Logo

Přihlášky závodu: (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva

Datum:
26.05.2021
Místo konání:
Praha 9 – Hloubětín, Polifkův rybník
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Startovní vlny:
A     B     C     D     E     F    
Kategorie:
D10 A     D12 A     D14 A     H10 A     H12 A     H14 A     T4 A     D10 B     D12 B     D14 B     H10 B     H12 B     H14 B     T4 B     D10 C     D12 C     D14 C     H10 C     H12 C     H14 C     T4 C     D10 D     D12 D     D14 D     H10 D     H12 D     H14 D     T4 D     D10 E     D12 E     D14 E     H10 E     H12 E     H14 E     T4 E     D10 F     D12 F     D14 F     H10 F     H12 F     H14 F     T4 F    
Nahrávám data...

Startovní vlna: A (16:00 - 16:20)

(59/60)

D10 A 2.37 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga C 2144052 50 Kč
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga C 2419862 50 Kč
SPC1553 Bednaříková EvaBednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 50 Kč
SPC1256 Ouhrabková BáraOuhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 50 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team C 8109400 50 Kč
TJP1151 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 50 Kč

D12 A 3.13 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 50 Kč
PGP1050 Bartalošová AdaBartalošová Ada SK Praga C 2085003 50 Kč
SPC0955 Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 50 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč

D14 A 3.54 km, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 50 Kč
DKP0752 Lampová AmálieLampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 50 Kč
TAP0855 Votruba HanaVotruba Hana KOB Tretra Praha C 2181309 50 Kč
PGP0853 Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka SK Praga B 2084992 50 Kč
TAP0854 Levrincová KláraLevrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 50 Kč
DKP0759 Mušková Amálie AnnaMušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 50 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 50 Kč
TAP0850 Bulířová ŽofieBulířová Žofie KOB Tretra Praha B 2113070 50 Kč

H10 A 2.60 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1200 Petráň LukášPetráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 50 Kč
TAP1104 Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 50 Kč
SPC1101 Slavíček MartinSlavíček Martin SPORTICUS team C 515458 50 Kč
STH1201 Junek KryštofJunek Kryštof SK Studenec C 7202572 50 Kč
TJP1300 Rypáček RadimRypáček Radim TJ Sokol Troja C 218783 50 Kč
DKP1203 Majer DavidMajer David Oddíl OB Kotlářka C 8667518 50 Kč

H12 A 3.39 km, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 50 Kč
TAP1004 Čeněk MatyášČeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 50 Kč
TAP0907 Kučera TomášKučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 50 Kč
TAP1002 Ouhrabka VítOuhrabka Vít KOB Tretra Praha C 8022695 50 Kč
DKP1011 Junek ŠimonJunek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 50 Kč
DLP0901 Novák AdamNovák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 50 Kč

H14 A 3.70 km, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0807 Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 50 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 50 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 50 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 50 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 50 Kč
DKP0815 Koten VojtěchKoten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 50 Kč
DKP0715 Salinger JakubSalinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 50 Kč
DKP0708 Melichar ŠimonMelichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 50 Kč
DKP0714 Vostrý JonášVostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 50 Kč

T4 A 3.68 km, 14 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7756 Hlaváčková KláraHlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 80 Kč
SCP7555 Petráňová JanaPetráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 80 Kč
SPC8112 Bednařík JanBednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 80 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 80 Kč
SPC7509 Slavíček PetrSlavíček Petr SPORTICUS team C 2144050 80 Kč
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 80 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 80 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 80 Kč
STH7801 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
STH7451 Junková PetraJunková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 80 Kč
0050001 Šlapáková MichaelaŠlapáková Michaela 005 - GC 2111770 80 Kč
DKP8503 Šlapák MartinŠlapák Martin Oddíl OB Kotlářka C 9443 80 Kč
SPC7955 Rypáčková DanaRypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 80 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč
HCE7751 Černá PetraČerná Petra TJ Hostivice C 1413899 80 Kč
0080001 Nováková ZdenkaNováková Zdenka 008 - jdu náhodou kolem 2118503 80 Kč
DKP7853 Brandejsová PetraBrandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 80 Kč
0110001 Glas PetrGlas Petr 011 - gymnasion 886257 80 Kč

