Logo

Přihlášky závodu: Měřený mapový trénink ostatní Ochoz

Datum:
16.05.2021
Místo konání:
Bělá, část zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
bílá     černá     červená     modrá     zelená     žlutá    

bílá 2.40 km, 70 m, 6 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Sokolová Dana 001 - Sokolíci 2113064 100 Kč
SNA5600 Sedloň Josef TJ START Náchod C 7244 100 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419999 100 Kč
VRL1203 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085611 100 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080950 100 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 100 Kč
0020001 Michalíková Sofie 002 - Dobruška neregistrovaní 410769 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 100 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2134304 100 Kč
ZAM1010 Juliš Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 100 Kč
ZAM0951 Kopecká Cecilie OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 100 Kč
SRK1751 Volfová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 515063 100 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 100 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 100 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 100 Kč

černá 6.80 km, 220 m, 25 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 100 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 100 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 100 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 100 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 100 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 100 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331151 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 100 Kč
PHK7703 Korbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 8109325 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 8013845 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka A 8680412 100 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 100 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 100 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 100 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 100 Kč
0040001 Důrek Milan 004 - První oddíl 1417129 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 100 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec R 8656505 100 Kč

červená 5.30 km, 165 m, 20 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 100 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 100 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 100 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 100 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 100 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 100 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 100 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 100 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 100 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 100 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 100 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 8008301 100 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 100 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 100 Kč
SRK8304 Šíma Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144171 100 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 100 Kč

modrá 4.80 km, 140 m, 18 kontrol

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 100 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 100 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 100 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 100 Kč
LTU0100 Benda Miroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 100 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6400 Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 100 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 100 Kč
KUN7201 Rusz Roman OB Kunvald C 425598 100 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 100 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 100 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141906 100 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 100 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 9822 100 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 100 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 100 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 100 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 100 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
0040002 Myslivcová Pavla 004 - První oddíl 2051524 100 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 100 Kč

zelená 3.70 km, 105 m, 12 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8226395 100 Kč
SNA9450 Sedloňová Aneta TJ START Náchod C 9642 100 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419912 100 Kč
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 100 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 100 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
SHK7751 Holmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 100 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 100 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
0010003 Severová Radka 006 - :) 2143367 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 100 Kč
SHK9999 Horáčková Helena OK Slavia Hradec Králové 100 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 100 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 100 Kč
0050001 Mašatová Zora 005 - U Studánky 1515 207870 100 Kč

žlutá 3.50 km, 135 m, 15 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Sokol Zdeněk 001 - Sokolíci 2419953 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové C 8109324 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 100 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 100 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 100 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 2122264 100 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 100 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 100 Kč
SHK7850 Lukešová Klára OK Slavia Hradec Králové C 2049540 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
KUN7151 Ruszová Ema OB Kunvald C 9017 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181291 100 Kč
KOR6950 Vítová Eva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181287 100 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 100 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 100 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 100 Kč
CHC7701 Macháček Milan K.O.B. Choceň C 9545 100 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 100 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 100 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
0030001 Hanousek Václav 003 - Jičín 8482063 100 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 2128449 100 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 100 Kč
celkem přihlášených: 235, vklad: 23500 Kč