Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Kobeřice u Brna, fotbalové hřiště
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10N 2.52 km, 130 m, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
0030001 Pala Barbora 003 - SK Brno Žabovřesky zapůjčit 100 Kč
SKM0952 Hanáková Ema KOB Směr Kroměříž C 436930 60 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 60 Kč
PBM1351 Soběslavská Anna Marie TJ Spartak 1. brněnská C 8013974 60 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553446 60 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 52027 60 Kč

D10 2.49 km, 120 m, 7 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53228 60 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 53312 60 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2073733 60 Kč
0040002 Fleissigová Kateřina 004 - Rychtářov zapůjčit 100 Kč
TZL1251 Svobodová Natálie SKOB Zlín C 7209290 60 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2127877 60 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 60 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 8660374 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 8140939 60 Kč
ZBM1253 Dohnalová Eliška SK Žabovřesky Brno C 336762 60 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno C 52476 60 Kč
HLV1154 Brázdilová Kristýna KČT - OB Holešov C 416088 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 60 Kč
0220002 Mahovská Ivana 022 - Mahovští 2127868 60 Kč
PBM1152 Vítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 2181329 60 Kč
PBM1153 Králová Marie TJ Spartak 1. brněnská C 2067985 60 Kč
PBM1257 Stašková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8060908 60 Kč

D12 2.65 km, 120 m, 9 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 60 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 60 Kč
SKM1050 Myšáková Olga KOB Směr Kroměříž C 436932 60 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno C 7300558 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 60 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín B 8670781 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 8013953 60 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko 2115694 60 Kč
TZL0956 Klimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 60 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C 104 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 60 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Žabovřesky Brno C 8011043 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 2083415 60 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 60 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 60 Kč
TBM0951 Mahovská Hana KOS TJ Tesla Brno C 2127863 60 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 60 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín B 1400424 60 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 8660357 60 Kč
PBM0952 Stašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská C 8007609 60 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 60 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM 2134298 90 Kč

D14 3.66 km, 150 m, 11 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 60 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8006750 60 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 7790010 60 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 1413719 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 60 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 8004048 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 60 Kč
ZBM0754 Florianová Adéla SK Žabovřesky Brno C 49376 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno B 8033247 60 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 8648635 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno B 8517355 60 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 60 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8482100 60 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 60 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2771358 60 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 8660381 60 Kč
TZL0853 Kopečková Viktorie SKOB Zlín C 2091565 60 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín B 2121128 60 Kč
TBM0760 Ryšavá Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 2127898 60 Kč

D16 4.30 km, 230 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín A 8680314 100 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž B 8680307 100 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 100 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 8113512 100 Kč

D18 5.12 km, 270 m, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 100 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno A 2081393 100 Kč
RBK0454 Vrbková Magdalena SK Radioklub Blansko C 2260155 100 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 100 Kč

D21C 6.83 km, 310 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1406191 100 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 8052217 100 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 8071314 100 Kč
0160001 Ježíková Natália 016 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8188801 100 Kč
0160002 Ježíková Ľubomíra 016 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 2120015 100 Kč
ZBM0060 Auermüllerová Anna SK Žabovřesky Brno C 410338 100 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 100 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 100 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 100 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 8482079 100 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 100 Kč
0310001 Korobko Anna 031 - Korobko 8261357 200 Kč

D21D 3.60 km, 230 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 8014554 100 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662431 100 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 4781 100 Kč
TBM8658 Stehlíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 8112567 150 Kč
PBM7950 Robotková Naďa TJ Spartak 1. brněnská C 0 100 Kč

D35 4.87 km, 275 m, 12 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 100 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 100 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 100 Kč
0040001 Fleissigová Eva 004 - Rychtářov 52010 100 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 100 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 100 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 100 Kč
0080001 Sedláčková Alžběta 008 - Bafto 2127864 100 Kč
TBM8062 Tomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno 8517312 100 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 100 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 100 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 100 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 100 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 100 Kč
ZBM7954 Dohnalová Květa SK Žabovřesky Brno C 2144067 100 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 100 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 100 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 100 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 100 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 100 Kč
0220001 Mahovská Radka 022 - Mahovští zapůjčit 140 Kč
0240001 Vrbková Anna 024 - SK Radioklub BK 2127554 100 Kč
TBM7957 Stene Dana KOS TJ Tesla Brno 52474 100 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 100 Kč
PBM8051 Soběslavská Vendula TJ Spartak 1. brněnská C 8461734 100 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 100 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 100 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 100 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 8660396 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 8020233 150 Kč

