Logo

Přihlášky závodu: Houpačka - Mezi vlnami

Datum:
22.05.2021
Místo konání:
Houpačka
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Startovní vlny:
1000-1030     1030-1100     1100-1130     1130-1200     1200-1230     1230-1300     1300-1330     1330-1400     1400-1430     1430-1500     1500-1530    
Kategorie:
D10 1000-1030     D10L 1000-1030     D12 1000-1030     D16 1000-1030     D21 1000-1030     D45 1000-1030     H12 1000-1030     H14 1000-1030     H18 1000-1030     H21 1000-1030     H45 1000-1030     HDR 1000-1030     T3 1000-1030     T5 1000-1030     D12 1030-1100     D14 1030-1100     D45 1030-1100     H10 1030-1100     H14 1030-1100     H21 1030-1100     H45 1030-1100     HDR 1030-1100     T3 1030-1100     T5 1030-1100     D10L 1100-1130     D10 1100-1130     D12 1100-1130     D14 1100-1130     D45 1100-1130     D65 1100-1130     H12 1100-1130     H14 1100-1130     H16 1100-1130     H21 1100-1130     H45 1100-1130     T3 1100-1130     T5 1100-1130     D12 1130-1200     D14 1130-1200     D21 1130-1200     D45 1130-1200     H10L 1130-1200     H14 1130-1200     H18 1130-1200     H45 1130-1200     H65 1130-1200     HDR 1130-1200     T3 1130-1200     T5 1130-1200     D10 1200-1230     D14 1200-1230     D16 1200-1230     D21 1200-1230     D45 1200-1230     H10L 1200-1230     H12 1200-1230     H14 1200-1230     H16 1200-1230     H21 1200-1230     H45 1200-1230     HDR 1200-1230     T3 1200-1230     T5 1200-1230     D10L 1230-1300     D10 1230-1300     D14 1230-1300     D45 1230-1300     H10L 1230-1300     H14 1230-1300     H21 1230-1300     H45 1230-1300     H65 1230-1300     HDR 1230-1300     T3 1230-1300     T5 1230-1300     D10L 1300-1330     D10 1300-1330     D12 1300-1330     D14 1300-1330     D21 1300-1330     D45 1300-1330     H12 1300-1330     H14 1300-1330     H16 1300-1330     H21 1300-1330     H45 1300-1330     HDR 1300-1330     T3 1300-1330     T5 1300-1330     D10L 1330-1400     D12 1330-1400     D14 1330-1400     D16 1330-1400     D21 1330-1400     D45 1330-1400     H10L 1330-1400     H10 1330-1400     H12 1330-1400     H14 1330-1400     H45 1330-1400     T3 1330-1400     T5 1330-1400     D10L 1400-1430     D10 1400-1430     D12 1400-1430     D14 1400-1430     D21 1400-1430     D45 1400-1430     H10L 1400-1430     H10 1400-1430     H12 1400-1430     H14 1400-1430     H16 1400-1430     H21 1400-1430     H45 1400-1430     T3 1400-1430     D10 1430-1500     D12 1430-1500     D14 1430-1500     D16 1430-1500     D18 1430-1500     H12 1430-1500     H14 1430-1500     H16 1430-1500     H45 1430-1500     H65 1430-1500     T3 1430-1500     T5 1430-1500     D12 1500-1530     D14 1500-1530     D21 1500-1530     D45 1500-1530     H10 1500-1530     H12 1500-1530     H14 1500-1530     H21 1500-1530     H45 1500-1530     H65 1500-1530     T3 1500-1530    

Startovní vlna: 1000-1030 (10:00-10:30)

(35/35)
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 50 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1350 Řepková Ema SK Praga C 2148115 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha C 2126350 50 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C 2099481 100 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 50 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 50 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 50 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 50 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 50 Kč
(6/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 100 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 100 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 100 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 100 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1650 Rambová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8638 50 Kč
(6/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 100 Kč
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 100 Kč
0010001 Tučný Jan 001 - Tučňáci OB 2131195 100 Kč
0010002 Malá Martina 001 - Tučňáci OB 2148228 100 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 100 Kč
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč

Startovní vlna: 1030-1100 (10:30-11:00)

