Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Radimovice, zámek Sychrov
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 80 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 80 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 80 Kč
JJN1152 Valtrová Ema Team Jizerky C zapůjčit 130 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 80 Kč
TUR1156 Kitto Klára OOB TJ Turnov C 1429021 80 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 80 Kč
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 80 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
KDZ1153 Kovaříková Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000601 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1250 Čupcová Valerie OK Jiskra Nový Bor C 4392 80 Kč
JJN1352 Valtrová Tea Team Jizerky C zapůjčit 130 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 80 Kč
JJN1450 Švihovská Tereza Team Jizerky C 500263 80 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 80 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 20758 80 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C 000000 80 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 4406055 80 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč

D12

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 80 Kč
VLI0956 Šírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 80 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 80 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 80 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky C 2116464 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 80 Kč
TUR1054 Ledabylová Eliška OOB TJ Turnov C 2419948 80 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava C 2084432 80 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava C 2092428 80 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084448 80 Kč

D14

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 80 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C 2111750 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 8119509 80 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 80 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 80 Kč
JJN0854 Mastníková Lenka Team Jizerky C 8662720 80 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 80 Kč
JJN0751 Cicvárková Klára Team Jizerky C 2111784 80 Kč
TUR0852 Zlatušková Sofie OOB TJ Turnov C 1429022 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 80 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 2073663 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 80 Kč

D16

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0659 Šírová Anna Slavia Liberec orienteering C 2260366 130 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 130 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 130 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 130 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 130 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 8016312 130 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 130 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 130 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 130 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 130 Kč

D18

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 130 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 130 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 130 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 130 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 130 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 130 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 130 Kč

D20 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 130 Kč

D21L Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 130 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy R 8006747 130 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 130 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 130 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 130 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky R 8655484 130 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 130 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 130 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 130 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 130 Kč

D21K Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN8350 Švihovská Eva Team Jizerky C 8008017 130 Kč
CHA8753 Němcová Andrea OK Chrastava C 4127 130 Kč
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 130 Kč
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 130 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 130 Kč

D35

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 130 Kč
TJN8251 Kopecká Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148140 130 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 130 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 130 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 130 Kč

D40

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 130 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 130 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 130 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 130 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 130 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 130 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 130 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 130 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 130 Kč
JJN7751 Kottíková Pavlína Team Jizerky C 411593 130 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 2126344 130 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 130 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 130 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 130 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava C 2084441 130 Kč

D45

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 130 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 130 Kč
JJN7650 Pavlova Irena Team Jizerky C 2073667 130 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 130 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 130 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 130 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 130 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 130 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 130 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 130 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 130 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 130 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 130 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 130 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 130 Kč

D50

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 130 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 130 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 130 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 130 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 130 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 130 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 130 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 130 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 130 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 130 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 130 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 130 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 130 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 130 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 130 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 130 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 130 Kč

D55

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 130 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 130 Kč
VLI6552 Šírová Jana Slavia Liberec orienteering C 51226 130 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 130 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 130 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 130 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 130 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 130 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 130 Kč

D60

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 130 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 130 Kč

D65

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 100 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 100 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 100 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 100 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 100 Kč

D70

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 100 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 100 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 100 Kč

D75

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 100 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 130 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 80 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 80 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 80 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 80 Kč
TJN1401 Kopecký Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039226 80 Kč
DKP1303 Duda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 2124772 80 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 80 Kč
LLI1208 Kubík Tomáš LOK-o Liberec C 2420018 80 Kč
FYD1201 Ponc Sébastien Jizerský klub OB Frýdlant C 2134261 80 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
CHA1202 Brzoň Matouš OK Chrastava C 2084438 80 Kč

H10

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 80 Kč
0040001 Benjamin Tuma 004 - Tumici 2771495 80 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C zapůjčit 130 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 8006755 80 Kč
KDZ1200 Jůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 80 Kč
KDZ1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
TUR1103 Oupický Matouš OOB TJ Turnov C zapůjčit 130 Kč
CHA1100 Brzoň Šimon OK Chrastava C 2084443 80 Kč

H12

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 80 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2181947 80 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 80 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424649 80 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 2419991 80 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4431 80 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 80 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 130 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 80 Kč
JJN1000 Švihovský Matyáš Team Jizerky C 7770109 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 8119579 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 80 Kč
TUR0907 Wiedeman Nicolas OOB TJ Turnov C 2144075 80 Kč
JJN1005 Moučka Ondřej Team Jizerky 2070856 80 Kč

H14

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 8013888 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 80 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 80 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 80 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 80 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 80 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 4402223 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 80 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8663205 80 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 80 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 80 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 2084431 80 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084439 80 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084447 80 Kč

H16

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 130 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 130 Kč
JJN0501 Mastník Ondřej Team Jizerky C 8662692 130 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 130 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 130 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2049591 130 Kč

H18

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 130 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 130 Kč

H20 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 130 Kč

H21L Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 130 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 130 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 130 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 130 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 130 Kč
JJN9200 Řehoř Filip Team Jizerky C 2080823 130 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 8003620 130 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 130 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 130 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 130 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 130 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 130 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 130 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 130 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 130 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 130 Kč
PVP0100 Zátka Josef VSK Přírodní vědy Praha C 2079500 130 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 130 Kč
0090001 Ondrej Lisy 009 - HAR 52178 130 Kč

