Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10 1.90 km, 20 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 100 Kč
TUR1156 Kitto Klára OOB TJ Turnov C zapůjčit 140 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 100 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 100 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 100 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 100 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 100 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 100 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 100 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 100 Kč

D10L 2.72 km, 20 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1452 Kvasničková Julie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144095 100 Kč
BOR1250 Čupcová Valerie OK Jiskra Nový Bor C 4392 100 Kč
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 100 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C 2103728 100 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 100 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 100 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 100 Kč

D12 2.37 km, 50 m, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 100 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 150 Kč
KDZ1052 Tejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2134259 100 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 100 Kč
JJN1054 Ryšavá Anežka Team Jizerky C 8662738 100 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 100 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 100 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 100 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 100 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 100 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 100 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 100 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 100 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky C 2116464 100 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102694 100 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 100 Kč

D14 2.65 km, 70 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 100 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 100 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 100 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 100 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2126344 100 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 100 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 100 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 100 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 100 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 100 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 100 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 100 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8516430 100 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 100 Kč
JJN0854 Mastníková Lenka Team Jizerky C 8662720 100 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 2000608 100 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 100 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4419 100 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 100 Kč
TJN0864 Stehlíková Josefína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 100 Kč
JJN0851 Podoubská Klára Team Jizerky C 2111782 100 Kč

D16 3.23 km, 80 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 130 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 130 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 130 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 130 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 130 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 130 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226415 130 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 130 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 130 Kč

D18 3.34 km, 90 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 130 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 130 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 130 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 130 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 130 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 130 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 130 Kč
JJN0452 Podrábská Alžběta Team Jizerky A 8663120 130 Kč

D20 3.34 km, 90 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 130 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 130 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 130 Kč

D21L 3.99 km, 170 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 130 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 130 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 130 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 130 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 130 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 130 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 130 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 130 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 130 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 130 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 130 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 130 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 130 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 130 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 130 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 130 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 130 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 130 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 130 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8670820 130 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 130 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 130 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 195 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 195 Kč

D21K 3.24 km, 75 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 130 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 130 Kč
BOR9051 Šákrová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 130 Kč
JJN8350 Švihovská Eva Team Jizerky C 8008017 130 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 130 Kč
CHA9450 Legátová Alžběta OK Chrastava C 8198 130 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 130 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 130 Kč

D35 3.33 km, 90 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 130 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 130 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 130 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 130 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 130 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 130 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 130 Kč

D40 3.55 km, 95 m, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 130 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2103782 130 Kč
KDZ8050 Spieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 130 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 130 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 130 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 411380 130 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 130 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 130 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 130 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 130 Kč
JJN7751 Kottíková Pavlína Team Jizerky C 411593 130 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 130 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 130 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 8013440 130 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 130 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 130 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 130 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 130 Kč

D45 3.34 km, 90 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 130 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 130 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 130 Kč
JJN7450 Mairichová Radka Team Jizerky C 8662696 130 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 130 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 130 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 130 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 130 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 130 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 130 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 130 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 130 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 130 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 130 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 130 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 130 Kč
JJN7251 Kneřová Jana Team Jizerky C 2070855 130 Kč

D50 3.25 km, 75 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 130 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 130 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 130 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 130 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 130 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 130 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8042129 130 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 130 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 130 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 130 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 130 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 130 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 130 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 130 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 130 Kč

D55 2.99 km, 55 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 130 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 130 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 130 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 130 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 130 Kč
0010005 Hausmannová Irena 001 - NEREGISTROVANÍ 2079491 195 Kč

D65 2.78 km, 65 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 100 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 100 Kč

D70 2.33 km, 55 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč

D75 2.33 km, 55 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 100 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 100 Kč

H10 2.07 km, 20 m, 8 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 100 Kč
KDZ1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 100 Kč
KDZ1200 Jůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 100 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 8006755 100 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 100 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 100 Kč
KDZ1201 Kollár Daniel Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144032 100 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 8008303 100 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 100 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 100 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 100 Kč
BOR1306 Karafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4365 100 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 100 Kč