D45 4.18 km, 220 m, 11 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 100 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 100 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 100 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 100 Kč
0140001 Bašeová Magdalena 014 - Krpole 2092389 100 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 100 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 100 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 100 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno 2081392 100 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8485648 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 8013977 100 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. brněnská C 2094550 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 2260118 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 150 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 150 Kč
0290002 Pařízková Jana 029 - FBA zapůjčit 140 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč

D55 3.21 km, 190 m, 16 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 100 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 100 Kč
ZBM6666 Tomanová Elena SK Žabovřesky Brno C 2075673 100 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 100 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 100 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 100 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 100 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 100 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 100 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. brněnská C 8116826 100 Kč

D65 2.93 km, 150 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 100 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 100 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 100 Kč

H10N 2.50 km, 130 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 330657 60 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 60 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 08615 60 Kč
UBM1402 Eschler Martin MENISKOS Brno C 2049601 60 Kč
TZL1302 Honner Martin SKOB Zlín C 8033257 60 Kč
TBM1305 Vaculín Vilém KOS TJ Tesla Brno C 1450163 60 Kč
TZL1103 Julina Adam SKOB Zlín C 2126239 60 Kč
TBM1411 Svirák Timotej KOS TJ Tesla Brno C 2124790 60 Kč
TBM1304 Janča Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 899170 60 Kč

H10 2.44 km, 125 m, 8 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 60 Kč
TBM1212 Sedláček Martin KOS TJ Tesla Brno C 2127878 60 Kč
0160003 Ježík Viktor 016 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407843 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 60 Kč
ZBM1103 Tlustoš Dominik SK Žabovřesky Brno C 102 60 Kč
ZBM1305 Cicvárek Lukáš SK Žabovřesky Brno C 2051489 60 Kč
0190001 Bárta Ladislav 019 - RBK zapůjčit 100 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 60 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 60 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 60 Kč
TZL1101 Jahudka Štěpán SKOB Zlín C 2113062 60 Kč
PBM1310 Vítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská C 2181325 60 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno C 2111765 60 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 8053367 60 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 60 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 60 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM 2134253 90 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 60 Kč

H12 2.71 km, 160 m, 10 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 60 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 60 Kč
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 8482072 60 Kč
SKM1002 Černoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 08933 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín B 8660354 60 Kč
0120003 Polášek Vojtěch 012 - LP 2111776 60 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 2181934 60 Kč
ZBM0916 Václavek Petr SK Žabovřesky Brno C 2771493 60 Kč
ZBM0917 Cenek František SK Žabovřesky Brno C 130 60 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 410254 60 Kč
HLV0905 Brázdil Lukáš KČT - OB Holešov C 416084 60 Kč
LCE0904 Michalica Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 2001917 60 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 60 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 8140944 60 Kč
ABM1002 Wandrol Šimon KOB ALFA Brno C 420418 60 Kč
TBM1107 Stene Oskar KOS TJ Tesla Brno 52461 60 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 60 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 60 Kč
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 2111747 60 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská C 2127524 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín B 8680313 60 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 60 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 2091546 60 Kč
TZL0905 Zicha Lukáš SKOB Zlín C 2121129 90 Kč
TZL0904 Zicha Ondřej SKOB Zlín C 2121123 90 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 8119519 60 Kč

H14 4.23 km, 220 m, 11 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 60 Kč
TZL0709 Minařík Petr SKOB Zlín C 2134319 60 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 60 Kč
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 8117119 60 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín B 2113089 60 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 60 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 60 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín A 8648637 60 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín B 8109339 60 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 60 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 60 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín B 8648628 60 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno B 2083396 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 60 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 60 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno A 8660380 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662435 60 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 60 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 60 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 2051534 60 Kč
0290001 Pařízek Ondrej 029 - FBA 2116449 60 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín B 2134320 90 Kč

