Logo

Přihlášky závodu: Orientační běh v Lovosicích

Datum:
23.05.2021
Místo konání:
Lovosice - lesopark Osmička
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Kategorie:
děti     dlouhá     kočárky     krátká     lehká     střední    

děti 1.40 km, 10 m

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 50 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
SMR1700 Lukavec Tomáš SNS Smržovka C 50 Kč
SMR1850 Lukavcová Zuzana SNS Smržovka C 50 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 50 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 50 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 50 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 50 Kč
ROU1201 Vaněk Jáchym SKOB Roudnice nad Labem C 2148112 50 Kč
KPY1200 Galuška Viktor SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
LIT1801 Šmídl Vítek KOB Litvínov C 50 Kč
LIT1301 Soukup Matouš KOB Litvínov C 50 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 50 Kč
LIT1717 Pavlík Eliáš KOB Litvínov C 50 Kč
KPY1000 Kuptík Jonáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
KPY0950 Hořejší Karolína SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 50 Kč
LTP1200 Klein David OOB TJ Lokomotiva Teplice C 50 Kč
KPY1251 Hořejší Kristýna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50 Kč

dlouhá 6.60 km, 30 m

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 50 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 50 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 50 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 50 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 50 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 50 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 50 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 50 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 50 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 50 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 50 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 50 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 50 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 50 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 50 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 50 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 50 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 50 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 50 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 8663125 50 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 50 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 50 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 50 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 50 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 50 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 50 Kč

kočárky 1.90 km, 10 m

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 50 Kč

krátká 3.30 km, 20 m

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 50 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem B 8660353 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 50 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 50 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 50 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
ROU7454 Zábranská Ivana SKOB Roudnice nad Labem C 2069099 50 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 50 Kč
KPY0601 Galuška Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
CET8351 Šuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 8662347 50 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 50 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 50 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 50 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 50 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 50 Kč

lehká 2.50 km, 10 m

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 50 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 50 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 50 Kč
SLA8250 Krejčová Eva SKOB Slaný C 50 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 50 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 2134286 50 Kč
KPY0701 Šlemr Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
KPY0903 Galuška Radovan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
KPY7550 Varhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 50 Kč
LIT1202 Šmídl Matěj KOB Litvínov C 50 Kč
LIT1050 Soukupová Edita KOB Litvínov C 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 50 Kč
0010001 Stanko Ondřej 001 - Kavková+Stanko zapůjčit 50 Kč
0020001 Hlavničková Anna 002 - OK Kunratice 2140718 50 Kč

střední 5.00 km, 20 m

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 50 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 50 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 50 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 50 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 50 Kč
LTP0851 Fuchsová Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662332 50 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 50 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 50 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 50 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 50 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 50 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 50 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 50 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 50 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 50 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8662304 50 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 50 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov 50 Kč
celkem přihlášených: 115, vklad: 5750 Kč