H10L 2.72 km, 20 m, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 100 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 140 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 100 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 100 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 7205956 100 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 100 Kč
FYD1300 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant C 2134263 100 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 100 Kč
BOR1400 Kameník Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 100 Kč
JJN1101 Švihovský Daniel Team Jizerky C 7654324 100 Kč

H12 2.54 km, 50 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4431 100 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 150 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 7208072 100 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 100 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 2090845 100 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 100 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 100 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 100 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 100 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 100 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424649 100 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 100 Kč
CHA0900 Kopřiva Jan Kryšpín OK Chrastava C 2084431 100 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 100 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 100 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 100 Kč
TUR0902 Pešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8488 100 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4363 100 Kč
JJN1002 Holeš Vojta Team Jizerky C 2103759 100 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 100 Kč

H14 2.98 km, 70 m, 12 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 100 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 100 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 100 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 100 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 8013888 100 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 100 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 100 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 100 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 100 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 100 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 100 Kč
KDZ0701 Svoboda Vojtěch Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000599 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 100 Kč
JJN0803 Král Matyáš Team Jizerky C 2035725 100 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 100 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 100 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 100 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 100 Kč
KUL0800 Cabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C 8226387 100 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8663205 100 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 100 Kč

H16 3.22 km, 85 m, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 130 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 130 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 130 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 130 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 130 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 130 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 130 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 130 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 130 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8226319 130 Kč
JJN0501 Mastník Ondřej Team Jizerky C 8662692 130 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha A 8028854 130 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 130 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 130 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 195 Kč

H18 3.66 km, 110 m, 15 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 130 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 130 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 130 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 130 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659419 130 Kč
JJN0303 Řehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 130 Kč

H20 3.66 km, 110 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 130 Kč

H21K 3.20 km, 140 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 130 Kč

H21L 4.91 km, 250 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 130 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 130 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 130 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 130 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 130 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 130 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 130 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 130 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 130 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 130 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 130 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 130 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 130 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 130 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 130 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 130 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 130 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 130 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 130 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 130 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 130 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 130 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 130 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 130 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 130 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 130 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 130 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 130 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 130 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 130 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 130 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 195 Kč
JJN8000 Švihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 195 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 195 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 195 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 195 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 195 Kč

H35 3.91 km, 155 m, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 130 Kč
KDZ8200 Jůza David Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 130 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 130 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 130 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 130 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 130 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 130 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 8022628 130 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 130 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 130 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 130 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 130 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 130 Kč
0010004 Palaščak Ján 001 - NEREGISTROVANÍ 7003034 195 Kč

H40 3.58 km, 145 m, 17 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 130 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 130 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 130 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 130 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 130 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 130 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 130 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 130 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 130 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 130 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 130 Kč

H45 3.74 km, 95 m, 16 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 130 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 130 Kč
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 130 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 130 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 130 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 130 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 130 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 130 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 130 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 130 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 130 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 130 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 130 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 130 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 130 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 130 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 130 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 130 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 130 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 130 Kč

H50 3.63 km, 85 m, 14 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 130 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 130 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 301113 130 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 130 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 130 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 130 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 130 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 130 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 130 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 130 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 130 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 130 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 130 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 130 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 130 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 130 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 130 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 130 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 130 Kč
0010001 Klaška Jan 001 - NEREGISTROVANÍ 301602 195 Kč

H55 3.55 km, 95 m, 16 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 130 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 130 Kč

H60 3.34 km, 90 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 130 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 130 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 130 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 130 Kč
0010003 Francke Karel 001 - NEREGISTROVANÍ 2124775 195 Kč

H65 3.25 km, 75 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 100 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč

H70 2.99 km, 55 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 100 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 100 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 100 Kč

H75 2.78 km, 65 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 100 Kč

H80 2.33 km, 55 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 100 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 100 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 100 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 100 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 150 Kč