H16 5.73 km, 270 m, 13 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 100 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 100 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 8482098 100 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 100 Kč
ZBM0513 Dvořáček Michal SK Žabovřesky Brno C 8517357 100 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 8660379 100 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 8517358 100 Kč
ZBM0614 Václavek Jan SK Žabovřesky Brno C 2181948 100 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 7210097 100 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 100 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice B 8482101 100 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 100 Kč
TZL0606 Čepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 150 Kč

H18 6.85 km, 295 m, 15 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 100 Kč

H21C 9.47 km, 395 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 100 Kč
0110001 Žilinský Martin 011 - Žilinský 410338 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 100 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 100 Kč
ZBM0112 Macháček Petr SK Žabovřesky Brno C 8016058 100 Kč
ZBM8433 Kabáth David SK Žabovřesky Brno C 8871 100 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 8660423 100 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 100 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 100 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670742 100 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 100 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 100 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 100 Kč

H21D 5.65 km, 280 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
0070001 Smolík Václav 007 - - 8355255 100 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 100 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 150 Kč

H35 7.35 km, 315 m, 22 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 100 Kč
0020001 Račanský Martin 002 - Neregistrovaný 2116189 100 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 100 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 8051253 100 Kč
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 7211007 100 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov C 2127612 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 100 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 100 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno 8517311 100 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 100 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 100 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 100 Kč
0060002 Svoboda Petr 006 - SvoboTeam 2181299 100 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 100 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 100 Kč
TZL7803 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 8109412 100 Kč
0170001 Cenek Radim 017 - ... zapůjčit 140 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 100 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 100 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 8516458 100 Kč
ZBM7706 Skoba Ondřej SK Žabovřesky Brno C 416055 100 Kč
ZBM8005 Dohnal Pavel SK Žabovřesky Brno C 2039117 100 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 8202202 100 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2419966 100 Kč
ZBM8404 Jurák Adam SK Žabovřesky Brno C 8076015 100 Kč
0200001 Šťastný Jan 020 - _ 9005227 100 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 100 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 100 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 100 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 100 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 100 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 8680285 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
0220005 Mahovský Pavel 022 - Mahovští zapůjčit 140 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 8670811 100 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. brněnská C 52034 100 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 100 Kč
TBM7806 Svirák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 2135173 100 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 7053367 100 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 8680410 100 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 100 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha C 8660511 150 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM 8660912 150 Kč
0310002 Orlov Sergey 031 - Korobko zapůjčit 240 Kč
0310003 Voráč Jan 031 - Korobko zapůjčit 240 Kč

H45 6.14 km, 280 m, 13 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 100 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8003592 100 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
0080002 Sedláček Petr 008 - Bafto 2087653 100 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 100 Kč
TBM6733 Florian Michal KOS TJ Tesla Brno C 7201772 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 100 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 100 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 100 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8113514 100 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 100 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 100 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 100 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663203 100 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 100 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 100 Kč
TBM7408 Stene Per Øyvind KOS TJ Tesla Brno 1421892 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 100 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 2131192 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 100 Kč
PBM7609 Pátek Richard TJ Spartak 1. brněnská C 7700077 100 Kč
PBM7523 Svoboda Ladislav TJ Spartak 1. brněnská C 52001 100 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 8482085 100 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2000591 100 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 150 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč

H55 3.41 km, 185 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6108 Štěpánský Václav KOS TJ Tesla Brno C 1210961 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 100 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53804 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
KVS5300 Mizera Ladislav SKOB Kobra Vsetín C 8660372 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
0150001 Buráň Zdeněk 015 - BzB 2127637 100 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 100 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006760 100 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 100 Kč
0260001 Cigoš Pavel 026 - OB Česká 53292 100 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 100 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 100 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 150 Kč

H65 2.82 km, 165 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 8517324 100 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 100 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 100 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. brněnská C 8116763 100 Kč

H70 2.71 km, 160 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 100 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 100 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 100 Kč

