Logo

Přihlášky závodu: Měřený mapový trénink ostatní Ochoz

pro kategorii: černá

Datum:
16.05.2021
Místo konání:
Bělá, část zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

černá 6.80 km, 220 m, 25 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 100 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 100 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 100 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 100 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 100 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 100 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331151 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 100 Kč
PHK7703 Korbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 8109325 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 8013845 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka A 8680412 100 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 100 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 100 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 100 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 100 Kč
0040001 Důrek Milan 004 - První oddíl 1417129 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 100 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec R 8656505 100 Kč