Startovní vlna: B (16:20 - 16:40)

(39/60)

D10 B 2.37 km, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP1450 Slavíčková StellaSlavíčková Stella OOB TJ Dukla Praha C 2060227 50 Kč
DLP1451 Hudíková MichaelaHudíková Michaela OOB TJ Dukla Praha C 2419995 50 Kč
DLP1250 Matesová Magdaléna RozárieMatesová Magdaléna Rozárie OOB TJ Dukla Praha C 2029124 50 Kč
DLP1352 Korbasová DominikaKorbasová Dominika OOB TJ Dukla Praha C 2115005 50 Kč
DLP1351 Korbasová VeronikaKorbasová Veronika OOB TJ Dukla Praha C 2114993 50 Kč
DLP1150 Korbasová KristýnaKorbasová Kristýna OOB TJ Dukla Praha C 2115007 50 Kč
DLP1353 Nýdrle AdinaNýdrle Adina OOB TJ Dukla Praha C 2067234 50 Kč

D12 B 3.13 km, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga C 2134299 50 Kč
PGP0951 Štěpová BarboraŠtěpová Barbora SK Praga B 2099527 50 Kč
FSP0953 Bartoňová ElenaBartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 50 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 50 Kč

D14 B 3.54 km, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová EvaBaldrianová Eva USK Praha A 8660533 50 Kč
RIC0758 Herynková KláraHerynková Klára OB Říčany C 8033253 50 Kč

H10 B 2.60 km, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP1102 Vyskočil VilémVyskočil Vilém OOB TJ Dukla Praha C 2419977 50 Kč
DLP1202 Krejčí TomášKrejčí Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 49500 50 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha C 8670452 50 Kč
DLP1201 Moravec OndřejMoravec Ondřej OOB TJ Dukla Praha C 50 Kč
DLP1301 Giesa SebastianGiesa Sebastian OOB TJ Dukla Praha C 50 Kč
FSP1100 Bartoň TheodorBartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 50 Kč
DKP1303 Duda WiktorDuda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 2124772 50 Kč
0140001 Kvíz PatrikKvíz Patrik 014 - Geodet 2148191 50 Kč

H12 B 3.39 km, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1003 Motyčka MichaelMotyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 50 Kč
TAP0912 Hrdý KryštofHrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 50 Kč
DLP1006 Vyskočil VítVyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2032140 50 Kč
DLP1005 Mates MatějMates Matěj OOB TJ Dukla Praha C 2420023 50 Kč
DLP0902 Kantůrek TomášKantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 50 Kč
PDY0902 Cháma OndřejCháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 50 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 50 Kč

H14 B 3.70 km, 15 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP0703 Strnad JakubStrnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 50 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 50 Kč
DKP0718 Studnička JakubStudnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 50 Kč

T4 B 3.68 km, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP8350 Kopecká Šárka MatesováKopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 80 Kč
FSP7550 Bartoňová TerezieBartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 80 Kč
RIC7305 Herynek PetrHerynek Petr OB Říčany C 8004274 80 Kč
RIC7407 Seidl MiroslavSeidl Miroslav OB Říčany C 8033245 80 Kč
DKP0602 Ledinský MatějLedinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 80 Kč
DKP0256 Ledinská EliškaLedinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 80 Kč
EKP7414 Ondráček RadimOndráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 80 Kč
0120001 Slamova EsterSlamova Ester 012 - EstaKlub 2111819 80 Kč

Startovní vlna: C (16:40 - 17:00)

(35/60)

D10 C 2.37 km, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1151 Mrázková BertaMrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 50 Kč
DKP1158 Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 50 Kč

