Logo

Přihlášky závodu: Veřejný závod (Akademické M ČR)

Datum:
07.09.2021
Místo konání:
Skiareál Hlubočky
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D     D-Open     H     H-Open    

D 4.70 km, 100 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 0 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 0 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 8660568 0 Kč
TBM0056 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 0 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 0 Kč
STE9572 Vlachová Eliška SK SKI-OB Šternberk C 2120659 0 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy R 8006747 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 0 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk A 8655379 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 0 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 0 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice C 8075706 0 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656728 0 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 0 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8659403 0 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 0 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 0 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 0 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 0 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 0 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 0 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 0 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 0 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec C 434595 0 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 0 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 50 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 50 Kč

D-Open 4.70 km, 100 m, 18 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 100 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 100 Kč
0020001 Bergmannová Petra 002 - Bystočice 2112743 100 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 100 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 150 Kč

H 5.40 km, 110 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Walder Michal 001 - Univerzita Obrany 2044886 0 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 0 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 0 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 0 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 0 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 0 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec A 8109420 0 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8656693 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 0 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 8660540 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 0 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8109430 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové R 8656633 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 0 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 0 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 0 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 0 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 0 Kč
TBM0200 Nechanický Jan KOS TJ Tesla Brno R 8656601 0 Kč
PGP9810 Pelikán Lukáš SK Praga C 8648607 0 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 0 Kč
nnn0000 Vaněk Adam Neregistrovaní zapůjčit 0 Kč
CET9501 Záveský Jan TJ Loko Česká Třebová C 8656510 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 0 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 0 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8022671 0 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 0 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 8656598 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662294 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8516416 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 50 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 50 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec R 8656505 50 Kč

H-Open 5.40 km, 110 m, 23 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 100 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 100 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 100 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 100 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 100 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 100 Kč
0030001 Horák Adam 003 - Velká Bystřice 2102549 150 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 150 Kč
0050001 Yasur Rotem 005 - Israel Orienteering 8032002 150 Kč
0050002 Ivri Matan 005 - Israel Orienteering 8402345 150 Kč
0050003 Mitzafon Peleg 005 - Israel Orienteering 8462001 150 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 150 Kč
celkem přihlášených: 105, vklad: 2650 Kč