Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Těpeře
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 1.87 km, 10 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 4406055 80 Kč
BOR1250 Čupcová Valerie OK Jiskra Nový Bor C 4392 80 Kč
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 80 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 80 Kč
JJN1450 Švihovská Tereza Team Jizerky C 500263 80 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 80 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 80 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 80 Kč
JJN1352 Valtrová Tea Team Jizerky C 2078479 80 Kč
0220001 Maděrová Klárka 022 - Rudolfovské Gazely 2148211 80 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C 2027215 80 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 80 Kč

D10 1.90 km, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 80 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 80 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 80 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 80 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 80 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 80 Kč
TUR1156 Kitto Klára OOB TJ Turnov C 1429021 80 Kč
JJN1152 Valtrová Ema Team Jizerky C 2049534 80 Kč
KDZ1153 Kovaříková Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000601 80 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 80 Kč

D12 2.18 km, 10 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 80 Kč
JJN0950 Míková Sofie Team Jizerky C 8662743 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 80 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C 8076042 80 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8013976 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 80 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
TUR1054 Ledabylová Eliška OOB TJ Turnov C 2419948 80 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 80 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 80 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 80 Kč
JJN1054 Ryšavá Anežka Team Jizerky C 8662738 80 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky C 2116464 80 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 80 Kč

D14 3.00 km, 13 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 80 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 80 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 80 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2104592 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 80 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 80 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 80 Kč
JJN0851 Podoubská Klára Team Jizerky C 2111782 80 Kč
TUR0852 Zlatušková Sofie OOB TJ Turnov C 1429022 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 2000608 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 80 Kč
JJN0854 Mastníková Lenka Team Jizerky C 8662720 80 Kč
BOR0859 Fifernová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4370 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 80 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 80 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C 2111750 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha B 8009888 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 2073663 80 Kč
JJN0754 Ryšavá Kateřina Team Jizerky C 2103735 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 80 Kč
LLI0861 Špidlová Ester LOK-o Liberec C 2248063 80 Kč
TJN0864 Stehlíková Josefína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 80 Kč

D16 3.19 km, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 110 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 110 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 110 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 110 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 110 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 110 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 110 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 110 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 110 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 110 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 110 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 110 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha B 110 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8670806 110 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 110 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 110 Kč

D18 3.39 km, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 110 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 110 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 110 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 110 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 110 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 110 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8670820 110 Kč
JJN0450 Brožková Kateřina Team Jizerky B 8670794 110 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 110 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 110 Kč

D20 3.46 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 110 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 110 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor C 1333269 110 Kč

D21L 4.10 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8662288 110 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 110 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 110 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy R 8006747 110 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 110 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 110 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 110 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 110 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 110 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky R 8655484 110 Kč
LCE8966 Kabáthová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660368 110 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 110 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 110 Kč
0100002 Juklíčková Zuzana 010 - Neregistrovaní ZuKuŠiJo 2134330 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 553448 110 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 110 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 110 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 110 Kč
TUR0255 Chrástová Tereza OOB TJ Turnov A 8680409 110 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8071193 110 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8230697 110 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 110 Kč

D21K 3.46 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA8753 Němcová Andrea OK Chrastava C 4127 110 Kč
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 110 Kč
CHA8852 Hradcová Zuzana OK Chrastava C 4662 110 Kč
JJN8350 Švihovská Eva Team Jizerky C 8008017 110 Kč
BOR9450 Macharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 110 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 110 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 110 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 110 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 110 Kč
FYD9451 Kočí Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 8014460 110 Kč

D35 3.64 km, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 110 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 110 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 110 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 110 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 110 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 110 Kč

D40 3.41 km, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 110 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 110 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 110 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 110 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 110 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 110 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 110 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 110 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 110 Kč
0070002 Tomandlová Radka 007 - NOK HoRa 2099521 110 Kč
KDZ8050 Spieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 110 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 110 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 110 Kč
DKP7857 Mrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 110 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 110 Kč
TAP8152 Jakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 110 Kč
JJN7950 Vokurková Marta Team Jizerky C 253111 110 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 110 Kč