D12 C 3.13 km, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1056 Jirousová EditaJirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 50 Kč
DCH1050 Adámková SáraAdámková Sára Radioelektronika Cheb C 8025 50 Kč
PGP0958 Vladařová AnnaVladařová Anna SK Praga C 2001919 50 Kč
TJP1050 Vaněčková AnnaVaněčková Anna TJ Sokol Troja C 8000318 50 Kč

D14 C 3.54 km, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0754 Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 50 Kč
DKP0758 Gregorová AliceGregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 50 Kč
DKP0857 Hladíková JulieHladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 50 Kč

H10 C 2.60 km, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1106 Sedlář ProkopSedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 50 Kč
RIC1201 Posch JaroslavPosch Jaroslav OB Říčany C 4639222 50 Kč

H12 C 3.39 km, 13 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP0900 Motejzík ProkopMotejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2039171 50 Kč
TJP0900 Gurecký VojtěchGurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 8670462 50 Kč

H14 C 3.70 km, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0810 Sedlář LumírSedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 50 Kč
TAP0705 Jirous ErikJirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 50 Kč
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha C 442878 50 Kč
DKP0717 Lacina JanLacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 50 Kč
PGP0801 Chmelař DavidChmelař David SK Praga C 2106731 50 Kč
KAM0802 Hylmar VojtěchHylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 50 Kč
TJP0800 Vaněček JanVaněček Jan TJ Sokol Troja C 8670805 50 Kč

T4 C 3.68 km, 14 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8353 Bednaříková JanaBednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 80 Kč
TAP6850 Turinská IvanaTurinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 80 Kč
0010001 Černá MartinaČerná Martina 001 - Sousedi 53644 80 Kč
0010002 Černá ZdeňkaČerná Zdeňka 001 - Sousedi 232122 80 Kč
SPC8152 Ouhrabková RadkaOuhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 80 Kč
SPC7604 Matoušek MartinMatoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 80 Kč
SJC8351 Mrázková RomanaMrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 80 Kč
TAP7201 Jirous JiříJirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 80 Kč
DCH7852 Adámková BlankaAdámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 80 Kč
KAM6250 Kudrnáčová HanaKudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 80 Kč
PHK7107 Mašata RomanMašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 80 Kč
CTB8151 Gregorová KamilaGregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 80 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 80 Kč
DLP7600 Motejzík PetrMotejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 80 Kč
HCE7350 Hradilová KatarínaHradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 80 Kč

Startovní vlna: D (17:00 - 17:20)

(36/60)

D10 D 2.37 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1151 Pohlová SandraPohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 50 Kč
TAP1251 Všetečková StelaVšetečková Stela KOB Tretra Praha C 2420038 50 Kč
DKP1151 Snížková ŽofieSnížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 50 Kč
MKP1351 Suchanová NelaSuchanová Nela SK Meteor Kačerov C 2260141 50 Kč
DKP1255 Ptáčková LuciePtáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2419917 50 Kč
MKP1550 Suchanová EmaSuchanová Ema SK Meteor Kačerov C 2260120 50 Kč

D12 D 3.13 km, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1055 Všetečková DoraVšetečková Dora KOB Tretra Praha C 2419930 50 Kč
DKP0956 Řehořková EmaŘehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086465 50 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha C 8005121 50 Kč
DKP0954 Ptáčková BarboraPtáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 50 Kč

D14 D 3.54 km, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová TerezaHavlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 50 Kč
DKP0850 Snížková AdélaSnížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 50 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha C 8005141 50 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113509 50 Kč
TAP0860 Ellederová EvaEllederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 50 Kč
RIC0754 Grimmerová ValerieGrimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 50 Kč

H10 D 2.60 km, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1204 Ptáček OndřejPtáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 50 Kč
RIC1301 Grimmer KryštofGrimmer Kryštof OB Říčany C 2069053 50 Kč
TAP1105 Kamenický KarelKamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 50 Kč

H12 D 3.39 km, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC1003 Prox JanProx Jan OB Říčany C 8226428 50 Kč
TAP1010 Elleder JanElleder Jan KOB Tretra Praha C 8014503 50 Kč
TAP0909 Kamenický PavelKamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 50 Kč

