162 200 Kč
0180001 Albrecht David 018 - HO Skol 8116731 300 Kč

H40 5.53 km, 19 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 200 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 200 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 200 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 200 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 200 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 200 Kč

H45 5.53 km, 19 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 200 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 200 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 200 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 200 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 200 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 200 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 200 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 200 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 200 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 200 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 200 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 200 Kč

H50 4.75 km, 19 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 200 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 200 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 200 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 200 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 200 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 200 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 200 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 8648601 200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 200 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 200 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 200 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 200 Kč

H55 4.75 km, 19 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Žáček Martin 001 - NN64 2032134 200 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 200 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 200 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 200 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 200 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 200 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 200 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 200 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 200 Kč

H60 4.43 km, 18 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 200 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 200 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 200 Kč
LDC5702 Holpuch Jiří KOB Děčín C 8005436 300 Kč

H65 4.43 km, 18 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 200 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 200 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 200 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 200 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 200 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 200 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 200 Kč

H70 2.90 km, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 200 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 200 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 200 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 200 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 200 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 200 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 200 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 200 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 200 Kč

H75 2.45 km, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 200 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 200 Kč

H80 2.45 km, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 200 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 200 Kč

HDR 2.63 km, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 150 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 150 Kč
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C 2260357 150 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 150 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 150 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 150 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 51787 150 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 150 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 150 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 150 Kč
ZBP1550 Pražáková Eliška OOB SK Zbraslav C 53583 150 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 150 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 150 Kč
TJN1450 Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 150 Kč
TJN1650 Janatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 150 Kč
JJN1450 Švihovská Tereza Team Jizerky C 50026 150 Kč
celkem přihlášených: 235, vklad: 45200 Kč