(25/25)
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 50 Kč
PGP1053 Buganová Petra SK Praga C 2001913 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 100 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 100 Kč
(5/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 50 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 50 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 50 Kč
VSP1200 Arnošt Daniel USK Praha C 51648 50 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 50 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 50 Kč
PGP0712 Bugan Matěj SK Praga C 2001967 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 100 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 50 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 100 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 100 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 100 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 100 Kč

Startovní vlna: 1100-1130 (11:00-11:30)

(35/35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 8005127 50 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 50 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 8005141 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 100 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 100 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 50 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 50 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 50 Kč
(5/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 50 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 50 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 50 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 2021829 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 100 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 100 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 7030567 100 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 100 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 100 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 100 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 100 Kč

Startovní vlna: 1130-1200 (11:30-12:00)

(25/25)
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 50 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B zapůjčit 100 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 50 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 150 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč

Startovní vlna: 1200-1230 (12:00-12:30)

(35/35)
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 50 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 50 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 50 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 100 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 50 Kč
(6/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 50 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 50 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 50 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 50 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 50 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 50 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 100 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 50 Kč
(7/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 100 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 100 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 100 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 100 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 100 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 100 Kč

Startovní vlna: 1230-1300 (12:30-13:00)

(23/25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP1351 Suchanová Nela SK GORDIC Praha Kačerov C 2260141 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP1202 Cooiman Maxmilián SK GORDIC Praha Kačerov C 2260170 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 50 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 50 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 50 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 50 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP1550 Suchanová Ema SK GORDIC Praha Kačerov C 2260120 50 Kč
(5/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP8050 Cooiman Markéta SK GORDIC Praha Kačerov C 51662 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 100 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Pohlová Kateřina 003 - NNN zapůjčit 150 Kč
0040001 Topol Milan 004 - NNN zapůjčit 150 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč

Startovní vlna: 1300-1330 (13:00-13:30)

(35/35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 50 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 50 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 50 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 100 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 50 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 50 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 100 Kč
(5/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 100 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Šnejdar David 002 - - zapůjčit 100 Kč
DKP1209 Matějovský Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2100992 50 Kč
DLP1201 Moravec Ondřej OOB TJ Dukla Praha C 2060227 50 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
0020001 Šnejdar Ondřej 002 - - 2001953 100 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 100 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 100 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 100 Kč

Startovní vlna: 1330-1400 (13:30-14:00)

(25/25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1452 Večerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 50 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 50 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2419952 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7650 Geffertová Radka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260154 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1106 Bartál Dan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000557 50 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 50 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 50 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 50 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 50 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2039161 50 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 50 Kč
(4/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
0050001 Večerka Daniel 005 - Neregistrovaný 70026005 100 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7802 Hübl Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2102804 100 Kč

Startovní vlna: 1400-1430 (14:00-14:30)

(33/35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2419917 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 100 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 100 Kč
(7/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 100 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 100 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 100 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 100 Kč
0060001 Doubková Dagmar 006 - Zatím bez klubu zapůjčit 150 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno B 2121871 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 50 Kč
(5/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 50 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 50 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 50 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha A 8028854 50 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 100 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 100 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 100 Kč
(6/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 100 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 100 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
0060002 Doubek Karel 006 - Zatím bez klubu zapůjčit 150 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč

Startovní vlna: 1430-1500 (14:30-15:00)

(25/25)
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 50 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 2116487 50 Kč
(3/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 2001982 50 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 2058512 50 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 2001915 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 2108878 50 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 2141934 50 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 50 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 50 Kč
(1/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 100 Kč
FSP7402 Svoboda Miroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 100 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665I 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
(2/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 100 Kč
(5/10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 8028884 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 100 Kč

Startovní vlna: 1500-1530 (15:00-15:30)

(35/35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1057 Mikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 50 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 50 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 50 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 100 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 100 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 100 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 150 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0070001 Mašatová Zora 007 - U Studánky 207870 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 50 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 50 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2087694 50 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 50 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 50 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 50 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka B 2148236 50 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 7300545 50 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 50 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 50 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 7300471 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 100 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 100 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 100 Kč
0080001 Hejsek Jakub 008 - neregistrovaný 2419967 100 Kč
0090001 Beck Miloš 009 - EKP - jednorázová přihláška 51583 100 Kč
RIC7751 Hofta Marta OB Říčany C 2127592 100 Kč
celkem přihlášených: 331, vklad: 25550 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.