H14 D 3.70 km, 15 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0702 Fortelka JiříFortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 1452445 50 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 50 Kč
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 50 Kč

T4 D 3.68 km, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP8000 Smutný JanSmutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 80 Kč
TAP7606 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 80 Kč
0040001 Řehořek JanŘehořek Jan 004 - OB Nikolajka 2146031 80 Kč
DOB7700 Tejkl JiříTejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 80 Kč
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 51597 80 Kč
RIC7406 Prox JakubProx Jakub OB Říčany C 2111745 80 Kč
SCP6200 Veljačik PavelVeljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 80 Kč
KNC7851 Havlová EvaHavlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 80 Kč
TAP0613 Vyhnis ŠimonVyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 80 Kč
DKP5951 Linková EugenieLinková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 80 Kč
DKL5501 Jirka JiříJirka Jiří KOB Kladno C 8014450 80 Kč

Startovní vlna: E (17:20 - 17:40)

(53/60)

D10 E 2.37 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1150 Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
DKP1153 Procházková AnetaProcházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 50 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha C 2129216 50 Kč
VSP1152 Rodová AnežkaRodová Anežka USK Praha C 2081382 50 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga C 2125327 50 Kč
SCP1150 Rakovcová ZuzanaRakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 50 Kč

D12 E 3.13 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 50 Kč
KAM1050 Mišeková LucieMišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 50 Kč
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 50 Kč
DKP1054 Lenská TerezaLenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086451 50 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč

D14 E 3.54 km, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0864 Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 8226349 50 Kč
KAM0756 Mišeková KateřinaMišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 50 Kč
PDY0850 Píšová TerezaPíšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 50 Kč

H10 E 2.60 km, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 50 Kč
DKP1107 Rybář FilipRybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 50 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 50 Kč
PDY1104 Škopek OndřejŠkopek Ondřej Běhej Poděbrady C 2135165 50 Kč
PGP1202 Doležel AdamDoležel Adam SK Praga C 51660 50 Kč
PGP1201 Veselý VilémVeselý Vilém SK Praga C 2001984 50 Kč
EKP1111 Ondráček LuborOndráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
EKP1515 Ondráček ViktorOndráček Viktor VŠTJ Ekonom Praha C 51595 50 Kč

H12 E 3.39 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1007 Novák DenisNovák Denis KOB Tretra Praha C 2260330 50 Kč
DKP0908 Rybář MatějRybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 50 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha B 2032189 50 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha C 2129183 50 Kč
PDY1002 Molič JanMolič Jan Běhej Poděbrady C 2260372 50 Kč

H14 E 3.70 km, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
DKP0711 Procházka VítProcházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 50 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga C 2420046 50 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga C 2801414 50 Kč
SLA0800 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 50 Kč
PDY0804 Krčma VojtěchKrčma Vojtěch Běhej Poděbrady C 2127540 50 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha B 2075699 50 Kč

T4 E 3.68 km, 14 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková MartinaMišeková Martina OK Kamenice C 2800344 80 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 80 Kč
DKP8052 Procházková JanaProcházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 80 Kč
DKP7854 Medlínová KateřinaMedlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2171104 80 Kč
DKP7802 Lenský DavidLenský David Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
DKP8110 Rybář TomášRybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 80 Kč
DKP7950 Rybářová LucieRybářová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 7142530 80 Kč
0060001 Tučný JanTučný Jan 006 - Tučňáci OB 2131195 80 Kč
VSP7150 Beranová IvaBeranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
VSP6710 Zavadil VladimírZavadil Vladimír USK Praha C 2129230 80 Kč
PDY0150 Nováková EliškaNováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 80 Kč
VSP7423 Rod JanRod Jan USK Praha C 2088220 80 Kč
SOB6802 Janík PavelJaník Pavel SOBSA C 2090842 80 Kč
SOB6750 Janíková MartinaJaníková Martina SOBSA C 2090841 80 Kč
SOB0050 Janíková KateřinaJaníková Kateřina SOBSA C 2103779 80 Kč
SOB9800 Janík OndřejJaník Ondřej SOBSA C 2125312 80 Kč
DOB7002 Kubec MartinKubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
DKP7856 Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 80 Kč
EKP7850 Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 80 Kč

