Logo

Přihlášky závodu: Bludný kořen

Datum:
12.06.2021
Místo konání:
Dražičky u Tábora
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Kategorie:
A-HDR     A-L     B     C     D     E    

A-HDR 3.30 km, 55 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1602 Komárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 50 Kč
VCB1500 Mackerle Jonáš OB České Budějovice zapůjčit 100 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 50 Kč

A-L 3.30 km, 55 m, 6 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 50 Kč

B 2.40 km, 55 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 50 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 50 Kč
KRE1250 Hendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč

C 3.10 km, 70 m, 17 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 886294 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice B 426356 50 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 50 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 50 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 50 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 50 Kč
VTA7951 Rybáková Radka SC vebr-sport C 2025210 50 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2019554 50 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 50 Kč

D 3.80 km, 95 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 50 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 50 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 50 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 50 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 50 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 8014467 50 Kč
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice C 426363 50 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 50 Kč

E 4.50 km, 160 m, 18 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 50 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 50 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 50 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 50 Kč
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport C 2116444 50 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 50 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 50 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 50 Kč
celkem přihlášených: 39, vklad: 2000 Kč