HDR 2.49 km, 130 m, 8 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030002 Pala Tereza 003 - SK Brno Žabovřesky zapůjčit 100 Kč
0040003 Fleissig Antonín 004 - Rychtářov zapůjčit 100 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 60 Kč
0060001 Svoboda Šimon 006 - SvoboTeam 53337 60 Kč
SKM1550 Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 60 Kč
0120004 Polášková Lucie 012 - LP 2111778 60 Kč
0130001 Dvořák Jakub 013 - Dvorak 52011 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 60 Kč
UBM1751 Eschlerová Lenka MENISKOS Brno C 2049606 60 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 60 Kč
0180002 Pařízek Matěj 018 - neregistrovaná 2181915 60 Kč
ZBM1501 Meissner Otto SK Žabovřesky Brno C 2181913 60 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 8611 60 Kč
LCE1601 Dékány Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 60 Kč
lcexxxv Michalica Filip OOB TJ Slovan Luhačovice 553457 60 Kč
ABM0001 Wandrolová Justína KOB ALFA Brno 0 60 Kč
0210002 Sofie Drašarová 021 - Neregistrovaní 2102719 60 Kč
UBM1651 Račanská Josefína MENISKOS Brno C 2127860 60 Kč
RBK1352 Vrbková Mariana SK Radioklub Blansko C 2214498 60 Kč
0220003 Mahovská Eva 022 - Mahovští zapůjčit 100 Kč
0220004 Mahovská Veronika 022 - Mahovští zapůjčit 100 Kč
TBM1453 Stene Selma Vilemina KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 100 Kč
0250002 Pokluda Filip 025 - FreeRun Zlín 2148239 60 Kč
TZL1203 Hozík Šimon SKOB Zlín C 21343221 60 Kč
LBM1300 Salajka Tibor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52044 60 Kč
LBM1601 Salajka Eduard TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52068 60 Kč
TBM1601 Kovářík Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2127894 60 Kč
PBM1650 Růžková Amálie TJ Spartak 1. brněnská C 8116680 60 Kč
UOL1400 Bednář Richard SOB Olomouc C 301556 60 Kč
TZL1551 Vintrová Matylda SKOB Zlín C 53341 60 Kč
TBM1510 Šíma Robin KOS TJ Tesla Brno 553442 60 Kč
LCE1003 Trubelík Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 60 Kč
VSP1450 Bartošová Natálie USK Praha C 887910 60 Kč
VSP1700 Bartoš Martin USK Praha C 9101187 60 Kč
LCE1201 Matulík Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 60 Kč
0300001 Stehlík Tomáš 030 - TBM 52339 60 Kč
0300002 Stehlíková Anna 030 - TBM 1985625 60 Kč

P 3.17 km, 180 m, 14 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Vrtílek Roman 001 - Vrtas 73 zapůjčit 140 Kč
0010002 Vrtílek Vojtěch 001 - Vrtas 73 zapůjčit 140 Kč
0010003 Hesová Iva 001 - Vrtas 73 zapůjčit 140 Kč
0050001 Růžek Lukáš 005 - Pbm 8116763 100 Kč
0090001 Švarcová Jana 009 - Prštice 307336 100 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 232377 100 Kč
0100001 Navrátil Ondřej 010 - KMCH 2122287 100 Kč
0120001 Polášek Lukáš 012 - LP 2116185 100 Kč
0120002 Polášková Ivana 012 - LP 2181306 100 Kč
0150002 Buráňová Hana 015 - BzB 2108870 100 Kč
0150003 Macků Jan 015 - BzB zapůjčit 140 Kč
ZBM7553 Václavková Petra SK Žabovřesky Brno C 49398 100 Kč
0190002 Bártová Petra 019 - RBK zapůjčit 140 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
TBM0851 Vrbková Adéla KOS TJ Tesla Brno 2127867 100 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8680391 100 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 100 Kč
0210001 Drašar Martin 021 - Neregistrovaní 2102691 100 Kč
0230001 Novotný Petr 023 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
0240002 Vrbka Michal 024 - SK Radioklub BK zapůjčit 140 Kč
0250001 Pokluda Ondřej 025 - FreeRun Zlín 8116684 100 Kč
0250003 Pokludová Kateřina 025 - FreeRun Zlín zapůjčit 140 Kč
PBM8255 Stašková Petra TJ Spartak 1. brněnská C 49692 100 Kč
PBM8554 Růžková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 8116680 100 Kč
0270001 Mikula Martin 027 - -- 2127857 100 Kč
0280001 Jančová Petra 028 - nereg. 436405 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 100 Kč
TBM7607 Ryšavý Miloš KOS TJ Tesla Brno C 9891 100 Kč
celkem přihlášených: 460, vklad: 39990 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.