Logo

Přihlášky závodu: Měřený mapový trénink ostatní Ochoz

pro kategorii: červená

Datum:
16.05.2021
Místo konání:
Bělá, část zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

červená 5.30 km, 165 m, 20 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 100 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 100 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 100 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 100 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 100 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 100 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 100 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 100 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 100 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 100 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 100 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 8008301 100 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 100 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 100 Kč
SRK8304 Šíma Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144171 100 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 100 Kč