Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10 2.86 km, 50 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 80 Kč
TUR1156 Kitto Klára OOB TJ Turnov C zapůjčit 120 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 80 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 80 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 80 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 80 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 80 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 80 Kč

D10L 2.69 km, 70 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1452 Kvasničková Julie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144095 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 80 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 4406055 80 Kč
BOR1250 Čupcová Valerie OK Jiskra Nový Bor C 4392 80 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 80 Kč
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 80 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C 2103728 80 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč

D12 2.93 km, 60 m, 11 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 120 Kč
KDZ1052 Tejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2134259 80 Kč
JJN1054 Ryšavá Anežka Team Jizerky C 8662738 80 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 80 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 80 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C 8076042 80 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky C 2116464 80 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102694 80 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8013976 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč

D14 3.24 km, 95 m, 13 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 80 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 80 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2126344 80 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 80 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 80 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 80 Kč
TUR0852 Zlatušková Sofie OOB TJ Turnov C 1429022 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8516430 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 80 Kč
JJN0854 Mastníková Lenka Team Jizerky C 8662720 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 2000608 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 80 Kč
BOR0859 Fifernová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4370 80 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4419 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 80 Kč
TJN0864 Stehlíková Josefína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 80 Kč
JJN0851 Podoubská Klára Team Jizerky C 2111782 80 Kč

D16 3.47 km, 100 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 110 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 110 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 110 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 110 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 110 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 110 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 110 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226415 110 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 110 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 110 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 110 Kč

D18 3.57 km, 85 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 110 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 110 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 110 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 110 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 110 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 110 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 110 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 110 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 110 Kč
JJN0452 Podrábská Alžběta Team Jizerky A 8663120 110 Kč

D20 3.57 km, 85 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 110 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 110 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 110 Kč
JJN0253 Budská Anna Team Jizerky C 7201759 110 Kč

D21L 4.35 km, 135 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 110 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 110 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 110 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 110 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 110 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 110 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 110 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 110 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 110 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 110 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 110 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 110 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 110 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 110 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 110 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 110 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 110 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 110 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 110 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8670820 110 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 110 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 110 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 165 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 165 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 165 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 165 Kč

D21K 3.29 km, 80 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 110 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 110 Kč
BOR9051 Šákrová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 110 Kč
CHA8753 Němcová Andrea OK Chrastava C 4127 110 Kč
JJN8350 Švihovská Eva Team Jizerky C 8008017 110 Kč
CHA8350 Prokšová Blanka OK Chrastava C 4128 110 Kč
BOR8850 Marhanová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 110 Kč
CHA9450 Legátová Alžběta OK Chrastava C 8198 110 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 110 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 110 Kč

D35 3.86 km, 130 m, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 110 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 110 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 110 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 110 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 110 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 110 Kč

D40 3.65 km, 120 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 110 Kč
KDZ8050 Spieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 110 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2103782 110 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 110 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 110 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 110 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 411380 110 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 110 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 110 Kč
JJN7751 Kottíková Pavlína Team Jizerky C 411593 110 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 110 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 110 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 8013440 110 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 110 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 110 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 110 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 110 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 110 Kč

D45 3.65 km, 120 m, 14 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 110 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 110 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 110 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 110 Kč
JJN7450 Mairichová Radka Team Jizerky C 8662696 110 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 110 Kč
ROU7454 Zábranská Ivana SKOB Roudnice nad Labem C 2069099 110 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 110 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 110 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 110 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 110 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 110 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 110 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 110 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 110 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 110 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 110 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 110 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 110 Kč
JJN7251 Kneřová Jana Team Jizerky C 2070855 110 Kč

D50 3.37 km, 50 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 110 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 110 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 110 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 110 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 110 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8659388 110 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8042129 110 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 110 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 110 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 110 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 110 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 110 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 110 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 110 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 110 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 110 Kč

D55 3.23 km, 55 m, 15 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 110 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 110 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 110 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 110 Kč
0010007 Hausmannová Irena 001 - NEREGISTROVANÍ 2079491 0 Kč