D45 3.13 km, 12 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 110 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 110 Kč
JJN7351 Míková Markéta Team Jizerky C 2067319 110 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 110 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 110 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 110 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 110 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 110 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 110 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 110 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 110 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 110 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 110 Kč
JJN7450 Mairichová Radka Team Jizerky C 8662696 110 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 160 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 110 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 110 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 110 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 110 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 110 Kč

D50 2.76 km, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 110 Kč
JJN6951 Pokorná Hana Team Jizerky C 2073666 110 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 110 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 110 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 110 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 110 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 110 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 110 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 110 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 110 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 110 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 110 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 110 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 110 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 110 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 110 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 110 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 110 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 110 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 110 Kč

D55 2.52 km, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 110 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 110 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 110 Kč

D60 2.19 km, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 110 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 110 Kč

D65 2.19 km, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 80 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč

D70 2.17 km, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč

D75 2.17 km, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč

H10 1.90 km, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 80 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 2181916 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 8006755 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 80 Kč
KDZ1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 80 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 80 Kč
JJN1101 Švihovský Daniel Team Jizerky C 7654324 80 Kč
KDZ1200 Jůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 80 Kč
0120001 Tuma Benjamin 012 - Tumici 2771495 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 80 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 80 Kč
LLI1206 Špidla Josef LOK-o Liberec C 2148054 80 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C 80 Kč

H10L 1.87 km, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 80 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 130 Kč
0030001 Handrk Adam 003 - Handrci 4402228 80 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 80 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 80 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8113533 80 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 80 Kč
0090002 Kasse Jakub 009 - HO Jurije Gagarina 4616491 80 Kč
0090003 Kasse Matej 009 - HO Jurije Gagarina 4616492 80 Kč
LLI1300 Gottstein Josef LOK-o Liberec C 428281 80 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
TUR1110 Havlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 1429023 80 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8209 80 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 80 Kč
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 80 Kč
TAP1304 Jakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 80 Kč
EKP1400 Rafaj Hynek VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 130 Kč
JJN1200 Vokurka Ota Team Jizerky C 253145 80 Kč
JJN1104 Řezka Václav Team Jizerky C 80 Kč

H12 2.14 km, 12 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424649 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 80 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 80 Kč
JJN1005 Moučka Ondřej Team Jizerky 2070856 80 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 1403060 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 80 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 2090845 80 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 80 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 80 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 80 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 80 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4431 80 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 80 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 8119579 80 Kč
JJN1000 Švihovský Matyáš Team Jizerky C 7770109 80 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub LOK-o Liberec C 428206 80 Kč
JJN1002 Holeš Vojta Team Jizerky C 2103733 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 2419991 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 80 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 7208072 80 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2181947 80 Kč
0210001 Ježek Josef 021 - Betyjenej 8908 80 Kč
EKP0900 Rafaj Mikuláš VŠTJ Ekonom Praha C 515040 80 Kč
JJN1004 Vokurka Václav Team Jizerky C 2111790 80 Kč

H14 3.19 km, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 80 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 80 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 8013888 80 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 80 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 80 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 80 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 80 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 80 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 80 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 80 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 4402223 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 80 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8663205 80 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 80 Kč
JJN0804 Vokurka Antonín Team Jizerky C 2111783 80 Kč

H16 3.39 km, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 110 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 110 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 110 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 110 Kč
JJN0501 Mastník Ondřej Team Jizerky C 8662692 110 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 110 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 110 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2084434 110 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 110 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 110 Kč

H18 3.93 km, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK0404 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448931 110 Kč
ZAK0403 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 7209659 110 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 110 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 110 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659419 110 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 110 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 110 Kč

H20 3.93 km, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 110 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 110 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 110 Kč

H21K 3.81 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Smékal Aleš 002 - Pro Radost zapůjčit 160 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014476 110 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 110 Kč

