Logo

Přihlášky závodu: Tréninkový závod Hrabová

Datum:
08.05.2021
Místo konání:
Hrabová, parkoviště u fotbalového hřiště
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Startovní vlny:
A     B     C     D    
Kategorie:
D10-A     D14-A     D18-A     D21-A     D35-A     D50-A     H14-A     H21-A     H35-A     H50-A     H60-A     HDR-A     P-A     D10-B     D14-B     D18-B     D21-B     D35-B     D50-B     D60-B     DH10N-B     H10-B     H14-B     H18-B     H21-B     H35-B     H50-B     H60-B     HDR-B     P-B     D10-C     D14-C     D18-C     D21-C     D35-C     D50-C     H10-C     H14-C     H18-C     H21-C     H35-C     H50-C     HDR-C     P-C     D35-D     DH10N-D     H14-D     H21-D     H50-D    

Startovní vlna: A (Start 10:00 - 10:59)

(60/60)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 50 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 49873 50 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 2419923 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 70 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 70 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 70 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 70 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 70 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 70 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 70 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 70 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 70 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 70 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 70 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 70 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 70 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 70 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 2419968 70 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Roubalíková Iva 001 - ZŠ Těšetice 2102820 70 Kč
0020002 Marie Ženčáková 002 - ASPV OA 2032185 70 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 70 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 50 Kč
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 50 Kč
STE0702 Buchta David SK SKI-OB Šternberk C 2087709 50 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2148093 50 Kč
STE0811 Máčala Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2073433 50 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 50 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 52722 50 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 50 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 995816 70 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 70 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 70 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 70 Kč
0050001 Chaloupka Josef 005 - Neregistrovaný 2090849 70 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 70 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 70 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 70 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 70 Kč
0020001 Ženčák Jaroslav 002 - ASPV OA 2060274 70 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 70 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 70 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 70 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 70 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Roubalík Radovan 001 - ZŠ Těšetice 8656544 70 Kč
JPV6800 Pelikán Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 8008290 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 50 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 50 Kč

P-A

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7151 Janečková Moťková Jitka SOB Olomouc C 1452447 70 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 70 Kč

Startovní vlna: B (Start 11:00 - 11:59)

(60/60)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 50 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 2419936 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 681869 50 Kč
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2419911 70 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 70 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 70 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 70 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 70 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 70 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 70 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 70 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 70 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 70 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 70 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 70 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073732 70 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 70 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 8150666 70 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 50 Kč
0030001 Burda Filip 003 - HOB 7202579 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 70 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 70 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 70 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 70 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 70 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 70 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 70 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 70 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 70 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 70 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 70 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 70 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 896972 70 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 70 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 70 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 70 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 70 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 70 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 70 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 70 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 70 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8517353 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 70 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB1651 Kratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 8013898 50 Kč
0040001 David Pikula 004 - neregistrovaný 2081368 50 Kč
UOL1550 Bublová Matylda SOB Olomouc C 301554 50 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 50 Kč

P-B

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 70 Kč

Startovní vlna: C (Start 12:00 - 12:59)

(54/60)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 50 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2133895 70 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 70 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 70 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 70 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 70 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 70 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 70 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 70 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 70 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 70 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 70 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 70 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 70 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 70 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
SSU1200 Ficek Albert SK Severka Šumperk C 2001959 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 2044898 50 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 50 Kč
SSU1002 Ficek Eduard SK Severka Šumperk C 2001927 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 70 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 70 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 70 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 70 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 70 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 70 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 70 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 70 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 70 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 70 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 70 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 70 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 70 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 70 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 70 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 70 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 70 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0060001 Tempir Vilem 006 - neregistrovani 2214511 50 Kč
0070001 Pelikán David 007 - Neregistrovaný zapůjčit 50 Kč
UOL1300 Tempír Jáchym SOB Olomouc C 2214509 50 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 50 Kč
0090001 Přidal David 009 - Přidalovi zapůjčit 50 Kč
0070002 Gottwald Petr 007 - Neregistrovaný zapůjčit 50 Kč

P-C

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 7210915 70 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 8518317 70 Kč

Startovní vlna: D (Start 13:00 - 13:59)

(6/60)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0703 Janák Patrik SOB Olomouc C 2039830 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 70 Kč
celkem přihlášených: 180, vklad: 11500 Kč