Logo

Přihlášky závodu: Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink)

Datum:
15.05.2021
Místo konání:
Řevnice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Startovní vlny:
1A     1B     1C     1D     1E     1F     1G     1H     2A     2B     2C     2D     2E     2F     2G     2H    
Kategorie:
D16 1A     D18 1A     D21 1A     H16 1A     H18 1A     H21 1A     T7 1A     D16 1B     D18 1B     D21 1B     H16 1B     H18 1B     H21 1B     T7 1B     D16 1C     D18 1C     D21 1C     H16 1C     H18 1C     H21 1C     T7 1C     D16 1D     D21 1D     H16 1D     H18 1D     H21 1D     T7 1D     D16 1E     D21 1E     H16 1E     H18 1E     H21 1E     T7 1E     D18 1F     D21 1F     H16 1F     H21 1F     T7 1F     D16 1G     T7 1G     D16 1H     D18 1H     D21 1H     H16 1H     H21 1H     T7 1H     D10 2A     D12 2A     D14 2A     H10 2A     H12 2A     H14 2A     T4 2A     D10 2B     D12 2B     D14 2B     H10 2B     H12 2B     H14 2B     T4 2B     D12 2C     D14 2C     H10 2C     H12 2C     H14 2C     T4 2C     D10 2D     D12 2D     D14 2D     H10 2D     H12 2D     H14 2D     T4 2D     D10 2E     D12 2E     D14 2E     H10 2E     H12 2E     H14 2E     T4 2E     D10 2F     D12 2F     D14 2F     H10 2F     H12 2F     H14 2F     T4 2F     D10 2G     D12 2G     D14 2G     H10 2G     H12 2G     H14 2G     T4 2G     D10 2H     D12 2H     D14 2H     H10 2H     H12 2H     H14 2H     T4 2H    

Startovní vlna: 1A (Start 1: 10:00-10:30)

(30/30)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 150 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8014458 150 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 150 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 150 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha A 8149886 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 150 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 150 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 150 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 150 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 150 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 150 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 150 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 150 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 150 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 150 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 150 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 150 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 150 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 8482113 150 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 150 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 150 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 8414097 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 150 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 150 Kč

Startovní vlna: 1B (Start 1: 10:30-11:00)

(29/30)
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 150 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 150 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 150 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 150 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029199 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha B 8516920 150 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 150 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 150 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 150 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 150 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 150 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 150 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 150 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 150 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 150 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0300 Mařík Antonín VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 150 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 150 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 150 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 150 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 150 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 150 Kč
PGP7456 Štěpová Dana SK Praga C 2099486 150 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 150 Kč

Startovní vlna: 1C (Start 1: 11:00-11:30)

(26/30)
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 150 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha C 8013965 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 9201760 150 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 150 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 150 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 150 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 150 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga C 1407423 150 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8028856 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 150 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 150 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 150 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 150 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 150 Kč
DKP7001 Vydra Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2260370 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 150 Kč
0020001 Plch Matěj 002 - N/A zapůjčit 150 Kč

Startovní vlna: 1D (Start 1: 11:30-12:00)

(18/30)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2419952 150 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 150 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 150 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 150 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 150 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 150 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 150 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 150 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 150 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 150 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 150 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 150 Kč

Startovní vlna: 1E (Start 1: 12:00-12:30)

(13/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 150 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 150 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 150 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 150 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 150 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 150 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 150 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 150 Kč

Startovní vlna: 1F (Start 1: 12:30-13:00)

(12/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 150 Kč
0010002 Reichel Tomáš 001 - NNN 2113413 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 150 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 150 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 150 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 150 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 150 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 150 Kč
0050001 Konečná Eliška 005 - Orientuji se podle lišejníků 7207862 150 Kč

Startovní vlna: 1G (Start 1: 13:00-13:30)

(9/30)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 150 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha C 301182 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 150 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 150 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 150 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 150 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 150 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 150 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc A 7202871 150 Kč

Startovní vlna: 1H (Start 1: 13:30-14:00)

(12/30)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 150 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 150 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 150 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 150 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 150 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 150 Kč

Startovní vlna: 2A (Start 2: 10:00-10:30)

(30/30)
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 80 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
DKP0762 Pecháčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2000559 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 80 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2100992 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 80 Kč
PGP0712 Bugan Matěj SK Praga C 2001967 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 80 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 150 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 150 Kč
PGP7652 Svatá Ivana SK Praga C 150 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 150 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 150 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 150 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 150 Kč

Startovní vlna: 2B (Start 2: 10:30-11:00)

(30/30)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 80 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 2125321 80 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 2099527 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 80 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 80 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 80 Kč
VSP1200 Arnošt Daniel USK Praha C 51648 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 80 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 80 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2171113 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 80 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 150 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 150 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 150 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 150 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 150 Kč
FSP7551 Slavíčková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260154 150 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 150 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 150 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 150 Kč

Startovní vlna: 2C (Start 2: 11:00-11:30)

(30/30)
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116468 80 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 8226349 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1106 Bartál Dan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 80 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 80 Kč
PGP0805 Řepka Jan SK Praga C 2134301 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 80 Kč
FSP0807 Beneš Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029186 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 150 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 150 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 150 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 150 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 446360 150 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 150 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 150 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029172 150 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029177 150 Kč

Startovní vlna: 2D (Start 2: 11:30-12:00)

(30/30)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C 2135177 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 80 Kč
PGP1201 Veselý Vilém SK Praga C 2001984 80 Kč
DLP1300 Smutný Martin OOB TJ Dukla Praha C 2141938 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 80 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2039161 80 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 150 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 150 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 150 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 150 Kč
FSP7402 Svoboda Miroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 150 Kč
0010001 Šnejdar Ondřej 001 - NNN 2001953 150 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 150 Kč

Startovní vlna: 2E (Start 2: 12:00-12:30)

(30/30)
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1151 Benešová Ludmila VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029157 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 80 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113509 80 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 80 Kč
FSP0808 Klimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029197 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 150 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 150 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 150 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 150 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 150 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 150 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 150 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 150 Kč

Startovní vlna: 2F (Start 2: 12:30-13:00)

(30/30)
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
TAP1153 Nešporová Nora KOB Tretra Praha C 2181289 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH1050 Adámková Sára Radioelektronika Cheb C 8025 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 2050484 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 80 Kč
VSP0856 Reichelová Helena USK Praha C 2148067 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
FSP1400 Pinkava Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 80 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 2079491 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 150 Kč
DOR7703 Jiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 150 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 150 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 150 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 150 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 150 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 150 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 150 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 150 Kč

Startovní vlna: 2G (Start 2: 13:00-13:30)

(30/30)
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 80 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 80 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 2133884 80 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 150 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 150 Kč
DKP7450 Kotenová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2001999 150 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 150 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 150 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 150 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 150 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 150 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 150 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 150 Kč

Startovní vlna: 2H (Start 2: 13:30-14:00)

(39/60)
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086465 80 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C 2039808 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 80 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 2099509 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 80 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 80 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 8008303 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 80 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 80 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka B 2148236 80 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 80 Kč
KAM0805 Valnoha Marek OK Kamenice C 361932 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 150 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 150 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 150 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 150 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 150 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 150 Kč
0030001 Mašatová Zora 003 - U Studánky 207870 150 Kč
DOR7803 Basista Tomáš OK Dobříš C 2050498 150 Kč
DOR7856 Basistová Darina OK Dobříš C 2045317 150 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 8648572 150 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 150 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 150 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 150 Kč
celkem přihlášených: 398, vklad: 48150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.