H21L 4.65 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 110 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 110 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 110 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov C 995821 110 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 110 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 110 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 110 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 110 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 110 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 110 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 110 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 110 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 110 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 110 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 110 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 110 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 110 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 110 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 110 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 110 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 110 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 110 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 110 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 110 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 110 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 110 Kč
0100001 Juklíček Jakub 010 - Neregistrovaní ZuKuŠiJo 2134340 110 Kč
JJN8000 Švihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 110 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 8140177 110 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 110 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 110 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 110 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 110 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 110 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 110 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 110 Kč
JJN9200 Řehoř Filip Team Jizerky C 2080823 110 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 8309000 110 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 8670485 110 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 110 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 110 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 110 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 110 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 110 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 110 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 110 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 110 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 110 Kč

H35 4.22 km, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 110 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 110 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 110 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 110 Kč
0080001 Albrecht David 008 - HO Skol 8116731 110 Kč
0090001 Kasse Jakub 009 - HO Jurije Gagarina 8554 110 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 110 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 110 Kč
KDZ8200 Jůza David Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 110 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 110 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 110 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 110 Kč

H40 3.78 km, 15 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 110 Kč
TUR7904 Havel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 110 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 110 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 110 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 110 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 110 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 110 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 110 Kč
TAP7700 Jakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 110 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 110 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč

H45 3.66 km, 13 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 110 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 110 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 110 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 110 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 110 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 110 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049586 110 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 110 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 8014538 110 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 110 Kč
0070001 Tomandl Jan 007 - NOK HoRa 2090861 110 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 110 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 110 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 110 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 110 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 110 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 110 Kč
0130001 Miček Robert 013 - (SVK) KOB Čingov 307347 110 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 110 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 110 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 110 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 110 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 110 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 110 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 110 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 110 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 110 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 110 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 110 Kč
EKP7502 Rafaj Nikola VŠTJ Ekonom Praha C 515030 110 Kč

H50 3.41 km, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 110 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 110 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 110 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058472 110 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 110 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 110 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 110 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 110 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 110 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 110 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 110 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 110 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 110 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 110 Kč

H55 3.13 km, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 9200728 110 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 110 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 110 Kč

H60 2.52 km, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 110 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 110 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 110 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 110 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč

H65 2.52 km, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč

H70 2.19 km, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 331491 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 80 Kč

H75 2.19 km, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč

H80 2.17 km, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 80 Kč

HDR 1.87 km, 10 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 80 Kč
0030002 Handrková Johana 003 - Handrci 4411238 80 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 80 Kč
0050001 Matějů Emil 005 - Sild team 887154 80 Kč
TJN1400 Zajíček Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 80 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 80 Kč
JEN1502 Matouš Matěj OB Jenišovice C 7786 80 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 80 Kč
KRN1700 Peths Johan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 80 Kč
SNA1601 Sokolář Vojtěch TJ START Náchod C 2113361 80 Kč
KDZ1452 Kvasničková Julie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144095 80 Kč
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 80 Kč
KDZ1350 Spieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 80 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 80 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 80 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 80 Kč
LLI1600 Jiroutek Matěj LOK-o Liberec 428241 80 Kč
VLI1501 Kolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering 2067313 80 Kč
TUR1406 Havlíček Jakub OOB TJ Turnov C 4406069 80 Kč
TJN1450 Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 80 Kč
TJN1650 Janatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 80 Kč
JJN1354 Kyselová Natálie Team Jizerky C 2096129 80 Kč
JJN1454 Pavlíčková Valerie Team Jizerky C 08316 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 80 Kč
SJC1850 Žaloudková Barbora Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
DKP1451 Mrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 51797 80 Kč
LLI1401 Kunc Vojtěch LOK-o Liberec C 2148059 80 Kč
STB1451 Erbenová Marina TJ Stadion Nový Bor C 2111701 80 Kč
JJN1364 Sudková Barbora Team Jizerky C 2096119 80 Kč
JEN1501 Bělecký Jan OB Jenišovice C 300765 80 Kč
JJN1403 Anděl Jáchym Team Jizerky C 2103728 80 Kč
JJN1303 Hostelard Filip Team Jizerky C 2111789 80 Kč
JJN1550 Klokočníková Rozalie Team Jizerky C 8662737 80 Kč
JJN1404 Martínek Eliáš Team Jizerky C 2111795 80 Kč
TUR1405 Melich Jan OOB TJ Turnov C 51825 80 Kč
0190001 Fanta Lukáš 019 - Neregistrovaný zapůjčit 130 Kč
0220002 Maděrová Ája 022 - Rudolfovské Gazely 2126375 80 Kč
TUR1609 Vlček David OOB TJ Turnov C 7796 80 Kč
0230001 Omová Emmeline 023 - TUR 6889 80 Kč
JJN1359 Kalpakci Ema Team Jizerky 2103759 80 Kč
TUR1717 Zakouřil Petr OOB TJ Turnov 301064 80 Kč
JJN1360 Crkalová Eliška Team Jizerky C 80 Kč
JJN1552 Mikešová Anna Team Jizerky C 80 Kč
STB1400 Konečný Antonín TJ Stadion Nový Bor C 2111704 80 Kč
STB1201 Konečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 80 Kč