H21K Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA8606 Němec Jan OK Chrastava C 4130 130 Kč
JJN0004 Pavel Martin Team Jizerky C 2045201 130 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 130 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 130 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 130 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 130 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 130 Kč

H35

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Albrecht David 002 - HO Skol 8116731 130 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 130 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 130 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8042117 130 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 130 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 130 Kč
BOR8500 Blumtritt František OK Jiskra Nový Bor C 995805 130 Kč
KDZ8200 Jůza David Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 130 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 130 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 130 Kč

H40

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 130 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 130 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 130 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 130 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 130 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 130 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 130 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 130 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 130 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 130 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 130 Kč

H45

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049586 130 Kč
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 130 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 130 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 130 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 130 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 130 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 130 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 130 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 130 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 130 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 130 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 130 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 130 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 130 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 130 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 130 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8160180 130 Kč
AKE7200 sykorka ivan (SVK) Klub OB ATU Košice 4622374 130 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 130 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 130 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 130 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 130 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 130 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 130 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 130 Kč

H50

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 130 Kč
JJN7100 Pavel Jiří Team Jizerky C 2070804 130 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 130 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 130 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 130 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 130 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 130 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 130 Kč
LLI7100 Nejedlo David LOK-o Liberec C 1414510 130 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 130 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 130 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 130 Kč

H55

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 130 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 130 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 130 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 130 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 130 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 130 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 130 Kč

H60

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 130 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 130 Kč
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 130 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 130 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 130 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 130 Kč

H65

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 100 Kč
0080001 Francke Karel 008 - neregistrovaný 2124775 100 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 100 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč

H70

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 100 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 331491 100 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 100 Kč

H75

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 100 Kč

H80

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 100 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 100 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 100 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 100 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 100 Kč

HDR

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 80 Kč
JEN1502 Matouš Matěj OB Jenišovice C 7786 80 Kč
TJN1400 Zajíček Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085508 80 Kč
0040004 Liliana Tumová 004 - Tumici zapůjčit 130 Kč
TJN1450 Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 80 Kč
TJN1650 Janatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 80 Kč
JJN1354 Kyselová Natálie Team Jizerky C zapůjčit 130 Kč
STB1452 Rakoušová Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 80 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 80 Kč
0050001 Grošof Adam 005 - neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 80 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava C 8167 80 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava C 8173 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500257 80 Kč
DKP1555 Dudová Marta Oddíl OB Kotlářka 8028883 80 Kč
TUR1609 Vlček David OOB TJ Turnov C 7796 80 Kč
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 80 Kč
LLI1401 Kunc Vojtěch LOK-o Liberec C 2148059 80 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 80 Kč
JJN1501 Kupr Jaroslav Team Jizerky C zapůjčit 130 Kč
JJN1361 Kuprová Hana Team Jizerky C zapůjčit 130 Kč
KDZ1452 Kvasničková Julie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144095 80 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 80 Kč
LLI1300 Gottstein Josef LOK-o Liberec C 428281 80 Kč
JJN1251 Bartoňová Elena Team Jizerky C zapůjčit 130 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
JJN1359 Kalpakci Ema Team Jizerky 80 Kč
TEP1551 Romportlová Lucie Tempo Praha C 80 Kč
JEN1450 Zofová Taťána OB Jenišovice C 7781 80 Kč
JEN1501 Bělecký Jan OB Jenišovice C 300765 80 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2084437 80 Kč

P

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2044959 80 Kč
0010002 Votavová Světla 001 - DSVJ 1000453 80 Kč
JJN0850 Pavlova Lenka Team Jizerky C 2070803 80 Kč
JLI6900 Blín Oldřich OB Jizerky C 2051500 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 80 Kč
RUM8750 Kotyšanová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 80 Kč
0040002 Samuel Tuma 004 - Tumici zapůjčit 130 Kč
0040003 Daniel Tuma 004 - Tumici zapůjčit 130 Kč
0040005 Markéta Tumová 004 - Tumici zapůjčit 130 Kč
VLI7251 Pechová Helena Slavia Liberec orienteering C 4402220 80 Kč
TJN8450 Janatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 80 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 80 Kč
CHA5600 Nový Jiří OK Chrastava C 2095972 80 Kč
TUV7650 Procházková Lenka SOK TJ Turnov C 80 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 80 Kč
0070001 Čalounová Jana 007 - *Jana* 2134294 80 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 80 Kč
LLI8050 Kubíková Lenka LOK-o Liberec C 1000507 80 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 80 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 80 Kč

T

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Votava David 001 - DSVJ 2090845 130 Kč
0030001 Smékal Aleš 003 - Pro Radost zapůjčit 180 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 130 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 130 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 130 Kč
0060001 Válek Ondřej 006 - Aktivit 1420239 130 Kč
TUR7223 Zajger Honza OOB TJ Turnov C 2134323 130 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8416 130 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 130 Kč
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 130 Kč
TEP7800 Romportl Dušan Tempo Praha C 130 Kč
celkem přihlášených: 419, vklad: 45810 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.