Logo

Přihlášky závodu: Individuální měřený trénink ZČO

Datum:
15.05.2021
Místo konání:
Troják v Lánech
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Startovní vlny:
10:00-10:30     10:30-11:00     11:00-11:30     11:30-12:00     12:00-12:30     12:30-13:00    

Startovní vlna: 10:00-10:30 (Start 10:00 - 10:30)

(33/33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1155 Peláková Daniela MLOK Mariánské Lázně C 416176 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0851 Hermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně C 515060 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň C 8656581 0 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8033273 0 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 8013833 0 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 0 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 0 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 0 Kč
VPM5351 Martínková Věra KOS Slavia Plzeň C 01464 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 0 Kč
VPM1102 Jedlička Josef KOS Slavia Plzeň C 232337 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 0 Kč
0040001 Němec František 004 - LPM 2011846 0 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 1421927 0 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 1421915 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 0 Kč
LPM0703 Němec Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 8022664 0 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 1400426 0 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov C 8022369 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 0 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 0 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 0 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 0 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 0 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 8012061 0 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 8028813 0 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 0 Kč
VPM0209 Mayer Šimon KOS Slavia Plzeň B 8656537 0 Kč
VPM7602 Jedlička Jiří KOS Slavia Plzeň C 1490 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 0 Kč
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 2106737 0 Kč

Startovní vlna: 10:30-11:00 (Start 10:30 - 11:00)

(33/33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 0 Kč
DCH1151 Fryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 2039224 0 Kč
DCH0959 Fryšová Žaneta Radioelektronika Cheb C 2141932 0 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH0760 Fryšová Andrea Radioelektronika Cheb C 2141931 0 Kč
VPM0750 Kadlecová Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 0 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 0 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0652 Kožíšková Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8008298 0 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 8022362 0 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 0 Kč
DCH7654 Fryšová Tereza Radioelektronika Cheb C 4451 0 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 0 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 0 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 0 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Stehlík Filip 001 - LPM 2104599 0 Kč
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 232235 0 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0902 Havel Štěpán OK Lokomotiva Plzeň C 8014521 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 2073704 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 8670487 0 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň A 8013478 0 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8515517 0 Kč
VPM0403 Grohmann Jan KOS Slavia Plzeň A 443084 0 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8014568 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH7503 Fryš Zdeněk Radioelektronika Cheb C 4450 0 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 0 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 0 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 0 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 0 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 0 Kč

Startovní vlna: 11:00-11:30 (Start 11:00 - 11:30)

(33/33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Maternová Jana 003 - - 07982 0 Kč
VPM1251 Krsová Anna KOS Slavia Plzeň C 52381 0 Kč
VPM1250 Dvořáková Zuzana KOS Slavia Plzeň C 0 Kč
KRL1253 Valentová Ela Kometa Kralovice C 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434836 0 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 1421925 0 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 0 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 0 Kč
VPM1052 Dvořáková Barbora KOS Slavia Plzeň C 0 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň C 2000560 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice C 232960 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 0 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice A 9102084 0 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 0 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0060001 Šafránek Tobík 006 - Šafránkovi 2000609 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 0 Kč
VPM0902 Materna Josef KOS Slavia Plzeň C 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 0 Kč
VPM0801 Krs Jakub KOS Slavia Plzeň C 52381 0 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 0 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8033228 0 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2127655 0 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 434576 0 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 0 Kč
LPM7905 Šafránek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2000584 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 0 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 2017667 0 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C 2099507 0 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 0 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 0 Kč

Startovní vlna: 11:30-12:00 (Start 11:30 - 12:00)

(32/33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 0 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 0 Kč
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 0 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 0 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 0 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 416314 0 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 0 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 0 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 0 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421928 0 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 0 Kč
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň C 8013875 0 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C 2127636 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 0 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421924 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8116798 0 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 0 Kč
MLA0801 Herman Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 1421926 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 0 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 0 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 0 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 0 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 0 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 0 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 0 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 0 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 0 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 0 Kč

Startovní vlna: 12:00-12:30 (Start 12:00 - 12:30)

(33/33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 0 Kč
ONO1250 Hynková Anna SKOB Ostrov C 301730 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 0 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov C 8008269 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 2103708 0 Kč
ONO0852 Kučerová Veronika SKOB Ostrov C 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 0 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 0 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 0 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 0 Kč
ONO0657 Halámková Jana SKOB Ostrov C 1428926 0 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 0 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 0 Kč
ONO0555 Medunová Bára SKOB Ostrov C 8013853 0 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 0 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov C 301498 0 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 0 Kč
0050001 Váchová Ilona 005 - Ski klub Karlovy Vary 2113446 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 0 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 0 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 0 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 0 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 0 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 0 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 0 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 7300471 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 2061825 0 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 0 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 0 Kč
ONO7000 Hynek Petr SKOB Ostrov C 301490 0 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 0 Kč

Startovní vlna: 12:30-13:00 (Start 12:30 - 13:00 (pozor na uzavření cíle!))

(4/30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1101 Křenek Jan KOS Slavia Plzeň C 0 Kč
VPM1301 Křenek Martin KOS Slavia Plzeň C 0 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 0 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8660913 0 Kč
celkem přihlášených: 168, vklad: 0 Kč