D65 3.23 km, 55 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč

D70 2.94 km, 45 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč

D75 2.94 km, 45 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 80 Kč

H10 2.86 km, 50 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 80 Kč
KDZ1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 80 Kč
KDZ1200 Jůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 8006755 80 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C 2111795 80 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 80 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 80 Kč
KDZ1201 Kollár Daniel Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144032 80 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 80 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 80 Kč
BOR1306 Karafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4365 80 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 80 Kč

H10L 2.69 km, 70 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 80 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 120 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 8008303 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
FYD1300 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant C 2134263 80 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 7205956 80 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 80 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 80 Kč
BOR1400 Kameník Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 80 Kč
JJN1101 Švihovský Daniel Team Jizerky C 7654324 80 Kč

H12 2.95 km, 70 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4431 80 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 120 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 7208072 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 80 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2181947 80 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 2090845 80 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 1403060 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 80 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 80 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424649 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
CHA0900 Kopřiva Jan Kryšpín OK Chrastava C 2084431 80 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 80 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 80 Kč
TUR0902 Pešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8488 80 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4363 80 Kč
TUR0907 Wiedeman Nicolas OOB TJ Turnov C 2144075 80 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 80 Kč

H14 3.47 km, 100 m, 14 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 80 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 80 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 80 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 8013888 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 80 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 80 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 80 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 80 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 80 Kč
KDZ0701 Svoboda Vojtěch Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000599 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 80 Kč
JJN0803 Král Matyáš Team Jizerky C 2035725 80 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 80 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 80 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 80 Kč
KUL0800 Cabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C 8226387 80 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8663205 80 Kč

H16 3.64 km, 120 m, 15 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 110 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 110 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 110 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 110 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 110 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 110 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 110 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 110 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 110 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8226319 110 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 110 Kč
JJN0501 Mastník Ondřej Team Jizerky C 8662692 110 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha A 8028854 110 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 110 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 110 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 110 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 165 Kč

H18 3.83 km, 100 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 110 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 110 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 110 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659419 110 Kč
JJN0303 Řehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 110 Kč

H20 4.03 km, 135 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 110 Kč

H21K 3.71 km, 95 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 110 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 110 Kč

H21L 5.70 km, 180 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 110 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 110 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 110 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 110 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 110 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 110 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 8003620 110 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 110 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 110 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 110 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 110 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 110 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 110 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 110 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 110 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 110 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 110 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 110 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 110 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 110 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 110 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 110 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 110 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 110 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 110 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 110 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 110 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 110 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 110 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 110 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 110 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 110 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 110 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 110 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 110 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 165 Kč
JJN8000 Švihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 165 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov C 995821 165 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 165 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 165 Kč

H35 4.03 km, 135 m, 16 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 110 Kč
KDZ8200 Jůza David Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 110 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 110 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 110 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 110 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 110 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 110 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 8022628 110 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 110 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 110 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 110 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 110 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 110 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 110 Kč
0010006 Palaščak Ján 001 - NEREGISTROVANÍ 7003034 0 Kč

H40 4.03 km, 135 m, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 110 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 110 Kč
TUR7904 Havel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 110 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 110 Kč
SPC7506 Rypáček Miroslav SPORTICUS team C 426455 110 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 110 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 110 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 110 Kč

H45 3.98 km, 130 m, 13 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 110 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 110 Kč
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 110 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 110 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 110 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 110 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 110 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 110 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049586 110 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 110 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 110 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 110 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 110 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 110 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 110 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 110 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 110 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 110 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 110 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 110 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 110 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 110 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 110 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 110 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 110 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 110 Kč

H50 3.86 km, 130 m, 17 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 110 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 301113 110 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 110 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 110 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 110 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 110 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 110 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 110 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 110 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 110 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 110 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 110 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 110 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 110 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 110 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 110 Kč
0010001 Klaška Jan 001 - NEREGISTROVANÍ 301602 0 Kč

H55 3.86 km, 130 m, 17 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 110 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 110 Kč

H60 3.65 km, 120 m, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 110 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 110 Kč

H65 3.37 km, 50 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 80 Kč

H70 3.37 km, 50 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 80 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 80 Kč

