Logo

Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
08.09.2021
Místo konání:
Praha - Kunratice
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D12     D14     D21     D45     H10     H12     H14     H21     H45     HDR    

D10 1.98 km, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 70 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 70 Kč
MKP1351 Suchanová Nela SK GORDIC Praha Kačerov C 2260141 70 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 70 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 899160 70 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 70 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 70 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 70 Kč
TAP1153 Nešporová Nora KOB Tretra Praha C 2181289 70 Kč
0050001 Brabcová Nela 005 - Cepici zapůjčit 70 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 70 Kč
DKP1259 Levinská Sofie Oddíl OB Kotlářka C 2260333 70 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 8112161 70 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 70 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 70 Kč

D12 2.20 km, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 70 Kč
MKP0950 Hercubová Dominika SK GORDIC Praha Kačerov C 2260139 70 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 8482120 70 Kč
PGP1053 Buganová Petra SK Praga C 2001913 70 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 70 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 70 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 70 Kč
PGP0959 Kapralčíková Johana SK Praga C 2181944 70 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 70 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 70 Kč
PGP0958 Vladařová Anna SK Praga C 70 Kč
TAP1057 Mikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 70 Kč

D14 2.55 km, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 70 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 70 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 70 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 70 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 70 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 70 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha B 2113070 70 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 70 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 70 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 70 Kč
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C 2181339 70 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 8005136 70 Kč

D21 2.78 km, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 100 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 8667519 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 100 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 100 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 100 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 100 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 100 Kč
MKP8150 Blahůtová Klára SK GORDIC Praha Kačerov C 2260152 100 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 100 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 8140907 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 100 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 100 Kč
KSU9555 Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 1459053 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 100 Kč
DLP8052 Šichová Jaroslava OOB TJ Dukla Praha C 8113495 100 Kč
TAP0053 Pasáková Denisa KOB Tretra Praha C 2222802 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 100 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 100 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 100 Kč
EKP8950 Pidrmanová Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 100 Kč
MKP8050 Cooiman Markéta SK GORDIC Praha Kačerov C 51662 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 100 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 100 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 100 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 100 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 100 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 8208207 100 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 100 Kč
0030001 Šnejdarová Miroslava 003 - není členem 2420046 100 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8033267 100 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 100 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 100 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 100 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 8022662 100 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 100 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 100 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 100 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 100 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 100 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 100 Kč

D45 2.55 km, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 100 Kč

H10 1.98 km, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 70 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 70 Kč
DLP1200 Šich Jaroslav OOB TJ Dukla Praha C 2181292 70 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 70 Kč
PGP1201 Veselý Vilém SK Praga C 2001984 70 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 70 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 70 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 20200719 70 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 8008303 70 Kč
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8632138 70 Kč

H12 2.20 km, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP1000 Narendra Dominik SK GORDIC Praha Kačerov C 2260174 70 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 70 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 70 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha C 2260330 70 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 70 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka B 2148236 70 Kč
PGP1004 Frýdecký Tomáš SK Praga C 766112 70 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 8022695 70 Kč

H14 2.55 km, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 70 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 70 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 70 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 70 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga B 2087642 70 Kč
MKP0801 Kvasnička Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 2260143 70 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga B 2129227 70 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 70 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 70 Kč
PGP0712 Bugan Matěj SK Praga C 2001967 70 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 70 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 70 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci 2148187 70 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 70 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 70 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 70 Kč

H21 3.40 km, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 100 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 100 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 100 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 100 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 100 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2181301 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 100 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 100 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 100 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 100 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci 2801043 100 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci 2148153 100 Kč
0020001 Falta Jan 002 - Falta 8680357 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 100 Kč
SCP8807 Modrý Marek OK Sparta Praha C 2056442 100 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 100 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 100 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8076030 100 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 100 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 100 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 100 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 100 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 100 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8016297 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 100 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 100 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 100 Kč

H45 2.53 km, 17 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 8200021 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha 53507 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 100 Kč
0040001 Tučný Jan 004 - Tučňáci OB 2131195 100 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 100 Kč

HDR 1.69 km, 8 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 70 Kč
MKP1550 Suchanová Ema SK GORDIC Praha Kačerov C 2260120 70 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 70 Kč
DLP1201 Moravec Ondřej OOB TJ Dukla Praha C 2214502 70 Kč
EKP1515 Ondráček Viktor VŠTJ Ekonom Praha C 51595 70 Kč
DLP1353 Nýdrle Adina OOB TJ Dukla Praha C 2067234 70 Kč
PGP1202 Doležel Adam SK Praga C 51660 70 Kč
0010002 Franz Vojta 001 - Franzovi 2771345 70 Kč
0010003 Petr Franz 001 - Franzovi 2771355 70 Kč
PGP1350 Řepková Ema SK Praga C 2148115 70 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 70 Kč
0060001 Dneboský Erik 006 - OK Vršovice 51348 70 Kč
0060002 Dneboský Antonín 006 - OK Vršovice 51349 70 Kč
celkem přihlášených: 220, vklad: 19420 Kč