Logo

Přihlášky závodu: Měřený trénink ve sprintu

Datum:
08.05.2021
Místo konání:
Brno - Vinohrady
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Startovní vlny:
Druhá     Třetí     Čtvrtá     První    
Kategorie:
D Druhá     H Druhá     HDD Druhá     ZV Druhá     D Třetí     H Třetí     HDD Třetí     ZV Třetí     D Čtvrtá     H Čtvrtá     HDD Čtvrtá     ZV Čtvrtá     D První     H První     HDD První     ZV První    

Startovní vlna: Druhá (11:00-12:00)

(60/60)
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 60 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno B 2060216 60 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 60 Kč
0090001 Bašeová Magdalena 009 - . zapůjčit 60 Kč
0100001 Šabatová Lenka 010 - Brno zapůjčit 60 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 60 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno A 2092389 60 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 60 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219256 60 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 60 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 60 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 60 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 60 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 60 Kč
0060001 Novotný Petr 006 - DUKLA Blansko 2067992 60 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 60 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 60 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 60 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 60 Kč
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 60 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 60 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 60 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 60 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 60 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 8648589 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1377 Kurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 337648 50 Kč
0030004 Polášková Lucie 003 - Orientos 2111778 50 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 50 Kč
0070001 Mikeš Bartoloměj 007 - Mikeš 2113043 50 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 50 Kč
0120002 Kalinová Jasmína 012 - JK 53723 50 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 50 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Buráň Zdeněk 001 - BzB 2127637 50 Kč
0010002 Buráňová Hana 001 - BzB 2108870 50 Kč
0020001 Vymazal Michal 002 - Neregistrovaný 2127556 50 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 50 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 50 Kč
0030002 Polášková Ivana 003 - Orientos 2181306 50 Kč
0030003 Polášek Vojtěch 003 - Orientos 2111776 50 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 50 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 8149878 50 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 232377 50 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 50 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 50 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 50 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 50 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 50 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 50 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 50 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 50 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 50 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 50 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 50 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 50 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 50 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 50 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 50 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 50 Kč
0150001 Dohnalová Lucie 015 - Dohnalovi 49285 50 Kč

Startovní vlna: Třetí (12:00-13:00)

(57/60)
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 8014554 60 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 60 Kč
0130001 Reinmann Annalena 013 - KOB ALFA Brno z..s. 886812 60 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 60 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. brněnská C 2094550 60 Kč
PBM7952 Vítková Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 2103778 60 Kč
BBM7651 Kadlecová Gabriela BETA URSUS Rosice C 2117693 60 Kč
PBM7851 Podhrázská Barbora TJ Spartak 1. brněnská 7205034 60 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 60 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 60 Kč
0160002 Škvařilová Stela 016 - Blansko zapůjčit 60 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 60 Kč
0160003 Pernicová Nela 016 - Blansko zapůjčit 60 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2419966 60 Kč
ZBM8202 Podhrázský Zbyšek SK Žabovřesky Brno C 7205034 60 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 60 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 60 Kč
0140001 Pazdziora Jan 014 - Taky Brno zapůjčit 60 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 60 Kč
PBM7523 Svoboda Ladislav TJ Spartak 1. brněnská C 119 60 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 60 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 60 Kč
0160001 Škvařil Jan 016 - Blansko 1150691 60 Kč
0170001 Mohr Samuel 017 - (GER) Leipzig 332949 60 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 60 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 50 Kč
PBM1152 Vítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 2067982 50 Kč
PBM1310 Vítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská C 2067947 50 Kč
PBM1304 Podhrázský David TJ Spartak 1. brněnská C 2127536 50 Kč
PBM1111 Podhrázský Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2103242 50 Kč
PBM1153 Králová Marie TJ Spartak 1. brněnská C 2067931 50 Kč
PBM1112 Král Daniel TJ Spartak 1. brněnská C 2067941 50 Kč
PBM1351 Soběslavská Anna Marie TJ Spartak 1. brněnská C 2067927 50 Kč
UBM1154 Cetkovská Soňa MENISKOS Brno C 2049607 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 50 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 50 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 2083415 50 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 8648635 50 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Žabovřesky Brno C 2039072 50 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8660444 50 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 2051534 50 Kč
PBM0701 Pazdziora Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2067924 50 Kč
PBM8051 Soběslavská Vendula TJ Spartak 1. brněnská C 2067943 50 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 50 Kč
UBM7001 Horký Petr MENISKOS Brno C 50 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská C 2127524 50 Kč
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 2111747 50 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 50 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 50 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 8013953 50 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 50 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 1413719 50 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno B 2092386 50 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 50 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 50 Kč

Startovní vlna: Čtvrtá (13:00-14:00)

(24/60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 60 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 8662357 60 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 1414506 60 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 60 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 60 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Rosice C 7790320 60 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 60 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 60 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1551 Matulová Markéta OOB Spartak Adamov C 2042531 50 Kč
TBM1306 Denemarek Albert KOS TJ Tesla Brno C 2059743 50 Kč
TBM1305 Vaculín Vilém KOS TJ Tesla Brno C 1450163 50 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0180001 Kurečková Dana 018 - – 232864 50 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno B 8477377 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 50 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 50 Kč
TBM8354 Vaculínová Hana KOS TJ Tesla Brno 416206 50 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 50 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 50 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 50 Kč

Startovní vlna: První (První startovní vlna 10:00-11:00)

(60/60)
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 60 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 60 Kč
0050002 Stehlíková Alžbeta 005 - S-team 2111772 60 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 60 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 60 Kč
0110001 Dohnalová Květa 011 - Dohnalovi 2144067 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 8648551 60 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 52032 60 Kč
ZBM8053 Smítalová Jana SK Žabovřesky Brno C 1111280 60 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 60 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 8660423 60 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 60 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8005438 60 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 60 Kč
0030001 Polášek Lukáš 003 - Orientos 2116185 60 Kč
0050001 Stehlik Ondřej 005 - S-team 2133066 60 Kč
UBM7201 Šilar Radek MENISKOS Brno C 2049605 60 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 60 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 60 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 60 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 60 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 60 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 60 Kč
0110002 Dohnal Pavel 011 - Dohnalovi 2039117 60 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 60 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8352018 60 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 50 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2092361 50 Kč
UBM1101 Šilar Martin MENISKOS Brno C 515446 50 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2127877 50 Kč
TBM1204 Otoupalík Jakub KOS TJ Tesla Brno 53116 50 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 50 Kč
ZBM1203 Smítal Vendelín SK Žabovřesky Brno C 1280112 50 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 50 Kč
ZBM1253 Dohnalová Eliška SK Žabovřesky Brno C 336762 50 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660445 50 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 50 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 8660429 50 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno B 8517355 50 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 50 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 50 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 50 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. brněnská C 2126288 50 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 50 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 50 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8680391 50 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 50 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno 2083370 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 50 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 50 Kč
0080001 Kovařovic Vojtěch 008 - Kovar 2083362 50 Kč
0040001 Gawel Jiří 004 - JG Sport 8666873 50 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 50 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 50 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 50 Kč
ZBM1056 Smítalová Ester SK Žabovřesky Brno C 1180510 50 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 50 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 446408 50 Kč
celkem přihlášených: 201, vklad: 10960 Kč