H75 2.94 km, 45 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 80 Kč

H80 2.94 km, 45 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 120 Kč

HDR 2.69 km, 70 m, 9 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 80 Kč
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 80 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 80 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 80 Kč
JEN1502 Matouš Matěj OB Jenišovice C 7786 80 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 80 Kč
JJN1357 Brožková Marie Team Jizerky C 2027215 80 Kč
CHA1650 Němcová Beata OK Chrastava C 8193 80 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 80 Kč
BOR1451 Karafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 80 Kč
BOR1700 Kameník Šibrik Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4430 80 Kč
JJN1300 Sodomka Kryštof Team Jizerky C 2103735 80 Kč
JJN1002 Holeš Vojta Team Jizerky C 2103759 80 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava C 8167 80 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava C 8173 80 Kč
0010004 Marhan Jakub 001 - NEREGISTROVANÍ pujcit 80 Kč
0010005 Prokšová Alžběta 001 - NEREGISTROVANÍ 2070837 80 Kč
DOK1050 Kühnová Emma OK Doksy C 2053511 80 Kč
JJN1450 Švihovská Tereza Team Jizerky C 500263 80 Kč
CHA1881 Hradcová Žofie OK Chrastava C 4662 80 Kč
EKP1752 Černá Andrea VŠTJ Ekonom Praha C 80 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 80 Kč

P 2.91 km, 60 m, 12 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 80 Kč
KDZ0700 Kašpar Patrik Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144072 80 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 80 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering C 4411231 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 2148111 80 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 80 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 80 Kč
KDZ1000 Heřmánek Adam Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144093 80 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 80 Kč
TJN7551 Koníčková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 120 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 80 Kč
FYD8050 Juřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant C 2133913 80 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 80 Kč
ROU7400 Coufal Marek SKOB Roudnice nad Labem C 2095958 80 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 80 Kč
ROU0951 Coufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2102790 80 Kč
ROU7552 Coufalová Monika SKOB Roudnice nad Labem C 2095921 80 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
0010002 Klašková Jana 001 - NEREGISTROVANÍ 301546 80 Kč
0010003 Nedas Dušan 001 - NEREGISTROVANÍ 08580 80 Kč
0010008 Čalounová Jana 001 - NEREGISTROVANÍ 2134294 80 Kč
TUR7223 Zajger Honza OOB TJ Turnov C 2134323 80 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
0010012 Votavová Světla 001 - NEREGISTROVANÍ 1000453 80 Kč
0010013 Kraková Iva 001 - NEREGISTROVANÍ 887916 80 Kč
0010015 Týfová Radka 001 - NEREGISTROVANÍ půjčit 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
TUR1054 Ledabylová Eliška OOB TJ Turnov 2419948 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
JJN1000 Švihovský Matyáš Team Jizerky C 7770109 80 Kč
JJN8059 Kottíková Lucie Team Jizerky dodají 80 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8116685 80 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 80 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 80 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 80 Kč
TJN0099 Kneřová Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. Půjčit 80 Kč

T 3.50 km, 125 m, 16 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 110 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 110 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 110 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 110 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 110 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 110 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 110 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 110 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 110 Kč
VLI9400 Starosta Pavel Slavia Liberec orienteering C 8028880 110 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 110 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 110 Kč
0010009 Jurkiewicz Patrik 001 - NEREGISTROVANÍ 7260025 0 Kč
0010010 Kábrt Filip 001 - NEREGISTROVANÍ 51473 0 Kč
BOR7900 Karafiát Filip OK Jiskra Nový Bor zapůjčit 150 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor 8160171 110 Kč
0010011 Votava David 001 - NEREGISTROVANÍ 8517319 0 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 165 Kč
0010014 Škoch Jan 001 - NEREGISTROVANÍ 2102695 0 Kč
0010016 Nováková Jana 001 - NEREGISTROVANÍ 8133 0 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 165 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C 1425358 165 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 110 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 2115068 110 Kč
LME6952 Machová Petra SK Los Mělník C 2060278 110 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 165 Kč
celkem přihlášených: 547, vklad: 53410 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.