Startovní vlna: F (17:40 - 18:00)

(56/60)

D10 F 2.37 km, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1255 Košárková AnetaKošárková Aneta SK Praga C 8656668 50 Kč
KAM1450 Neškudlová KateřinaNeškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 50 Kč
KAM1152 Neškudlová AnnaNeškudlová Anna OK Kamenice C 52118 50 Kč
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice C 2115703 50 Kč
DKP1651 Mullis ElizabethMullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 50 Kč
LOU1153 Břízková AlžbětaBřízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 50 Kč
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 50 Kč
LOU1152 Topičová LauraTopičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 50 Kč

D12 F 3.13 km, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga B 8013933 50 Kč
KAM0951 Balejová SofieBalejová Sofie OK Kamenice B 8660541 50 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 50 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 50 Kč
LOU1051 Šunková SáraŠunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 50 Kč
LOU1053 Prchlíková KristýnaPrchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 50 Kč
DKP1051 Kváčová AnnaKváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 50 Kč

D14 F 3.54 km, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU0851 Břízková AnnaBřízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 50 Kč
LOU0850 Šunková BertaŠunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 50 Kč
LOU0853 Vaughanová SáraVaughanová Sára SK Moravan Louňovice B 2143394 50 Kč
LOU0855 Líznerová AnnaLíznerová Anna SK Moravan Louňovice C 2143392 50 Kč

H10 F 2.60 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 50 Kč
TAP1107 Doleček DavidDoleček David KOB Tretra Praha C 2181933 50 Kč
TAP1108 Gross AdamGross Adam KOB Tretra Praha C 2181293 50 Kč
LOU1100 Hlídek MatyášHlídek Matyáš SK Moravan Louňovice 336701 50 Kč
LOU1200 Šunka HubertŠunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 50 Kč
TAP1201 Harant KryštofHarant Kryštof KOB Tretra Praha C 2181297 50 Kč

H12 F 3.39 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0910 Engel AdamEngel Adam Oddíl OB Kotlářka B 2141934 50 Kč
KAM1005 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 1418764 50 Kč
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 50 Kč
TAP0913 Pazák EduardPazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 50 Kč
LOU0900 Gešev MartinGešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 50 Kč

H14 F 3.70 km, 15 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera KryštofJandera Kryštof SK Praga B 8662280 50 Kč
DKP0713 Daněk JanDaněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 50 Kč
DKP0801 Víteček ŠimonVíteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 50 Kč
TAP0704 Motyčka FilipMotyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 50 Kč

T4 F 3.68 km, 14 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera TomášJandera Tomáš SOBSA C 8662373 80 Kč
BZP8750 Králová VandaKrálová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 80 Kč
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 80 Kč
KAM7201 Balej JiříBalej Jiří OK Kamenice C 8680586 80 Kč
0020001 Všetečka MIchalVšetečka MIchal 002 - TigiShu 899164 80 Kč
0030001 Pohlová Kateřina Pohlová Kateřina 003 - NNN zapůjčit 80 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 80 Kč
EKP8310 Pidrman MilanPidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
MFP6401 Suk JiříSuk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
DKP7800 Míka PavelMíka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
RIC7200 Koten PavelKoten Pavel OB Říčany C 8004315 80 Kč
RIC0452 Kotenová BarboraKotenová Barbora OB Říčany B 8109328 80 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany B 8226391 80 Kč
DKP7753 Mullis KateřinaMullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 80 Kč
EKP7257 Konečná MarcelaKonečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 80 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 80 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 80 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 80 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 80 Kč
LOU0601 Václavík RichardVáclavík Richard SK Moravan Louňovice C 2039793 80 Kč
RIC7552 Vyhnálková EvaVyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 80 Kč
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 80 Kč
celkem přihlášených: 278, vklad: 16720 Kč