P 2.33 km, 11 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM8750 Kotyšanová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 80 Kč
VLI7251 Pechová Helena Slavia Liberec orienteering C 4402220 80 Kč
0030003 Handrk Pavel 003 - Handrci zapůjčit 130 Kč
0030004 Handrková Michaela 003 - Handrci zapůjčit 130 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 80 Kč
0040001 Pech Richard 004 - Och421 2148088 80 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 80 Kč
0060001 Dušková Petra 006 - TJN 8277 80 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 80 Kč
0110001 Čalounová Jana 011 - *Jana* 2134294 80 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 80 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering C 4411231 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 2148111 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 80 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 80 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 80 Kč
STB8150 Žandová Barbora TJ Stadion Nový Bor C 2111709 80 Kč
0120002 Tuma Daniel 012 - Tumici zapůjčit 130 Kč
0120003 Tuma Samuel 012 - Tumici zapůjčit 130 Kč
0120004 Tumová Markéta 012 - Tumici zapůjčit 130 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 80 Kč
TJN8450 Janatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9785 80 Kč
0140001 Havlíčková Markéta 014 - Turnov 1403059 80 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 80 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 80 Kč
0150005 Šípková Tereza 015 - Au zapůjčit 130 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
LLI8350 Kuncová Martina LOK-o Liberec C 7000721 80 Kč
0170001 Žáček Martin 017 - NN64 2032134 80 Kč
0180001 Donátová Iveta 018 - Donátová 2108873 80 Kč
0230002 Oma Zītková Michaela 023 - TUR 2801034 80 Kč
TJN7551 Koníčková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 130 Kč
0240002 Votavová Světla 024 - DSVJ 1000453 80 Kč
0250001 Jirák Michal 025 - Tajm 2222785 80 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 80 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 80 Kč

T 3.91 km, 14 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Pohlová Kateřina 001 - NNN zapůjčit 160 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 110 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 110 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 110 Kč
0150001 Čermák Petr 015 - Au zapůjčit 160 Kč
0150002 Drápalík Jan 015 - Au zapůjčit 160 Kč
0150003 Opalecký Radek 015 - Au zapůjčit 160 Kč
0150004 Doležal Jan 015 - Au zapůjčit 160 Kč
STB7700 Erben Jiří TJ Stadion Nový Bor C 51819 110 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 110 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 110 Kč
0240001 Votava David 024 - DSVJ 2090845 110 Kč
DKP8300 Špičák Jan Oddíl OB Kotlářka C 8004052 110 Kč
0260001 Špičáková Karolina 026 - 0 2088156 110 Kč
LLI7608 Špidla Kryštof LOK-o Liberec C 2148108 110 Kč
TUV8800 Pavla Francke SOK TJ Turnov 2059727 110 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 110 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 110 Kč
25S9999 Ivan Sykorka (SVK) KOB ATU Košice 4622374 110 Kč
celkem přihlášených: 639, vklad: 62200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.