HDR 2.72 km, 20 m, 6 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 100 Kč
JEN1502 Matouš Matěj OB Jenišovice C 7786 100 Kč
LDC1750 Havlová Aneta KOB Děčín C 7434894 100 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 8029202 100 Kč
BOR1451 Karafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 100 Kč
BOR1700 Kameník Šibrik Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4430 100 Kč
TEP1551 Romportlová Lucie Tempo Praha C 100 Kč
JJN1300 Sodomka Kryštof Team Jizerky C 2103735 100 Kč
ODV1251 Barhoňová Marie TJ Aero Odolena Voda C 2148159 100 Kč
ODV1350 Matoušková Edita TJ Aero Odolena Voda C 428273 100 Kč
ODV1252 Pavlíková Barbora TJ Aero Odolena Voda C 428268 100 Kč
ODV1200 Svoboda Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 140 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 100 Kč
ODV1250 Štěpánková Linda TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 140 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 140 Kč
0040005 Štěpánek Šimon 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040007 Pavlíková Radka 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040009 Truncová Zuzana 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
JJN1450 Švihovská Tereza Team Jizerky C 500263 100 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 100 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 100 Kč

P 2.56 km, 50 m, 10 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 100 Kč
KDZ0700 Kašpar Patrik Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144072 100 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 100 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 100 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering C 4411231 100 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 2148111 100 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 100 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 100 Kč
KDZ1000 Heřmánek Adam Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144093 100 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 100 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 100 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 100 Kč
FYD8050 Juřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant C 2133913 100 Kč
0010002 Klašková Jana 001 - NEREGISTROVANÍ 301546 100 Kč
0010006 Pech Richard 001 - NEREGISTROVANÍ 2148088 100 Kč
TUR7223 Zajger Honza OOB TJ Turnov C 2134323 100 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8479 100 Kč
0010011 Týfová Radka 001 - NEREGISTROVANÍ půjčit 100 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 100 Kč
TUR1054 Ledabylová Eliška OOB TJ Turnov 2419948 100 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 100 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 100 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 100 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52891 100 Kč
ODV1006 Houdek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 2148164 100 Kč
ODV0752 Houdková Kateřina TJ Aero Odolena Voda C 2148168 100 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 100 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 428285 100 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 2143351 100 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 100 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 100 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 100 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 100 Kč
0040001 Houdek Richard 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040002 Houdková Lenka 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040003 Koukalová Eva 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040004 Barhoňová Lenka 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040006 Štěpánek Jindřich 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040010 Koukalová Anna 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
JJN1000 Švihovský Matyáš Team Jizerky C 7770109 100 Kč
JJN8059 Kottíková Lucie Team Jizerky dodají 100 Kč
TJN0099 Kneřová Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. Půjčit 100 Kč

T 3.52 km, 85 m, 14 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 130 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 130 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 130 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 130 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 130 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 130 Kč
VLI9400 Starosta Pavel Slavia Liberec orienteering C 8028880 130 Kč
TEP7800 Romportl Dušan Tempo Praha C 130 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 130 Kč
0010007 Jurkiewicz Patrik 001 - NEREGISTROVANÍ 7260025 195 Kč
0010008 Kábrt Filip 001 - NEREGISTROVANÍ 51473 195 Kč
BOR7900 Karafiát Filip OK Jiskra Nový Bor zapůjčit 170 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor 8160171 130 Kč
0010009 Votava David 001 - NEREGISTROVANÍ 8517319 195 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 195 Kč
0010010 Škoch Jan 001 - NEREGISTROVANÍ 2102695 195 Kč
ODV0601 Abdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C 2148169 130 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 130 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52893 130 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 130 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 130 Kč
ODV8900 Kocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 52887 130 Kč
ODV7600 Koukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2419925 130 Kč
ODV7704 Trunec Antonín TJ Aero Odolena Voda 2126373 195 Kč
ODV0602 Ziegenfuss Denis TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 170 Kč
0040008 Pavlík Michal 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 235 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 195 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 195 Kč
celkem přihlášených: 488, vklad: 59310 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.