Logo

Přihlášky závodu: Měřený mapový trénink ostatní Ochoz

pro kategorii: modrá

Datum:
16.05.2021
Místo konání:
Bělá, část zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

modrá 4.80 km, 140 m, 18 kontrol

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 100 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 100 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 100 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 100 Kč
LTU0100 Benda Miroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 100 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6400 Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 100 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 100 Kč
KUN7201 Rusz Roman OB Kunvald C 425598 100 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 100 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 100 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141906 100 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 100 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 9822 100 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027209 100 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 100 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 100 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 100 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
0040002 Myslivcová Pavla 004 - První oddíl 2051524 100 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 100 Kč